shtepi me qera 1+1 ne bllok  

 Online 27 lexues | 1 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 27 lexues | 1 njoftime ne pritje
600 Euro

- apartament 2+1 me 2 tualete ne rrugen "dervish hima" tek stadiumi qemal stafa. zona ne te cilen ndodhet ka facilitete te shumta dhe e aksesueshme ne... (Premium 23.04.2020)

300 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+ballkon (mine peza) vendodhje perfekte | mundesi parkimi ne zone | mobilim i ri dhe cilesor | shtruar me parket | kondici... (Premium 09.02.2020)

400 Euro

Jepet me qera super apartament 2 + 1 + 2 wc i pabanuar me pare (117 m2) tek liqeni (rr. peti) ne pallat te ri me ashensor me cip | mobilim shume ciles... (Premium 31.12.2019)

395 Euro

Super Apartament 2+1+verande (185 M2) Tek Eleonora/kodra E Diellit, Me Pamje Fantastike

Kodra e Diellit | Tirane (0.93 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
185.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

•super apartament 2+1+ballkon+verande (185 m2) tek eleonora/kodra e diellit (rruga rrapo hekali) me pamje fantastike (kati 6 me ashensor) pallat i r... (Premium 31.12.2019)

18,000 Leke
ndarje qeraje kerkoje nje vajze per ndarje qeraje shtepia ndodhet te rruga siri kodra eshte e

Ndarje Qeraje

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Kerkoje nje vajze per ndarje qeraje shtepia ndodhet te rruga siri kodra eshte e mobiluar dhe ka hapsire te madhe .shtepia eshte ka nje dhome sallon kuzhine edhe ballkone ndodhet ne katin e 3 te nne shtepie private nr tel ose whasapp:0698660552... 12/11/2019 06:31... Lexo detajet..

700 Euro
Tirane, jap me qera Vile 3 Katshe 360 m² 700 Euro (Don Bosko, prane Vizion Plus) Tirane, Jap me Qira vile 3 kat ne Rr. Don Bosko prane Vizion Plus. Vile me siper

Tirane, Jap Me Qera Vile 3 Katshe 360 M² 700 Euro (don Bosko, Prane Vizion Plus)

Don Bosko | Tirane
5+1 Dhoma | Kuzhine
360.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tirane, jap me qira vile 3 kat ne rr. don bosko prane vizion plus. vile me siperfaqe 360 m2 , 300 m2 oborr te gjelberuar me 3 vende parkimi. vila organizohet ne: kati i ka 1 sallon,1 dhome, kuzhine, dhome ndenje, tualet. kati i ii ka 1 sallon, 3 dhom... 12/11/2019 06:27... Lexo detajet..

15,000 Leke
Jepet hyrje me qera Jepet hyrje 1+1 me qera + 10 m² paradhome. 
Ndodhet ne katin e pare eshte e mo

Jepet Hyrje Me Qera

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
57.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet hyrje 1+1 me qera + 10 m² paradhome. ndodhet ne katin e pare eshte e mobiluar. adresa: perball shkolles kushtrimi ne krah te maternitetit te ri. cmimi 15.000 leke te reja... 12/11/2019 06:20... Lexo detajet..

17,000 Leke Njoftim per shtepi me qera Jepet Hyrje 1+1 e kompletuar cmimi 17000 leke

Njoftim Per Shtepi Me Qera

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet hyrje 1+1 e kompletuar cmimi 17000 leke... 12/11/2019 04:48... Lexo detajet..

200 Euro Ambjent i pa banuar me pare,me kondicioner dhe e kompletuar,pranë concocord center. Pallat i ri,super ambjent Ambjent me kondicioner dhe e kompletuar me te gjitha,p

Ambjent I Pa Banuar Me Pare,me Kondicioner Dhe E Kompletuar,pranë Concocord Center.

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
27.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Pallat i ri,super ambjent ambjent me kondicioner dhe e kompletuar me te gjitha,pranë qendres tregtare concord,mundësi per wifi... 12/11/2019 04:13... Lexo detajet..

20,000 Leke Shtepi private Jepet shtepi private e mobiluar me qera ne astir rruga teodor keko /kristaq mone

Shtepi Private

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet shtepi private e mobiluar me qera ne astir rruga teodor keko /kristaq mone. disponon 1 banjo , 1 dhome gjumi,1 sallon ndenje, 1 kuzhine e ndare nga salloni me hapesira te medha + vend parkimi ne nje zone familjare dhe shume te qete . cmimi 20... 12/11/2019 04:06... Lexo detajet..

30,000 Leke Jepet me qera apartament 2+1 tek Tregu elektrik Apartment 2+1,totalisht i mobiluar dhe me hapesira te bollshme
Ndodhet ne katin

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Tregu Elektrik

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartment 2+1,totalisht i mobiluar dhe me hapesira te bollshme ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues.apartamenti eshte i restauruar. ne nje zone te qete dhe prane te gjitha llojeve te sherbimeve dhe facilitetetve. per me shume kontaktoni ... 12/11/2019 02:56... Lexo detajet..

330 Euro 2+1+2Bllk, i Madh (100 m2) Ekonomiku - Pallat i Ri, Ashensor, Pun. Cilesore | Mobilim i Ri | Kondicioner Jepet me Qera Apartament 2+1+2Ballkone, i Madh (100 m2) Ekonomiku/Terminali, ne

2+1+2bllk, I Madh (100 M2) Ekonomiku - Pallat I Ri, Ashensor, Pun. Cilesore | Mobilim I Ri

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apartament 2+1+2ballkone, i madh (100 m2) ekonomiku/terminali, ne pallat te ri me ashensor dhe punime cilesore | mobilim i ri, kondicioner dhe pajisje elektroshtepiake te markave me te mira | shtruar me pllake te shtrenjte | ndricim per... 12/11/2019 01:25... Lexo detajet..

350 Euro 2+1+2WC+2Ballkone (180 m2) pas Ekomomikut (Parkimi Perfshire ne Cmim) Mobilim Cilesor | Kondicioner 2+1+2WC+2Ballkone (180 m2) pas Ekomomikut (Rr. Sotir Kolea) Zone e Preferuar |

2+1+2wc+2ballkone (180 M2) Pas Ekomomikut (parkimi Perfshire Ne Cmim) Mobilim Cilesor | Ko

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (2.42 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
180.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

2+1+2wc+2ballkone (180 m2) pas ekomomikut (rr. sotir kolea) zone e preferuar | mobilim cilesor | kondicioner ne cdo dhome | hapesire e madhe me planimetri te rregullt dhe ndricim perfekt | shtruar me pllake cilesore | dritare dopio xham + grila | iz... 12/11/2019 01:24... Lexo detajet..

30,000 Leke

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Tregu Elektrik

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.03 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartment 2+1,totalisht i mobiluar dhe me hapesira te bollshme ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues.apartamenti eshte i restauruar. ne nje ... (Premium 04.03.2020)

330 Euro

Qender Jepet Me Qira Apartament 2+1, Okazion

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.40 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

ne qender te tiranes jepet me qira apartament 2+1, apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri 8-katesh me ashensor dhe te mireadministr... (Premium 06.05.2022)

400 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 ne qender perballe ministrise se drejtesise. apartament totalisht i mobiluar mjaft mire i organizuar. apartamenti dis... (Premium 15.11.2019)

450 Euro

Jepet me qera apartament 2 + 1 (82 m2) i ri dhe me mobilim modern (* te mozaiku tirane - paralel me rrugen e ambasadave *)+ ashensor dhe investjme te ... (Premium 31.12.2019)

280 Euro 2+1+2WC+Ballkon (Rruga e Dibres) Pallat i 2018 - Ashensor | Mobilim i Ri | Parket | Kondicioner Jepet me Qera Apartament 2+1+2WC+Ballkon (75 m2) tek Rruga e Dibres (Farmacia nr

2+1+2wc+ballkon (rruga E Dibres) Pallat I 2018 - Ashensor | Mobilim I Ri | Parket | Kondic

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apartament 2+1+2wc+ballkon (75 m2) tek rruga e dibres (farmacia nr. 10) pallat i ndertuar ne 2018 me ashensor dhe ndertime super cilesore | mobilim i ri | shtruar me parket | kondicioner | hapesire e bolleshme me ndricim perfekt | drita... 12/11/2019 01:24... Lexo detajet..

330 Euro 2+1+2Bllk, i Madh (100 m2) Ekonomiku - Pallat i Ri, Ashensor, Pun. Cilesore | Mobilim i Ri | Kondicioner Jepet me Qera Apartament 2+1+2Ballkone, i Madh (100 m2) Ekonomiku/Terminali, ne

2+1+2bllk, I Madh (100 M2) Ekonomiku - Pallat I Ri, Ashensor, Pun. Cilesore | Mobilim I Ri

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.50 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apartament 2+1+2ballkone, i madh (100 m2) ekonomiku/terminali, ne pallat te ri me ashensor dhe punime cilesore | mobilim i ri, kondicioner dhe pajisje elektroshtepiake te markave me te mira | shtruar me pllake te shtrenjte | ndricim per... 12/11/2019 01:24... Lexo detajet..

450 Euro 2+1 (82 m2) Modern (Mozaiku, Tirane) Mobilim Cilesor + Pajisje te Reja | Ashensor | Investime te Reja Jepet me Qera Apartament 2 + 1 (82 m2) i Ri dhe me Mobilim Modern (* Te Mozaiku

2+1 (82 M2) Modern (mozaiku, Tirane) Mobilim Cilesor + Pajisje Te Reja | Ashensor | Invest

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.17 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera apartament 2 + 1 (82 m2) i ri dhe me mobilim modern (* te mozaiku tirane - paralel me rrugen e ambasadave *)+ ashensor dhe investjme te reja ( vetratar dopio xhampajisjet elektroshtepiake te reja dhe te markave me cilesore | 3 kondicion... 12/11/2019 01:24... Lexo detajet..

150 Euro Jepen me qera dy apartamente 1+1 moderne me kondicioner Shume te pershtatshme per ciftet e reja apo student

Jepen Me Qera Dy Apartamente 1+1 Moderne Me Kondicioner

Kodra e Diellit | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
40.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shume te pershtatshme per ciftet e reja apo student... 12/11/2019 00:33... Lexo detajet..

400 Euro Jepet me qera apartment 2+1 ne Qender(perballe Ministrise se Drejtesise) Jepet me qera apartament 2+1 ne qender perballe ministrise se Drejtesise.
Apart

Jepet Me Qera Apartment 2+1 Ne Qender(perballe Ministrise Se Drejtesise)

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 ne qender perballe ministrise se drejtesise. apartament totalisht i mobiluar mjaft mire i organizuar. apartamenti disponon 2 dhoma gjumi dhome ndenje dhe 1 banjo. disponon te gjitha elektroshtepiaket dhe ngrohje ftohj... 12/11/2019 00:28... Lexo detajet..

40,000 Leke Ndarje qeraje Tek kafe espreso afer ish hotel diplomat 1 kerkohen 2 go a per ndarje qeraje. 90

Ndarje Qeraje

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Tek kafe espreso afer ish hotel diplomat 1 kerkohen 2 go a per ndarje qeraje. 9000 lek personi... 12/11/2019 00:27... Lexo detajet..

400 Euro Apartament 2+1+2 me qera tek st trenit , kati 3 , buze rruge , ashensor, mobiluar , 400€ JEPET APARTAMENT ME QERA
➡️ 2+1+2 banjo+2ballkone
➡️ Vendodhja: tek rr

Apartament 2+1+2 Me Qera Tek St Trenit , Kati 3 , Buze Rruge , Ashensor, Mobiluar , 400€

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet apartament me qera ➡️ 2+1+2 banjo+2ballkone ➡️ vendodhja: tek rruga bulevardi zogu i parë ➡️siperfaqja: 115 m² ➡️kati : 3 banim pallat i ri buze rruge me ashensor ➡️ e mobiluar totalisht ➡️cmimi: 400€ liroet n... 11/11/2019 23:29... Lexo detajet..

25,000 Leke Ap 1+1 me qera tek malajziani, buz rruge , kat4, e mobiluar , 250 mije leke APARTAMENT ME QERA 
➡️1+1+ballkon
➡️Siperfaqja: 70m²
➡️ Vendodhj

Ap 1+1 Me Qera Tek Malajziani, Buz Rruge , Kat4, E Mobiluar , 250 Mije Leke

Zone Periferike | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartament me qera ➡️1+1+ballkon ➡️siperfaqja: 70m² ➡️ vendodhja: tek malajziani ,buze rruge ➡️totalisht e mobiluar ➡️kati : 4 ➡️pamje lindje jug ➡️cmimi: 250 mije leke... 11/11/2019 23:28... Lexo detajet..

25,000 Leke Kerkohet vajze per ndarje qeraje Kerkohet 1 vajze per ndarje qeraje. Apartamenti ndodhet tek kompleksi I Pallatev

Kerkohet Vajze Per Ndarje Qeraje

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Kerkohet 1 vajze per ndarje qeraje. apartamenti ndodhet tek kompleksi i pallateve me shigjeta, kati i 6 me ashensor. apartamenti eshte i mobiluar dhe hapesira eshte e ndare ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon, 1 kuzhine dhe 1 banjo. aktualisht jetojne 2 vajza... 11/11/2019 22:19... Lexo detajet..

350 Euro

2+1+2wc+2ballkone (180 m2) pas ekomomikut (rr. sotir kolea) zone e preferuar | mobilim cilesor | kondicioner ne cdo dhome | hapesire e madhe me plani... (Premium 31.12.2019)

350 Euro

Jepet super apartament me qera 1+1 me siperfaqe 73 m2 kompleksi delijorgji, nje nder komplekset me te preferuara ne tirane. ndodhet ne katin e 2, me a... (Premium 27.11.2019)

350 Euro

3+1+2wc+bllk (don Bosko) - Parkim Ne Zone | Pallat I Ri Me Ashensor | Mobilim Cilesor | Kondicioner

Don Bosko | Tirane (1.34 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartament 3+1+2wc+ballkon, ne don bosko (parkim ne zone) pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicioner ne cdo dhome | hapesire e madhe, sht... (Premium 31.12.2019)

330 Euro Qera, Apartament 1+1, Rruga e Kavajes, 330 euro Jepet apartament me qera ne Rrugen e Kavajes Prane Qendres Globe. Informacion mb

Qera, Apartament 1+1, Rruga E Kavajes, 330 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet apartament me qera ne rrugen e kavajes prane qendres globe. informacion mbi apartamentin: • kati 5 banim • siperfaqe 60 m2 organizimi: • salloni i ndenjes • ambjenti gatimit • dhoma e gjumit • tualeti • apartamenti disponon: • m... 11/11/2019 21:56... Lexo detajet..

35,000 Leke 2+1me qera te farmacia10 vetem 35000 mije leke Jepet me qera apartament 2+1+2 banjo i mobiluar ne menyre moderne i pa banuar m

2+1me Qera Te Farmacia10 Vetem 35000 Mije Leke

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apartament 2+1+2 banjo i mobiluar ne menyre moderne i pa banuar me pare.apartamenti eshte i shtruar me parket ,dhe mobilim cilesor dhe ndodhet ne nje nga zonat qe te afron gjithe facilitetet. ... 11/11/2019 20:32... Lexo detajet..

750 Euro Super 2+1 tek rezidenca 2 kodra e diellit Apartament 2+1 te kodra e diellit(rezidenca kodra e diellit 2,e mobiluar ne meny

Super 2+1 Tek Rezidenca 2 Kodra E Diellit

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 2+1 te kodra e diellit(rezidenca kodra e diellit 2,e mobiluar ne menyre lluksoze ,me te gjitha kushtet,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 750 euro... 11/11/2019 20:32... Lexo detajet..

320 Euro 1+1 per qira i kompletuar ne bllok Jepet me qera apartament 1+1 i kompletuar ne zonen me te mire te tiranes sic esh

1+1 Per Qira I Kompletuar Ne Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 i kompletuar ne zonen me te mire te tiranes sic esht ish blloku apartamenti esht i arreduar me kushte komode preferohen cift ose familjar kati 5 pallat ekzistues... 11/11/2019 20:32... Lexo detajet..

35,000 Leke

Prane 7 xhuxhave , jepet me qera 1+1 , i mobiluar ne menyre bashkekohore . apartamenti eshte i organizuar ne koridor , sallon +kuzhine , dhome gjumi ,... (Premium 29.11.2019)

500 Euro

Tirane, Afer Bllokut - Apartament 2+1 Me Qera, 500 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.85 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
12 Kati

Rruga zef jubani - afer sheshit wilson dhe bllokut, ne lagje te qete, japim me qera apartament - penthouse, 2+1, kati 12, pallat me ashensor, i mobil... (Premium 07.08.2020)

300 Euro

3+1+2ballkon, gjigand (140 m2) perballe ekonomikut - parkim i sigurte | mobilim cilesor | shtruar me parket | kondicioner | ndricim perfekt | dritare ... (Premium 31.12.2019)

550 Euro

Tek xhamia e kopshtit botanik, jepet me qira super apartament 2+1+2 tualete me arredim modern, dhe me pamje fantastike nga tirana. apartamenti ofr... (Premium 11.12.2019)

250 Euro Super ap 1+1 te kristal center ( mbikalimi ) Apartament 1+1 te kristal center(tek mbikalimi) e mobiluar me tegjitha pervme te

Super Ap 1+1 Te Kristal Center ( Mbikalimi )

Kodra e Diellit | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 1+1 te kristal center(tek mbikalimi) e mobiluar me tegjitha pervme teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 250 euro... 11/11/2019 20:32... Lexo detajet..

30,000 Leke Shtepi e re me qira Jepet me qira kati i dyte i baneses. I sapo ndertuar me siperfaqe 120m katror. P

Shtepi E Re Me Qira

Fresku/Linze | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qira kati i dyte i baneses. i sapo ndertuar me siperfaqe 120m katror. perbehet nga tre dhoma dy banjo nje sallon dhe kuzhine dhe nje ballkon verande te madhe me pamje nga tirana. banjot dhe kuzhina jane te kompletuar me pajisje bashkekohore ... 11/11/2019 19:41... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

30,000 Leke

600 Euro Apartament 2+1 me qira ne bllok Ofrohet apartament me qira ne zemer te bllokut
Apartamenti esht i sapoarreduar!

Apartament 2+1 Me Qira Ne Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ofrohet apartament me qira ne zemer te bllokut apartamenti esht i sapoarreduar! ofron te gjitha kushtet! apartamenti ka nje banjo edhe 2 pallkone ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me ashensor ... 11/11/2019 18:17... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim