1+1 (82 m2) Gj. Perfekte (Qender *GALERIA - FIKS MBAS 15 Kateshit) - Pallat i Ri / Ashensor | i Mobiluar | Kondicioner Tirane

Shtepi me Qera Data: 05/06/2020 10:51

1 + 1 (82 m2) Gj. Perfect (Center * GALLERY - FIKS MBAS 15 Kateshit) - New Palace Elevator | Furnished | air conditioner

1 + 1 Apartment For Rent In The Center - Furnished, With Air Conditioner And Any Accessories | Perfect Lighting Space Perfect | Pure and Panoramic View | All Functional Installations (Located fixed after 15 floors * International Hotel - at the Gallery)

Q2055

Sharing Data:

- 1 bedroom
- 1 Salon
- 1 toilet
- 1 Corridor
- 1 Kitchen
- 1 Balcony


- Sip Total: 82
- Floor: 10
- Floors of the Palace: 12
- Elevator: Yes

Characteristics:

• Apartment in the Center of Tirana ***
• Very Frequent Area ***
• Very Good Administration ***
• Chip Elevator
• Apartment with Natural Lighting All Day
• Good House Structure
• Large Sleeping Room
• Dopjoxham Gateway
• Air Conditioned Kitchen
• Kitchen Equipped With Functional Friendship
• Toilet Equipped with Quality Hydrosanitary

Price: 280 Euro or 35,000 Leke

* Preliminary (Guarantee with Owner): 1.5 Months

Tel Ose Whatsapp: 0693414004107 884

05 29 2020


Pagesa 280 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 82.00
Kati 10
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Bardhok Biba, Tirana, Albania
Lexime 109429

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Ne Qender - I Mobiluar, Me Kondicioner Dhe Cdo Pajijsje | Hapesire E Bolleshme Ndricim Perfekt | Pamje E Paster Dhe Panoramike | Instalimet Te Gjitha Funksionale ( Ndodhet fiks mbas 15 kateshit* Hoteli Internacional - tek Galeria )

Q2055

Te Dhenat E Ndarjes:

- 1dhome Gjumi
- 1 Sallon
- 1 Tualet
- 1 Korridor
- 1 Kuzhine
- 1 Ballkon


- Sip Totale: 82
- Kati: 10
- Katet E Pallatit:12
- Ashensor: Po

Karakteristika:

• Apartament Ne Qender Te Tiranes***
• Zone Shume E Frekuentuar***
• Administrim Shume I Mire***
• Ashensor Me Chip
• Apartament Me Ndricim Natyral Gjate Gjithe Dites
• Strukture E Mire Shtepie
• Dhoma E Gjumit Me Hapesire Te Madhe
• Dyerdritare Dopjoxham
• Kuzhina E Pajisur Me Kondicioner
• Kuzhina E Pajisur Me Oriendi Funksionale
• Tualeti I Pajisur Me Hidrosanitare Cilesore

Cmimi: 280 Euro ose 35,000 Leke

*Paradhenie (Garanci Me Pronarin ): 1.5 Muaj

Tel Ose Whatsapp:107884

29/05/2020