shtepi me qera 100 mij leke 

 Online 22 lexues | 24 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
250 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 tek ish amb. jugosllave (rruga e durresit) zone perfekte | pallat i ri me ashensor | mobilim i kompletuar | kondicioner |... (Premium 31.12.2020)

240 Euro

1+1+ Ballkon Ne Vasil Shanto (rr. Kryesore) Strukture Shume E Rregullt Dhe Mobilim I Kompletuar + Ko

Vasil Shanto | Tirane (2.17 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 ne vasil shanto - zone shume e preferuar | strukture shume e rregullt dhe mobilim i kompletuar | kuzhine me te gjitha ore... (Premium 31.12.2020)

240 Euro

Jepet me qera apartament 1+1+ballkon tek prokuroria (st. i trenit) zone e preferuar | mobilim cilesor | dysheke te rinj | kuzhine me te gjitha pajisje... (Premium 31.12.2020)

350 Euro

Tek uet, jepet me qira apartament dupleks 1+1 me orientim perfekt. apartamenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati me 12 kate dhe organizohet nje sallon... (Premium 05.05.2021)

300 Euro

Apartament 1+1 Per Qira Ne Rrugen Jordan Misja

Don Bosko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

📣prane hipotekes jepet me qira apartemen 1+1.📣 👉ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ndertuar ne 2019, i cili ju ofron kushtet me ... (Premium 06.06.2020)

650 Euro
Jepet me qera apartament 1+1 / Tirane Qender Apartament 1+1 ne qender te Tiranes,afer restaurant (il gusto)e mobiluar ne meny

Jepet Me Qera Apartament 1+1 / Tirane Qender

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
63.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 1+1 ne qender te tiranes,afer restaurant (il gusto)e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet, te perfshira ne cmim ([uje,drita,kondomeniale dhe internet) cmimi 650 euro. per me shume info kontaktoni ne nr 00355682000287... 27/05/2020 00:37... Lexo detajet..

420 Euro
Apartament me qera 1+1 ⭕Jepet super apartament per qira, ne  Rrugën Kongresi i Lushnjës pranë Hote

Apartament Me Qera 1+1

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

⭕jepet super apartament per qira, ne rrugën kongresi i lushnjës pranë hotel mondial. ⭕apartamenti është 1+1, 65 m2, totalisht i mobiluar ne menyre cilesore dhe i shtruar me parket. ⭕ndodhet ne katin e 6, te nje pallati te ri i cili ka ... 27/05/2020 00:24... Lexo detajet..

600 Euro
Jepet apartament me qera FOR RENT 😍 
Apartamenti është 2+1+2 tualete ka sipërfaqe 147 m2, totalish

Jepet Apartament Me Qera

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
147.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

... 27/05/2020 00:23... Lexo detajet..

450 Euro Apartament me qera  Super apartament me qera 2+1, plotesisht I mobiluar, me siperfaqe 80 M2.
Aparta

Apartament Me Qera

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Super apartament me qera 2+1, plotesisht i mobiluar, me siperfaqe 80 m2. apartamenti ndodhet ne katin e 5. eshte totalisht i mobiluar ne menyre luksoze dhe cilesore. ka ballkon dhe ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara. adresa te kompleksi kika... 27/05/2020 00:22... Lexo detajet..

300 Euro Apartament me qera Jepet apartament me qera 2+1+2 tualete dhe ballkon.
Apartamenti ka siperfaqe 10

Apartament Me Qera

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
12 Kati

Jepet apartament me qera 2+1+2 tualete dhe ballkon. apartamenti ka siperfaqe 100m2, totalisht i mobiluar. ndodhet tek kompleksi usluga. jo kati i fundit.... 27/05/2020 00:21... Lexo detajet..

35,000 Leke Apartament me qera Jepet apartament me qera 1+1.
Ka siperfaqe 80m2, ndodhet ne katin e 4 me ashens

Apartament Me Qera

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet apartament me qera 1+1. ka siperfaqe 80m2, ndodhet ne katin e 4 me ashensor. totalisht i mobiluar. ndodhet pas universitetit ufo. ... 27/05/2020 00:21... Lexo detajet..

350 Euro Apartament me qera Jepet apartament me qera 1+1, siperfaqe 65m2, ku eshte e organizuar ne nje dhome

Apartament Me Qera

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet apartament me qera 1+1, siperfaqe 65m2, ku eshte e organizuar ne nje dhome gjumi dhe nje dhome tjeter studio. ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues. totalisht i mobiluar ne menyre bashkekohore. cmimi 350 euro adresa myslym shyri.... 27/05/2020 00:20... Lexo detajet..

400 Euro Jepet apartament me qera  FOR RENT✔ 
____________
⭕Jepet super apartament për qira.
____________

Jepet Apartament Me Qera

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

For rent✔ ____________ ⭕jepet super apartament për qira. ____________ ⭕apartamenti është 2+1+2 tualete dhe ballkon, totalisht i mobiluar në mënyrë cilësore. ____________ ⭕ndodhet në katin e 7 të një pallati të ri me administ... 27/05/2020 00:19... Lexo detajet..

1,800 Euro Penthouse per qera 🔊Jepet me qera penthouse 3+1 me siperfaqe 180m2.
*********
📍Kati i kater

Penthouse Per Qera

Sauk | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
180.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

🔊jepet me qera penthouse 3+1 me siperfaqe 180m2. ********* 📍kati i katert i rezidences. ********* 📍organizohet ne ambjent gatimi, sallon ndenje, oxhak francez funksional, 3 dhoma gjumi, 3 ballkone, lavanteri. ********* 📍siperfaqe 10... 27/05/2020 00:18... Lexo detajet..

330 Euro

Tek Myslym Shyri, Jepet Me Qira Apartament 1+1 ! -

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.62 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

tek myslym shyri, perballe drejtorise se policise, jepet me qira apartament 1+1 me shume drite, ne katin e 5-te te nje pallati te ri te mireadministr... (Premium 06.05.2022)

400 Euro

Jepet Super Ap 2+1 Te Garda

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 ne bllok te garda - zone shume e preferuar | strukture shume e rregullt dhe mobilim i kompletuar | kuzhine me te gjitha ... (Premium 08.06.2020)

40,000 Leke

Okazion! Jepet Me Qera Apartament 2+1+2 Banjo,130m ,pas Ring Center

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Tek zogu i zi( pas ring center )jepet me qera apartament 2+1 totalisht i mobiluar dhe i organizuar ne sallon ndenje te madh ,ambjent gatimi,2 dhoma gj... (Premium 17.11.2020)

250 Euro

Ne Vasil Shanto (besnik Sykja) Apt 1+1 Shume I Kendshem, Me Mobilim Cilesor Dhe Me Ngjyra Te Kombinu

Vasil Shanto | Tirane (1.92 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ne vasil shanto (besnik sykja) apt 1+1 shume i kendshem, me mobilim cilesor dhe me ngjyra te kombinuara | kondicioner + cdo pajisje elektroshtepiake |... (Premium 31.12.2020)

35,000 Leke Apartament per qera tek Mondiali Jepet apartament per qera tek Mondiali.
Apaartamenti eshte 2+1, 77m2. Kati i pa

Apartament Per Qera Tek Mondiali

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet apartament per qera tek mondiali. apaartamenti eshte 2+1, 77m2. kati i pare i banimit mbi dyqane. apartamenti eshte totalisht i mobiluar ne menyre luksoze dhe cilesore. cmimi 35,000 leke... 27/05/2020 00:17... Lexo detajet..

350 Euro Jepet apartament per qera Jepet apartament me qera 2+1. Ka siperfaqe 114m2, totalisht i mobiluar.
Ndodhet

Jepet Apartament Per Qera

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet apartament me qera 2+1. ka siperfaqe 114m2, totalisht i mobiluar. ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues por i rikonstruktuar ne brendesi te tij. adresa rruga mine peza. apartamenti ka cdo dhome me ballkon, dhe dy tualete.... 27/05/2020 00:15... Lexo detajet..

240 Euro 1+1+Ballkon Tek Prokuroria (St. I Trenit) Mobilim Cilesor | PARKET | Dysheket dhe Kuzhina e Re Jepet Me Qera Apartament 1+1+Ballkon Tek Prokuroria (St. I Trenit) Zone E Prefer

1+1+ballkon Tek Prokuroria (st. I Trenit) Mobilim Cilesor | Parket | Dysheket Dhe Kuzhina

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.35 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
54.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apartament 1+1+ballkon tek prokuroria (st. i trenit) zone e preferuar | mobilim cilesor | dysheke te rinj | kuzhine me te gjitha pajisjet | ballkon me pamje | tualet me hidrosanitare cilesore dhe ajrosje natyrale | te gjitha instalimet ... 27/05/2020 00:10... Lexo detajet..

500 Euro Jepet me qera apartament 1+1 / Rr.Myslym Shyri Apartament 1+1 ne Rr.Myslym Shyri e mobiluar ne menyre moderne ,pallat i ri kati

Jepet Me Qera Apartament 1+1 / Rr.myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
79.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Apartament 1+1 ne rr.myslym shyri e mobiluar ne menyre moderne ,pallat i ri kati i 9 -te banim,cmimi 500 euro. per me shume info kontaktoni ne nr 00355682000287.... 27/05/2020 00:04... Lexo detajet..

480 Euro Apartament 2+1 / Kompleksi Kontakt Apartament 2+1 tek 21dhjetori (Kompleksi Kontakt)i mobiluar ne menyre moderne me

Apartament 2+1 / Kompleksi Kontakt

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
89.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Apartament 2+1 tek 21dhjetori (kompleksi kontakt)i mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,i pa banuar me pare,kati i 9-te me ashensor. per me shume info kontaktoni ne nr 00355682000287.... 27/05/2020 00:04... Lexo detajet..

6,000 Leke Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje.Apartament 3+1,dy banjo ,dy ballkone, dhoma

Kerkohet Nje Vajze Per Ndarje Qeraje

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje.apartament 3+1,dy banjo ,dy ballkone, dhoma e vajzes do te jete me vete.pagesa per secilen 6000 lek te reja. pallat me ashensor,kati i katert . ndodhet ne bulevardin "gjergj fishta " ,perballe "diplomat 2" ,ngjit... 27/05/2020 00:04... Lexo detajet..

300 Euro Apartament me qira 1+1,tek 21 dhjetori 300 euro Jepet me qera apartamentin 2+1  i mobiluar me te gjitha 
Kati 4-te jo i fundit

Apartament Me Qira 1+1,tek 21 Dhjetori 300 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apartamentin 2+1 i mobiluar me te gjitha kati 4-te jo i fundit vendndodhja tek 21 dhjetori mbrapa hotel mondialit cmimi 300/€ muaj... 27/05/2020 00:04... Lexo detajet..

250 Euro Jepet apartament me qira 1+1,per familje ose biznes,21 Dhjetori Apartamenti perfshin sallon ndenje me ballkon me pamje nga rruga Muhamet Gjolles

Jepet Apartament Me Qira 1+1,per Familje Ose Biznes,21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti perfshin sallon ndenje me ballkon me pamje nga rruga muhamet gjollesha, nje dhome boshe,tualet me dritare, korridor,depo,sistem kondicionimi,parket,kundrabufe.i pozicionuar ne zone mjaft te zhvilluar prane sherbimeve te ndryshme.planimetr... 27/05/2020 00:04... Lexo detajet..

400 Euro Apartament 1+1 / Liqeni i Thate Apartament 1+1 afer Liqenit te Thate .
Kati i 3 me ashensor , Siperfaqe 70 m².

Apartament 1+1 / Liqeni I Thate

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 1+1 afer liqenit te thate . kati i 3 me ashensor , siperfaqe 70 m². per me shume info kontaktoni ne nr 00355682000287... 27/05/2020 00:04... Lexo detajet..

35,000 Leke

3+1+2 Tualete Astir Prane Oslo Bar

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

2+1+2 tualete ne astir. apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri buze rruge ne unaze. organizohet ne nje sallon ndenje se bashku me ... (Premium 03.06.2020)

300 Euro

Kompleksi kontakt (nga me te miret ne qytet) - apartament 2+1 ne pallat te ri me ashensor | mobilim cilesor dhe i ri | dysheme me pllake dhe parket | ... (Premium 31.12.2020)

400 Euro

Jepet apartament 2+1 me qira, me siperfaqe 80m2. ndodhe tek “ish stacioni i trenit”, ne katin e 11 te nje pallati me ashensor. organizohet ne sall... (Premium 25.06.2020)

32,000 Leke

2+1+2 Tualete Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

2+1+2 tualete ne astir. pallati mesaplik-05 apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri buze rruge ne unaze. organizohet ne nje sallon ... (Premium 03.06.2020)

250 Euro

Jepet me qera apartament 1+1+kuzhine me vete + ballkon ne myslym shyr (vendodhje perfekte, ne zemer te tiranes) planimetri e rregullt, hapesire totali... (Premium 31.12.2020)

600 Euro

Apartament 2+1 Per Qira Te 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane BejdGroup1
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 90m2 + 20 m2 ballkoni, kati i 5-te, pallat i ri, me dy ashensor . ofrohet i mobiluar, ne gjendje shume te m... (Premium 25.06.2020)

1,100 Euro Jepet Apartament 3+1 ne Bllok pran Kullave Binjake  ☑️Jepet Apartament 3+1 Gjigand ne nje nga zonat me te mira te Tiranes ne Bll

Jepet Apartament 3+1 Ne Bllok Pran Kullave Binjake

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
180.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

☑️jepet apartament 3+1 gjigand ne nje nga zonat me te mira te tiranes ne bllok pran restorant il gusto me nje hapsir te bollshme per te jetuar nje familje e madhe dhe me pozicion strategjik ☑️apartamenti perbehet 🔹3 dhoma gju... 27/05/2020 00:04... Lexo detajet..

300 Euro Qera apartament 1+1+BLK Kati 2, 65 m² 300 Euro (21 Dhjetori) Pro15901 Apartament ndodhet tek Kompleksi Kontakt. Informacion mbi apartamentin: • Sip

Qera Apartament 1+1+blk Kati 2, 65 M² 300 Euro (21 Dhjetori) Pro15901

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament ndodhet tek kompleksi kontakt. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 65 m2 • kati 2. • apartamenti disponon: • ambient ndenjie • ambient gatimi • dhoma e gjumit • tualeti • ballkoni. cilesime te tjera:... 27/05/2020 00:04... Lexo detajet..

320 Euro Qera, Apartament 2+1, Myslym Shyri, Tiranë 320 € /Muaj ID: PRI15918 Apartamenti është i pozicionuar në Rrugën Myslym Shyri.

Informacion mbi a

Qera, Apartament 2+1, Myslym Shyri, Tiranë 320 € /muaj Id: Pri15918

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në rrugën myslym shyri. informacion mbi apartamentin: •ndërtim ekzistues • kati 5 • sipërfaqja e apartamentit : 72 m2 • orientim: jug-perëndim • dokumentacioni: me certifiktë pronësie organ... 27/05/2020 00:04... Lexo detajet..

27,000 Leke 2+1 i mobiluar pas Viles L astir apartamenti ndodhet pran vila L Astir. eshte i mobiluar. 2+1 me 1 tualet dhe 1 b

2+1 I Mobiluar Pas Viles L Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
102.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartamenti ndodhet pran vila l astir. eshte i mobiluar. 2+1 me 1 tualet dhe 1 ballkon. ... 27/05/2020 00:04... Lexo detajet..

330 Euro

Apartament I Ri 2+1 Komuna 330€

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane Real Estate
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 tek komuna e parisit ne katin e 7 me ashensor, me 2 tualete dhe 1 ballkon. sallon i madh ndenje me hapesire se bashku me ... (Premium 28.05.2020)

240 Euro

Q2043 te dhenat e ndarjes: - 2 dhome gjumi - 1 sallon - 1 tualet - 1 kuzhine - 2 ballkon - sip totale: 87 m2 - sip neto (e brendshme) ... (Premium 31.12.2020)

300 Euro

Apartament 1+1 Me Qira Ne Qender

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

... (Premium 06.06.2020)

7,000 Leke Ndarje qeraje Kerkoj nje vajze per te ndare qerane , shtepia ndodhet mbi qyteti studenti tek s

Ndarje Qeraje

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
10.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Kerkoj nje vajze per te ndare qerane , shtepia ndodhet mbi qyteti studenti tek shkolla flabines .70 mij per person perfshire uje drita tv te gjitha kushtet i ka ..dhome koridor .... 26/05/2020 21:51... Lexo detajet..

390 Euro Apartament me qira 1+1,Rruga e Elbasanit. Apartamenti ndodhet ne zemer te kryeqytetit ku ka lehtesisht akses ne zonat ne a

Apartament Me Qira 1+1,rruga E Elbasanit.

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
155.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ndodhet ne zemer te kryeqytetit ku ka lehtesisht akses ne zonat ne afersi si liqeni i tiranes,stadiumi qemal stafa,pazari i ri.i pozicionuar ne pallat te ri me ashensor,i mireadministruar. me siperfaqe 91m ku eshte e organizuar kuzhina dh... 26/05/2020 21:51... Lexo detajet..

500 Euro Qera, Apartament 3+1, Vilat Gjermane, Tiranë. Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Vilave Gjermane.

Informacion m

Qera, Apartament 3+1, Vilat Gjermane, Tiranë.

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
150.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e vilave gjermane. informacion mbi apartamentin: •ndërtim i ri • kati 4 banim • sipërfaqja e apartamentit : 130 m2 • orientim: jug-perëndim -lindje • dokumentacioni: me certifiktë pronë... 26/05/2020 21:51... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim