shtepi me qera ali dem 

 Online 221 lexues | 11 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 221 lexues | 11 njoftime ne pritje
395 Euro

Super Apartament 2+1+verande (185 M2) Tek Eleonora/kodra E Diellit, Me Pamje Fantastike

Kodra e Diellit | Tirane (0.93 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
185.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

•super apartament 2+1+ballkon+verande (185 m2) tek eleonora/kodra e diellit (rruga rrapo hekali) me pamje fantastike (kati 6 me ashensor) pallat i r... (Premium 31.12.2019)

600 Euro

- apartament 2+1 me 2 tualete ne rrugen "dervish hima" tek stadiumi qemal stafa. zona ne te cilen ndodhet ka facilitete te shumta dhe e aksesueshme ne... (Premium 23.04.2020)

300 Euro

2+1+2ballkone ne katin e dyte te nje vile (sofra e ariut - ekonomiku) parkim garant | cdo gje e re | mobilim super cilesor | kondicioner | qetesi abso... (Premium 31.12.2019)

350 Euro

Apartament 2+1 tek rruga siri kodra - selvia | pallat i ri me ashensor | mobilim dhe cdo gje e re | kondicioner q1504 te dhenat e ndarjes: -... (Premium 09.02.2020)

30,000 Leke
Ne Unaze,te Brryli Prane Bar Oslo.
Jepet apartment bashkohor 3+1.
Vetem me k bufe.
Zone shume e

Ne Unaze,te Brryli

Brryli | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Prane bar oslo. jepet apartment bashkohor 3+1. vetem me k bufe. zone shume e preferuar. shume prane st te autobusit... 19/11/2019 22:55... Lexo detajet..

330 Euro
Qender Jepet Me Qira Apartament 2+1, Okazion   Ne Qender Te Tiranes Jepet Me Qira Apartament 2+1, Apartamenti ndodhet ne katin

Qender Jepet Me Qira Apartament 2+1, Okazion

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.40 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

ne qender te tiranes jepet me qira apartament 2+1, apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri 8-katesh me ashensor dhe te mireadministruar. apartamenti eshte i organizuar nga salloni i ndenjes me dalje ne ballkon, 2 dhoma gjumi njera p... 19/11/2019 21:42... Lexo detajet..

400 Euro
Qender ,apartament 2+1+2 me qera Ne Qender te Tiranes , jepet me qera super apartament 2+1+2 ne katin e 2 te nje

Qender ,apartament 2+1+2 Me Qera

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ne qender te tiranes , jepet me qera super apartament 2+1+2 ne katin e 2 te nje pallati te ri . apartamenti eshte totalisht i mobiluar , me nje siperfaqje prej 95 m2 , me dhoma te bollshme . ndodhet ne nje nga zonat me te mira me akses direkt me shes... 19/11/2019 21:21... Lexo detajet..

400 Euro Jepet me qera super apartament 2+1+2 ne Don Bosko(perballe Vizion Plus) Ne nje nga zonat me te mira te aTiranes,ne nje kompleks pallates,prane te gjitha

Jepet Me Qera Super Apartament 2+1+2 Ne Don Bosko(perballe Vizion Plus)

Don Bosko | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
136.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Ne nje nga zonat me te mira te atiranes,ne nje kompleks pallates,prane te gjitha llojeve te sherbimeve dhe faciliteteve jepet me qera apartament 2+1+2,i mobiluar me mjaft shije dhe ne menyre cilesore ,eshte i orgaizuar ne menyre mjaft komode ,sallo... 19/11/2019 21:20... Lexo detajet..

350 Euro Kopeshti Zoologjik, super apartament 2+1 me qera  Tek Kopeshti Zoologjik , jepet me qera super apartament 2+1 i kompletuar . Apart

Kopeshti Zoologjik, Super Apartament 2+1 Me Qera

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
84.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Tek kopeshti zoologjik , jepet me qera super apartament 2+1 i kompletuar . apartamenti ka mobilim bashkekohore , i organizuar ne sallon+kuzhine , 2 dhoma gjumi , tualet , ballkon dhe koridor . ndodhet ne nje pallat te ri , ne nje zone teper te qete d... 19/11/2019 21:20... Lexo detajet..

80,000 Leke Ndajm qera  Kerkojme nje vajze per ndarje qeraje. Shtepia ndodhet tek kryqezimi Vasil Shanto

Ndajm Qera

Vasil Shanto | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Kerkojme nje vajze per ndarje qeraje. shtepia ndodhet tek kryqezimi vasil shantos, ne rruge kryesore. ... 19/11/2019 21:16... Lexo detajet..

30,000 Leke Shtepi me qera Jepet Shtepi me qera 1+1 e kompletuar me kushte bashkohore shtepia ndodhet afer

Shtepi Me Qera

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet shtepi me qera 1+1 e kompletuar me kushte bashkohore shtepia ndodhet afer drejtoris se higjenes rr. elbasanit... 19/11/2019 21:16... Lexo detajet..

1,000 Euro JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TE NOBIS! Apartamenti eshte 2+1+1 tualet, eshte bosh i pa mobiluar, mund te perdoret per b

Jepet Me Qira Apartament 2+1 Te Nobis!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti eshte 2+1+1 tualet, eshte bosh i pa mobiluar, mund te perdoret per banim ose per zyra. ne cmim jane te perfshira dhe taksat(15%)... 19/11/2019 21:16... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

1,000 Euro

550 Euro Jepet me qera super apartament i mobiluar 1+1 + parking :550€ Jepet me qera Apartament luksoz 1+1
Tek 21 dhjetori 
Zona ne te cilen ndodhet

Jepet Me Qera Super Apartament I Mobiluar 1+1 + Parking :550€

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera apartament luksoz 1+1 tek 21 dhjetori zona ne te cilen ndodhet ka facalitete te shumta.pallat i ri i pa banuar me par mobilim i ri,ambient i shtruar me parket,kondicioner,elektroshtepiake te markave me te mira,me termoizolim dhe do v... 19/11/2019 21:16... Lexo detajet..

400 Euro

Jepet Me Qera Super Apartament 2+1+2 Ne Don Bosko(perballe Vizion Plus)

Don Bosko | Tirane (1.03 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
136.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Ne nje nga zonat me te mira te atiranes,ne nje kompleks pallates,prane te gjitha llojeve te sherbimeve dhe faciliteteve jepet me qera apartament 2+1... (Premium 04.03.2020)

330 Euro

Qender Jepet Me Qira Apartament 2+1, Okazion

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.40 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

ne qender te tiranes jepet me qira apartament 2+1, apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri 8-katesh me ashensor dhe te mireadministr... (Premium 06.05.2022)

350 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+ballkon (75 m2) tek kopshti zoologjik * pallat i ri | mobilim modern | kondicioner | cdo pajisje elektroshtepiake e re | ... (Premium 31.12.2019)

350 Euro APARTAMENT 3+1 ME QIRA TE LIQENI I THATE Apartament 3+1+2 me sip 116 m2 te Liqeni i Thate, pallatet e Dulakut.
Kati 3, m

Apartament 3+1 Me Qira Te Liqeni I Thate

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
132.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 3+1+2 me sip 116 m2 te liqeni i thate, pallatet e dulakut. kati 3, me pamje nga liqeni, orientim jug-perendim, me ashensor. pjeserisht i mobiluar, mund te mobilohet teresisht sipas kerkeses se qiramarresit.... 19/11/2019 21:16... Lexo detajet..

170 Euro Jepet me qera Jepet me qera apartament 100mq lagja 18 durres.
Mobiluar 2+1

Jepet Me Qera

Qender | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apartament 100mq lagja 18 durres. mobiluar 2+1... 19/11/2019 21:16... Lexo detajet..

500 Euro JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 NE BLLOK PER 500 € /MUAJ! Jepet me qira apartament 2+1+2 ne zonen e blloku prane kopeshtit 31, kati 5, 116

Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Ne Bllok Per 500 € /muaj!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
116.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qira apartament 2+1+2 ne zonen e blloku prane kopeshtit 31, kati 5, 116 m2. organizohet ne nje dhome ndenje sebashku me ambientin e gatimit dhe te ngrenies, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. ndodhet ne katin e peste te nje pallati ... 19/11/2019 19:59... Lexo detajet..

330 Euro JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK RRUGA E BARRIKADAVE PER 330 EURO/MUAJ! Jepet me qira apartament 2+1 ne nje nder zonat me te preferuara, tek rruga e bar

Jepet Me Qira Apartament 2+1 Tek Rruga E Barrikadave Per 330 Euro/muaj!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qira apartament 2+1 ne nje nder zonat me te preferuara, tek rruga e barrikadave. apartamenti ndodhet ne nje ndertese te re dhe te mire administruar me ashensor. banesa ndodhet ne katin e katert dhe orientohet nga lindja. qiraja mujore 330 eu... 19/11/2019 19:58... Lexo detajet..

350 Euro Jepet me qera Apartamenti 3+ 1 prane Zogut te Zi Apartamenti ndodhet prane Zogut te Zi i cili mund te perdorret per banim dhe zyr

Jepet Me Qera Apartamenti 3+ 1 Prane Zogut Te Zi

Don Bosko | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ndodhet prane zogut te zi i cili mund te perdorret per banim dhe zyre.ndertesa ndodhet ne nje zone qe ka levizshmeri te larte ku mund te gjeni nje shumellojshmeri biznesesh qe mund ti frekuentoni. pallati eshte i ri i paisur me ashensor d... 19/11/2019 18:41... Lexo detajet..

250 Euro Tek Myslym Shyri Apartament me Qera 2+1 🔥Ulet Cmimi🔥
Apartament 2+1 me qera tek Myslym Shyri ,
Me super OKAZION

Tek Myslym Shyri Apartament Me Qera 2+1

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
124.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

🔥ulet cmimi🔥 apartament 2+1 me qera tek myslym shyri , me super okazion per pagese vjetore cmimi 250 euro apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi,sallon te madh,1 ballkon dhe 1 tualet.jepet i mobiluar me te gjitha kushtet ne menyre moderne.... 19/11/2019 18:41... Lexo detajet..

300 Euro Ndarje qeraje Kerkojme nje vajze korrekte dhe serioze per ndarje qeraje. Shtepia ndodhet ne do

Ndarje Qeraje

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Kerkojme nje vajze korrekte dhe serioze per ndarje qeraje. shtepia ndodhet ne don bosko brenda kompleksit te vizion plus..esht 2+1 dhe ndodhet ne katin e 8 te nje pallati 10 katesh. aktualisht jemi 4 vajza dhe po kerkojme nje te 5.... 19/11/2019 18:38... Lexo detajet..

10,000 Leke GARSIONERE ME QERA VLORE JAP GARSIONERE ME QRA NE VLORE AFER UNIVERS ISMAIL QEMALI. SHTEPIA NDODHET NE PA

Garsionere Me Qera Vlore

Lungomare | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
45.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jap garsionere me qra ne vlore afer univers ismail qemali. shtepia ndodhet ne pallat te ri me ashensor e mobiluar. cmimi 10.000 leke.... 19/11/2019 18:38... Lexo detajet..

600 Euro Jepet me Qera Apartament 2+1+2 te Kompleksi Delijorgji Jepet me Qera Apartament 2+1+2 te Kompleksi Delijorgji ne katin e 5 te nje palla

Jepet Me Qera Apartament 2+1+2 Te Kompleksi Delijorgji

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera apartament 2+1+2 te kompleksi delijorgji ne katin e 5 te nje pallati te ri te sapo perfunduar. ambinti ndodhet ne nje nga komplekset me te mira te tiranes me nje administrim te mire dhe eshte organizuar si me poshte: sallon ndenje me am... 19/11/2019 18:28... Lexo detajet..

300 Euro

Me qera super apt 1 + 1 (83 m2) ne 21 dhjetor (prane kompleksit kontakt) pjese e nje pallati te ri me ashensor dhe sistem kapot | mobilim i ri dhe cil... (Premium 31.12.2019)

400 Euro

Super 2+1 (qender - plazza) ne pallat te ri me ashensor | mobilim cilesor | parket | kondicioner | hapesire e madhe me ndricim | kuzhine e re | tualet... (Premium 31.12.2019)

300 Euro

Jepet me qira apartament 1+1 prane rrethrrotullimit te komunes se parisit. apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor. organ... (Premium 27.12.2019)

380 Euro Apartament 2+1 per qera tek kryqezimi Vasil Shantos Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati egzistues,i sapo mobiluar dhe i

Apartament 2+1 Per Qera Tek Kryqezimi Vasil Shantos

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati egzistues,i sapo mobiluar dhe i pershtatshem per nje jetese komode... 19/11/2019 18:27... Lexo detajet..

18,000 Leke Kerkoj nje vajze per ndarje qeraje  Kerkoj nje vajze per ndarje qeraje.Apartamenti ndodhet ne astir ne katin e peste

Kerkoj Nje Vajze Per Ndarje Qeraje

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Kerkoj nje vajze per ndarje qeraje.apartamenti ndodhet ne astir ne katin e peste te pallatit ku ndodhet bar orkidea.cmimi 9000 per person + 1 muaj paradhenie ,vajza te jete ne marredhenie pune jo studente .... 19/11/2019 18:06... Lexo detajet..

350 Euro JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 TEK SELVIA, TIRANË Jepet me qera apartament 1+1 tek Selvia, në fillim të rrugës Siri Kodra, Tira

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Selvia, TiranË

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
97.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

... 19/11/2019 18:04... Lexo detajet..

350 Euro Tek Rruge e Kavajes,Apartament me Qera 1+1 Jepet SUPER Apartament me Qera 1+1,i mobiluar shume mire me te gjitha kushtet,ne

Tek Rruge E Kavajes,apartament Me Qera 1+1

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet super apartament me qera 1+1,i mobiluar shume mire me te gjitha kushtet,ne nje nga zonat me te preferuara te tiranes tek rruge e kavajës,ne pallat te ri me ashensor apartamenti organizohet ne sallon te madh,dhome gjumi,ballkon dhe 1 tualet c... 19/11/2019 17:54... Lexo detajet..

450 Euro

Jepet me qira apartament 3+1+2 tek komuna e parisit. apartamenti ka siperfaqe prej 136m2 dhe organizohet ne sallon ndenje, kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 t... (Premium 16.12.2019)

500 Euro

Tirane, Afer Bllokut - Apartament 2+1 Me Qera, 500 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.85 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
12 Kati

Rruga zef jubani - afer sheshit wilson dhe bllokut, ne lagje te qete, japim me qera apartament - penthouse, 2+1, kati 12, pallat me ashensor, i mobil... (Premium 07.08.2020)

400 Euro

Perball Vizion + , Jepet Me Qera Apartament 2+1+2

Don Bosko | Tirane Living In Tirana
2+1 Dhoma | Kuzhine
136.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Ne don bosko , perball vizion + , jepet me qera super apartament 2+1+2 me nje siperfaqje te bollshme . apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati... (Premium 11.12.2019)

400 Euro

Ne qender te tiranes , jepet me qera super apartament 2+1+2 ne katin e 2 te nje pallati te ri . apartamenti eshte totalisht i mobiluar , me nje siperf... (Premium 29.11.2019)

300 Euro

3+1+2ballkon, gjigand (140 m2) rruga elbasanit ( perballe ekonomikut - parkim i sigurte | mobilim cilesor | shtruar me parket | kondicioner | ndricim... (Premium 31.12.2019)

300 Euro Qera, ID 4211084 ,Apartament 1+1, Rruga Siri Kodra Property ID :4211084

Selvia, Rruga Siri Kodra, jepet me qera apartament 1+1 n

Qera, Id 4211084 ,apartament 1+1, Rruga Siri Kodra

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Property id :4211084 selvia, rruga siri kodra, jepet me qera apartament 1+1 ne pallat te ri, i mobiluar ne menyre bashkohore, siperfaqe 90 m², kati i 8 me ashensor, kondicioner, tualet, 2 ballkone, dhome gardarobe, kuzhina me vehte, me oxhak ne s... 19/11/2019 17:50... Lexo detajet..

1,500 Euro Vile me qera ne Bllok, prane Sky Tower, ne Tirane (ID 4251070) Property ID : 4251070

Bllok, prane Sky Tower, jepet me qera vile 2 kateshe, n

Vile Me Qera Ne Bllok, Prane Sky Tower, Ne Tirane (id 4251070)

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Property id : 4251070 bllok, prane sky tower, jepet me qera vile 2 kateshe, ne katin e pare ndodhet guzhina dhe korridori, ne katin e dyte ndodhet soxhorno, dhoma e gjumit, nje verande, nje tualet, bosh vetem me kontrabufe, e pershtatshme per rest... 19/11/2019 17:48... Lexo detajet..

550 Euro Apartamente 1+1 me qera tek  21 Dhjetori, prane Hotel Mondialit, ne Tirane (ID 4211397) Property ID : 4211397

21 Dhjetori, prane Hotel Mondialit, jepet me qera Apart

Apartamente 1+1 Me Qera Tek 21 Dhjetori, Prane Hotel Mondialit, Ne Tirane (id 4211397)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Property id : 4211397 21 dhjetori, prane hotel mondialit, jepet me qera apartament 1+1 ne pallat te ri, e mobiluar me te gjitha ne menyre moderne, mobilim i ri i pa perdorur, siperfaqe 67 m², kati 6 me ashensor, sistem alarmi kunder zjarrit, e gj... 19/11/2019 17:48... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim