Okazion! Jepet me qera apartament 2+1+2 banjo,130m ,pas Ring Center Tirane

Shtepi me Qera Data: 26/05/2020 13:11

40,000 Leke

  • Okazion! Jepet me qera apartament 2+1+2 banjo,130m ,pas Ring Center
  • Okazion! Jepet me qera apartament 2+1+2 banjo,130m ,pas Ring Center
  • Okazion! Jepet me qera apartament 2+1+2 banjo,130m ,pas Ring Center
  • Okazion! Jepet me qera apartament 2+1+2 banjo,130m ,pas Ring Center

1 + 1 apartment for rent, quality furniture, in front of Ring Center (Zogu i Zi roundabout)

1 + 1 apartment for rent, totally furnished, organized in a very comfortable way with spacious spaces and natural lighting, living room, bedroom, bathroom. Heating cooling
The apartment is located in a new well-managed building, in front of the Ring Center near all services and facilities.
For more contact


Pagesa 40,000 Leke
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 130.00
Kati 7
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Rruga e Durresit, Tirana, Albania
Lexime 61449

Tek Zogu i Zi( pas Ring Center )jepet me qera apartament 2+1 totalisht i mobiluar dhe i organizuar ne sallon ndenje te madh ,ambjent gatimi,2 dhoma gjumi ,2 banjo,ballkon te madh me pamje nga rruga.
Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te mireadministruar prane te gjitha llojeve te sherbimeve dhe faciliteteve
Per me shume kontakoni