APARTAMENT LUKSOZ ME QERA! Tirane

Shtepi me Qera Data: 12/04/2020 18:38 Post Id: 148126

370 Euro

  • APARTAMENT LUKSOZ ME QERA!
  • APARTAMENT LUKSOZ ME QERA!
  • APARTAMENT LUKSOZ ME QERA!
  • APARTAMENT LUKSOZ ME QERA!
  • APARTAMENT LUKSOZ ME QERA!

LUXURY APARTMENT FOR RENT!

Large 110 sqm apartment for rent, organized by a living room, kitchen and dining area, 2 bedrooms, 2 bathrooms, one of which is inside the living room with balcony and equipped with elevator. The apartment is located in the zoo at Eduart Mano Street and is fully furnished in a delicate, modern electric home, with parquet flooring, gypsum ceilings and lighting. Come visit it closely and you can live in it for only 370 Euro month


Pagesa 370 Euro
Dhoma|Sallon 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 110.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Adresa Kopeshti Zoologjik
Lexime 31972

Jepet me qera nje apartament i madh me siperfaqe 110 m2, i organizuar nga nje sallon, ambienti i gatimit dhe ambienti i ngrenies, 2 dhoma gjumi, 2 tualete nga te cilet njeri brenda dhomes martesore, me ballkon dhe i pajisur me ashensor. Apartamenti ndodhet tek kopeshti zoologjik ne rrugen Eduart Mano dhe eshte teresisht i mobiluar me shije te holle, me elektroshtepiake moderne, i shtruar me parket, tavane te punuara me gips dhe me ndricim. Ejani ta vizitoni nga afer dhe mund te jetoni ne te per vetem 370 Euro/muaj