1+1+Ballkon (Kodra e Diellit - Eleonora) Apartament i Kompletuar + Kondicioner & Strukture e Rregullt Tirane

Shtepi me Qera Data: 05/06/2020 10:52

1 + 1 + Balcony (Kodra e Diellit - Eleonora) Complete Apartment + Air Conditioner & Regular Structure

1 + 1 + Balcony (Eleonora - Kodra E Diellit) Preferred Zone | Complete Apartment With Quality Furniture | Air Conditioner And Any Functional Equipment | Doors and Windows With Double Glass Very Regular Structure, Perfect Lighting | Kitchen With All Furniture | New Bedroom Bedroom | Toilet With Natural Ventilation And Quality Hydrosanitary | All Functional Installations

Q2074

Sharing Data:

- 1 Bedroom
- 1 Salon
- 1 toilet
- 1 Corridor
- 1 Kitchen
- 1 Balcony

- Sip Total: 85 M2
- Net Net (Internal): 82 M2
- 1st floor
- Katet E Viles: 4


Characteristics:

• Very Frequent Area ***
• Apartment with Natural Lighting All Day
• Good House Structure
• Sleeping Room With Large Space Even With Exit To The Balcony
• Kitchen Equipped with Functional Furniture
• Door Glass Door Window ***
• Toilet Equipped With Quality Hydrosanitary Plus It Is Also With Windows
• The area offers Safe Parking on the Road


Price: 225 Euro Or 28,000 Leke

* Preliminary (Guarantee with Owner): 1.5 Months

Tel Ose Whatsapp: 0693414004


Pagesa 225 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 85.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Kodra e Diellit
Adresa Rruga Rrapo Hekali, Tirana, Albania
Lexime 127659

1+1+Ballkon (Eleonora - Kodra E Diellit) Zone E Preferuar | Apartament I Kompletuar Me Mobilim Cilesor | Kondicioner Dhe Cdo Pajisje Funksionale | Dyer Dhe Dritare Me Dopio Xham Strukture Shume E Rregullt, Ndricim Perfekt | Kuzhine Me Te Gjitha Orendite | Dhome Gjumi Me Dysheke Te Ri | Tualet Me Ajrosje Natyrale Dhe Hidrosanitare Cilesore | Te Gjitha Instalimet Funksionale

Q2074

Te Dhenat E Ndarjes:

- 1 Dhome Gjumi
- 1 Sallon
- 1 Tualet
- 1 Korridor
- 1 Kuzhine
- 1 Ballkon

- Sip Totale: 85 M2
- Sip Neto (E Brendshme) :82 M2
- Kati: 1
- Katet E Viles:4


Karakteristika:

• Zone Shume E Frekuentuar***
• Apartament Me Ndricim Natyral Gjate Gjithe Dites
• Strukture E Mire Shtepie
• Dhoma E Gjumit Me Hapesire Te Madhe Edhe Me Dalje Ne Ballkon
• Kuzhina E Pajisur Me Orendi Funksionale
• Dyer/Dritare Dopjo Xham***
• Tualeti I Pajisur Me Hidrosanitare Cilesore Plus Eshte Edhe Me Dritare
• Zona Ofron Parkim Te Sigurte Ne Rruge


Cmimi: 225 Euro Ose 28,000 Leke

*Paradhenie (Garanci Me Pronarin ): 1.5 Muaj

Tel Ose Whatsapp: