APARTAMENT ME QIRA 2+1+2 TE RRUGA E ELBASANIT Tirane

Shtepi me Qera Data: 12/09/2019 18:27

40,000 Leke

  • APARTAMENT ME QIRA 2+1+2 TE RRUGA E ELBASANIT
  • APARTAMENT ME QIRA 2+1+2 TE RRUGA E ELBASANIT
  • APARTAMENT ME QIRA 2+1+2 TE RRUGA E ELBASANIT
  • APARTAMENT ME QIRA 2+1+2 TE RRUGA E ELBASANIT
  • APARTAMENT ME QIRA 2+1+2 TE RRUGA E ELBASANIT
  • APARTAMENT ME QIRA 2+1+2 TE RRUGA E ELBASANIT

2 + 1 + 2 APARTMENT FOR RENT IN ELBASAN STREET

2 + 1 apartment with 110m 110 surface is for rent on the 3rd floor of an elevator building, in Pjeter Budi Street, near the Juland supermarket behind the US Embassy. The environment is organized by 2 bedrooms, 1 living room, living room, dining and dining room, 2 toilets. The apartment is furnished, with heating cooling system.
Price.400 ALL


Pagesa 40,000 Leke
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 110.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa
Adresa Rruga Pjeter Budi, Tirana, Albania
Lexime 1799

Jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqe 110m2 ne katin e 3 te nje pallati me ashensor, ne rrugen Pjeter Budi, prane supermarket Juland mbrapa ambasades Amerikane. Ambienti organizohet nga 2 dhoma gjumi,1 dhome ndenje, sallon ndenje, salle ngrenie dhe gatimi, 2 tualete. Apartamenti eshte i mobiluar,me sistem ngrohje/ftohje.
Cmimi.40.000 ALL