Ultra 1+1(60 m2) tek Kopshti Zoologjik, i Dizenjuar me Arkitekt | Mobilim dhe Cdo Gje e Re Tirane

Shtepi me Qera Data: 19/09/2019 14:43

Ultra 1 + 1 (60 m2) at the Zoo, Designed by Architect | Furniture and Everything New

Super Apt 1 + 1 + Balcony (60 m2) for Rent at Zoo - Gambero | Investing | Perfect Zone | Designed by Architect | New Palace with Camera Surveying | Quality Furniture And Everything New | Air Conditioner Inverter | Natural Lighting All the Time | Expensive Mural Lined Wall | Kitchenette With Kitchen And Any Modern Appliances Double Glazed Windows | Thermal insulation | Waterproofing | Super Quality Bathroom Toilet | Plumbing and Electrical Installations Ready

Q755

Partition data:

- 1 bedroom
- 1 living room + 1 kitchen
- 1 toilet
- 1 Balcony

Characteristics:

- SUPER APARTMENT IN ZOO - GAMBERO
- Designed by Architect
- Any space maximized
- 1 + 1 with Balcony
- INVESTED EVERYTHING NEW
- New & Modern Quality Furniture
- Conditioner Inverter "GREE"

- Introduce yourself
- Armored Exterior Door
- New Palace Double Doors Double glazed windows with Grille

- High natural light all the time
- Orientation: West
- Acoustic insulation
- Waterproofing

- Quiet neighborhood, with family & senior living
- Safe Building with Camera System

SOXHORON:

- With inverter air conditioner "GREE"
- With walls lined with expensive wall paper
- Comfortable new armchairs with NEW Corner
- With Super Brightness ***
- Double glazed windows + shutters
- Concerning the Balcony
- With Multiinverter GREE
- With SAMSUNG Plasma TV
- Bookshelf

KITCHEN:

- With Anything New
- With natural ventilation
- With console + aspirator "YOUTBIG AIR"
+ "JESET" oven + "ISKRA" bakery accents + New refrigerator "DELUX"
- With Super Brightness
- With wooden dining table + 4 chairs

BEDROOM:

- Double bed + Large wardrobe
- With walls lined with wall paper
- Super Brightness + Double glazed windows

Toilet:

- With XENI'S quality hydrosanitary
- With an aspirator
- LEOV Shower
- OCEAN Washers

- Quality Electrical Installations
- Quality Hydraulic Installations

- Facilities near
- Access to Public Transport

Price: 350 Euro

* Appointment: 1.5 MONTHS

Tel or Whatsapp: 0674749032


70 625

09 19 2019


Pagesa 350 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 60.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Adresa Kopshti Zoologjik, Tirana, Albania
Lexime 70779

Jepet me Qera Super Apt 1 + 1 + Ballkon (60 m2) tek Kopshti Zoologjik - Gambero | i Investuar | Zone Perfekte | Dizenjuar me Arkitekt | Pallat i Ri me Survejim Kamerash | Mobilim Cilesor dhe Cdo Gje e Re | Kondicioner Inverter | Ndricim Natyral Gjate Gjithe Kohes | Mure te Veshura me Leter Murale te Shtrenjt | Kuzhine me Kundrabufe dhe Cdo Pajisje Moderne | Dritaret Dopio Xham me Grila | Termoizolim | Hidroizolim | Tualet me Hidrosanitare Super Cilesore | Instalimet Hidraulike dhe Elektrike Gati

Q755

Te dhenat e ndarjes:

- 1dhome gjumi
- 1 sallon + 1 kuzhine
- 1 tualet
- 1 Ballkon

Karakteristika:

- SUPER Apartament TE KOPSHTI ZOOLOGJIK - GAMBERO
- Dizenjuar me Arkitekt
- Cdo hapsire e shfrytezuar ne maximum
- 1+1 me Ballkon
- INVESTUAR cdo gje e RE
- Mobilim Cilesor I RI & Modern
- KONDICIONER Inverter "GREE"

- Hyrje me vete
- Dere e Jashtme e Blinduar
- Pallat i Ri- Dyer Dritare dopio xham me Grille

- Ndricim natyral te larte gjate gjithe kohes
- Orientimi: Perendim
- Izolim akustik
- Hidroizolim

- Lagje e qete , me banore familjare & shtreses larte
- Pallat i Sigurte me sistem Kamerash

SOXHORON:

- Me Kondicioner inverter " GREE"
- Me mure te veshur me leter murale te shtrenjt
- Me Kend te RI kolltuqe te reja te rehatshme
- Me super Ndricim***
- Dritaret dopio xham + grila
- Lidhur me Ballkonin
- Me Multiinverter GREE
- Me TV plazem SAMSUNG
- Raft librash

KUZHINA:

- Me Cdo gje te re
- Me ajrosje natyrale
- Me kondrabufe + aspirator "YOUTBIG AIR"
+ furre "JESET" + thekse buke "ISKRA" + frigorifer i Ri "DELUX"
- Me super Ndricim
- Me tavoline ngrenie druri + 4 karrige

DHOMA GJUMIT:

- Me Krevat dopio + Dollap te madh rrobash
- Me mure te veshur me leter murale
- Me super Ndricim + Dritare dopio xhami

TUALETI:

- Me hidrosanitare cilesore te XHENI'S
- Me aspirator
- Dushi LEOV
- Lavatrive OCEAN

- Instalime Elektrike Cilesore
- Intalime Hidraulike cilesore

- Facilietet afer
- Akses me Transport publik

Cmimi: 350 Euro

*Paradhenie: 1.5 MUAJ

Tel ose Whatsapp:


70625

19/09/2019