shtepi me qera 200 mije leke 

 Online 189 lexues | 19 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 189 lexues | 19 njoftime ne pritje
285 Euro

Apartament 2+1+2wc+2bllk, ( Pallat Shigjeta- Delijorgj) Ne rruge Kryesore | Mobilim Cilesor | Kond

Vasil Shanto | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 2+1+2ballkone - te pallati me shigjeta, ne rruge kryesore**akses me tiranen e re ,rrugen e kavajes ,dalje nga tirana | apartament shume i ... (Premium 31.12.2020)

330 Euro

2+1+2wc I Ri - 120m2 (1/2 Garazhe ) K. Botanik , K Diellit 1

Kodra e Diellit | Tirane (1.35 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

2+1+2 wc i sapo rikontruktuar, kati 2, + 1ose 2 garazhe , 120 m2 tek hyrja e rezidences kodra e diellit 1 ( kopeshti botanik) q1672 te dhenat e... (Premium 31.12.2020)

550 Euro

Ne Qender Te Tiranes, Jepet Me Qira Apartament 1+1!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.33 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

- ne zemer te tiranes, tek shallvaret, jepet me qira apartament shume i vecante. apartamenti eshte i organizuar ne koridor i cili ben shperndarjen e a... (Premium 23.04.2020)

245 Euro

2+1+verande (165m2) (xhamllik- Brryl) Mobilim Cilesor | Parket | Kondicioner & Kaldaja

Brryli | Tirane (2.17 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
165.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

2+1 tek vorri i bomit (brryl) me shume hapesire | i mobiluar i gjithi | dyshemeja me parket druri | kondicioner dhe kaldaja + oxhak ne dhomen e ndenje... (Premium 31.12.2020)

20,000 Leke
Shtepi me qera Shtepi me qera 1+1 e mobiluar prane shkolles flabina ne rrugen haki gjici
E per

Shtepi Me Qera

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shtepi me qera 1+1 e mobiluar prane shkolles flabina ne rrugen haki gjici e pershtatshme per çift... 23/02/2020 15:37... Lexo detajet..

20,000 Leke
Jepet 2+1 me qera te rr. Siri Kodra Jepet 2+1 me qera, shtepi me verande, cdo dhome eshte e kompletuar me te gjitha

Jepet 2+1 Me Qera Te Rr. Siri Kodra

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

jepet 2+1 me qera, shtepi me verande, cdo dhome eshte e kompletuar me te gjitha kushtet. ndodhet te rruga siri kodra prane hotel meridian. cmimi 20000 leke. ... 23/02/2020 15:36... Lexo detajet..

20,000 Leke
jepet apartament me qera te komuna e parisit, 200 mije leke mbikalimi i komunes, rruga e zallit, afer shkolles marlin barleti, mobiluar me t

Jepet Apartament Me Qera Te Komuna E Parisit, 200 Mije Leke

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Mbikalimi i komunes, rruga e zallit, afer shkolles marlin barleti, mobiluar me te gjitha... 23/02/2020 15:34... Lexo detajet..

15,000 Leke shtepi me qera shtepi me qera

Shtepi Me Qera

Brryli | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shtepi me qera... 23/02/2020 15:28... Lexo detajet..

15,000 Leke Garzoniere Gazoniere e kompletur e pershtatshme vetem per dy persona ka edhe vend parkim pe

Garzoniere

Laprake | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
40.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Gazoniere e kompletur e pershtatshme vetem per dy persona ka edhe vend parkim per makine... 23/02/2020 15:27... Lexo detajet..

230 Euro Laprake, Blloku Gintash, Jepet me Qira Super Apartament me Super Cmim Laprake, Blloku Gintash, jepet me qira apartamenti 1+1. Apartamenti ka nje siper

Laprake, Blloku Gintash, Jepet Me Qira Super Apartament Me Super Cmim

Laprake | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
63.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Laprake, blloku gintash, jepet me qira apartamenti 1+1. apartamenti ka nje siperfaqe prej 63 m2 i organizuar si me poshte: dhome ndenje+ ambient gatimi, dhome gjumi, tualet, ballkon. apartamenti ndodhet ne katin e 2 te te nje pallati i cili ka mundes... 23/02/2020 15:25... Lexo detajet..

500 Euro JEPET ME QERA APARTAMENT 3+1+2+VERANDE E MOBILUAR TEK REZIDENCA KODRA E DIELLIT Jepet me qera apartament 3+1+2+verande tek Rezidenca Kodra e Diellit.Aparamenti

Jepet Me Qera Apartament 3+1+2+verande E Mobiluar Tek Rezidenca Kodra E Diellit

Kodra e Diellit | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qera apartament 3+1+2+verande tek rezidenca kodra e diellit.aparamenti eshte 130m2 +verande 80m2 . organizohet me 1 dhome ndenje+kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje verande gjigande. ndodhet ne katin e 7 te nje pallati 9-katesh te ri m... 23/02/2020 15:25... Lexo detajet..

700 Euro JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1+2+GARAZHD NE QENDER Jepet me qera apartament 2+1+2+ garazhd ne Qender.Aparamenti eshte i organizuar

Jepet Me Qera Apartament 2+1+2+garazhd Ne Qender

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
12 Kati

Jepet me qera apartament 2+1+2+ garazhd ne qender.aparamenti eshte i organizuar me dhome ndenje+kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon dhe nje garazhd i perfshir ne cmim. ndodhet ne katin e 12 te nje pallati te ri me ashensor. apartamenti ka nje... 23/02/2020 15:24... Lexo detajet..

28,000 Leke APARTAMENT 1+1 ME QIRA, LAPRAKE Jepet apartament 1+1 me qira, me siperfaqe 63m2. Ndodhet ne zonen e Laprakes pra

Apartament 1+1 Me Qira, Laprake

Laprake | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
63.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet apartament 1+1 me qira, me siperfaqe 63m2. ndodhet ne zonen e laprakes prane bllokut gintash. organizohet ne nje dhome ndenje te perbashket me kuzhinen, nje dhome gjumi dhe nje tualet.ndodhet ne katin e 3 te nje pallati me ashensor.hyrje totali... 23/02/2020 15:18... Lexo detajet..

1,800 Euro

Ambjent mjaft mire i organizuar ne nje nga zonat me te mira te tiranes ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 10 katesh. ambjenti eshte open space me nje... (Premium 15.03.2020)

Mobilimi:Bosh

1,800 Euro

350 Euro

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Ne Don Bosko(pas Kompleksit Vizion Plus)

Don Bosko | Tirane (2.25 Km nga qendra) Royal Property Albania
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Ne don bosko pas kompleksit vizion plus,prane te gjitha llojeve te sherbimeve dhe faciliteteve . jepet me qera apartament 2+1 totalisht i mobiluar ne... (Premium 04.03.2020)

245 Euro

Jepet me qera apartament i sapo perfunduar 1+1 tek stacioni i trenit (ish rest. durresi) pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | hapesire e bolles... (Premium 31.12.2020)

800 Euro

Ne Rrugen Sami Frasheri, Jepet Apartament 3+1 Me Qira!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.62 Km nga qendra) Real Deal Properties
3+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Ne zonen me strategjike ne tirane, prane drejtorise se policise, jepet me qira apartament 3+1 i mobiluar! apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pall... (Premium 06.05.2022)

200 Euro Apartament me Qera Rr. Ali Demi Apartament me qera, stacioni i fundit i Ruges Ali Demi. Me ashensor, parking, ap

Apartament Me Qera Rr. Ali Demi

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament me qera, stacioni i fundit i ruges ali demi. me ashensor, parking, apartamenti ndodhet ne katin e 3. Çmimi 200€ ... 23/02/2020 15:17... Lexo detajet..

20,000 Leke Ndarje qeraje-Tirane Jemi dy goca, kerkojme nje te trete. Qeraja 20,000 mije lek te vjetra perballe r

Ndarje Qeraje-tirane

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jemi dy goca, kerkojme nje te trete. qeraja 20,000 mije lek te vjetra perballe rruges se myslym shyrit afer vasil shantos. numri i telefonit: 0692231709... 23/02/2020 15:16... Lexo detajet..

15,000 Leke shtepi me qera jepet me qera shtepi 1+1 e mobiluar ne gjendje te mire kati 1 shtepi private

Shtepi Me Qera

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.85 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera shtepi 1+1 e mobiluar ne gjendje te mire kati 1 shtepi private ... 23/02/2020 15:10... Lexo detajet..

30,000 Leke Jepet apartament me qera 1+1 tek Zogu zi Jepet me qera kati 2 i nje shpie private,bosh me k/bufe hyrje e sapo perfunduar

Jepet Apartament Me Qera 1+1 Tek Zogu Zi

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera kati 2 i nje shpie private,bosh me k/bufe hyrje e sapo perfunduar te gjitha te reja , 85 m2, kati 2, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re ... 23/02/2020 15:07... Lexo detajet..

15,000 Leke ME shigjeta perballe jepet me qera gazonjere mobiluar buze rruges mbrapa karburant veliaj petrol

Me Shigjeta Perballe Jepet Me Qera Gazonjere Mobiluar

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
30.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Buze rruges mbrapa karburant veliaj petrol... 23/02/2020 15:05... Lexo detajet..

190 Euro Apartament 1+1+ballkon e kompletuar.kati trete.5 min large bulevardit te ri Pallat.apart.1+1.  5 min large hotel Meridian dhe bulevardit te ri.e kompletua

Apartament 1+1+ballkon E Kompletuar.kati Trete.5 Min Large Bulevardit Te Ri

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Pallat.apart.1+1. 5 min large hotel meridian dhe bulevardit te ri.e kompletuar me te gjitha.... 23/02/2020 15:03... Lexo detajet..

150 Euro Garzonjer me kondicioner.kati 2te.e kompletuar me te gjitha.prane qendres tregtare concord Pallat.ambjent i kompletuar me te gjitha.per nje person.prane qendres tregtare.m

Garzonjer Me Kondicioner.kati 2te.e Kompletuar Me Te Gjitha.prane Qendres Tregtare Concord

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
22.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Pallat.ambjent i kompletuar me te gjitha.per nje person.prane qendres tregtare.mundesi per wifi te shpejte.etj.... 23/02/2020 15:03... Lexo detajet..

400 Euro APARTAMENT 1+1 ME QIRA Ne Kompleksi Delijorgje
Ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor te mire adminis

Apartament 1+1 Me Qira

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ne kompleksi delijorgje ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor te mire administruar... 23/02/2020 15:00... Lexo detajet..

550 Euro JEPET ME QIRA 2+1 TEK KOMUNA 2+1 ne fillim te rruges se Komunes se parisit, shume prane Stadiumit Dinamo

Jepet Me Qira 2+1 Tek Komuna

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
111.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

2+1 ne fillim te rruges se komunes se parisit, shume prane stadiumit dinamo... 23/02/2020 15:00... Lexo detajet..

380 Euro

Q1759 te dhenat e ndarjes: - 3 dhoma gjumi - 1 sallon + 1 kuzhine - 2 tualet - 1 ballkon - hipoteke : po - sip totale:105m2 - sip neto ... (Premium 31.12.2020)

500 Euro

Apartament 2+1+2wc (120 m2) perballe stadiumit dinamo, ne rruge kryesore (zone perfekte) pallat i ri me administrim korrekt, ashensor dhe banore te sh... (Premium 31.12.2020)

400 Euro

Jepet Ap 1+1 Bllok

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.07 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet apartament 1+1 i mobiluar shume mire ne pallat te ri me ashensor , i perbere nga 1 dhome gjumi , sallon i madh , kuzhine , tualet , ballkon i m... (Premium 24.02.2020)

550 Euro APARTAMENT 2+1 NE BLLOK apartament ne zemer te bllokut

Apartament 2+1 Ne Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament ne zemer te bllokut... 23/02/2020 15:00... Lexo detajet..

300 Euro APARTAMENT 2+1 Apartament per qira tek amerikan 3

Apartament 2+1

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartament per qira tek amerikan 3... 23/02/2020 15:00... Lexo detajet..

165 Euro Jepet me qera apartament sp 92 m2 KUBESI real estate jep me qera apartament sp 92 m2

Adresa: Yzberisht. Tirane.

Jepet Me Qera Apartament Sp 92 M2

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Kubesi real estate jep me qera apartament sp 92 m2 adresa: yzberisht. tirane. cmimi 165 euro kontakt: kubesirealestate@gmail.com tel: 0682801479... 23/02/2020 14:40... Lexo detajet..

450 Euro 2+1 tek Sheshi Wilson super apartament papafingo Jepet me qera apartament 2+1 tek sheshi wilson. Apartamenti eshte i mobiluar plo

2+1 Tek Sheshi Wilson Super Apartament Papafingo

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.02 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
12 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 tek sheshi wilson. apartamenti eshte i mobiluar plotesishte ne menyre modern dhe bashkohore, pallat i ri me ashensor, kati i 12. cmimi 450€... 23/02/2020 14:39... Lexo detajet..

270 Euro

Jepet Me Qera 1+1 Te Liqeni I Thate

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qira apartamenti te liqeni i thate. apartamenti eshte 62 m2 ne katin e pare ne nje zone te qete dhe relaksuese. jepet e mobiluar. organizohet... (Premium 04.03.2020)

450 Euro

Prane Stadiumit Dinamo ,ambjent Per Zyre ,2+1 Me Qera

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (1.72 Km nga qendra) Living In Tirana
2+1 Dhoma | Kuzhine
81.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Prane stadiumit dinamo ,jepet me qera per ambjent zyrash ,apartament 2+1 . apartamenti eshte i organizuar ne koridor ,3 dhoma ,aneks dhe tualet . ndod... (Premium 14.03.2020)

330 Euro

Jepet me qera nje super apartament 2+1 tek komuna e parisit, fiks tek lulishtja, ne super pallat me ashensor. apartameni organizohet nga salloni, am... (Premium 07.03.2020)

400 Euro

Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri banimi te sapoperfunduar, i cili te ofron te gjitha facilitetet. apartamenti ka nje siperfaqe rreth 85 m2 d... (Premium 24.02.2020)

500 Euro

Apartament 2+1+parking Per Qira Prane Kika 2.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
121.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet per qira apartament 2+1 prane kompleksit kika 2. hyrje e bollshme e arreduar totalisht ne menyre bashkekohore me te gjithe aksesoret e nevojshem... (Premium 03.03.2020)

400 Euro

2+1+bllk, I Pabauar Me Pare (110 M2) Vasil Shanto* - Pallat I Ri | Ashensor | Kondicioner | Mobilim

Vasil Shanto | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jepet me qera apt i pabanuar me pare 2+1+ballkon (110 m2) (vasil shanto - rr. jusuf vrioni) pallat i ri me ashensor | ndertime dhe mobilim cilesor | k... (Premium 31.12.2020)

500 Euro

Tirane, Afer Bllokut - Apartament 2+1 Me Qera, 500 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.85 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
12 Kati

Rruga zef jubani - afer sheshit wilson dhe bllokut, ne lagje te qete, japim me qera apartament - penthouse, 2+1, kati 12, pallat me ashensor, i mobil... (Premium 07.08.2020)

350 Euro

2+1 Me Qera Ne Don Bosko (vizion Plus)

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera apartamenti 2+1 totalisht i sapo mobiluar pervec njeres dhome e cila mobilohet sipas kerkeses se qeramarrsit... apartamenti ndodhet ne n... (Premium 28.02.2020)

250 Euro

Jepet garsoniere me qira, mbas casa italia. siperfaqja totale prej 58m² eshte e organizuar ne 1 dhome e cila ka te perfshire : 3 krevat tek 1 tav... (Premium 27.02.2020)

400 Euro Tek Sheshi Willson Jepet Apartament Me Qera 2+1 Tek Sheshi Willson Jepet Apartament Me Qera 2+1
Apartamenti ndodhet ne nje pall

Tek Sheshi Willson Jepet Apartament Me Qera 2+1

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.85 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Tek sheshi willson jepet apartament me qera 2+1 apartamenti ndodhet ne nje pallat te mire administruar dhe me ashensor apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi 1 sallon + kuzhine 1 tualet 1 ballkon per nje vizite ne prone kontakto top imobiliare.... 23/02/2020 14:20... Lexo detajet..

245 Euro 1+1 i Sapo Perfunduar (St. i Trenit) Pallat i Ri me Ashensor | Mobilim Cilesor | Kuzhine e Re Jepet me Qera Apartament i Sapo Perfunduar 1+1 tek Stacioni i Trenit (ish Rest.

1+1 I Sapo Perfunduar (st. I Trenit) Pallat I Ri Me Ashensor | Mobilim Cilesor | Kuzhine E

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.92 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apartament i sapo perfunduar 1+1 tek stacioni i trenit (ish rest. durresi) pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | hapesire e bolleshme | ndricim perfekt | kuzhine e kompletuar | tualet | instalimet te gjitha funksionale q1755 ... 23/02/2020 14:20... Lexo detajet..

16,000 Leke Garsoniere me qera Tirane prane Qytetit Studet (Rruga Pjeter Budi) Jap garsoniere me qera kati 1 tek Qyteti Studenti Tirane, Rruga Pjeter Budi 200

Garsoniere Me Qera Tirane Prane Qytetit Studet (rruga Pjeter Budi)

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
30.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jap garsoniere me qera kati 1 tek qyteti studenti tirane, rruga pjeter budi 200 metra mbi ambasades amerikane. e mobiluar, e pershtatshem per 2 persona. vend parkimi. cmimi: 160 mije leke te vjetra. klientet qe do te ofrohen duhen te paguajn 1 muaj... 23/02/2020 14:18... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim