shtepi me qera 2+1 tirane

 Online 270 lexues | 14 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
450 Euro
 Jepet me qera apartament 2+1, ne qender te Tiranes , prane 9 katsheve . 
Siperf
2+1
Dhoma|Sallon
109 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jepet me qera apartament 2+1, ne qender te tiranes , prane 9 katsheve . siperfaqe 108 m2. i mobiluar ne menyre moderne , 2 ballkone , 2 tualete . pallat i ri , me ashensor. kati 5 cmimi 450 euro... 08/04/2021 11:29... Lexo detajet..

350 Euro
 Shtepi me qera 2+1+2 tualete+ 3 ballkone, Allias, Tiranë.
Informacion mbi Sht
2+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Shtepi me qera 2+1+2 tualete+ 3 ballkone, allias, tiranë. informacion mbi shtepin: • sipërfaqja e apartamentit: 110 m2. • kati i 2 . • ndërtim i ri. organizimi: • ambient ndenjie. • ambient gatimi. • 2 dhoma gjumi. • 2 tual... 06/04/2021 14:58... Lexo detajet..

40,000 Leke
 2 dhoma gjumi
Kuzhine
Sallon
Banje
Uje drita 24 ore 
Vetem per vajza ose fa
2+1
Dhoma|Sallon
85 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
10
Kati

2 dhoma gjumi kuzhine sallon banje uje drita 24 ore vetem per vajza ose familjare... 19/12/2020 19:22... Lexo detajet..

20,000 Leke
 [b]Jepet shtepi me qera 2+1 ne Institut.[/b]

👉Siperfaqja : 100 m2 

🔹
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

[b]jepet shtepi me qera 2+1 ne institut.[/b] 👉siperfaqja : 100 m2 🔹 pagesa: 20.000 leke ne muaj 📍[b]adresa :[/b] institut ,tirane. 📲per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit. [b] ju mirepre... 15/11/2020 21:56... Lexo detajet..

35,000 Leke
 Jepet shtëpi me qëra 2+1.
E mobiluar.
Adresa:Ish Stacioni fundit Tirane e re

35,000 Leke

|
2+1
Dhoma|Sallon
74 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
9
Kati

Jepet shtëpi me qëra 2+1. e mobiluar. adresa:ish stacioni fundit tirane e re. cmimi:35000 lek ps.preferohen familjare.... 17/10/2020 21:07... Lexo detajet..

25,000 Leke
 Jepet shtepi private me qera 2+1 me siperfaqe 100m2 tek rruga Jordan Misja ne nj

25,000 Leke

|
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet shtepi private me qera 2+1 me siperfaqe 100m2 tek rruga jordan misja ne nje zone shum te mir te tiranes.organizohet me 1 dhom pritje+ guzhin,2 dhoma gjumi,2 tualete.ofrohet teresisht e mobiluar me te gjith mobiljet e reja.per me shum fotot flas... 28/07/2020 16:16... Lexo detajet..

E Mobiluar

250 Euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.43 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Me qera apartament 2+1 tek shkolla e bashkuar (spitalet) i arreduar dhe me kondicioner ne cdo dhome - orientim qe i mundeson drite gjate gjithe dites- muret jane te sapo lyera - tualeti me hidrosanitare cilesore q2682 te dhenat e ndarjes: -... 19/04/2021 20:24... Lexo detajet..

E Mobiluar
2+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Mundesi e rralle ( shtepi private 2+1) me oborr te gjelberuar | rruga e durresit- shpresa. al | shtepi shume komode me privatesi te plote | kuzhina fantastike | apartament me plot drite dhe shume i larte 3.5m2 | pajisjet te gjitha funksionale q2... 17/04/2021 23:36... Lexo detajet..

E Mobiluar
2+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Tek pallati me shigjeta - perballe hilton hotel - apartament 2+1 ne pallat te ri | mobilim cilesor | kondicioner planimetri e rregullt | dritare dopio xham | izolim akustik | dhomat e gjumit te kompletuara | tualet me hidrosanitare cilesore q267... 19/04/2021 20:15... Lexo detajet..

E Mobiluar

350 Euro

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.84 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet me qera zyre te piaca ne qender 70m2 350 euro! ambienti ndodhet ne zonen e qendres tek lokalet tek piaca, prane fillimit te rruges se durresit. ka nje hapesire prej 70m2 eshte i organizuar shume mire. eshte i arreduar per zyre dhe ka akses me... 18/04/2021 22:20... Lexo detajet..

300 Euro
Spitali Amerikan 2, jepet me qera apartament 1+1! Jepet me qera apartament 1+1+ballkon, prane spitalit amerikan 2. 
apartamenti n

300 Euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qera apartament 1+1+ballkon, prane spitalit amerikan 2. apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor. apartamenti eshte plotesisht i mobiluar per nje jetese sa me komode, gjithashtu mobiliet jane te reja dhe punuar po... 19/04/2021 21:39... Lexo detajet..

450 Euro
Super 2+1 per qera ne rrugen Besa Jepet me qira kati i pare i nje vile nË rrugËn “besa”, tiranË.

prona o

450 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.83 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
105 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet me qira kati i pare i nje vile nË rrugËn “besa”, tiranË. prona organizohet në 2 dhoma gjumi, 1 dhomë lavanterie, 1 kuzhinë + sallon, 1 tualet dhe oborr. sipërfaqja e saj është 105 m2 banim dhe 100 m2 oborr. apartamenti ndodhet... 19/04/2021 21:01... Lexo detajet..

25,000 Leke
Vajze per ndarje qeraje (2+1=25000 lek) Kerkoj vajze te rregullt per ndarje qeraje zona e laprakes ,tek pallatet blu ne

25,000 Leke

Laprake | Tirane (3.10 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Kerkoj vajze te rregullt per ndarje qeraje zona e laprakes ,tek pallatet blu ne rruge kryesore. shtepia eshte e mobiluar me te gjitha kushtet. per cdo informacion kontaktoni ne numrin e telefonit 0682005692.... 19/04/2021 20:59... Lexo detajet..

25,000 Leke Super (Okazion) JAP ME QIRA NJE APARTAMENT NE ZOG TE ZI Jap me qira nje apartament ne zog te zi

kati pare

25,000 Leke

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.98 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
52 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jap me qira nje apartament ne zog te zi kati pare... 19/04/2021 20:55... Lexo detajet..

1,100 Euro JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 , RRUGA E ELBASANIT ! Informacione mbi pronen :

siperfaqja 100 m2
kati i 3 banim

organizimi :

1,100 Euro

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Informacione mbi pronen : siperfaqja 100 m2 kati i 3 banim organizimi : sallon +kuzhine 1 dhome gjumi 1 tualet 1 ballkon cilesime te tjera : pallati i ri , me ashensor i arreduar ne menyre moderne i pabanuar me pare cmimi 1100 e... 19/04/2021 20:55... Lexo detajet..

25,000 Leke Jepet apartament me qera 1+1 Ali Dem afer fushes Jepet apartament me qera 1+1 ali dem afer fushes
me siperfaqe 60m2. kati i 4

25,000 Leke

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet apartament me qera 1+1 ali dem afer fushes me siperfaqe 60m2. kati i 4 organizohet: •salloni dhe guzhina jane te ndare •1 dhoma gjumi •1 tualete •korridor •1ballkon ofrohet: • i mobiluar • ne kushte shume te ... 19/04/2021 20:51... Lexo detajet..

490 Euro 2+1+2 Tualete Dhe 1 Ballkon.- (Rr. Kavajes - Square 21) I Rikonstruktuar Dhe I Pabanuar Me Pare Apartament me qera zona e rruges kavajes mbrapa kompleksit sqauare21 ose pas pol

490 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.81 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
10
Kati

Apartament me qera zona e rruges kavajes mbrapa kompleksit sqauare21 ose pas policise bashkiake me strukture 2+1 2 korridore, 2 tualete dhe 1 ballkon.- apartamenti eshte i rikonstruktuar dhe i pabanuar me pare- hera e pare qe jepet me qera - me kuba... 19/04/2021 20:49... Lexo detajet..

25,000 Leke Jepet apartament 1+1 me qera tek Zogu i Zi Jepet apartament me qera tek zogu i zi prane pallatit logos. apartament ndodhet

25,000 Leke

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.40 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
50 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet apartament me qera tek zogu i zi prane pallatit logos. apartament ndodhet ne katin e 1 te nje pallati ekzistues, me siperfaqe prej 50 m2. per m shume informacion ju lutem kontaktoni.... 19/04/2021 20:47... Lexo detajet..

250 Euro Vile me qera, Zogu i zi, Pallati i Sportit “Asllan Rusi”, prane Viles Guza, BH 3251083 Jepet me qera 1+1 ne katin e 2 te nje vile, e mobiluar, siperfaqe 50 m². hyrja

250 Euro

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (2.25 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
50 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet me qera 1+1 ne katin e 2 te nje vile, e mobiluar, siperfaqe 50 m². hyrja organizohet nga dhome gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, tualet, 2 ballkone, kondicioner. jepet me qera 250 euro ne muaj.... 19/04/2021 20:47... Lexo detajet..

280 Euro

1+1 me verande gjigande tek stacioni i trenit (5min nga qendra - fshn) godine 4 kateshe e survejuar me kamera **parkim i sigurte poshte ne lagje / me... (Premium 31.12.2021)

270 Euro

Jepet Me Qera Apartament Te Rruga Fortuzi 1+1 270 Euro

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.84 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apartament te rruga fortuzi 1+1 270 euro jepet me qera apartament te rruga fortuzi 1+1 270 euro . apartamenti ndodhet ne katin e dyte,... (Premium 13.05.2021)

25,000 Leke Jepet shpi me qera Jepet shpi me qera

25,000 Leke

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.52 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
80 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
3
Kati

Jepet shpi me qera ... 19/04/2021 20:46... Lexo detajet..

260 Euro Qera Apartament 2+1, 📍21 Dhjetori, Tirane. Qera apartament 2+1,
📍21 dhjetori, tirane.

🔻informacion mbi apartament

260 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Qera apartament 2+1, 📍21 dhjetori, tirane. 🔻informacion mbi apartamentin: sip: 90 m2 kati: 5 🔺organizimi apartamentit dhome ndenje dhoma gjumi: 2 tualet detaje te tjera: i mobiluar per nje vizite ne prone na kontaktoni.... 19/04/2021 20:38... Lexo detajet..

250 Euro 2+1 te Shkolla e Bashkuar (Spit. Amerikan 2) i Arreduar & Kondicioner ne Cdo Dhome - Ndricim Perfekt Me qera apartament 2+1 tek shkolla e bashkuar (spitalet) i arreduar dhe me kondi

250 Euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.43 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Me qera apartament 2+1 tek shkolla e bashkuar (spitalet) i arreduar dhe me kondicioner ne cdo dhome - orientim qe i mundeson drite gjate gjithe dites- muret jane te sapo lyera - tualeti me hidrosanitare cilesore q2682 te dhenat e ndarjes: -... 19/04/2021 20:24... Lexo detajet..

350 Euro ME QERA 2+1 APARTAMENT I RI PRANE ZOGUT TE ZI, PERBALL ME UNIVERSITETIN ZOJA E KESHILLIT TE MIRE. Me qera 2+1 apartament i ri prane zogut te zi, perball me universitetin zoja e k

350 Euro

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
98 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

Me qera 2+1 apartament i ri prane zogut te zi, perball me universitetin zoja e keshillit te mire. hyrje me mobilim te ri dhe e pabanuar me perpara. siperfaqe 98m2, kati 8, pallat i ri me dy ashensor, mundesi vend parkimi ne zone. cmimi 350€/m... 19/04/2021 20:18... Lexo detajet..

400 Euro ME QERA 2+1 APARTAMENT PRANE ME SHESHIN WILSON NE QENDER Me qera 2+1 apartament ne pallat , totalisht i rikonstruktuar, prane me sheshin

400 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
77 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Me qera 2+1 apartament ne pallat , totalisht i rikonstruktuar, prane me sheshin wilson. hyrje e mobiluar dhe punime cilesore. siperfaqe 77m2, kati 4, shtruar ne parket. cmimi 400€/muaj. ( negocjushem ) per me shume informacion... 19/04/2021 20:18... Lexo detajet..

350 Euro Jepet me qira apartament 1+1 tek Komuna e Parisit Jepet me qira apartament 1+1 tek komuna e parisit, pallati i kristal center

350 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qira apartament 1+1 tek komuna e parisit, pallati i kristal center me siperfaqe 60m2 . kati i 4 pallat i ri organizohet: •salloni dhe guzhina jane organizuar se bashku. • 1 dhome gjumi •1 tualet ofrohet: • i mobilu... 19/04/2021 20:18... Lexo detajet..

550 Euro Apartament Luksoz me qera ne Liqenin e Farkes Jepet me qera apartament luksoz ne liqenin e farkes,.apartamenti ka nje siperfaq

550 Euro

Zone Periferike | Tirane (4.78 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
117 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet me qera apartament luksoz ne liqenin e farkes,.apartamenti ka nje siperfaqe 117m2 dhe eshte i kompozuar ne 2 dhoma gjumi ,1 tualet dhe ambjent gatimi te vecuar nga salloni i ndenjes. apartamenti eshte i mobiluar ne menyre luksoze dhe poziciono... 19/04/2021 20:16... Lexo detajet..

300 Euro Perballe HILTON Hotel/ Delijorgjit - Apt 2+1 ne Pallat te Ri | Kendi i RI| Kuzhina Fantastike| Mobilim Shume Cilesor | Kondicioner Tek pallati me shigjeta - perballe hilton hotel - apartament 2+1 ne pallat te ri

300 Euro

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (2.33 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Tek pallati me shigjeta - perballe hilton hotel - apartament 2+1 ne pallat te ri | mobilim cilesor | kondicioner planimetri e rregullt | dritare dopio xham | izolim akustik | dhomat e gjumit te kompletuara | tualet me hidrosanitare cilesore q267... 19/04/2021 20:15... Lexo detajet..

550 Euro 2+1 me qira .. 21 dhjetori Jepet me qira apartament 2+1 ,me siperfaqje 101m2 , 21 dhjetori
apartamenti ndo

550 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
101 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Jepet me qira apartament 2+1 ,me siperfaqje 101m2 , 21 dhjetori apartamenti ndodhet ne katin e 6 ,pallat i ri, me ashensor , ndertim i vitit 2021 i mobiluar ne kushte bashkohore dhe teper komode cmimi 550 euro... 19/04/2021 20:13... Lexo detajet..

490 Euro

Apartament super harmoni me qera 2+1+2tualete dhe 2ballkone - te mulliri ne myslym shyri- rruga hime kolli.- l totalisht i rikonstruktuar me cdo gje t... (Premium 31.12.2021)

370 Euro

2+1+verande, i pabanuar me pare (205 m2) tek ekonomiku | parkim privat perfshire ne cmim | mobilim cilesor | kondicioner | shtruar me pllake cilesore ... (Premium 31.12.2021)

500 Euro

Qera, Apartament 3+1, Fresku, Tiranë 500 € /muaj

Fresku/Linze | Tirane (3.72 Km nga qendra)
3+1 Dhoma|Sallon
180.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera, apartament 3+1 në fresk, në rrugën e dajtit. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 180m2. • kati i 5 ba... (Premium 20.04.2021)

25,000 Leke Zogu zi jepet me qera 1+1i mobiluar Zogu zi jepet me qera 1+1i mobiluar kati 2 vile private i rikonstruktuar

25,000 Leke

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.84 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
67 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Zogu zi jepet me qera 1+1i mobiluar kati 2 vile private i rikonstruktuar... 19/04/2021 20:02... Lexo detajet..

25,000 Leke Jepet me qera apartamenti 1+1 e mobiluar ne Astir Jepet me qera apartamenti 1+1 ne astir, e mobiluar perrballe viles l. apartament

25,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.90 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qera apartamenti 1+1 ne astir, e mobiluar perrballe viles l. apartamenti ka 1 sallon, 1 dhome gjumi,1 tualet,1 ballkon. apartamenti eshte e mobiluar dhe eshte ne gjendje shume te mire. cmimi eshte 250 leke. per nje vizite prone kontaktoni ne... 19/04/2021 19:41... Lexo detajet..

40,000 Leke Shtepi private 2+1 per qera, Myslym Shyri 2+1 
90 m2
kondicioner
e mobiluar
verande, oborr
ndodhet ne zonen e m.shyri

40,000 Leke

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.63 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

2+1 90 m2 kondicioner e mobiluar verande, oborr ndodhet ne zonen e m.shyrit "agjensi pronash"... 19/04/2021 19:40... Lexo detajet..

22,000 Leke Shtepi me qera Pershendetje;

jap shtepi me qera ne zonen e laprakes,ngjitur me spitalin usht

22,000 Leke

Laprake | Tirane (2.83 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
55 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Pershendetje; jap shtepi me qera ne zonen e laprakes,ngjitur me spitalin ushtarak 200 metra ne te majte ,shtepia eshte e re dhe e mobiluar .cdo gje e re .eshte shtepi private kati i pare .kush eshte i interesuar ju lutem kontaktoni ne nr tim te te... 19/04/2021 19:13... Lexo detajet..

400 Euro

Apartament me qera i pabanuar me pare dhe e rikonstuktuar 100% *** 1+1+ballkon i madh te rr. mine peza - trinity bar l cdo pajisje eshte premium ciles... (Premium 31.12.2021)

450 Euro

Apartament Me Qira 2+1 Kompleksi Kontakt

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.64 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
92.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament me qira 2+1 me vendodhje tek kompleksi kontakt, tirane. apartamenti eshte i shtruar totalisht me parket. ndodhet ne nje nder komplekset m... (Premium 25.04.2021)

650 Euro

Ne Bllok Me Faturat E Perfshira Jepet Me Qira Apartament 1+1

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apartament ne zonen me te preferuar te bllokut, ne tirane. mund te jepet per qendrim afat shkurtër ose afat gjatë dhe është 650 euro... (Premium 03.05.2021)

450 Euro

Property id :42211046 ne don bosko, prane fiori di bosko, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, ... (Premium 20.04.2021)

3,000 Leke Kerkohet 1 vajze per ndarje qeraje Adresa :komuna e parisit, tek bkt bank kerkohet nje vajze per ndarje qeraje. ap

3,000 Leke

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
105 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Adresa :komuna e parisit, tek bkt bank kerkohet nje vajze per ndarje qeraje. ap 2+1 , i mobiluar. kontakt ne whatapp ... 19/04/2021 19:05... Lexo detajet..

115,000 Euro Shitet super apartament 2+1+2 tualete prane 21 dhjetorit . Tek supermarket Joena . me hipoteke . Shitet apartament 2+1+2 tualete i mobiluar .
 kati 3 pallati ri me ashensor .
2+1
Dhoma|Sallon
115 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Shitet apartament 2+1+2 tualete i mobiluar . kati 3 pallati ri me ashensor . 115 m2 ne certefikate . cmimi 115 mije euro . adresa : 21 dhjetori . prane supermarket joena .... 19/04/2021 18:47... Lexo detajet..

400 Euro QERA, APARTAMENT 2+1, KOMUNA PARISIT, TIRANE. Apartmenti është i pozicionuar në komunën e parisit, kompleksi kika 1

inf

400 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
118 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
6
Kati

Apartmenti është i pozicionuar në komunën e parisit, kompleksi kika 1 informacion mbi apartamentin: • ndërtim i ri • kati 6 • kubaturë e rregullt • sipërfaqe: 120 m2 • orientim: perëndim • ndriçim natyral në çdo ambi... 19/04/2021 18:44... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim