Tek Komuna e Parisit, Brenda Qendres Kristal Jepet Me Qira Super Apartament 2+1! Tirane

Shtepi me Qera Data: 25/01/2020 10:11

400 Euro

  • Tek Komuna e Parisit, Brenda Qendres Kristal Jepet Me Qira Super Apartament 2+1!
  • Tek Komuna e Parisit, Brenda Qendres Kristal Jepet Me Qira Super Apartament 2+1!
  • Tek Komuna e Parisit, Brenda Qendres Kristal Jepet Me Qira Super Apartament 2+1!

In Paris Commune, Inside Crystal Center Super 2 + 1 Apartment For Rent!

In Paris Commune, Super 2 + 1 Apartment For Rent. The apartment is located on the fifth floor inside the Crystal Center and is oriented to the South which allows natural light throughout the day. The complex is well managed with security cameras and guarded by security companies. The complex also offers parking options for a monthly fee of 5000 ALL month. The apartment is organized by the living room apart from the cooking area, two bedrooms one with a balcony and a toilet. The furniture is very high quality and comfortable. The area in which it is located has all the facilities for a very comfortable living.


Pagesa 400 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 100.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Adresa Komuna e Parisit, Tirana, Albania
Lexime 24308

Tek Komuna e Parisit, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e peste brenda qendres Kristal dhe ka orientim nga Jugu cka i mundeson ndricim natyral gjate gjithe dites. Kompleksi eshte i mireadministruar i pajisur me kamera sigurie dhe i ruajtur nga kompani sigurimi. Gjithashtu kompleksi ofron mundesi parkimi kundrejt nje tarife mujore 5000 lek/muaj. Apartamenti eshte i organizuar nga salloni i ndenjes i vecuar nga kendi i gatimit, dy dhoma gjumi njera prej te cilave me ballkon dhe nje tualet. Mobilimi eshte shume cilesor dhe komod. Zona ne cilen ndodhet ka te gjitha fasilitet per jetese shume komode.