shtepi me qera 2019 

 Online 196 lexues | 19 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 196 lexues | 19 njoftime ne pritje
285 Euro

Apartament 2+1+2wc+2bllk, ( Pallat Shigjeta- Delijorgj) Ne rruge Kryesore | Mobilim Cilesor | Kond

Vasil Shanto | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 2+1+2ballkone - te pallati me shigjeta, ne rruge kryesore**akses me tiranen e re ,rrugen e kavajes ,dalje nga tirana | apartament shume i ... (Premium 31.12.2020)

550 Euro

Ne Qender Te Tiranes, Jepet Me Qira Apartament 1+1!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.33 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

- ne zemer te tiranes, tek shallvaret, jepet me qira apartament shume i vecante. apartamenti eshte i organizuar ne koridor i cili ben shperndarjen e a... (Premium 23.04.2020)

330 Euro

Q1763 te dhenat e ndarjes: -2 dhoma gjumi -sallon +kuzhin -1korridor -1tualet -3 ballkon - hipoteke : po - sip totale:105m2 - sip neto ... (Premium 31.12.2020)

330 Euro

2+1+2wc I Ri - 120m2 (1/2 Garazhe ) K. Botanik , K Diellit 1

Kodra e Diellit | Tirane (1.35 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

2+1+2 wc i sapo rikontruktuar, kati 2, + 1ose 2 garazhe , 120 m2 tek hyrja e rezidences kodra e diellit 1 ( kopeshti botanik) q1672 te dhenat e... (Premium 31.12.2020)

22,000 Leke
Ndarje qeraje Kerkojme nje vajze per ndarje qeraje,ambienti 2+1, pagesa 5500 leke per person +

Ndarje Qeraje

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Kerkojme nje vajze per ndarje qeraje,ambienti 2+1, pagesa 5500 leke per person + dritat, lagjia don bosko mbrapa pallateve arabe... 25/02/2020 23:08... Lexo detajet..

205 Euro
Apartament 1+1 (Ali Dem-Kushtrimi i Lirise) Mobilim Cilesor | Kuzhine e Re | Dritare me Grila  Jepet me Qera Apartament 1+1 (Ali Demi - Shk. Kushtrimi i Lirise) Mobilim Cileso

Apartament 1+1 (ali Dem-kushtrimi I Lirise) Mobilim Cilesor | Kuzhine E Re | Dritare Me Gr

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
54.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 (ali demi - shk. kushtrimi i lirise) mobilim cilesor | hapesire e bolleshme | kuzhine me pajisje cilesore | dritare me grila | dhome gjumi e kompletuar | tualet me hidrosanitare cilesore | instalimet te gjitha funksionale... 25/02/2020 22:50... Lexo detajet..

300 Euro
Jepet me qera apartament 1+1 ne Qender Ne qender te Tiranes jepet me qera apartament 1+1 ,totalisht i mobiluar dhe i or

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Ne Qender

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (2.25 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ne qender te tiranes jepet me qera apartament 1+1 ,totalisht i mobiluar dhe i organizuar ne sallon ndenje ,ambient gatimi,1 dhome gjumi me krevat dopio,banjo ,kondicioner apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati pa ashensor. ndodhet ne qende... 25/02/2020 22:41... Lexo detajet..

350 Euro Jepet apartament 1+1 me qira tek kika 1 350 euro! Jepet Me Qira Super Apartament kika 1
🏠Apartament 1+1, 75 m2!
💶Çmimi:35

Jepet Apartament 1+1 Me Qira Tek Kika 1 350 Euro!

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qira super apartament kika 1 🏠apartament 1+1, 75 m2! 💶Çmimi:350€/muaj 📲telefono orgetën në : 0697320785 #rent#realestateagent#realestate#apartment#orgeta#immobiliare#beatiful#... 25/02/2020 22:39... Lexo detajet..

380 Euro 3+1+2WC, tek Liqeni i Thate - Qetesi & Gjelberim | Pallat i Ri me Ashensor | Mobilim me Porosi | Kondicioner Q1759

Te dhenat e ndarjes:

- 3 dhoma gjumi
- 1 sallon + 1 kuzhine
- 2 tu

3+1+2wc, Tek Liqeni I Thate - Qetesi & Gjelberim | Pallat I Ri Me Ashensor | Mobilim Me Po

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (1.96 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Q1759 te dhenat e ndarjes: - 3 dhoma gjumi - 1 sallon + 1 kuzhine - 2 tualet - 1 ballkon - hipoteke : po - sip totale:105m2 - sip neto (e brendhme) : 100 m2 - kati:6 - katet e pallatit: 7 - pallat i ri - viti i ndertimit: 2017 - ... 25/02/2020 22:29... Lexo detajet..

170 Euro Ambjent me kondicioner & kompletuar+wifi.prane Hotel Meridian dhe bukevardit te ri Pallat.ambjent i kompletuar me te gjitha+ wifi+ kondicioner.5 min large bulevard

Ambjent Me Kondicioner & Kompletuar+wifi.prane Hotel Meridian Dhe Bukevardit Te Ri

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
37.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Pallat.ambjent i kompletuar me te gjitha+ wifi+ kondicioner.5 min large bulevardit te ri dhe hotel meridian.rruga gjon mili.etj.... 25/02/2020 22:24... Lexo detajet..

250 Euro JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1+2 TEK FABRIKA E MIELLIT, PRANE HOTEL ROLAND Jepet me qera super apartamen, i mobiluar ne menyre cilesore, i pajisur me elekt

Jepet Me Qera Apartament 2+1+2 Tek Fabrika E Miellit, Prane Hotel Roland

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jepet me qera super apartamen, i mobiluar ne menyre cilesore, i pajisur me elektroshtepiaket dhe i shtruar me parket ne astir prane hotel roland. apartamenti perbehet nga salloni, kuzhina, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe ballkon. jepet m... 25/02/2020 22:21... Lexo detajet..

500 Euro Jepet me qira super apartament 2+1 i mobiluar . Rruga Kavajes . Jepet me qira super ap i mobiluar dhe i pa banuar me pare . 
86m2 .
Kati 8 pal

Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 I Mobiluar . Rruga Kavajes .

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jepet me qira super ap i mobiluar dhe i pa banuar me pare . 86m2 . kati 8 pallati i ri ms ashensor . cmimi 500 euro i diskutueshem . adresa qender , ruga kavajes .... 25/02/2020 22:14... Lexo detajet..

30,000 Leke Super apartament 1+1 tek fushat e Ali Demit Super Apartament tek fushat e Ali Demit, 1+1 , ALL 30,000

Super Apartament 1+1 Tek Fushat E Ali Demit

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Super apartament tek fushat e ali demit, 1+1 , all 30,000... 25/02/2020 22:07... Lexo detajet..

800 Euro

Ne Rrugen Sami Frasheri, Jepet Apartament 3+1 Me Qira!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.62 Km nga qendra) Real Deal Properties
3+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Ne zonen me strategjike ne tirane, prane drejtorise se policise, jepet me qira apartament 3+1 i mobiluar! apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pall... (Premium 06.05.2022)

1,800 Euro

Ambjent mjaft mire i organizuar ne nje nga zonat me te mira te tiranes ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 10 katesh. ambjenti eshte open space me nje... (Premium 15.03.2020)

Mobilimi:Bosh

1,800 Euro

300 Euro

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Ne Qender

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (2.25 Km nga qendra) Royal Property Albania
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ne qender te tiranes jepet me qera apartament 1+1 ,totalisht i mobiluar dhe i organizuar ne sallon ndenje ,ambient gatimi,1 dhome gjumi me krevat dopi... (Premium 04.03.2020)

300 Euro

1+1 Tek Stacioni I Trenit (mundesi Parkimi) Mobilim Cilesore Dhe I Ri | Kondicioner

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.92 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 tek stacioni i trenit (mundesi parkimi ne zone) mobilim cilesor dhe i ri | kondicioner | pajisje te reja | ndricim perfek... (Premium 31.12.2020)

270 Euro QERA ,APARTAMENT 1+1 TREGU ELEKTRIK Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Tregut Elektrik, te rruga "P

Qera ,apartament 1+1 Tregu Elektrik

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e tregut elektrik, te rruga "petro nini luarasi". informacion mbi apartamentin: • kati 5 banim • sipërfaqja e apartamentit : 70 m2 • orientim jug. apartamenti është totalisht i mobiluar dhe dispon... 25/02/2020 22:06... Lexo detajet..

205 Euro Apartament 1+1 (Ali Dem-Kushtrimi i Lirise) Mobilim Cilesor | Kuzhine e Re | Dritare me Grila  Jepet me Qera Apartament 1+1 (Ali Demi - Shk. Kushtrimi i Lirise) Mobilim Cileso

Apartament 1+1 (ali Dem-kushtrimi I Lirise) Mobilim Cilesor | Kuzhine E Re | Dritare Me Gr

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (2.17 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
54.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 (ali demi - shk. kushtrimi i lirise) mobilim cilesor | hapesire e bolleshme | kuzhine me pajisje cilesore | dritare me grila | dhome gjumi e kompletuar | tualet me hidrosanitare cilesore | instalimet te gjitha funksionale... 25/02/2020 22:03... Lexo detajet..

400 Euro Aparament 2+1 me qira , te ish Ekspozita Jepet me qira 2+1 tek Kryqezimi i Bllokut me Drejtorine e Policise per 400 euro!

Aparament 2+1 Me Qira , Te Ish Ekspozita

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qira 2+1 tek kryqezimi i bllokut me drejtorine e policise per 400 euro! apartament 2+1 me pamje nga rruga kryesore , ne katin e 3 te nje ndertimi relativisht te ri te viteve 2000. ka siperfaqe 100 m2 dhe eshte i organizuar ne 2 dhoma ... 25/02/2020 21:58... Lexo detajet..

300 Euro JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TE ZYRAT E PUNES. Apartamenti eshte i adoptuar ne 2+1
 i mobiluar totalisht ka dhe nje ballkon.

Jepet Me Qira Apartament 2+1 Te Zyrat E Punes.

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti eshte i adoptuar ne 2+1 i mobiluar totalisht ka dhe nje ballkon.... 25/02/2020 21:54... Lexo detajet..

350 Euro Jepet me qera apartament 3+1 ne rrugen Hoxha Tahsim Jepet me qera apartament 3+1 ne rrugen Hoxha Tahsim,prane bar Oslos.Apartamenti

Jepet Me Qera Apartament 3+1 Ne Rrugen Hoxha Tahsim

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
150.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apartament 3+1 ne rrugen hoxha tahsim,prane bar oslos.apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 150m2 dhe organizohet ne dhome ndenjeje,ambjent gatimi ,sallon ,3 dhoma gjumi ,1 tualet dhe 1 ballkon .ndodhet ne katin e 3 te nje ndertese 4... 25/02/2020 21:49... Lexo detajet..

10,000 Leke Jepet shtepi me qera Jepet dhome me qera per nje person 100 mij lek te vjetra , perballle gjykates ad

Jepet Shtepi Me Qera

Don Bosko | Tirane (3.10 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
15.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet dhome me qera per nje person 100 mij lek te vjetra , perballle gjykates administrative te tiranes , ne kat te pare... 25/02/2020 21:29... Lexo detajet..

35,000 Leke Jap me qera kat vile me oborr dhe parkim te sapo mobiluar Jap me qera kat vile 2+1+2 ne Porcelan i sapo mobiluar me oborr dhe parkim.

P

Jap Me Qera Kat Vile Me Oborr Dhe Parkim Te Sapo Mobiluar

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jap me qera kat vile 2+1+2 ne porcelan i sapo mobiluar me oborr dhe parkim. per me shume detaje me kontaktoni... 25/02/2020 21:22... Lexo detajet..

250 Euro Qera apartament 2+1Kati 2, 90 m² 250 Euro Laprake(Future Home Property)Pro14685 Apartamenti ndodhet ne Laprake, prane Spitalit Ushtarak. Informacion mbi apartam

Qera Apartament 2+1kati 2, 90 M² 250 Euro Laprake(future Home Property)pro14685

Laprake | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

... 25/02/2020 21:07... Lexo detajet..

550 Euro Ne Qender te Tiranes, Jepet me Qira Apartament 1+1! - Ne Zemer te Tiranes, tek Shallvaret, Jepet me Qira Apartament shume i vecante.

Ne Qender Te Tiranes, Jepet Me Qira Apartament 1+1!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.33 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

- ne zemer te tiranes, tek shallvaret, jepet me qira apartament shume i vecante. apartamenti eshte i organizuar ne koridor i cili ben shperndarjen e ambienteve, nga njera ane salloni i ndenjes i bollshem, me kuzhine me vete dhe dalje ne nje ballkon t... 25/02/2020 21:06... Lexo detajet..

500 Euro

Apartament 2+1+2wc (120 m2) perballe stadiumit dinamo, ne rruge kryesore (zone perfekte) pallat i ri me administrim korrekt, ashensor dhe banore te sh... (Premium 31.12.2020)

380 Euro

Q1759 te dhenat e ndarjes: - 3 dhoma gjumi - 1 sallon + 1 kuzhine - 2 tualet - 1 ballkon - hipoteke : po - sip totale:105m2 - sip neto ... (Premium 31.12.2020)

600 Euro Apartamente 2+1 me qera tek 21 Dhjetori prane Inxhinierise se Ndertimit ne Tirane (ID 4221684) Property ID : 4221684

21 Dhjetori prane Inxhinierise se Ndertimit, jepet me q

Apartamente 2+1 Me Qera Tek 21 Dhjetori Prane Inxhinierise Se Ndertimit Ne Tirane (id 4221

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
89.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Property id : 4221684 21 dhjetori prane inxhinierise se ndertimit, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, i mobiluar me te gjitha menyre moderne, siperfaqe 89 m², kati 6 me ashensor, sistem chiller, tualet, ballkon, orientim me diell. ... 25/02/2020 20:18... Lexo detajet..

400 Euro Apartamente 2+1 me qera ne zonen e Don Boskos Property ID : 4221704

Don Bosko, Rruga Asim Vokshi, kompleksi Panorama, jepet

Apartamente 2+1 Me Qera Ne Zonen E Don Boskos

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Property id : 4221704 don bosko, rruga asim vokshi, kompleksi panorama, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 110 m2, kati 7 me ashensore, i mobiluar ne menyre bashkohore, 2 tualete, 2 ballkone, 2 kondicioner, lavastovilje, parki... 25/02/2020 19:43... Lexo detajet..

250 Euro Tek Oxhaku jepet 2+1 me qira pjesërisht i mobiluar! Tek Oxhaku jepet apartament me qira 2+1 i mobiluar. Apartamenti eshte i organizu

Tek Oxhaku Jepet 2+1 Me Qira Pjesërisht I Mobiluar!

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Tek oxhaku jepet apartament me qira 2+1 i mobiluar. apartamenti eshte i organizuar ne sallon, kuzhine, 2 dhoma gjumi, korridor, ballkon dhe 1 tualete.apartamenti kushton 250 euro.per me shume informacion kontakto ne numrin 0697320786... 25/02/2020 19:42... Lexo detajet..

300 Euro Apartamente 2+1 me qera Rrugen “Ndre Mjeda”(ID 4221719 ) Property ID : 4221719

Rruga “Ndre Mjeda”, prane Kontaktit, jepet me qera

Apartamente 2+1 Me Qera Rrugen “ndre Mjeda”(id 4221719 )

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Property id : 4221719 rruga “ndre mjeda”, prane kontaktit, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, e pershtatshme per zyra dhe per banim, bosh ose e mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, mobilim i ri i pa perdorur, e gjithe shtepia me... 25/02/2020 19:40... Lexo detajet..

250 Euro

Jepet garsoniere me qira, mbas casa italia. siperfaqja totale prej 58m² eshte e organizuar ne 1 dhome e cila ka te perfshire : 3 krevat tek 1 tav... (Premium 27.02.2020)

400 Euro

2+1+bllk, I Pabauar Me Pare (110 M2) Vasil Shanto* - Pallat I Ri | Ashensor | Kondicioner | Mobilim

Vasil Shanto | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jepet me qera apt i pabanuar me pare 2+1+ballkon (110 m2) (vasil shanto - rr. jusuf vrioni) pallat i ri me ashensor | ndertime dhe mobilim cilesor | k... (Premium 31.12.2020)

330 Euro

Jepet me qera nje super apartament 2+1 tek komuna e parisit, fiks tek lulishtja, ne super pallat me ashensor. apartameni organizohet nga salloni, am... (Premium 07.03.2020)

350 Euro

2+1 Me Qera Ne Don Bosko (vizion Plus)

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera apartamenti 2+1 totalisht i sapo mobiluar pervec njeres dhome e cila mobilohet sipas kerkeses se qeramarrsit... apartamenti ndodhet ne n... (Premium 28.02.2020)

280 Euro

Jepet Me Qera 1+1 Te Materniteti I Ri

Brryli | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

Jepet me qera 1+1, 70 m2, ne katin e 10 te nje pallati te ri. apartamenti eshte totalisht i mobiluar. ne nje nga zonat me te mira te tiranes perbelle... (Premium 04.03.2020)

500 Euro

Apartament 2+1+parking Per Qira Prane Kika 2.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
121.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet per qira apartament 2+1 prane kompleksit kika 2. hyrje e bollshme e arreduar totalisht ne menyre bashkekohore me te gjithe aksesoret e nevojshem... (Premium 03.03.2020)

280 Euro

Apartament 1+1 Me Qera , Rruga Kavajes

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.72 Km nga qendra) Living In Tirana
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Te condor center jepet super apartament 1+1 me qira. apartamenti ndodhet ne katin e 11 te nje pallati te ri, me ashensor dhe i mireadministruar. apart... (Premium 14.03.2020)

500 Euro

Tirane, Afer Bllokut - Apartament 2+1 Me Qera, 500 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.85 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
12 Kati

Rruga zef jubani - afer sheshit wilson dhe bllokut, ne lagje te qete, japim me qera apartament - penthouse, 2+1, kati 12, pallat me ashensor, i mobil... (Premium 07.08.2020)

400 Euro Rruga Myslym Shyri, prane Viles 7, jepet me qera apartament 2+1, siperfaqe 120 m2,Property ID :4221139 Property ID :4221139

Rruga Myslym Shyri, prane Viles 7, jepet me qera apartam

Rruga Myslym Shyri, Prane Viles 7, Jepet Me Qera Apartament 2+1, Siperfaqe 120 M2,property

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Property id :4221139 rruga myslym shyri, prane viles 7, jepet me qera apartament 2+1, siperfaqe 120 m2, kati i 3 ne pallat te ri, apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi me krevat dopio, i mobiluar, guzhina me vehte, salloni mjaft i bollshem, tual... 25/02/2020 19:39... Lexo detajet..

800 Euro Apartamente 1+1 me qera ne Bllok, prane Gardes, ne Tirane (ID 4211416 ) Property ID : 4211416

Bllok, prane Gardes, jepet me qera Apartament 1+1 ne pa

Apartamente 1+1 Me Qera Ne Bllok, Prane Gardes, Ne Tirane (id 4211416 )

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Property id : 4211416 bllok, prane gardes, jepet me qera apartament 1+1 ne pallat te ri, e mobiluar me te gjitha ne menyre moderne, siperfaqe 65 m², kati 4 me ashensor, kondicioner, e gjithe shtepia me parket, tualet, ballkon, garazh, orientim me... 25/02/2020 19:38... Lexo detajet..

33,000 Leke Apartamente 1+1 me qera tek Brryli prane Maternitetit te Ri ne Tirane (ID 4211423) Property ID :4211423

Brryli prane Maternitetit te Ri, jepet me qera Apartamen

Apartamente 1+1 Me Qera Tek Brryli Prane Maternitetit Te Ri Ne Tirane (id 4211423)

Brryli | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

Property id :4211423 brryli prane maternitetit te ri, jepet me qera apartament 1+1 ne pallat te ri, i mobiluar me te gjitha , siperfaqe 70 m², kati 10 me ashensor, kondicioner, tualet, ballkon, orientim me diell. jepet me qera 33000 lek... 25/02/2020 19:38... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim