Jepet me qera apartament 2+1 tek Oxhaku (5 min nga QSUT) Tirane

Shtepi me Qera Data: 21/09/2019 01:41

30,000 Leke

  • Jepet me qera apartament 2+1 tek Oxhaku (5 min nga QSUT)
  • Jepet me qera apartament 2+1 tek Oxhaku (5 min nga QSUT)
  • Jepet me qera apartament 2+1 tek Oxhaku (5 min nga QSUT)

Lease super 1 + 1 apartment at First Bird Boulevard

Lease super 1 + 1 apartment at First Bird Boulevard

The apartment is fully furnished with all electrical appliances, 2 air conditioners.

The apartment is located in 1 of the best areas of Tirana.

It is located on the 4th floor.

Those interested to call the phone number


Pagesa 30,000 Leke
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 75.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa shkolla e Bashkuar
Lexime 24423

Apartament 2+1,totalisht i mobiluar dhe i organizuar ne menyre mjaft komode,sallon ndenje,ambient gatimi,2 dhoma gjumi,banjo me dritare,ngrohje/ftohje.Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues .