Jepet me qera kati i 3-te i nje vile 3-kateshe . Tirane

Shtepi me Qera Data: 27/05/2020 10:01

20,000 Leke

  • Jepet me qera kati i 3-te  i nje vile 3-kateshe .

The 3rd floor of a 3-storey villa is for rent.

Phone calls are accepted only from Couples! The third floor of a 3-storey villa, with an area of 120m2, is for rent. The environment has its own entrance, and is organized as a separate apartment. The surface is organized with 2 bedrooms, and a large living room, as well as a balcony. The environment is furnished with all the necessary facilities for living.
The monthly price is 20,000 new lek.
Light + water is paid by the lessee.

Address: near Profarmes, at Kafja e Rremes, Myslym Keta street


Pagesa 20,000 Leke
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi Pjeserisht
Siperfaqa 120.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Tjeter zone
Adresa Rruga Myslym Keta, Tirana, Albania
Lexime 4172

Pranohen telefonata vetem nga Cifte ! Jepet me qera kati i trete i nje vile 3-kateshe, me siperfaqe 120m2. Ambjenti ka hyrje me vete , dhe eshte i organizuar si apartament me vete. Siperfaqa eshte e organizuar me 2 dhoma gjumi, dhe nje ambjent te madh ndenje, si edhe nje ballkon . Ambjenti eshte i mobiluar me te gjitha oriendite e nevojshme per banim.
Cmimi mujor 20.000 leke te reja .
Drita +uje paguhen nga qeramarresi .

Adresa : prane Profarmes , tek Kafja e Rremes , rruga Myslym Keta