Ne Vasil Shanto (Besnik Sykja) Apt 1+1 Shume I Kendshem, Me Mobilim Cilesor Dhe Me Ngjyra Te Kombinuara Tirane

Shtepi me Qera Data: 26/05/2020 09:20

In Vasil Shanto (Besnik Sykja) Apt 1 + 1 Very Many, With Quality Furniture And Combined Colors

In Vasil Shanto (Besnik Sykja) Apt 1 + 1 Very Many, With Quality Furniture And Combined Colors | Air conditioner + Every Home appliance | New Kitchen | Complete Bedroom (New Mattress) Toilet with Natural Ventilation | All Functional Installations

Q2048

Sharing Data:

- 1 Room
- 1 Salon
- 1 Kitchen
- 1 toilet
- Corridor

- Sip Total: 65m2
- Net Net (Interior): 60m2
- 1st floor
- Floors of the Palace: 5

Characteristics:

- Apartment Vasil Shanto
- Besnik Hykja Gymnasium
- Direct on Bajram Curri Boulevard
- Afer N Sherakut
- Near December 21st

- Very Quiet & Family Neighborhoods
- Near every convenience
- Near University Schools

- Very Kenshem & Komod Apartment
- Fully furnished
- New Home Appliances & Famous Brands (Miele, Aeg, Delux, Grunding)
- With the New Corner
- Dopio I Rire bed

- 2 balconies
- Very Regular Structure
- Newly Placed Curtains

Price 250 Euro Or 31,000 Leke

* Preliminary (Guarantee with Owner): 1.5 Months

Tel Ose Whatsapp: 0692448606178 028

05 26 2020


Pagesa 250 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 65.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Vasil Shanto
Adresa Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania
Lexime 178342

Ne Vasil Shanto (Besnik Sykja) Apt 1+1 Shume I Kendshem, Me Mobilim Cilesor Dhe Me Ngjyra Te Kombinuara | Kondicioner + Cdo Pajisje Elektroshtepiake | Kuzhine E Re | Dhome Gjumi E Kompletuar (Dyshek I Ri) Tualet Me Ajrosje Natyrale | Te Gjitha Instalimet Funksionale

Q2048

Te Dhenat E Ndarjes:

- 1 Dhome
- 1 Sallon
- 1 Kuzhine
- 1 Tualet
- Korridor

- Sip Totale: 65m2
- Sip Neto (E Brendshme) : 60m2
- Kati:1
- Katet E Pallatit: 5

Karakteristika:

- Apartament Vasil Shanto
- Gjimnazi Besnik Hykja
- Dirkt Ne Bulevard Bajram Curri
- Afer N Sherakut
- Afer 21 Dhjetorit

- Lagje Shume E Qete & Familjare
- Afer Cdo Komoditeti
- Afer Shkollave Universiteve

- Apartamenti Shume I Kenshem & Komod
- I Mobiluar Totalisht
- Elektroshtepiaket E Reja & Marka Te Njohura( Miele,Aeg,Delux,Grunding)
- Me Kende Te Ri
- Krevat Dopio I Ri

- 2 Ballkone
- Strukture Shume Te Rregullt
- Perde Te Reja Te Sapo Vendosura

Cmimi 250 Euro Ose 31,000 Leke

*Paradhenie (Garanci Me Pronarin ): 1.5 Muaj

Tel Ose Whatsapp:178028

26/05/2020