Apt 1+1+Bllk me Super Pamje (Xhamia e Tabakeve - Parlamenti) me orientim LINDJE komplet ** Pallat i RI me Chip Tirane

Shtepi me Qera Data: 24/02/2021 09:47 Post Id: 38236


extra info
Pagesa 300 Euro
Dhoma|Sallon 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 71.00
Kati 7
Qyteti - Zona Tirane - Lumi Lana/ Bulevard
Adresa Rruga Shyqyri Ishmi, Tirana, Albania
Lexime 169768

Kepet Me Qera Apartament 1+1+Ballkon Me Super Pamje (Xhamia E Tabakeve - afer Toptani Center - Parlamenti ) Zone Fantastike (5 Min. Qendra) | Pallat Me Shume Standarte, Ashensor Me Cip | Banesa E Mobiluar, KONDICIONER Ne Soxhorno | Orientim Perfekt- LINDJE KOMPLET Ndricim Shume I Mire | Strukture E Rregullt, Dritare Dopio Xham | Tualet Me Hidrosanitare Cilesore | Te Gjitha Instalimet Funksionale

Q2633

Te Dhenat E Ndarjes:

- 1 Dhome Gjumi
- 1 Sallon
- 1 Tualet
- 1 Korridor
- 1 Ballkon


- Hipoteke : Po
- Sip Totale: 71 M2
- Sip Neto (E Brendshme) :64 M2
- Kati: 7
- Katet E Pallatit:8
- Viti I Ndertimit: 2005
- Ashensor: Po

Karakteristika:

• Zone Fantastike * me dalje direkt ne Bulevardin "Bajram Curri" afer me TOPTANI Center ( Xhamine e Tabakeve)
• Pallat I Vitit 2005 , Ndertim shume Cilesor
• Administrim Perfekt dhe Ambientet e perbashketa gjithmone te pastra
• Ashensor Me Chip

• Banore Kryesisht Familjare***
• Banon Edhe Vet Ndertuesi Ne Te Njejtin Pallat

• Strukture E Mire Shtepie
• Apartament I Shtruar Me Pllake Cilesore
• Apartament Me Drite Gjate Gjithe Dites
• Orientim Totalisht LINDJE *

• Kondicioner Ne Dhomen E Ndenjes
• Dhome Gjumi Me Hapsire Te Madhe Dhe Dyshek Cilesor
• Dollap Gjigand
• Tualeti I Pajisur Me Hidrosanitare Cilesore
• Dritare Dopjoxham Dhe Me Grile
• Fasilitet Me Rrugen Kryesore, Shkolle, Supermarket, Farmaci, Urban, Bar/Restorant, Etj...

Cmimi: 300 Euro

*Paradhenie (Garanci Me Pronarin ): 1.5 Muaj

Tel Ose Whatsapp:


169231

21/02/21