2+1 I Rikonstruktuar, Perball Ish Ekspozites,Bllok (Zone Perfekte) | Mobilim Cilesor / I Ri Tirane

Shtepi me Qera Data: 03/06/2020 10:51

2 + 1 Reconstructed, Opposite Former Exhibition, Block (Perfect Zone) | Quality Furniture New

For Rent Apt 2 + 1 Reconstructed (85 M2) Opposite the Exhibition - 1 May Garden (Perfect Zone) | Quality and New Furniture | Conditioner | Perfect Lighting with Perfect Lighting | Lined With Quality Tiles | Dopio Xham Window Acoustic Insulation | Fresh Painted Walls | New Corner | Kundrabufe Druri | Complete Bedrooms | Balcony | Toilet With Hydrosanitary Quality | Hydraulic and Electric Funsunctional Installations

Q2071

Sharing Data:


- 1 Soxhorno
- 1 Kitchen
- 2 bedrooms
- 1 toilet
- 1 Corridor
- 1 Balcony

Characteristics:

Reconstructed 2 + 1 apartment
- Opposite the Former Exhibition - Garden 1 May
- 85 M2
- Floor 2
- With * Super * Lighting All Time
- With Quality & New Furniture
- With Dopio Glass Windows + Curtains + Grills
- Orientation: -j - P - V
- Advanced Lighting System
- Safe and Quiet Quarters
- I Just Painted With Quality Colors
- Complete Bedroom

Living room
- With a New Corner
- Me Tv Plazem Lg
- With Super Lighting During All Time + Dopio Glass Windows + Grila + Curtains
- Fresh Painted Walls With Panorama
- With Panorama + Carpets + Curtains
- With Quality Plate
- Great Space
- Thermal Insulation & Waterproofing
- Conditioner In Every Room

The Kitchen By itself
- With Wood Kondrabufe
- With Aspirator + Refrigerator + Refrigerator Samsung + Piano + Microwave + Laundry
- Totally New
- With High Lights All the Time
- With Heating Table + 4 Carriages

Children's Bedroom
- With 1 New Bed + New Wood Clothes Cabinet
- With Super Lighting + Dopio Glass Windows + Persian Grills + Curtains
- With Quality Plate
- With Exit to the Balkans
- Conditioner

Double Bedroom
- With 1 Dopio Bed + Clothing Cabinet
- With Super Lighting During All Time
- With Dopio Xham Gila Persian windows + Curtains
- Conditioner
- New Clothing Cabinet
- With Quality Plate

1 toilet
- With Quality Hydrosanitary
- With Dush Baxi
- Aspirator
- With Lavatrice

1 Corridor With Shoe Cabinet

1 Balcony
** Each Approximate Service (Market, Pharmacy, Bread Bread)

- New Quality Electrical Installations
- New Quality Hydraulic Installations

- Nearby facilities
- Super Access by Public Transport

Price: 350 Euro

* Preface: 1.5 Months

Tel Ose Whatsapp: 0684780043280 897

02 06 2020


Pagesa 350 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 85.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Lumi Lana/ Bulevard
Adresa Rruga Njazi Demi, Tirana, Albania
Lexime 281658

Jepet Me Qera Apt 2 + 1 I Rikonstruktuar (85 M2) Perball Ish Ekspozites - Lulishtja 1 Maj (Zone Perfekte) | Mobilim Cilesor Dhe I Ri | Kondicioner | Hapesire E Bolleshme Me Ndricim Perfekt | Shtruar Me Pllake Cilesore | Dritare Dopio Xham / Izolim Akustik | Muret E Sapo Lyer | Kend I Ri | Kundrabufe Druri | Dhoma Gjumi Te Kompletuara | Ballkon | Tualet Me Hidrosanitare Cilesore | Instalimet Hidraulike Dhe Elektrike Funsksionale

Q2071

Te Dhenat E Ndarjes:


- 1 Soxhorno
- 1 Kuzhine
- 2 Dhome Gjumi
- 1 Tualet
- 1 Korridor
- 1 Ballkon

Karakteristika:

Apartametent 2+1 I Rikonstruktuar
- Perball Ish Ekspozites - Lulishtja 1 Maj
- 85 M2
- Kati 2
- Me *Super * Ndricim Gjate Gjithe Kohes
- Me Mobilim Cilesor & Te Ri
- Me Dritare Dopio Xham + Perde + Grila
- Orientimi : -j - P - V
- Sistem Ndricimi I Avancuar
- Lagje Sigurte Dhe E Qete
- I Sapo Lyer Me Bojera Cilesore
- Dhoma E Gjumit Te Kompletuara

Soxhorno
- Me Kend Te Ri
- Me Tv Plazem Lg
- Me Super Ndricim Gjate Gjithe Kohes + Dritare Dopio Xham + Grila + Perde
- Muret E Sapo Lyer Me Panorama
- Me Panorama + Tapet + Perde
- Me Pllake Cilesore
- Hapesire E Madhe
- Termoizolim & Hidroizolim
- Kondiconer Ne Cdo Dhome

Kuzhina Me Vete
- Me Kondrabufe Druri
- Me Aspirator + Furre + Frigorifer Samsung + Pianure + Mikroval + Lavastovilje
- Totalisht Te Reja
- Me Ndricim Te Larte Gjate Gjithe Kohes
- Me Tavoline Ngrenje + 4 Karrike

Dhoma Gjumit Per Femijet
- Me 1 Krevat Tek Te Ri+ Dollap Rrobash Druri Te Ri
- Me Super Ndricim + Dritare Dopio Xham + Grila Persiane + Perde
- Me Pllake Cilesore
- Me Dalje Ne Ballkon
- Kondiconer

Dhoma E Gjumit Cift
- Me 1 Krevat Dopio + Dollap Rrobash
- Me Super Ndricim Gjate Gjithe Kohes
- Me Dritare Dopio Xham Gila Persiane + Perde
- Kondiconer
- Dollap Rrobash Te Ri
- Me Pllake Cilesore

1 Tualet
- Me Hidrosanitare Cilesore
- Me Dush Baxi
- Aspirator
- Me Lavatrice

1 Korridor Me Dollap Kepucesh

1 Ballkon
**Cdo Sherbim Afer( Market, Farmaci ,Furre Buke)

- Instalime Elektrike Te Reja Cilesore
- Intalime Hidraulike Te Reja Cilesore

- Facilietet Afer
- Super Akses Me Transport Publik

Cmimi: 350 Euro

*Paradhenie: 1.5 Muaj

Tel Ose Whatsapp:280897

02/06/2020