Okazion Apartament ne Shitje Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 30/05/2020 14:31

54,000 Euro

  • Okazion Apartament ne Shitje
  • Okazion Apartament ne Shitje
  • Okazion Apartament ne Shitje
  • Okazion Apartament ne Shitje

Apartment for sale

One bedroom apartment for sale in one of the best areas of Tirana.

The apartment has an area of 65m2 located on the 1st floor of a new building with elevator.

The apartment is organized by a living room kitchen, a bedroom and a toilet.

For more information you can contact us.


Pagesa 54,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 65.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Kodra e Diellit
Adresa Rruga Bill Klinton, Tirana, Albania
Lexime 1456

Shitet Apartament 1+1 ne nje nga zonat me te mira te Tiranes.

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 65m2 ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri me ashensor .

Apartamenti organizohet nga nje ne dhome ndenje /kuzhine me vete , nje dhoma gjumi dhe nje tualet .

Per me teper informacione mund te na kontaktoni.