Okazion jepet me qera apartament 1+1 tek rruga e Elbasanit Tirane

Shtepi me Qera Data: 16/10/2019 08:44

32,000 Leke

  • Okazion jepet me qera apartament 1+1 tek rruga e Elbasanit
  • Okazion jepet me qera apartament 1+1 tek rruga e Elbasanit
  • Okazion jepet me qera apartament 1+1 tek rruga e Elbasanit

Lease super 1 + 1 apartment at First Bird Boulevard

Lease super 1 + 1 apartment at First Bird Boulevard

The apartment is fully furnished with all electrical appliances, 2 air conditioners.

The apartment is located in 1 of the best areas of Tirana.

It is located on the 4th floor.

Those interested to call the phone number


Pagesa 32,000 Leke
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 75.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa
Adresa Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania
Lexime 30466

Jepet me qera apartament 1+1tek rruga e Elbasanit,pas shkolles se mesme te gjuheve te huaja Asim Vokshi

Apartament totalisht i mobiluar.

Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te mire qe ofron shume facilitete,prane qendres dhe prane liqenit Artificial
Te interesuarit te telefonojne ne numrin e telefonit