shtepi me qera 1+1 institut  

 Online 245 lexues | 33 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 245 lexues | 33 njoftime ne pritje
250 Euro

Ne Don Bosko - Apartament 1+1 Cilesor | Pallat I Ri Me Ashensor | I Mobiluar | Kondicioner

Don Bosko | Tirane (1.35 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepe me qera apartament 1+1 ne don bosko (zone e preferuar) pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicioner | hapesire me ndricim | tualet me ... (Premium 31.12.2020)

250 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 tek ish amb. jugosllave (rruga e durresit) zone perfekte | pallat i ri me ashensor | mobilim i kompletuar | kondicioner |... (Premium 31.12.2020)

300 Euro

Apartament 1+1 Per Qira Ne Rrugen Jordan Misja

Don Bosko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

📣prane hipotekes jepet me qira apartemen 1+1.📣 👉ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ndertuar ne 2019, i cili ju ofron kushtet me ... (Premium 06.06.2020)

350 Euro

Tek uet, jepet me qira apartament dupleks 1+1 me orientim perfekt. apartamenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati me 12 kate dhe organizohet nje sallon... (Premium 05.05.2021)

240 Euro

1+1+ Ballkon Ne Vasil Shanto (rr. Kryesore) Strukture Shume E Rregullt Dhe Mobilim I Kompletuar + Ko

Vasil Shanto | Tirane (2.17 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 ne vasil shanto - zone shume e preferuar | strukture shume e rregullt dhe mobilim i kompletuar | kuzhine me te gjitha ore... (Premium 31.12.2020)

7,000 Leke
Ndarje qeraje Kerkoj nje vajze per te ndare qerane , shtepia ndodhet mbi qyteti studenti tek s

Ndarje Qeraje

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
10.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Kerkoj nje vajze per te ndare qerane , shtepia ndodhet mbi qyteti studenti tek shkolla flabines .70 mij per person perfshire uje drita tv te gjitha kushtet i ka ..dhome koridor .... 26/05/2020 21:51... Lexo detajet..

390 Euro
Apartament me qira 1+1,Rruga e Elbasanit. Apartamenti ndodhet ne zemer te kryeqytetit ku ka lehtesisht akses ne zonat ne a

Apartament Me Qira 1+1,rruga E Elbasanit.

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
155.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ndodhet ne zemer te kryeqytetit ku ka lehtesisht akses ne zonat ne afersi si liqeni i tiranes,stadiumi qemal stafa,pazari i ri.i pozicionuar ne pallat te ri me ashensor,i mireadministruar. me siperfaqe 91m ku eshte e organizuar kuzhina dh... 26/05/2020 21:51... Lexo detajet..

500 Euro
Qera, Apartament 3+1, Vilat Gjermane, Tiranë. Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Vilave Gjermane.

Informacion m

Qera, Apartament 3+1, Vilat Gjermane, Tiranë.

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
150.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e vilave gjermane. informacion mbi apartamentin: •ndërtim i ri • kati 4 banim • sipërfaqja e apartamentit : 130 m2 • orientim: jug-perëndim -lindje • dokumentacioni: me certifiktë pronë... 26/05/2020 21:51... Lexo detajet..

200 Euro QENDER.QERA GASONIERE 200 EURO Jepet me qera gazoniere ne qender,pas 9 katesheve, e mobiluar totalisht me te gj

Qender.qera Gasoniere 200 Euro

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
35.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera gazoniere ne qender,pas 9 katesheve, e mobiluar totalisht me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme, pallat i ri, ashensor, kati 5 banim. e pabanuar me pare, 35 m2 dhe disponon salloni kuzhina, dhoma, ballkoni, tualeti me dritare. per ... 26/05/2020 21:51... Lexo detajet..

250 Euro Apartament 1+1 / Rr Bill Klinton Apartament 1+1 te mbikalimi i Kristalit, Rruga Bill Klinton e mobiluar me te gji

Apartament 1+1 / Rr Bill Klinton

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartament 1+1 te mbikalimi i kristalit, rruga bill klinton e mobiluar me te gjitha kushtet,kati i 6 me ashensor ,ne nje kompleks te ri. per me shume info kontakt ne nr 00355682000287... 26/05/2020 21:51... Lexo detajet..

350 Euro Qera apartament 2+1+BLK Kati 3, 110 m² 350 Euro (Fusha e Aviacionit) Pro15887 Apartament ndodhet tek Garden Residence Turdiu. Informacion mbi apartamentin:

Qera Apartament 2+1+blk Kati 3, 110 M² 350 Euro (fusha E Aviacionit) Pro15887

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament ndodhet tek garden residence turdiu. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 110 m2 • kati 3. • apartamenti disponon: • ambient ndenjie • ambient gatimi •2 dhoma gjumi • 2 tualete me aspirim • 2 ballkone... 26/05/2020 21:51... Lexo detajet..

30,000 Leke Apartament me qira 2+1,Yzberisht (Perballe KMY) Apartament me vendndodhje ne nje zone qe po zhvillohet dita-dites,letesisht e ar

Apartament Me Qira 2+1,yzberisht (perballe Kmy)

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartament me vendndodhje ne nje zone qe po zhvillohet dita-dites,letesisht e arritshme me transport publik. nje banese ku kombinohet me se mire komoditeti dhe modernja, me nje mobilim bashkekohor.i sturkturuar ne ambient gatimi dhe sallon ndenje m... 26/05/2020 21:51... Lexo detajet..

350 Euro Apartament me qira 1+1,Perballe Drejtorise se Policise. Apartamenti ndodhet  ne  zone te rrethuar nga dyqane,markete, farmaci dhe mjaft

Apartament Me Qira 1+1,perballe Drejtorise Se Policise.

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
52.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ndodhet ne zone te rrethuar nga dyqane,markete, farmaci dhe mjaft sherbime te tjera, ne pallat ekzistues.menyra interesante e organizimit te ambienteve dhe mobilimi me kushte bashkekohore e bejne kte banese vendin ideal per te jetuar.po... 26/05/2020 21:51... Lexo detajet..

280 Euro Apartament me qera te shkolla e Baletit Jepet super apartament me qera 1+1 te Shkolla e Baletit!

Apartamenti ndodhet

Apartament Me Qera Te Shkolla E Baletit

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet super apartament me qera 1+1 te shkolla e baletit! apartamenti ndodhet ne nje zone shume te mire. ndodhet ne katin e 2, me nje siperfaqe totale prej 70m2, i miremobiluar dhe me parket.... 26/05/2020 21:51... Lexo detajet..

250 Euro

Ne Vasil Shanto (besnik Sykja) Apt 1+1 Shume I Kendshem, Me Mobilim Cilesor Dhe Me Ngjyra Te Kombinu

Vasil Shanto | Tirane (1.92 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ne vasil shanto (besnik sykja) apt 1+1 shume i kendshem, me mobilim cilesor dhe me ngjyra te kombinuara | kondicioner + cdo pajisje elektroshtepiake |... (Premium 31.12.2020)

330 Euro

Tek Myslym Shyri, Jepet Me Qira Apartament 1+1 ! -

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.62 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

tek myslym shyri, perballe drejtorise se policise, jepet me qira apartament 1+1 me shume drite, ne katin e 5-te te nje pallati te ri te mireadministr... (Premium 06.05.2022)

400 Euro

Jepet Super Ap 2+1 Te Garda

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 ne bllok te garda - zone shume e preferuar | strukture shume e rregullt dhe mobilim i kompletuar | kuzhine me te gjitha ... (Premium 08.06.2020)

40,000 Leke

Okazion! Jepet Me Qera Apartament 2+1+2 Banjo,130m ,pas Ring Center

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Tek zogu i zi( pas ring center )jepet me qera apartament 2+1 totalisht i mobiluar dhe i organizuar ne sallon ndenje te madh ,ambjent gatimi,2 dhoma gj... (Premium 17.11.2020)

290 Euro Apartament me qira 2+1,Medreseja(Prane Farmacise 10). Super apartament me mobilim shume te mire, pajisur me gjithcka te re, i pabanuar

Apartament Me Qira 2+1,medreseja(prane Farmacise 10).

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Super apartament me mobilim shume te mire, pajisur me gjithcka te re, i pabanuar me pare.pozicion me drite dhe diell.zone me shume mundesi facilitetesh,akses ne rugen kryesore.organizuar ne ambient gatimi dhe sallon ndenje,dy dhoma gjumi, tualet dhe ... 26/05/2020 21:51... Lexo detajet..

22,000 Leke Shtepi me qera ne zone e astirit Jepet me qera apartamen i mobiluar ne zonen e astirit prane viles L te kompleksi

Shtepi Me Qera Ne Zone E Astirit

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qera apartamen i mobiluar ne zonen e astirit prane viles l te kompleksi fratari nr tel 0688831379numri ne portal ka nje nr gabime... 26/05/2020 21:51... Lexo detajet..

33,000 Leke Shtepi me qira 2+1 e mobiluar tek Ish stacioni fundit Tiranes se Re  Te Ish stacioni i fundit i Tiranes se re, shume afer me kryqezimin, jepet nje ap

Shtepi Me Qira 2+1 E Mobiluar Tek Ish Stacioni Fundit Tiranes Se Re

Vasil Shanto | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Te ish stacioni i fundit i tiranes se re, shume afer me kryqezimin, jepet nje apartament 2+1, i mobiluar, shume i rregullt, ne gjendje te mire. ka dy dhoma gjumi, nje banjo, nje sallon me kuzhine, nje korridor te bollshem. per detaje ju lutem... 26/05/2020 21:51... Lexo detajet..

300 Euro jepet 1+1 te zoologjiku(e mobiluar dhe me kondicioner) Jepet me qera 1+1 te zoologjiku, ne katin 5 pallat i ri me ashensor. perbehet ng

Jepet 1+1 Te Zoologjiku(e Mobiluar Dhe Me Kondicioner)

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera 1+1 te zoologjiku, ne katin 5 pallat i ri me ashensor. perbehet nga dhoma ndenjes, dhoma gjumit, 1 tualet, 1 verande dhe 1 ballkon. orientohet nga jug-lindja, eshte i ngrohte dhe i ndricuar shume mire. kendi i divaneve dhe dysheku jane ... 26/05/2020 21:51... Lexo detajet..

300 Euro 2+1 te kopshti botanik Apartamenti ndodhet prane Kopshtit botanik, ne nje nga zonat me te kerkuara te T

2+1 Te Kopshti Botanik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.45 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ndodhet prane kopshtit botanik, ne nje nga zonat me te kerkuara te tiranes, per qetesine dhe ajrin e paster. vendoset ne katin 5 te nje pallati me punime cilesore. eshte i organizuar nga nje ambient i perbashket ndenjeje dhe ngrenie, 2 d... 26/05/2020 21:51... Lexo detajet..

39,000 Leke APARTAMENT 2+1 PER QIRA MINE PEZA Jepet me qira apartamenti 2+1 me siperfaqe 80m2 ne Rrugen Mine Peza ne nje zone

Apartament 2+1 Per Qira Mine Peza

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qira apartamenti 2+1 me siperfaqe 80m2 ne rrugen mine peza ne nje zone shum te mir te tiranes. ndodhet ne katin e 3 te nje pallati egzistues. organizohet me sallon te ndar nga kuzhina, 2 dhoma gjumi, 1 tualet. ofrohet teresisht i mobiluar . ... 26/05/2020 21:49... Lexo detajet..

400 Euro Jepet me qera apartament 2+1 prane qendres Jepet me qera apartament 2+1 prane qendres

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Prane Qendres

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 prane qendres... 26/05/2020 21:49... Lexo detajet..

400 Euro Apartament 2+1 / Kompleksi Usluga Apartament 2+1 prane st.Trenit, Kompleksi Usluga.
Kati i 7 , Siperfaqe 87 m² .

Apartament 2+1 / Kompleksi Usluga

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartament 2+1 prane st.trenit, kompleksi usluga. kati i 7 , siperfaqe 87 m² . per me shume info kontakt nr 00355682000287... 26/05/2020 21:49... Lexo detajet..

35,000 Leke Jepet apartament me qera ne Vasil Shanto 2+1. Jepet apartament me qera ne Vasil Shanto 2+1.
Apartamenti eshte i organizuar ne

Jepet Apartament Me Qera Ne Vasil Shanto 2+1.

Vasil Shanto | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet apartament me qera ne vasil shanto 2+1. apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,salle ngrenie,sallon ndenje,1 tualet 1 ballkon dhe kuzhina me vehte. apartamenti jepet per banim dhe per zyra. sip: 120 m2 kati i 2 cmimi: 35.000 le... 26/05/2020 21:49... Lexo detajet..

35,000 Leke

3+1+2 Tualete Astir Prane Oslo Bar

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

2+1+2 tualete ne astir. apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri buze rruge ne unaze. organizohet ne nje sallon ndenje se bashku me ... (Premium 03.06.2020)

600 Euro

Apartament 2+1 Per Qira Te 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane BejdGroup1
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 90m2 + 20 m2 ballkoni, kati i 5-te, pallat i ri, me dy ashensor . ofrohet i mobiluar, ne gjendje shume te m... (Premium 25.06.2020)

400 Euro

Jepet apartament 2+1 me qira, me siperfaqe 80m2. ndodhe tek “ish stacioni i trenit”, ne katin e 11 te nje pallati me ashensor. organizohet ne sall... (Premium 25.06.2020)

32,000 Leke

2+1+2 Tualete Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

2+1+2 tualete ne astir. pallati mesaplik-05 apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri buze rruge ne unaze. organizohet ne nje sallon ... (Premium 03.06.2020)

300 Euro

Kompleksi kontakt (nga me te miret ne qytet) - apartament 2+1 ne pallat te ri me ashensor | mobilim cilesor dhe i ri | dysheme me pllake dhe parket | ... (Premium 31.12.2020)

250 Euro

Jepet me qera apartament 1+1+kuzhine me vete + ballkon ne myslym shyr (vendodhje perfekte, ne zemer te tiranes) planimetri e rregullt, hapesire totali... (Premium 31.12.2020)

30,000 Leke Jepet shtepi me qera 2+1 Jepet shtepi me qera 2+1 e kompletuar.rruga frosina plaku prane shkolles 9 vjeca

Jepet Shtepi Me Qera 2+1

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet shtepi me qera 2+1 e kompletuar.rruga frosina plaku prane shkolles 9 vjecare naim frasheri.pallat ekzistues pa ashensor.... 26/05/2020 21:49... Lexo detajet..

25,000 Leke Te Rezidenca e Bamirit Jepet ambient modern.
Hapsire e madhe.
Sallon I bollshem. Kondicioner ne Cdo d

Te Rezidenca E Bamirit

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet ambient modern. hapsire e madhe. sallon i bollshem. kondicioner ne cdo dhome. pamje fantastike. gjithe diell. mundesi parkimi.... 26/05/2020 21:49... Lexo detajet..

40,000 Leke Apartamente 2+1 me qera rruga Dibres prane Vila Gold ne Tirane (ID4221778) Property ID : 4221778

Rr Dibres, afer Viles Gold, jepet me qera Apartament 2+

Apartamente 2+1 Me Qera Rruga Dibres Prane Vila Gold Ne Tirane (id4221778)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Property id : 4221778 rr dibres, afer viles gold, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, siperfaqe 65 m², kati 2 , kondicioner, 2 tualete,ballkon verande, orientim me diell. jepet me qera 4000... 26/05/2020 21:48... Lexo detajet..

300 Euro Apartamente 2+1 me qera ne zonen e Yzberishtit Property ID : 4221779

Yzberisht, prane Big Market, Rruga 3 Deshmoret, jepet m

Apartamente 2+1 Me Qera Ne Zonen E Yzberishtit

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Property id : 4221779 yzberisht, prane big market, rruga 3 deshmoret, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, i mobiluar shume mire, siperfaqe 120 m², 3 kondicioner, lavastovilje, 2 tualete, 2 ballkone, orientim me diell. jepet me qera 3... 26/05/2020 21:48... Lexo detajet..

240 Euro

Q2043 te dhenat e ndarjes: - 2 dhome gjumi - 1 sallon - 1 tualet - 1 kuzhine - 2 ballkon - sip totale: 87 m2 - sip neto (e brendshme) ... (Premium 31.12.2020)

330 Euro

Apartament I Ri 2+1 Komuna 330€

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane Real Estate
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 tek komuna e parisit ne katin e 7 me ashensor, me 2 tualete dhe 1 ballkon. sallon i madh ndenje me hapesire se bashku me ... (Premium 28.05.2020)

300 Euro

Apartament 1+1 Me Qira Ne Qender

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

... (Premium 06.06.2020)

30,000 Leke Apartamente 1+1 me qera ne zonen e Astirit prane Bar Artistit ne Tirane (ID 4211458 ) Property ID : 4211458

Astir, prane Bar Artistit, jepet me qera apartament 1+1

Apartamente 1+1 Me Qera Ne Zonen E Astirit Prane Bar Artistit Ne Tirane (id 4211458 )

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Property id : 4211458 astir, prane bar artistit, jepet me qera apartament 1+1 ne pallat te ri, i mobiluar ne menyre bashkekohore, siperfaqe 70 m², kati i 2 me ashensore, koridor, tualet, ballkon, orientim me diell. jepet me qera 30000 lek ne m... 26/05/2020 21:48... Lexo detajet..

350 Euro Apartamente 2+1 me qera ne zonen e Myslym Shyrit  Property ID   4229159

Qender, Myslym Shyri, prane Shallvareve, jepet me qera

Apartamente 2+1 Me Qera Ne Zonen E Myslym Shyrit

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Property id 4229159 qender, myslym shyri, prane shallvareve, jepet me qera apartament 1+1 (2+1), i mobiluar ne menyre bashkekohore, siperfaqe 65 m², kati i 3 i banimit (jo i fundit), kuzhina me vehte, pallat egzistues, koridor, tualet, kondicio... 26/05/2020 21:47... Lexo detajet..

450 Euro Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit (ID 4229158 ) Property ID : 4229158

Rruga Elbasanit, prane Ambasades Amerikane, jepet me qe

Apartament 2+1 Me Qera Ne Rrugen E Elbasanit (id 4229158 )

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Property id : 4229158 rruga elbasanit, prane ambasades amerikane, jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar me te gjitha ne menyre luksoze, siperfaqe 75 m², kati 3, kondicionere, tualet, ballkon, orientim me diell, apartamenti eshte i gjithi i riko... 26/05/2020 21:47... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim