shtepi me qera 21

 Online 69 lexues | 23 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
240 Euro
 Tek Rruga e Kavajes, prane Condor Center jepet me qera apartament 1+1 ,ne pallat
1+1
Dhoma|Sallon
86 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Tek rruga e kavajes, prane condor center jepet me qera apartament 1+1 ,ne pallat te ri, kati 7. siperfaqe 86 m2, 1 dhome, 1 banjo, sallon dhe kuzhine, ballkon. apartamenti eshte i mobiluar, eletroshtepiake te nevojshme, ashensor, sistem kapot, kondic... 20/04/2021 12:35... Lexo detajet..

165 Euro
 Prane Venue Club, rruga Paro Kita jepet shtepi private me qera 1+1, kati 1. Sipe
1+1
Dhoma|Sallon
45 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Prane venue club, rruga paro kita jepet shtepi private me qera 1+1, kati 1. siperfaqe 45 m2, 1 dhome, 1 banjo, kuzhine, sallon ndenje. shtepia eshte e mobiluar, elektroshtepiaket e nevojshme, instalime te reja elektrike dhe hidraulike, oborr per park... 20/04/2021 08:36... Lexo detajet..

250 Euro
 Ne Laprake , prane Gjykates Administrative jepet me qera kati i dyte i nje vile.
2+1
Dhoma|Sallon
89 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Ne laprake , prane gjykates administrative jepet me qera kati i dyte i nje vile. me siperfaqe 90 m2. vila eshte e re , dhe apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi , sallon ndenjeje , tualet dhe ballkon. apartamenti ka hapsire te bollshme dhe eshte t... 19/04/2021 14:49... Lexo detajet..

280 Euro
 Tek Siri Kodra jepet me qera apartament 2+1, ne pallat te ri te vitit 2019, kati
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Tek siri kodra jepet me qera apartament 2+1, ne pallat te ri te vitit 2019, kati 4. siperfaqe 100 m2, 2 dhoma,2 banjo, kuzhine dhe sallon, 2 ballkone. apartamenti eshte i mobiluar, elektroshtepiaket e nevojshme, parket, ashensor, sistem kapot. jep... 19/04/2021 14:49... Lexo detajet..

150 Euro
 Ne Don Bosko prane Hotel Ferrari jepet me qera garsoniere 40m2, ne katin e pare.
2+1
Dhoma|Sallon
40 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Ne don bosko prane hotel ferrari jepet me qera garsoniere 40m2, ne katin e pare. apartamenti eshte totalisht i mobiluar mire , dhe ka te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme. ndodhet ne nje nder zonat me te mira te tiranes. jepet me qera 150 euro ... 19/04/2021 14:45... Lexo detajet..

300 Euro
 Jepet shtepi me qera te 21 dhjetori,mbarapa shkolles Sabaudin Gabrani.Apartament
2+1
Dhoma|Sallon
85 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet shtepi me qera te 21 dhjetori,mbarapa shkolles sabaudin gabrani.apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati egzistues.jepet i kompletuar,me kondicioner,ballkon,guzhina e re dhe paisje te reja.njera dhome ka krevat dopjo,ndersa dhoma tj... 17/04/2021 08:36... Lexo detajet..

210 Euro
 Tek rruga 5 Maji, prane ish kombinatit te mishit, jepet shtepi private me qera 2
2+1
Dhoma|Sallon
118 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
2
Kati

Tek rruga 5 maji, prane ish kombinatit te mishit, jepet shtepi private me qera 2+1, kati 2. siperfaqe 118 m2, 2 dhoma, sallon, kuzhine, ballkon, 1 banjo. shtepia eshte e pjeserisht e mobiluar, ne gjendje shume te mire, oborr per te parkuar automjete.... 12/04/2021 22:20... Lexo detajet..

550 Euro
 Japim me Qira Apartament 2+1 + Post Parkimi prane 21 Dhjetorit. Apartamenti esht
2+1
Dhoma|Sallon
118 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Japim me qira apartament 2+1 + post parkimi prane 21 dhjetorit. apartamenti eshte i mobiluar dhe organizohet nga dhoma e dites me kuzhinen,si dhe 2 dhoma gjumi,nje tualet. dhoma e dites dhe nje dhome gjumi kane dalje ne verande e cila ka siperfaqen 2... 08/04/2021 20:51... Lexo detajet..

200 Euro
 Tek Shkolla Kuqe, jepet shtepi private qera ,kati 1. Siperfaqe 45 m2, 1 dhome, 1
1+1
Dhoma|Sallon
45 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
1
Kati

Tek shkolla kuqe, jepet shtepi private qera ,kati 1. siperfaqe 45 m2, 1 dhome, 1 banjo, kuzhine, sallon ndenje. shtepia eshte e mobiluar,elektroshtepiaket e nevojshme, oborr per parkim. zone shume e preferuar dhe familjare. jepet me qera 200 eu... 08/04/2021 15:41... Lexo detajet..

330 Euro
 Ne rrugen Muhamet Gjollesha, shume prane shkolles Sabaudin Gabrani, jepet me qir
1+1
Dhoma|Sallon
53 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Ne rrugen muhamet gjollesha, shume prane shkolles sabaudin gabrani, jepet me qira apartament i mobiluar mire, i kendshem dhe i ngrohte, i organizuar ne dhome ndjenje bashke me kendin e gatimit, dhome gjumi, tualet dhe nje ballkon i vogel. apartamenti... 29/03/2021 13:48... Lexo detajet..

E Mobiluar

250 Euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.43 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Me qera apartament 2+1 tek shkolla e bashkuar (spitalet) i arreduar dhe me kondicioner ne cdo dhome - orientim qe i mundeson drite gjate gjithe dites- muret jane te sapo lyera - tualeti me hidrosanitare cilesore q2682 te dhenat e ndarjes: -... 19/04/2021 20:24... Lexo detajet..

E Mobiluar
2+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Mundesi e rralle ( shtepi private 2+1) me oborr te gjelberuar | rruga e durresit- shpresa. al | shtepi shume komode me privatesi te plote | kuzhina fantastike | apartament me plot drite dhe shume i larte 3.5m2 | pajisjet te gjitha funksionale q2... 19/04/2021 23:37... Lexo detajet..

E Mobiluar

300 Euro

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (2.06 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Me qera apartament 2+1+2ballkone + vend parkimi personal tek vilat amerikane, 1 minut nga luarasi | shtruar me parket | oborr | 3 kondicionera | i kompletuar | te gjitha instalimet funksionale | tualet me hidrosanitare cilesore q2666 te dhenat ... 20/04/2021 20:31... Lexo detajet..

E Mobiluar

350 Euro

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.84 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet me qera zyre te piaca ne qender 70m2 350 euro! ambienti ndodhet ne zonen e qendres tek lokalet tek piaca, prane fillimit te rruges se durresit. ka nje hapesire prej 70m2 eshte i organizuar shume mire. eshte i arreduar per zyre dhe ka akses me... 20/04/2021 22:21... Lexo detajet..

370 Euro
2+1+Verande (205 M2) Ekonomiku - me 2 Poste Parkimi Ne Cmim | Mobilim Cilesor | Kondicioner 2+1+verande, i pabanuar me pare (205 m2) tek ekonomiku | parkim privat perfshire

370 Euro

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.28 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
205 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

2+1+verande, i pabanuar me pare (205 m2) tek ekonomiku | parkim privat perfshire ne cmim | mobilim cilesor | kondicioner | shtruar me pllake cilesore | ndricim perfekt | dritare dopio xham | izolim akustik | termoizolim | hidroizolim | muret e sapo l... 21/04/2021 01:30... Lexo detajet..

300 Euro
JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TE 21 DHJETORI! Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara ne tirane prane 21 dhjetorit

300 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
76 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara ne tirane prane 21 dhjetorit. ka nje siperfaqe 76m2 dhe organizohet nga korridori i cili kryen shperndarjen e dhomave, salloni se bashku me kuzhinen e vecuar, nje dhome gjumi dhe nje tualet me drita... 20/04/2021 23:06... Lexo detajet..

279 Euro
Jepet apartament 1+1 me qira te Shkolla e Kuqe! Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te me siperfaqe 58m2. organizohet nga ambienti

279 Euro

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.04 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
58 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te me siperfaqe 58m2. organizohet nga ambienti i ndenjes, kuzhina, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone, orientim veri-perendim. zona ofron te gjitha facilitetet e mundshme per nje jetese sa me komode. ... 20/04/2021 23:06... Lexo detajet..

228 Euro Apartament 1+1 Me Qera Tek Stacioni I Trenit Tek stacioni i trenit, prane “drive cinema”, jepet apartament 1+1 me qera, m

228 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.68 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Tek stacioni i trenit, prane “drive cinema”, jepet apartament 1+1 me qera, me siperfaqe 60 m2, kati i 2, pallat i ri, ashensor. apartamenti eshte i mobiluar dhe organizohet me dhome gjumi, sallon ndenje, kend gatimi, ballkon, tualet. jepet me ... 20/04/2021 22:51... Lexo detajet..

240 Euro Apartament 2+1 Me Qera Ne Fresk Ne fresk, rruga muhamed deliu jepet me qera apartament 2+1, ne pallat te ri,kat

240 Euro

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
94 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Ne fresk, rruga muhamed deliu jepet me qera apartament 2+1, ne pallat te ri,kati 1. siperfaqe 94 m2, 2 dhoma, kuzhine, 1 banjo, ballkon. apartamenti eshte i mobiluar, sistem ngrohje, dritare dopioxham, instalime te reja elektrike dhe hidraulike, her... 20/04/2021 22:36... Lexo detajet..

285 Euro Apartament 3+1+2 Me Qera Tek Siri Kodra (ID B2317) Tirane Tek siri kodra jepet apartament 3+1+2 me qera, me siperfaqe 110 m2 , kati 2 ,

285 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.61 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Tek siri kodra jepet apartament 3+1+2 me qera, me siperfaqe 110 m2 , kati 2 , ne pallat egzistues. apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar , organzohet ne 3 dhoma gjumi , sallon ndenjeje , 2 tualete , me k/bufe , banjo me te gjitha pajisjet. aparta... 20/04/2021 22:34... Lexo detajet..

285 Euro Apartament 2+1 Me Qera Ne Komune Parisi (ID B2221) Tirane Ne komune parisi , prane pallateve 1 maji jepet me qera apartament 2+1 me siperf

285 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
89 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Ne komune parisi , prane pallateve 1 maji jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 89 m2, ne pallat egzistues, kati 1 . apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi , sallon ndenjeje , tualet. apartamenti eshte totalisht i mobiluar ne menyre bash... 20/04/2021 22:34... Lexo detajet..

350 Euro Apartament 2+1 per qira tek Kopshti Zoologjik Mobilim i ri
2+1
2 banjo 2 ballkone
kati 4
ashensor
totalisht i kompletuar

350 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.45 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
91 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Mobilim i ri 2+1 2 banjo 2 ballkone kati 4 ashensor totalisht i kompletuar "agjensi pronash"... 20/04/2021 22:23... Lexo detajet..

350 Euro Jepet me qera zyre te Piaca ne qender 70m2 350 euro! Jepet me qera zyre te piaca ne qender 70m2 350 euro!
ambienti ndodhet ne zonen

350 Euro

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.84 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet me qera zyre te piaca ne qender 70m2 350 euro! ambienti ndodhet ne zonen e qendres tek lokalet tek piaca, prane fillimit te rruges se durresit. ka nje hapesire prej 70m2 eshte i organizuar shume mire. eshte i arreduar per zyre dhe ka akses me... 20/04/2021 22:21... Lexo detajet..

800 Euro

Me qera në nje nga zonat më të kërkuara ne tirane "liceu artistik" - rtsh-ja / umami restorant - 2+1+2wc dhe ballkon i kompletuar me mobilim shume... (Premium 31.12.2021)

250 Euro

Jepet Me Qera Apartament Ne Astir 2+1 250 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.90 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
90.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera apartament ne astir 2+1 250 euro apartamenti ndodhet ne katin e gjashte jo te fundit, te nje pallati te ri me ashensor te astiri,afer... (Premium 13.05.2021)

350 Euro Qera Apartament 3+1, 📍Qender , Tirane. Qera apartament 3+1,
📍qender , tirane.

🔻informacion mbi apartamentin:

350 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.08 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Qera apartament 3+1, 📍qender , tirane. 🔻informacion mbi apartamentin: sip: 100 m2 kati: 4 🔺organizimi apartamentit dhome ndenje dhoma gjumi: 3 tualet me dritare detaje te tjera: i mobiluar per nje vizite ne prone na kontak... 20/04/2021 20:54... Lexo detajet..

20,000 Leke Jepet apartament 1+1 me qera ne Xhamllik, me sip 72m2, cmimi 200mij lek Jepet apartament me qera 1+1 ne xhamllik me siperfaqe prej 72m2.
apartamenti es

20,000 Leke

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.72 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
72 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
2
Kati

Jepet apartament me qera 1+1 ne xhamllik me siperfaqe prej 72m2. apartamenti eshte ne kattin e 2 dhe eshte pjeserisht i mobiluar. cmimi 200mij lek... 20/04/2021 20:53... Lexo detajet..

25,000 Leke Jepet shpi me qera Jepet shpi me qera

25,000 Leke

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.52 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
80 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
3
Kati

Jepet shpi me qera ... 20/04/2021 20:52... Lexo detajet..

810 Euro Rezidenca Touch Of The Sun TEG - Apartament 2+1+1 Tualet+Verande dhe Garazh - Luks & Qetesi Rezidenca "touch of the sun" teg - vendodhje eksluzive. aparta
2+1
Dhoma|Sallon
160 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Rezidenca "touch of the sun" teg - vendodhje eksluzive. apartament 2+1+2+verande, luksoz, 100% i ri dhe me cdo komoditet per te ofruar nje standart te larte jetese | pallat me ndertime super cilesore + ashensor me cip + garazh | planimetri perfekte, ... 20/04/2021 20:44... Lexo detajet..

500 Euro 📌Qera, kati i 2 i nje Vile 4 kate 📍Kopshti Botanik. 📌qera, kati i 2 i nje vile 4 kate
📍kopshti botanik

•📐sipërfaqe 1

500 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.45 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
151 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

📌qera, kati i 2 i nje vile 4 kate 📍kopshti botanik •📐sipërfaqe 151,4 m2 informacione rreth apartamentit • ambient ndenje • ambient gatimi • 2 dhoma gjumi • tualet cilësime të tjera • e mobiluar • korridor shpernd... 20/04/2021 20:37... Lexo detajet..

350 Euro ❗️Qera, Apartament 2+1 📌Fiori Di bosco. ❗️qera, apartament 2+1

📌fiori di bosco.

te dhenat e apartamentit:

350 Euro

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
105 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
1
Kati

❗️qera, apartament 2+1 📌fiori di bosco. te dhenat e apartamentit: siperfaqe 105m2 , kati 1 informacion mbi apartamentin: dhoma e ndenjes 2 dhoma gjumi 2 tualete ballkon pallat i ri brenda kompleksit orientim: l... 20/04/2021 20:37... Lexo detajet..

600 Euro Qera, Apartament 2+1 📍Kompleksi Panorama ❗️qera, apartament 2+1

📍komplek panorama

informacione mbi apartamen

600 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.68 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
117 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

❗️qera, apartament 2+1 📍komplek panorama informacione mbi apartamentin : •📐siperfaqja 117m2. • kati 5 organizimi : • 🛋ambient ndenje. • 🍽ambient gatimi. • 🛌2 dhoma gjumi. • 🛁2 tualete. d... 20/04/2021 20:37... Lexo detajet..

600 Euro Qera, Apartament 2+1 📍Blloku, Tirane.

600 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

... 20/04/2021 20:37... Lexo detajet..

700 Euro Qera, Apartament 2+1 📌Arlis Square, tek 21 Dhejtori. ❗️qera, apartament 2+1

📍arlis sq21

informacione mbi apartamentin :

700 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
125 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
7
Kati

❗️qera, apartament 2+1 📍arlis sq21 informacione mbi apartamentin : •📐sipërfaqja 125m2. • kati 7. organizimi : • 🛋ambient ndenje. • 🍽ambient gatimi. • 🛌2 dhoma gjumi. • 🛁tualet. detaje t... 20/04/2021 20:36... Lexo detajet..

480 Euro

Apartament super harmoni me qera 2+1+2tualete dhe 2ballkone - te mulliri ne myslym shyri- rruga hime kolli.- l totalisht i rikonstruktuar me cdo gje t... (Premium 31.12.2021)

370 Euro

2+1+verande, i pabanuar me pare (205 m2) tek ekonomiku | parkim privat perfshire ne cmim | mobilim cilesor | kondicioner | shtruar me pllake cilesore ... (Premium 31.12.2021)

300 Euro Me Qera 2+1+2bllk + Vend Parkimi Tek Vilat Amerikane, 1min. Nga Luarasi | Parket | 3 Kondicionera Me qera apartament 2+1+2ballkone + vend parkimi personal tek vilat amerikane, 1

300 Euro

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (2.06 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Me qera apartament 2+1+2ballkone + vend parkimi personal tek vilat amerikane, 1 minut nga luarasi | shtruar me parket | oborr | 3 kondicionera | i kompletuar | te gjitha instalimet funksionale | tualet me hidrosanitare cilesore q2666 te dhenat ... 20/04/2021 20:31... Lexo detajet..

20,000 Leke Jepet apartament 1+1 ne Astir, me sip 98m2, cmimi 20000lek Jepet apartamenti ne astir me siperfaqe prej 98m2. apartamenti eshte 1 +1, total

20,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.90 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
98 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet apartamenti ne astir me siperfaqe prej 98m2. apartamenti eshte 1 +1, totalisht i mobiluar, ne katin e 2. cmimi 20000lek... 20/04/2021 20:26... Lexo detajet..

30,000 Leke Qera,Apartament 1+1,Unaza e Re,Bar British,Future Home Disponojmë apartament 1+1 për qera.
apartamenti është i pozicionuar në una

30,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.90 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

Disponojmë apartament 1+1 për qera. apartamenti është i pozicionuar në unazën e re,pranë 2 rotondove. informacion mbi apartamentin: • kati i 8 • sipërfaqja e apartamentit 65m2. apartamenti disponon: • sallonin e ndenjes • ambjenti ... 20/04/2021 20:25... Lexo detajet..

300 Euro Jepet me Qera Apartament 1+1 Kinema Agimi Jepet me qera apartament 1+1 kinem agimi 
jepet edhe per zyra 
kati i 4 
sipe

300 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.40 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qera apartament 1+1 kinem agimi jepet edhe per zyra kati i 4 siperfaqe 65 m2 i mobiluar cmimi 300€ plus taksa ... 20/04/2021 20:23... Lexo detajet..

390 Euro

Apartament me qera i pabanuar me pare dhe e rikonstuktuar 100% *** 1+1+ballkon i madh te rr. mine peza - trinity bar l cdo pajisje eshte premium ciles... (Premium 31.12.2021)

450 Euro

Apartament Me Qira 2+1 Kompleksi Kontakt

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.64 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
92.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament me qira 2+1 me vendodhje tek kompleksi kontakt, tirane. apartamenti eshte i shtruar totalisht me parket. ndodhet ne nje nder komplekset m... (Premium 25.04.2021)

650 Euro

Ne Bllok Me Faturat E Perfshira Jepet Me Qira Apartament 1+1

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apartament ne zonen me te preferuar te bllokut, ne tirane. mund te jepet per qendrim afat shkurtër ose afat gjatë dhe është 650 euro... (Premium 03.05.2021)

280 Euro

Vasil Shanto Jepet Studio Apartament Luks 280€

Vasil Shanto | Tirane (1.26 Km nga qendra) Real Estate
1+1 Dhoma|Sallon
45.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ne zonen e vasil shantos jepet me qera studio apartament i arreduar luks me te gjitha kushtet.... (Premium 21.04.2021)

330 Euro Jepet me Qira Apartament 1+1 Don Bosko Jepet me qira apartament 1+1 don bosko 
kati 8 
i mobiluar 
siperfaqe 79 m2

330 Euro

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
79 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

Jepet me qira apartament 1+1 don bosko kati 8 i mobiluar siperfaqe 79 m2 orjentim me diell cmimi 330€ ... 20/04/2021 20:23... Lexo detajet..

16,000 Leke Pallati i sportit 16000 leke Jepet me qera apartament afer pallatit te sportit. ambjenti eshte i organizuar n

16,000 Leke

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (2.25 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
25 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet me qera apartament afer pallatit te sportit. ambjenti eshte i organizuar ne dhome kuzhine. siperfaqja eshte 25m2 ne kat te pare. e mobiluar, e pershtatshme per 2-3 persona. cmimi eshte 16000 leke/muaj. per cdo vizite ose info na kontaktoni !... 20/04/2021 20:21... Lexo detajet..

22,000 Leke Garzioniere per 2 persona,rr kavajes prane kishes Katolike.cmimi 22000 leke. Garzioniere per 2 persona,rr kavajes prane kishes katolike. pallat ekzistues ,ko

22,000 Leke

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.82 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
35 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Garzioniere per 2 persona,rr kavajes prane kishes katolike. pallat ekzistues ,koridor,banjo dhe nje dhome ndetje dhe fjetje,e mobiluar.cmimi 22000 leke. kontakt agjensia global.... 20/04/2021 20:19... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim