Vlore apartament me qera Vlore

Shtepi me Qera Data: 24/10/2020 19:39 Post Id: 231359


extra info
Pagesa 20,000 Leke
Dhoma|Sallon 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 62.00
Kati 5
Qyteti - Zona Vlore - Lungomare
Adresa gjergji arianiti
Lexime 4981

Apartament_Vlore 1+1
Qera_Mujore 20000leke
Akomodimi 👤👤👤
Adresa:Vlore, kryqezimi i Aleksandrise,7 min ne kembe larg Lungomares ,rruga Gjergj Arianiti,perball hotel Palace .
Kontakt 📲: Whats App/Viber/Sms +
__________________________________________________
Jepet me qera ditore apartament kati i 5 banim me ashensor me sip. 62 m2.Apartamenti ndodhet 7min ne kembe larg Lungomares dhe 3min ne kembe prane bulevardit kryesor .ambjenti eshte i sapo rinovuar dhe me te gjitha elektroshtepiaket . Apartamenti disponon Wifi , Netflix , Kondicioner . Kapaciteti 3 persona .wifi dhe uji eshte i perfshire ne cmim. #vlore#vlora#apartament me qera
#shtepi pushimi#plazh#qera mujore#lungomare#radhime#