Kompleksi Kontakt - 21 Dhjetor (Nga Me Te Miret Ne Qytet) Apt 2+1 Ashensor | Parket | Kuzhine Perfekte Tirane

Shtepi me Qera Data: 05/06/2020 14:53

Contact Complex - December 21 (Best in the City) Apt 2 + 1 Elevator | Parket | Perfect Kitchen

Contact Complex (One of the Best in the City) - Apartment 2 + 1 In New Palace With Elevator | Quality & New Furniture | Floor Tiles And Parquet | Conditioner | Fantastic Kitchen, Modern | Very Regular Structure | Dopio Xham window | Isolation Akustik | Thermal insulation | Complete Bedroom | Quality Hydrosanitary | All Functional Installations

Q1993

Sharing Data:

- 1 Soxhorno + Kitchen
- 1 Bedroom
- 1 living room
- 1 toilet
- 1 Balcony

- Net Net: 75 M2
- Floor: 6
- Floors of the Palace: 8
- New Palace
- Elevator

Characteristics:

Apartment For Rent Contact Complex

- Furnished Apartment In Good Palace Of Super Quality
- Furnished EI Furnished Kendshen
- The lighting of the Palace is Natural
- Perfect planimetry
- Good Space
- Air Conditioning App
- Investment opportunities
- One of the Most Outdated Moments
- Fix Pas ”Mondialit
- Nearby facilities
- Public Transport Access: Center; Rr Durresit; Zogu Zi; 21dhjetori
- Gymnasium “Naim Frasheri

- Super And Classy Furnishings
- Very Good Kitchen
- Soba; Pianure Aspirator
- 2-storey refrigerator
- Move Plasma
- Conditioner Inverter
- Dopio Xham and Grila windows

Price: 300 Euro

Owner Agreement: 1 Month Advance + 1 Month Warranty

Tel Ose Whatsapp: 0697940864

108 642

05 25 2020


Pagesa 300 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 75.00
Kati 6
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Ndre Mjeda, Tirana, Albania
Lexime 110317

Kompleksi Kontakt (Nga Me Te Miret Ne Qytet) - Apartament 2+1 Ne Pallat Te Ri Me Ashensor | Mobilim Cilesor & I Ri | Dysheme Me Pllake Dhe Parket | Kondicioner | Kuzhine Fantastike, Moderne | Strukture Shume E Rregullt | Dritare Dopio Xham | Izolim Akustik | Termoizolim | Dhome Gjumi E Kompletuar | Hidrosanitare Cilesore | Instalimet Te Gjitha Funksionale

Q1993

Te Dhenat E Ndarjes:

- 1 Soxhorno +Kuzhine
- 1 Dhoma Gjumi
- 1 Dhome Ndenjeje
- 1 Tualete
- 1 Ballkon

- Sip Neto : 75 M2
- Kati: 6
- Katet E Pallatit:8
- Pallat I Ri
- Ashensor

Karakteristika:

Apartament Me Qera Komplesi Kontakt

- Apartament I Ndodhur Ne Pallat Mire E Super Cilesor
- I Mobiluar E I Arreduar Kendshen
- Ndricimi I Pallatit Eshte Natyrale
- Planimetri Perfekte
- Hapesire E Mire
- App I Pajisur Me Kondicioner
- Mundesi Investimi
- Nje Nder Zonat Me Te Pelwyera Te Momentit
- Fix Pas”Mondialit
- Facilietet Afer
- Akses Me Transport Publik : Qender; Rr Durresit;Zogu Zi ; 21dhjetori
- Gjimnazi “Naim Frasheri

- Arredim Super Dhe Klas
- Kuzhina Shume E Mire
- Soba ;Pianure Aspirator
- Frigorifer 2katesh
- Tekevizoe Plazma
- Kondicinere Inverter
- Dritare Dopio Xham Dhe Grila

Cmimi: 300 Euro

Marreveshje Me Pronarin: 1 Muaj Paradhenie + 1 Muaj Garanci

Tel Ose Whatsapp:

108642

25/05/2020