Jepet me qera apartament 1+1 plus ambient gatimi ne vete tek rruga Hoxha Tasim(prane optika Romes) Tirane

Shtepi me Qera Data: 03/04/2020 16:16

33,000 Leke

  • Jepet me qera apartament 1+1 plus ambient gatimi ne vete tek rruga Hoxha Tasim(prane optika Romes)
  • Jepet me qera apartament 1+1 plus ambient gatimi ne vete tek rruga Hoxha Tasim(prane optika Romes)
  • Jepet me qera apartament 1+1 plus ambient gatimi ne vete tek rruga Hoxha Tasim(prane optika Romes)

Bargain! Two bedroom apartment for rent in Hoxha Tasim Street (near Optics Rome)

In Hoxha Tasim street, near Optika Roma for rent 2 + 1 apartment, furnished and organized very comfortable, living room, 2 bedrooms, bathroom, air conditioner
The apartment is located on the fourth floor of a well-maintained building with elevator.
Close to all kinds of services and facilities and very close to downtown Tirana.
For more contact


Pagesa 33,000 Leke
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 70.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe
Adresa Rruga Hoxha Tasim
Lexime 54649

Tek rruga Hoxha Tasim ,prane Optika Roma jepet me qera apartament 1+1 ,i mobiluar dhe i organizuar ne menyre mjaft komode,sallon ndenje,1 dhome gjumi,1 ambient gatimi me vete,banjo,kondicioner
Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te mireadimistruar me ashensor.
Prane te gjitha llojeve te sherbimeve dhe faciliteteve dhe shume prane qendres se Tiranes.
Per me shume kontaktoni