shtepi me qera 1+1 te lira 

 Online 253 lexues | 6 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 253 lexues | 6 njoftime ne pritje
330 Euro

Jepet me qera apartament 2 + 1 (83 m2) mbi kristal center (rr. bill klinton) zone me mundesi parkimi | parket | pallat i ri | mobilim cilesor | ndrici... (Premium 31.12.2020)

1,250 Euro

Ne Bllok, Jepet Me Qira Dupleks Fantastik !

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra) Real Deal Properties
3+1 Dhoma | Kuzhine
270.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jepet dupleks fantastik me qira ne zonen e bllokut, nje nga zonat me elitare ne kryeqytet per te jetuar. e ndodhur ne zemer te jetes urbane me intensi... (Premium 23.04.2020)

350 Euro

1+1 i kompletuar (bllok - petro nini) zone perfekte - mobilim cilesor dhe parket | kondicioner | cdo gje ne gjendje perfekte, e mirembajtur | tualet m... (Premium 31.12.2020)

360 Euro
Duplex (SELVIA-QENDER) 2+1+2WC Mobilim Cilesor | Kondicioner Me Qra Duplex 2+1+2WC (100 m2) tek Selvia-Qender | Mobilim Cilesor | Kondicioner

Duplex (selvia-qender) 2+1+2wc Mobilim Cilesor | Kondicioner

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.09 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Me qra duplex 2+1+2wc (100 m2) tek selvia-qender | mobilim cilesor | kondicioner | shtruar me pllake cilesore | cdo gje e re | tualet me hidrosanitare cilesore | instalimet te gjitha funksionale q1599 te dhenat e ndarjes: - 2 dhoma gjumi - 1 ... 17/01/2020 20:03... Lexo detajet..

350 Euro
1+1 i Kompletuar (BLLOK - Petro Nini) Zone Perfekte - Mobilim Cilesor & PARKET | Kondicioner | Cdo Gje ne Super Gjendje 1+1 i Kompletuar (BLLOK - Petro Nini) Zone Perfekte - Mobilim Cilesor & PARK

1+1 I Kompletuar (bllok - Petro Nini) Zone Perfekte - Mobilim Cilesor & Parket | Kondicion

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.32 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

1+1 i kompletuar (bllok - petro nini) zone perfekte - mobilim cilesor dhe parket | kondicioner | cdo gje ne gjendje perfekte, e mirembajtur | tualet me hidrosanitare cilesore | instalimet te gjitha funksionale q1577 te dhenat e ndarjes: -1 s... 17/01/2020 19:55... Lexo detajet..

330 Euro
Super apartament tek Globe.... perball Delijorgjit. Jepet me qera super apartament 2+1 I investuar, mobilim teresisht i ri dhe bashk

Super Apartament Tek Globe.... Perball Delijorgjit.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.14 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera super apartament 2+1 i investuar, mobilim teresisht i ri dhe bashkekohore. ne zone rezidenciale. ... 17/01/2020 19:44... Lexo detajet..

150 Euro shtepi me qera Shtepi me qera 2 dhoma,1 kuzhine,100 meter katror,1 banje,kati 2,shtepi 3 katshe

Shtepi Me Qera

Plepa | Durres (3.84 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shtepi me qera 2 dhoma,1 kuzhine,100 meter katror,1 banje,kati 2,shtepi 3 katshe e re,parking 1 makine brenda.kalon ne rrugen dhimiter kraja dhe hyn ne sirius,eshte afer xhamis riza bajrami.plazhi numer 13 te shinat e trenit.... 17/01/2020 19:44... Lexo detajet..

500 Euro Qera, ID 4221246, Apartament 2+1, Petro Nini Property ID : 4221246

Petro Nini, Afer Sheshi Willson, jepet me qera Apartame

Qera, Id 4221246, Apartament 2+1, Petro Nini

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.15 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Property id : 4221246 petro nini, afer sheshi willson, jepet me qera apartament 2+1, kati 5 me ashensor, pallat te ri, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, siperfaqe 100 m2, kondicioner,1 tualete, cmimi 500 euro.... 17/01/2020 19:36... Lexo detajet..

15,000 Leke Apartament me qira Jepet me qira apartament 1+1 me ballkon, pjeserisht e mobiluar(me kuzhine), 100m

Apartament Me Qira

Fresku/Linze | Tirane (3.53 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qira apartament 1+1 me ballkon, pjeserisht e mobiluar(me kuzhine), 100m mbi restorant fresku. ... 17/01/2020 19:23... Lexo detajet..

330 Euro Kodra e diellit2+1+2banjo e mobiluar ne menyre shume lluksoze Apartament me qera i mobiluar ne menyre shume te mire ,dhe arreduar me arkitekt,

Kodra E Diellit2+1+2banjo E Mobiluar Ne Menyre Shume Lluksoze

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartament me qera i mobiluar ne menyre shume te mire ,dhe arreduar me arkitekt,apartamenti ndodhet ne koder te diellit ne rrugen bill klinton,i organizuar ne ambient gatimi ,ngrenje,dy dhoma.gjumi ,i shtruar me parket.... 17/01/2020 19:22... Lexo detajet..

300 Euro Jepet me qira Apt 1+1, e mbiluar jepet me qera hyrje 1+1 e mobiluar, uje dhe drita 24 ore, orientim juge -perendi

Jepet Me Qira Apt 1+1, E Mbiluar

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera hyrje 1+1 e mobiluar, uje dhe drita 24 ore, orientim juge -perendim, apartamenti ndodhet ne kayin e 5 banim, adresa ruga e dibres, mbrapa fakultetit te mjekesise, cmimi 300 euro. cel 067 690 9055... 17/01/2020 19:19... Lexo detajet..

35,000 Leke Apartament 3+1 me qira tek Medreseja 📣Negociohet cmimi i qirase se apartamentit 3+1 tek Medreseja nga 40'000

Apartament 3+1 Me Qira Tek Medreseja

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.45 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

📣negociohet cmimi i qirase se apartamentit 3+1 tek medreseja nga 40'000 leke ne 35'000 leke📣 ☎️☎️0693860973☎️☎️ pallat ekzistues, kati 3.... 17/01/2020 19:19... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

35,000 Leke

320 Euro

ndodhet ne nje nga zonat me terheqese te tiranes; pazari i ri. nje nder lagjet rezidenciale me te vjetra dhe historike ne qytetin e tiranes, pazari i... (Premium 06.05.2022)

400 Euro

Apartament 2+1+ballkon (99 m2) tek kristal center, i pabanuar me pare | pallat i ri me ashensor | parket | mobilim i ri dhe bashkekohor | hapesire e m... (Premium 31.12.2020)

30,000 Leke

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Ali Demi

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Tek ali demi jepet me qera apartament 2+1,totalisht i mobiluar dhe me i organizuar ne menyre mjaft komode,sallon ndenje ,ambient gatimi,banjo,2 dhoma ... (Premium 04.03.2020)

1,800 Euro

Ambjent mjaft mire i organizuar ne nje nga zonat me te mira te tiranes ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 10 katesh. ambjenti eshte open space me nje... (Premium 15.02.2020)

Mobilimi:Bosh

1,800 Euro

400 Euro Ap. 2+1 me qera tek Hotel Hilton, afer Delijorgjit. Apartamenti perbehet ne dy dhom, sallon+ kuzhine, nje tualet. Totalisht i mobilu

Ap. 2+1 Me Qera Tek Hotel Hilton, Afer Delijorgjit.

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (1.28 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti perbehet ne dy dhom, sallon+ kuzhine, nje tualet. totalisht i mobiluar, me kondicioner. pallat i ri me ashensor. qeraja 400€ .... 17/01/2020 19:13... Lexo detajet..

34,000 Leke Apartament 1+1 me qera tek Spitali Amerikan 2. Organizohet ne nje dhome gjumi, sallon + kuzhine, dy tualete. Totalisht i mobilu

Apartament 1+1 Me Qera Tek Spitali Amerikan 2.

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.98 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Organizohet ne nje dhome gjumi, sallon + kuzhine, dy tualete. totalisht i mobiluar. pallat i ri pa ashensor , kati 4-tert banim. cmimi i qerase eshte 340 mij lek te vjetra i diskutueshem.... 17/01/2020 19:13... Lexo detajet..

600 Euro 2+1 totalisht i mobiluar per prane Stadiumit Dinamo Jepet apartament 2+1+2 me qira tek Stadiumi Dinamo per 600€ !

🔴 Me nje

2+1 Totalisht I Mobiluar Per Prane Stadiumit Dinamo

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.17 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
129.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

... 17/01/2020 19:12... Lexo detajet..

30,000 Leke APARTAMENT 2+1 ME QIRA TE FUSHA E AVIACIONIT! Jepet me qira apartamenti 2+1 tek fusha e aviacionit me siperfaqe totale 98 m2.

Apartament 2+1 Me Qira Te Fusha E Aviacionit!

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (91.34 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

Jepet me qira apartamenti 2+1 tek fusha e aviacionit me siperfaqe totale 98 m2. apartamenti ndodhet ne katin e 11- te banim te nje pallati te ri me ashensor dhe te mireadministruar. organizohet me 1 sallon ndenje me 1 kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 tual... 17/01/2020 18:57... Lexo detajet..

500 Euro Ambjent me qera per zyra ne BLLOK 110 m2 Jepet ambjent per zyra ne bllok ambjenti ndodhet ne katin e pare pallat i ri me

Ambjent Me Qera Per Zyra Ne Bllok 110 M2

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet ambjent per zyra ne bllok ambjenti ndodhet ne katin e pare pallat i ri me ashensore, ka siperfaqe 108 m2 dhe eshte i organizuar ne dy dhoma, nje sallon i bollshem si dhe dy tualete, ambjenti ka qene per zyra per nje koh te gjate, jepet me qera ... 17/01/2020 18:55... Lexo detajet..

400 Euro APARTAMENT 1+1 PER QIRA NE QENDER TEK TOPTANI! Apartamenti eshte totalisht i mobiluar.
pallat i vitit 2019
kati 2
ofron shum

Apartament 1+1 Per Qira Ne Qender Tek Toptani!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.26 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti eshte totalisht i mobiluar. pallat i vitit 2019 kati 2 ofron shume fasilitete dhe lehtesira. ... 17/01/2020 18:53... Lexo detajet..

300 Euro APARTAMENT 1+1 PER QIRA TE KOMUNA E PARISIT! Apartament 1+1 me qira tek Komuna Parisit (Niku Konstruksion), 
kati 1 banim, b

Apartament 1+1 Per Qira Te Komuna E Parisit!

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
69.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 1+1 me qira tek komuna parisit (niku konstruksion), kati 1 banim, bosh. shtruar me parket... 17/01/2020 18:53... Lexo detajet..

330 Euro APARTAMENT 2+1 PER QERA TEL UNAZA E RE Apartamenti ndodhet buze rruge ,ne gjendje te mire ,me pamje nga rruga kryesore

Apartament 2+1 Per Qera Tel Unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti ndodhet buze rruge ,ne gjendje te mire ,me pamje nga rruga kryesore ... 17/01/2020 18:52... Lexo detajet..

400 Euro Apartamente 2+1 me qera ne zonen e Don Boskos Property ID : 4221704

Don Bosko, Rruga Asim Vokshi, kompleksi Panorama, jepet

Apartamente 2+1 Me Qera Ne Zonen E Don Boskos

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Property id : 4221704 don bosko, rruga asim vokshi, kompleksi panorama, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 110 m2, kati 7 me ashensore, i mobiluar ne menyre bashkohore, 2 tualete, 2 ballkone, 2 kondicioner, lavastovilje, parki... 17/01/2020 18:51... Lexo detajet..

380 Euro

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Ne Qender Tek Piaca Buze Rruge

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (2.45 Km nga qendra) ZIVARO.AL
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apartament i mobiluar 1+1 me siperfaqe neto 75 m2, ne katin e dyte ne qender te tiranes tek piaca, direkt buze rruge. apartamenti or... (Premium 02.02.2020)

400 Euro

Jepet Ap 2+1 Me Garazhd Tek Tregu Elektrik

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.07 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet apartament 2+1 i mobiluar shume mire ne pallat te ri me ashensor pas shkolles baletit ose pa shkuar tek tregu elektrik me pozicion shume te mire... (Premium 24.01.2020)

220 Euro

1+1 Ne Fresk (qetesi & Mundesi Parkimi) - Mobilim I Ri (kend Cilesor) | Kondicioner | Ndricim Me Led

Fresku/Linze | Tirane (3.56 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

1+1 ne fresk (qetesi dhe mundesi parkimi) - mobilim i ri (kend cilesor) | kondicioner | ndricim me led | dritare dopio me grila | kuzhine e re | plani... (Premium 31.12.2020)

450 Euro

Tek petro nini (bllok) jepet me qera apt 2+1+2wc (113 m2) - ashensor | mobilim cilesor | kondicioner | hapesire e bolleshme me ndricim dhe planimetri ... (Premium 31.12.2020)

350 Euro jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 1, 60 m² (Tek Ish Stacioni iTrenit) Jepet me qira apartament 1+1+ bllk
Çmimi: 350 Euro/muaj
 Tek Ish Stacioni iTr

Jap Me Qera Apartament 1+1+blk Kati 1, 60 M² (tek Ish Stacioni Itrenit)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.68 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qira apartament 1+1+ bllk Çmimi: 350 euro/muaj tek ish stacioni itrenit apartamenti ndodhet në katin e 1-rë të një pallati 6 katësh, pallat shumë cilësor sipërfaqe 60 m² dhome sallon kuzhinë tualet koridor ballkon ... 17/01/2020 18:51... Lexo detajet..

400 Euro e Bllok, Jepet me Qira Apartament i Sapoinvestuar 2+1!  Ne Bllok, Jepet me Qira Apartament i Sapoinvestuar 2+1! Apartamenti ka nje sipe

E Bllok, Jepet Me Qira Apartament I Sapoinvestuar 2+1!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

ne bllok, jepet me qira apartament i sapoinvestuar 2+1! apartamenti ka nje siperfaqe prej 73 m2 te organizuar ne nje ambjent ndenje, kuzhine me vete, 2 dhoma gjumi, njera matrimoniale dhe tjetra me 2 krevate, koridor. eshte i sapoinvestuar, arreduar... 17/01/2020 18:50... Lexo detajet..

500 Euro Te Oxhaku, Jepet Super Apartament Me Qira! Jepet super apartament me Qira ne zonen e Oxhakut, nje zone tashme e zhvilluar m

Te Oxhaku, Jepet Super Apartament Me Qira!

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
150.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet super apartament me qira ne zonen e oxhakut, nje zone tashme e zhvilluar me te gjitha sherbimet e nevojshme dhe me sistem rrugor te rregullt. zona eshte lehtesisht e aksesueshme dhe lidhet mjaft mire me disa nga arteriet kryesore te qytetit si ... 17/01/2020 18:43... Lexo detajet..

330 Euro 2+1(83 m2) mbi Kristal Center, Zone me Mundesi Parkimi | PARKET | Mobilim Cilesor dhe me Kondicioner Jepet me Qera Apartament 2 + 1 (83 m2) mbi Kristal Center (Rr. Bill Klinton) Zon

2+1(83 M2) Mbi Kristal Center, Zone Me Mundesi Parkimi | Parket | Mobilim Cilesor Dhe Me K

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (2.17 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
83.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera apartament 2 + 1 (83 m2) mbi kristal center (rr. bill klinton) zone me mundesi parkimi | parket | pallat i ri | mobilim cilesor | ndricim natyral shume i mire | kondicioner | kend i ri | tv plazma | kuzhine me kundrabufe te re | dhomat ... 17/01/2020 18:32... Lexo detajet..

450 Euro

Super Apartament Me Qera , 2+1 Tek Selvia

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.68 Km nga qendra) Living In Tirana
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Tek selvia , jepet me qera super apartament 2+1 i mobiluar ne menyre bashkekohore . apartamenti eshte ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor . ... (Premium 15.02.2020)

360 Euro

Duplex (selvia-qender) 2+1+2wc Mobilim Cilesor | Kondicioner

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.09 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Me qra duplex 2+1+2wc (100 m2) tek selvia-qender | mobilim cilesor | kondicioner | shtruar me pllake cilesore | cdo gje e re | tualet me hidrosanitare... (Premium 31.12.2020)

500 Euro

Tirane, Afer Bllokut - Apartament 2+1 Me Qera, 500 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.85 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
12 Kati

Rruga zef jubani - afer sheshit wilson dhe bllokut, ne lagje te qete, japim me qera apartament - penthouse, 2+1, kati 12, pallat me ashensor, i mobil... (Premium 07.08.2020)

500 Euro

Jepet Me Qera Apartament Luksoz 3+1+2 Tek Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.74 Km nga qendra) ZIVARO.AL
3+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qera ky apartament 3+1 tek komuna e parisit i mobiluar teresisht ne menyre shume moderne. apartamenti organizohet nga salloni, ambienti i gat... (Premium 26.01.2020)

600 Euro

Jepet Me Qera 2+1 Ne Bllok!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera super apartament ne zonen e bllokut, apartamentin ndodhet ne katin e 4 te banimit dhe ka gjate gjithe kohes drite. apartamenti oranizohe... (Premium 15.02.2020)

300 Euro

Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2 Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane ZIVARO.AL
2+1 Dhoma | Kuzhine
140.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament modern dhe i sapo mobiluar 2+1+2 per qira ne zonen e astirit. apartamenti organizohet ne sallon te bollshem ndenje, kuzhine, dy dhoma gjumi... (Premium 17.02.2020)

400 Euro

21 Dhjetori ,super Apartament 2+1+2

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.78 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Ne 21 dhjetor, prane inxhinieris se ndertimit jepet me qira super apartament 2+1+2 me pozicionim shume te mire. apartamenti eshte i organizuar ne 1 dh... (Premium 08.02.2020)

30,000 Leke JEPET APARTAMENT ME QIRA TE FUSHA AVIACIONIT Apartamenti eshte 2+1 i mobiluar ne pallat me ashensor.

Jepet Apartament Me Qira Te Fusha Aviacionit

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (91.34 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti eshte 2+1 i mobiluar ne pallat me ashensor.... 17/01/2020 18:31... Lexo detajet..

550 Euro super shtepi per qira Super apartament per qira 1+1 ne qender te Tiranes.
Per me shume informacion me

Super Shtepi Per Qira

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.40 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Super apartament per qira 1+1 ne qender te tiranes. per me shume informacion me kontaktoni!... 17/01/2020 18:31... Lexo detajet..

260 Euro 1+1 Jepet me qera 1+1 70m2 kati i dyte 
Me ashensor
I mobiluar pallat i ri

1+1

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera 1+1 70m2 kati i dyte me ashensor i mobiluar pallat i ri... 17/01/2020 18:31... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim