2+1+Bllk, Fiks ne Qender- Piazza *Super Vendodhje | i Sapo Investuar me Arredim te Ri, te Kompletuar Tirane

Shtepi me Qera Data: 29/10/2020 14:20 Post Id: 38236


extra info
Pagesa 375 Euro
Dhoma|Sallon 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 93.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Vorpset, Tirana, Albania
Lexime 155369

Apartament 2+1+Ballkon I Sapo Investuar Ne Qender (Piazza) Zone Perfekte | Arredim I Ri Dhe I Kompletuar | Kondicioner | Kuzhine E Re | Dhomat E Gjumit Me Shume Hapesire Dhe Te Kompletuara | Tualet Me Hidrosanitare Cilesore | Te Gjitha Instalimet Funksionale

Q2299

Te Dhenat E Ndarjes:

- 2 Dhome Gjumi
- 1 Sallon
- 1 Ballkone
- 1 Tualet
- 1 Korridor

- Sip Totale: 93 M2
- Sip Neto (E Brendshme): 93 M2
- Kati: 2
- Katet E Pallatit: 6

Karakteristika:

• Zone Shume E Mire***
• Pallat Me Siguri Ne Hyrje

• Apartament Me Strukture Te Rregullt
• Apartament I Sapo Arreduar***

• Apartament Me Drite Gjate Gjithe Dites
• Apartament Me Kondicioner Invertet Ne Cdo Dhome***
• Apartament Me Hapsire Te Madhe

• Kuzhine Me Oriendi Funksionale
• Apartament Me Sistem Ndricimi Led
• Televizor 42 Polesh Lg Ne Dhomen E Ndenjes

• Dhomat E Gjumit Me Hapsire Te Madhe Dhe Me Dyshek Cilesor
• Dollap Gjigand Ne Te Dyja Dhomat E Gjumit

• Fasilitet Me Cdo Linje Urbani, Furre Buke, Supermarket, Shkolle, Spital, Qender

• Tualet Me Hapsire Dhe Me Hidrosanitare Cilesore

Cmimi: 375 Euro

*Paradhenie (Garanci Me Pronarin ): 1.5 Muaj

Tel Ose Whatsapp:

155146

29/10/20