2+1+Verande (205 M2) Ekonomiku - me 2 Poste Parkimi Ne Cmim | Mobilim Cilesor | Kondicioner Tirane

Shtepi me Qera Data: 23/04/2021 01:31 Post Id: 55511


extra info
Pagesa 370 Euro
Dhoma|Sallon 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 205.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane
Adresa Rruga Hysen Cino, Tirana, Albania
Lexime 154361

2+1+Verande, I Pabanuar Me Pare (205 M2) Tek Ekonomiku | Parkim Privat Perfshire Ne Cmim | Mobilim Cilesor | Kondicioner | Shtruar Me Pllake Cilesore | Ndricim Perfekt | Dritare Dopio Xham | Izolim Akustik | Termoizolim | Hidroizolim | Muret E Sapo Lyera Dhe Tavanet Prej Druri | Tualet Me Hidrosanitare Cilesore | Instalimet Te Gjitha Funksionale

Q2677

Te Dhenat E Ndarjes:

- 2 Dhoma Gjumi
- 1 Sallon + 1 Kuzhine
- 1 Tualet
- 2 Ballkone

- Sip Totale: 205 M2
- Sip Neto : 105 M2
- Kati: 2
- Vile
- Viti I Ndertimit: 2009

Karakteristika:

- Mobilim Cilesor
- Zona Ofron Parkim Per 2 - 3 Makina
- Parkim Privat Brenda Ne Cmim
- Kondicionera Ekonomike Inverter
- Pajisjet Te Gjitha Te Reja (Te Markave Me Te Shtrenjta: Wirlpool, Elektrolux)
- Pamje Panoramike E Paster
- Ndricim Natyral Te Larte Gjate Gjithe Kohes
- Orientimi: Jl – Jp ; L – P Etj.
- Izolim Akustik
- Termoizolim
- Hidroizolim
- Lagje E Qete , Me Banore Familjare
- Lagje Shume E Sigurte
- Mobilim Druri
- Sistem Ndricimi I Avancuar
- Sallon I Ri & Kolltuqe Te Reja
- Dyer Druri
- Dere E Blinduar
- Televizor Hd
- Mikrovale
- Pianure + Aspirator
- Dritaret Cilesore Me Dopjo Xham
- Sanitare Shume Cilesore (Te Markave Me Te Shtrenjta / Psh: Spanjolle Etj.)

- Instalime Elektrike Cilesore
- Intalime Hidraulike Te Reja Shume Cilesore
- Facilietet Afer
- Akses Me Transport Publik

Cmimi: 370 Euro ( 2 Poste Parkimi Perfshire )

*Paradhenie (Garanci Me Pronarin ): 1.5 Muaj

Tel Ose Whatsapp:

154036

19/04/21