Jepet Super Penthouse 3+1+2 Me Qira Tirane

Shtepi me Qera Data: 22/10/2019 19:07

1,200 Euro

  • Jepet  Super Penthouse 3+1+2 Me Qira
  • Jepet  Super Penthouse 3+1+2 Me Qira
  • Jepet  Super Penthouse 3+1+2 Me Qira

Two bedroom apartment for rent in Myslym Shyri Street!

Very close to the center, in Myslym Shyri Street Jepet Super Two bedroom apartment for Rent! The apartment has an area of about 90 m2, located on the 2nd floor of a new well-maintained building. It is organized in 1 living room together with kitchen, 2 bedrooms, of which 1 double and 1 with 2 single beds, 1 bathroom with window and 1 balcony. The apartment is very well furnished in a contemporary way, equipped with air conditioner, and good lighting. The area where it is located is among the favorites being very close to the center. Released on April 30th.


Pagesa 1,200 Euro
Dhoma | Kuzhine 3+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 295.00
Kati 11
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Rruga Petro Nini Luarasi, Tirana, Albania
Lexime 23009

Jepet me qira penthouse prane gjimnazit "Petro Nini". Ambjneti ka nje siperfaqe prej 295 m2 e ndare ne dy zona kryesore: ambjenti i brendeshem dhe veranda. Ambjenti i brendshem ka nje siperfaqe prej 150 m2 e ndarae ne 3 dhoma gjumi, 1 sallon i madh ndenje plus kuzhine dhe ambejnt ngrenie. Veranda ka nje hapesire prej 145 m2 dhe disponon nje kend pushimi, nje pjese grill dhe tavoline ndenje. Ambjenti eshte i investuar deri ne detaje me hidrosanitaret incaso te markave me te mira ne treg, elektoshtepiaket po ashtu. Disponon 3 dhoma gjumi te orientuara nga jug lindja. Zona ne te cilen ndodhet ka shume facilitete pasi eshte vetem 300 m nga liqeni i Tiranes dhe 500 m nga zona me e kerkuar e Tiranes, Blloku. Pallati ne te cilen ndodhet eshte i mireadministruar dhe disponon 2 ashensor.