Per Here Te Pare Me Qera 2+1 Tek Vilat Amerikane (Afer Ekonomikut) I Mobiluar, Me Strukture te Rregullt Tirane

Shtepi me Qera Data: 04/06/2020 15:21

For the First Time For Rent 2 + 1 At American Villas (Near Economics) Furnished, With Regular Structure

For the First Time For Rent 2 + 1 At American Villas (Near the Economy) Furnished, With Splendid Space And Very Good Structure | Air Conditioner And Every Functional Home Appliance Device | Very Good Orientation | Toilet With Hydrosanitary Quality | All Functional Installations

Q2082

Sharing Data

- 2 Bedrooms
- Salon + Kitchen
- 1 toilet
- 1 Corridor

- Sip Total: 100 M2
- Net Net (Internal): 90 M2
- 1st floor
- Floors of the Palace: 2

Karaktetistika:

- American villas
- Near the lake
- Near the Turkish and Romanian Embassies
- Near Universities
- Adjacent to Victor Hygo School

- Login First Time For Rent
- Fully furnished
- With a Very Regular Structure
- All Functional appliances
- With a Very Good Orientation


Price: 225 Euro Or 28,000 Leke

* Foreclosure (Guarantee with Owner): 1.5 Months

Tel Ose Whatsapp: 0692448606180 740

04 06 2020


Pagesa 225 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 100.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane
Adresa Rruga 3 Vellezerit Kondi, Tirana, Albania
Lexime 181129

Per Here Te Pare Me Qera 2+1 Tek Vilat Amerikane (Afer Ekonomikut) I Mobiluar, Me Hapesire Te Bolleshme Dhe Strukture Shume Te Mire | Kondicioner Dhe Cdo Pajisje Elektroshtepiake Funksionale | Orientim Shume I Mire | Tualet Me Hidrosanitare Cilesore | Te Gjitha Instalimet Funskionale

Q2082

Te Dhenat E Ndarjes

- 2 Dhom Gjumi
- Sallon + Kuzhine
- 1 Tualet
- 1 Korridor

- Sip Totale: 100 M2
- Sip Neto (E Brendshme) : 90 M2
- Kati: 1
- Katet E Pallatit:2

Karaktetistika:

- Vilat Amerikane
- Afer Liqenit
- Afer Ambasades Turke Dhe Romune
- Afer Universiteteve
- Ngjitur Me Shkollen Viktor Hygo

- Hyrja Hera E Pare Qe Jepet Me Qera
- E Mobiluar Totalisht
- Me Nje Strukture Shume Te Rregullt
- Elektroshtepiaket Te Gjitha Funksionale
- Me Nje Orientim Shume Te Mire


Cmimi: 225 Euro Ose 28,000 Leke

*Paradhenie (Garanci Me Pronarin ): 1.5 Muaj

Tel Ose Whatsapp:180740

04/06/2020