Jepet me qera apartament te rruga Fortuzi 1+1 270 euro Tirane

Shtepi me Qera Data: 18/04/2021 07:47 Post Id: 115139


extra info
Pagesa 270 Euro
Dhoma|Sallon 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 70.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Rruga e Durresit, Tirana, Albania
Lexime 109323

Jepet me qera apartament te rruga Fortuzi 1+1 270 euro
Jepet me qera apartament te rruga Fortuzi 1+1 270 euro . Apartamenti ndodhet ne katin e dyte, te rruga Fortuzi, te nje nga zonave me me shume akses ne Tirane, prane te gjitha faciliteve te jeteses. Eshte i organizuar ne nje sallon, nje ambient gatimi, nje dhome gjumi, si dhe nje tualet. Apartamenti i ka te gjitha kushtet per nje jetese te mire, ka akses me rrugen kryesore.
Per nje vizite ne prone kontaktoni Tean +