1+1 tek Stacioni i Trenit ( tek Mulliri) ( + Parkim ) Mobilim Cilesore dhe i Ri | Kondicioner Tirane

Shtepi me Qera Data: 27/02/2020 10:47

1 + 1 at Train Station (at Mill) (+ Parking) Quality and New Furniture | air conditioner

Apartment for Rent 1 + 1 at Train Station (+ Parking 1 post) Quality and New Furniture | Air Conditioner | New Equipment | Perfect Lighting Thermal insulation | Waterproofing | Acoustic Insulation | The walls of the New Lyera | Comfortable sofa | Wooden Countertops With All Kitchen Appliances | Completed Bedroom | Toilet with Quality Sanitary | All Functional Installations

Q1685

Partition data:

- 1 bedroom
- 1 living room + 1 kitchen
- 1 toilet
- 1 corridor
- 1 Balcony

- TOTAL SIP: n50 m2
- SIP NETO: 50 m2
- 1ST FLOOR
- FLOOR FLOORS: 5

Characteristics:

- New & Modern Quality Furniture
- The area offers PARKING
- 2 air conditioners
- Economic Inverter air conditioners
- All-new equipment (Expensive brands: Wirlpool, Electrolux)
- Good natural lighting
- Orientation: West
- Acoustic insulation
- Quiet neighborhood
- Very safe neighborhood
- Good lighting system
- New salon
- Wooden Doors
- Armored Door
- HD TV
- Microwave
- Pianure + Aspirator
- Double glazed quality windows
- High quality sanitary (Expensive brands eg: Spanish etc.)

- Quality Electrical Installations
- High quality new hydraulic installation

- Facilities near
- Access to Public Transport

Price: 300 Euro

* Advance (MASTER GUARANTEE): 1.5 MONTHS

Tel or Whatsapp: 0684780043
159 540

02 23 2020


Pagesa 300 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 50.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Rruga Karl Gega, Tirana, Albania
Lexime 160099

Jepet me Qera Apartament 1+1 tek Stacioni i Trenit ( + Parkimi 1 post ) Mobilim Cilesor dhe i RI | Kondicioner | Pajisje te Reja | Ndricim Perfekt | Termoizolim | Hidroizolim | Izolim Akustik | Muret e Sapo Lyera | Divane Komode | Kundrabufe Druri me te Gjitha Pajisjet e Kuzhines | Dhome Gjumi e Kompletuar | Tualet me Hidrosanitare Cilesore | Te Gjitha Instalimet Funksionale

Q1685

Te dhenat e ndarjes:

- 1 dhoma gjumi
- 1 sallon + 1 kuzhine
- 1 tualet
- 1 korridor
- 1 Ballkon

- SIP TOTALE:n50 m2
- SIP NETO: 50 m2
- KATI: 1
- KATET E PALLATIT: 5

Karakteristika:

- Mobilim Cilesor I RI & Modern
- Zona ofron PARKIM
- 2 KONDICIONERA
- Kondicionera Ekonomike Inverter
- Pajisjet te gjitha te reja (Te markave me te shtrenjta: Wirlpool, Elektrolux)
- Ndricim natyral te Mire
- Orientimi: Perendim
- Izolim akustik
- Lagje e qete
- Lagje shume e sigurte
- Sistem ndricimi I mire
- Sallon I ri
- Dyer Druri
- Dere e Blinduar
- Televizor HD
- Mikrovale
- Pianure + Aspirator
- Dritaret cilesore me dopjo xham
- Sanitare shume cilesore (Te Markave me te shtrenjta / psh: Spanjolle etj.)

- Instalime Elektrike Cilesore
- Intalime Hidraulike te reja shume cilesore

- Facilietet afer
- Akses me Transport publik

Cmimi: 300 Euro

*Paradhenie (GARANCI ME PRONARIN ): 1.5 MUAJ

Tel ose Whatsapp:
159540

23/02/2020