shtepi me qera 35000 leke 

 Online 239 lexues | 7 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
265 Euro

2+1+kuzhine Vec, Ne Don Bosko (120 M2) + 1 Post Parkimi Privat - Ashensor Me Cip | I Mobiluar

Don Bosko | Tirane (2.17 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

2+1 ne don bosko (me shume hapesire) + 1 post parkimi privat - pallat i ri me ashensor | i mobiluar | kondicioner | kuzhine me vete | cdo gje funksion... (Premium 31.12.2020)

240 Euro

1+1 Ne Vasil Shanto - Mobilim Cilesor | Dysheke I Ri Ne Qese | Kondicioner | Hapesire E Bolleshme

Vasil Shanto | Tirane (1.92 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Me qera apt 1+1 vasil shanto (stacioni fundit tiranes se re) zone e preferuar | mobilim cilesor *dysheke ne qese | kondicione dhe cdo pajisje funksion... (Premium 31.12.2020)

250 Euro

1+1 Ne Don Bosko (zone E Preferuar) Pallat I Ri Me Ashensor | Mobilim Cilesor | Kondicioner

Don Bosko | Tirane (1.35 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 ne don bosko (zone e preferuar) pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicioner | hapesire me ndricim | tualet m... (Premium 31.12.2020)

500 Euro

tek kompleksi kika 2 jepet super apartament 2+1 me qira. apartamenti ndodhet ne katin e 8-te teknik dhe te 7-te banimit te nje pallati 8-katesh. orga... (Premium 05.05.2021)

25,000 Leke
Ali Demi jepet 1+1me qera i mobiluar ne menyre shumë te mire Jepet apartament me qera i mobiluar ne menyre shumë te mire, çdo gje e re apar

Ali Demi Jepet 1+1me Qera I Mobiluar Ne Menyre Shumë Te Mire

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet apartament me qera i mobiluar ne menyre shumë te mire, çdo gje e re apartamenti ndodhet ne zonen ali demi... 02/07/2020 11:32... Lexo detajet..

160 Euro
Ambjent i kompletuar me te gjitha.prane qendres tregtare concord.etj. Ambjent i kompletuar me te gjitha.mundesi per wifi.prane qendres tregtare conco

Ambjent I Kompletuar Me Te Gjitha.prane Qendres Tregtare Concord.etj.

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
36.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ambjent i kompletuar me te gjitha.mundesi per wifi.prane qendres tregtare concord.etj.... 02/07/2020 11:32... Lexo detajet..

30,000 Leke
me qira 1+1 ne rrugen Him Koll ne myslym shyr e qira 1+1 ne rrugen Him Kolli 60 m2
Apartamenti organizohet , nga nje dhome gj

Me Qira 1+1 Ne Rrugen Him Koll Ne Myslym Shyr

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

E qira 1+1 ne rrugen him kolli 60 m2 apartamenti organizohet , nga nje dhome gjumi ,nje banjo , koridori kuzhina , salloni i ngrenies apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me ashensor apratamenti eshte totalisht i mobiluar me n... 02/07/2020 11:28... Lexo detajet..

30,000 Leke APARTAMENT 1+1 ME QIRA, NE ASTIR Jepet apartament 1+1 me qira, me siperfaqe 70m2. Ndodhet ne rrugen “Teodor Kek

Apartament 1+1 Me Qira, Ne Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet apartament 1+1 me qira, me siperfaqe 70m2. ndodhet ne rrugen “teodor keko” tek kompleksi “green city”. organizohet ne sallonin e perbashket me kuzhinen,nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te... 02/07/2020 11:27... Lexo detajet..

500 Euro JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+1 POST PARKIMI Apartamenti eshte 2+1 ne Kompleksin Delijorgji te ndertimi i ri

Jepet Me Qira Apartament 2+1+1 Post Parkimi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti eshte 2+1 ne kompleksin delijorgji te ndertimi i ri... 02/07/2020 11:27... Lexo detajet..

35,000 Leke Apartament 2+1 me qera tek Tregu Elektrik Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar . Ndodhet tek Tregu Elektrik ne katin e

Apartament 2+1 Me Qera Tek Tregu Elektrik

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
69.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar . ndodhet tek tregu elektrik ne katin e 5 te nje pallati ekzistues . eshte i organizuar ne koridor , sallon+kuzhine , 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. i pershtatshem per studente . cmimi:350 milek ... 02/07/2020 11:25... Lexo detajet..

350 Euro Apartament me qira 1+1,te Pazari i Ri. Jepet me qira apartament i kompletuar me gjithçka të përshtatshme për jetes

Apartament Me Qira 1+1,te Pazari I Ri.

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qira apartament i kompletuar me gjithçka të përshtatshme për jetesë komode.i mobiluar në stil bashkëkohor.organizim shumë të mirë të ambienteve.për informacion të mëtejshëm ju lutem na kontaktoni.... 02/07/2020 11:24... Lexo detajet..

26,000 Leke E QIRA 1+1 TEK GLOBE , RRG KAVAJES eshte ne nje zone ku ka levizshmeri te larte aktivitetesh dhe biznesesh te ndrys

E Qira 1+1 Tek Globe , Rrg Kavajes

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
59.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Eshte ne nje zone ku ka levizshmeri te larte aktivitetesh dhe biznesesh te ndryshme. apartamenti organizohet ne 1 sallon +1 dhome gjumi dhe guzhinen e ka ne nje ambient te vecante per te evituar aromat e gatimit , si ka dhe nje ballkon nga perendimi... 02/07/2020 11:23... Lexo detajet..

450 Euro Super ap 2+1 te 21-shi ( kompleksi magnet ) Apartament 2+1 tek 21shi (kompleksi magnet )e mobiluar ne menyre moderne me te g

Super Ap 2+1 Te 21-shi ( Kompleksi Magnet )

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Apartament 2+1 tek 21shi (kompleksi magnet )e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,e pa banuar me pare,kati i 9-te banim,siperfaqe 100 m,cmimi 450 euro... 02/07/2020 11:22... Lexo detajet..

350 Euro

Jepet Super Ap 1+1 Te Garda Ne Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

☑️jepet super apartament 1+1 me qera te garda ne pallat te ri me ashensor i mobiluar shume mire dhe me pozicion perfekt ☑️apartamenti pe... (Premium 08.01.2021)

600 Euro

tek komuna e parisit jepet me qira super apartament 2+1+verande. apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara momentalisht ne tirane, ku mun... (Premium 06.05.2022)

250 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 tek drejtoria e higjenes (amb amerikane) pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicioner | kuzhine e re | dhome g... (Premium 31.12.2020)

30,000 Leke

Tek zogu i zi,jepet me qera apartamemt 1+1 i mobiluar dhe i organizuar ne sallon ndenje,ambjent gatimi,dhome gjumi,banjo,ballkon,ngrohje/ftohje. apar... (Premium 17.11.2020)

365 Euro Super ap 2+1 tek 21-shi ( tatimet ) Apartament 2+1 tek 21dhjetori(tek tatimet)e mobiluar ne menyre moderne me te gji

Super Ap 2+1 Tek 21-shi ( Tatimet )

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 2+1 tek 21dhjetori(tek tatimet)e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet kati i 3 me siperfaqe 90 m,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 365 euro... 02/07/2020 11:22... Lexo detajet..

400 Euro Super ap 2+1 tek stacioni trenit ( usluga ) Apartament 2+1 tek stacioni i trenit(tek kompleksi usluga)i mobiluar me te gjith

Super Ap 2+1 Tek Stacioni Trenit ( Usluga )

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 2+1 tek stacioni i trenit(tek kompleksi usluga)i mobiluar me te gjitha kushtet,i pa banuar me pare,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 400 euro... 02/07/2020 11:21... Lexo detajet..

400 Euro Super ap 2+1 tek irfan tomini ( diplomat 2 ) Apartament 2+1 te irfan tomini(afer diplomat 2)e mobilaur je menyre moderne e p

Super Ap 2+1 Tek Irfan Tomini ( Diplomat 2 )

Vasil Shanto | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
83.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartament 2+1 te irfan tomini(afer diplomat 2)e mobilaur je menyre moderne e pa banuar me pare me kontaktoni 355682567777 kati i 4 -te me ashensor,cmimi 400 euro(preferohen familjar)... 02/07/2020 11:21... Lexo detajet..

350 Euro Super ap 2+1 tek kodra e diellit ( rezidenca 2 ) Apartament 2+1 tekodra e diellit REZIDENCA 2,e mobiluar ne menyre moderne me te

Super Ap 2+1 Tek Kodra E Diellit ( Rezidenca 2 )

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 2+1 tekodra e diellit rezidenca 2,e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 350 euro... 02/07/2020 11:21... Lexo detajet..

900 Euro Super ap 2+1 tek kodra e diellit ( rezidenza 2 ) e Apartament 2+1 te kodra e diellit(kodra e diellit 2) E mobiluar ne menyre modern

Super Ap 2+1 Tek Kodra E Diellit ( Rezidenza 2 ) E

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
109.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 2+1 te kodra e diellit(kodra e diellit 2) e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet.e pa banuar me pare! per me teper na kontaktoni ne numrin 355682567777 cmimi 900 euro... 02/07/2020 11:21... Lexo detajet..

450 Euro Ap 2+1 tek 21 dhjetori ( kompleksi kontakt ) Apartament 2+1 tek 21 dhjetori ( kompleksi kontakt)e mobiluar ne menyre moderne

Ap 2+1 Tek 21 Dhjetori ( Kompleksi Kontakt )

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 2+1 tek 21 dhjetori ( kompleksi kontakt)e mobiluar ne menyre moderne e pa banuar me pare,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 450 euro... 02/07/2020 11:21... Lexo detajet..

470 Euro Super ap 2+1 ne zonen e Myslym shyrit Apartament 2+1 ne zonen e Myslym Shyrit ,e mobiluar ne menyre moderne me te gjit

Super Ap 2+1 Ne Zonen E Myslym Shyrit

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 2+1 ne zonen e myslym shyrit ,e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,per me teper na kontakoni 355682567777 cmimi 470 euro i diskutueshem... 02/07/2020 11:21... Lexo detajet..

300 Euro Super ap 2+1 te rezidenca 2 ( kodra e diellit ) Apartament 2+1 te kodra e diellit rezidenca 2,e mobiluar ne menyre moderne me te

Super Ap 2+1 Te Rezidenca 2 ( Kodra E Diellit )

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
89.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartament 2+1 te kodra e diellit rezidenca 2,e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,kati i 4-te me ashensor per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 300 euro... 02/07/2020 11:21... Lexo detajet..

310 Euro Super ap 1+1 ne myslym shyr Super ap 1+1 ne myslym shyr me te gjitha kushtet pran gjykates shkalles larte pe

Super Ap 1+1 Ne Myslym Shyr

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Super ap 1+1 ne myslym shyr me te gjitha kushtet pran gjykates shkalles larte per me teper kontaktoni 0682567777... 02/07/2020 11:21... Lexo detajet..

300 Euro

Apartament 2+1+ballkon ne bllok (piceri era) zone perfekte | apartament shum i kendshem, me mobilim mjaft cilesor dhe te sistemuar | pallati eshte shu... (Premium 31.12.2020)

320 Euro

Ne Vasil Shanto (rr. Muhamet Gjollesha) Apartament 2+1, I Kompletuar + Parket & Kondicioner

Vasil Shanto | Tirane (1.96 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ne vasil shanto (rr. muhamet gjollesha - mes 21dhjetorit dhe bllokut) zone perfekte (rr. kryesore) apartament 2+1 i kompletuar, me kondicioner dhe par... (Premium 31.12.2020)

320 Euro

2+1 Me Qera Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Rruga myslym shyri prane karburant kastrati jepet me qera apartament 2+1 totalisht i mobiluar super lukzoz. ka 3 kondicionere. mobilim i ri dhe modern... (Premium 26.07.2020)

320 Euro Super ap 1+1 tek pazari ri ( afer farmacia 10 ) Apartament 1+1 tek pazari i ri(afer farmacise 10 )e mobiluar ne menyre moderne,e

Super Ap 1+1 Tek Pazari Ri ( Afer Farmacia 10 )

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 1+1 tek pazari i ri(afer farmacise 10 )e mobiluar ne menyre moderne,e pa banuar me pare,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 320 euro... 02/07/2020 11:21... Lexo detajet..

600 Euro APARTAMENT 2+1+2 ME QIRA TEK ISH BLLOKU Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara per banim, prane ish bllok

Apartament 2+1+2 Me Qira Tek Ish Blloku

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
136.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara per banim, prane ish bllokut. pozicionohet ne nje pallat te ri me ashensor. apartamenti organizohet ne nje dhome ndenjeje dhe ngrenie te perbashket,dy dhoma gjumi dhe dy tualete .l.apartamenti esh... 02/07/2020 11:21... Lexo detajet..

40,000 Leke Prane Shkolles Baletit , apartament 2+1 me qera Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar . 
Ndodhet ndermjet Shkolles Baletit dh

Prane Shkolles Baletit , Apartament 2+1 Me Qera

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar . ndodhet ndermjet shkolles baletit dhe tregut elektrik . zona eshte e qete , lehtesisht e aksesueshme me adlej direkte ne rrugen e elbasanit . apartamenti eshte i pershtatshem per 3-4 persona . per me s... 02/07/2020 11:21... Lexo detajet..

400 Euro APARTAMENT 3+1+2 PER QIRA, LIQENI ARTIFICIAL Jepet me qira apartament 3+1+2, me siperfaqe 100 m2. Apartamenti ndodhet ne kati

Apartament 3+1+2 Per Qira, Liqeni Artificial

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qira apartament 3+1+2, me siperfaqe 100 m2. apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues, pa ashensor. ofrohet e mobiluar, me kondicioner. organizohet nga sallon ndenje + kuzhinë, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 ballkon , 2 l... 02/07/2020 11:21... Lexo detajet..

240 Euro

Apartament 1+1 me strukture shume te rregullt tek stacioni i trenit (fshn - 8 min. qendra) zone perfekte | i kompletuar me mobilim te mirembajtur | ko... (Premium 31.12.2020)

250 Euro JEPET ME QIRA APARTAMENT NE DON BOSKO 1+1 Apartamenti eshte totalisht i mobiluar ndodhet ne pallat me ashensor, ne fillim

Jepet Me Qira Apartament Ne Don Bosko 1+1

Don Bosko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti eshte totalisht i mobiluar ndodhet ne pallat me ashensor, ne fillim te don boskos.... 02/07/2020 11:21... Lexo detajet..

350 Euro Super ap 2+1 ne zonen e astirit ( afer artistit ) Apartament 2+1 ne zonen e Astirit(afer artistit)e mobiluar ne menyre moderne me

Super Ap 2+1 Ne Zonen E Astirit ( Afer Artistit )

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Apartament 2+1 ne zonen e astirit(afer artistit)e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,kati i 9-te banimi me ashensor,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 350 euro... 02/07/2020 11:21... Lexo detajet..

750 Euro Super ap 2+1 tek rezidenca 1 kodra e diellit Duplex tek kodra e diellit (rezidenca 1)e mobiluar me te gjitha kushtet,per me t

Super Ap 2+1 Tek Rezidenca 1 Kodra E Diellit

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Duplex tek kodra e diellit (rezidenca 1)e mobiluar me te gjitha kushtet,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 750 euro;... 02/07/2020 11:21... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim