1+1 i Pabanuar me Pare (Rr. Fortuzi) Totalisht i RI, Mobilim Cilesor | Kondicioner | Spote LED Tirane

Shtepi me Qera Data: 21/09/2019 01:25

1 + 1 Uninhabited First (Fortuzi Street) Totally NEW, Quality Furniture | Air Conditioner | LED spots

One Bedroom Apartment For Rent in Fortuzi Street, Totally New, with High Quality Furnishings and Expensive Tiled Flooring | Economic Conditioner | LED Spot Lighting & Hidden Lighting System Panoramic view | Double Window Glass - Acoustic Insulation | Countertops With All Kitchen Appliances | Completed Bedroom | Toilet with Quality Sanitary | All Functional Installations

Q1342

Partition data:

- 1 bedroom
- 1 living room + 1 kitchen
- 1 toilet
- 1 corridor

- TOTAL SIP: 53m2
- SIP NETO: 53 m2
- FLOOR: 5
- Existing Palace
- Year of construction: 1980

Characteristics:

Apartment 1 + 1 +1 wc +1 balcony

- New Quality Furniture & Modern
- NOT MONEY ***
- Quality tiles
- CONDITIONER 2 samsung
- Economic Inverter air conditioners
- Clear view
- High natural light all the time
- Orientation: JL - JP; L - P etc.
- Acoustic insulation
- Quiet neighborhood with family residents
- Very safe neighborhood
- Advanced lighting system
- New Salon & New Corner
- Wooden Doors
- Armored Door
- HD TV
- Aspirator
- Double glazed quality windows
- High quality sanitary
- Toilet with natural ventilation

- Quality Electrical Installations
- High quality new hydraulic installation

- Facilities near
- Access to Public Transport

Price: 350 Euro

Advance (Guarantee with Owner): 1.5 MONTHS

Tel or Whatsapp: 0684780043


204 524

09 20 2019


Pagesa 350 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 53.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Rruga Fortuzi, Tirana, Albania
Lexime 204716

Jepet me Qera Apartament 1+1 i Pabanuar me Pare tek Rruga Fortuzi, Totalisht i Ri, me Mobilim Cilesor dhe Shtruar me Pllake te Shtrenjte | Kondicioner Ekonomik | Sistem Ndricimi me Spote LED dhe Ndricim te Fshehur | Pamje Panoramike | Dritare Dopio Xham - Izolim Akustik | Kundrabufe me te Gjitha Pajisjet e Kuzhines | Dhome Gjumi e Kompletuar | Tualet me Hidrosanitare Cilesore | Instalimet te Gjitha Funksionale

Q1342

Te dhenat e ndarjes:

- 1 dhoma gjumi
- 1 sallon + 1 kuzhine
- 1 tualet
- 1 korridor

- SIP TOTALE: 53m2
- SIP NETO : 53 m2
- KATI: 5
- Pallat Ekzistues
- Viti I ndertimit: 1980

Karakteristika:

Apartament 1+1 +1 wc +1 ballkon

- Mobilim Cilesor i Ri & modren
- I PA BANUAR ME PARE***
- Pllake cilesore
- KONDICIONER 2 samsung
- Kondicionera Ekonomike Inverter
- Pamje e paster
- Ndricim natyral te larte gjate gjithe kohes
- Orientimi: JL – JP ; L – P etj.
- Izolim akustik
- Lagje e qete , me banore familjare
- Lagje shume e sigurte
- Sistem ndricimi I avancuar
- Sallon I ri & Kend i Ri
- Dyer Druri
- Dere e Blinduar
- Televizor HD
- Aspirator
- Dritaret cilesore me dopjo xham
- Sanitare shume cilesore
- tualeti me Ajerosje natyrale

- Instalime Elektrike Cilesore
- Intalime Hidraulike te reja shume cilesore

- Facilietet afer
- Akses me Transport publik

Cmimi: 350 Euro

Paradhenie (GARANCI ME PRONARIN ): 1.5 MUAJ

Tel ose Whatsapp:


204524

20/09/2019