shtepi me qera astir 

 Online 190 lexues | 16 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 190 lexues | 16 njoftime ne pritje
550 Euro

Ne Qender Te Tiranes, Jepet Me Qira Apartament 1+1!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.33 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

- ne zemer te tiranes, tek shallvaret, jepet me qira apartament shume i vecante. apartamenti eshte i organizuar ne koridor i cili ben shperndarjen e a... (Premium 23.04.2020)

245 Euro

2+1+verande (165m2) (xhamllik- Brryl) Mobilim Cilesor | Parket | Kondicioner & Kaldaja

Brryli | Tirane (2.17 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
165.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

2+1 tek vorri i bomit (brryl) me shume hapesire | i mobiluar i gjithi | dyshemeja me parket druri | kondicioner dhe kaldaja + oxhak ne dhomen e ndenje... (Premium 31.12.2020)

330 Euro

2+1+2wc I Ri - 120m2 (1/2 Garazhe ) K. Botanik , K Diellit 1

Kodra e Diellit | Tirane (1.35 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

2+1+2 wc i sapo rikontruktuar, kati 2, + 1ose 2 garazhe , 120 m2 tek hyrja e rezidences kodra e diellit 1 ( kopeshti botanik) q1672 te dhenat e... (Premium 31.12.2020)

285 Euro

Apartament 2+1+2wc+2bllk, ( Pallat Shigjeta- Delijorgj) Ne rruge Kryesore | Mobilim Cilesor | Kond

Vasil Shanto | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 2+1+2ballkone - te pallati me shigjeta, ne rruge kryesore**akses me tiranen e re ,rrugen e kavajes ,dalje nga tirana | apartament shume i ... (Premium 31.12.2020)

15,000 Leke
shtepi me qera shtepi me qera

Shtepi Me Qera

Brryli | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shtepi me qera... 23/02/2020 14:43... Lexo detajet..

165 Euro
Jepet me qera apartament sp 92 m2 KUBESI real estate jep me qera apartament sp 92 m2

Adresa: Yzberisht. Tirane.

Jepet Me Qera Apartament Sp 92 M2

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Kubesi real estate jep me qera apartament sp 92 m2 adresa: yzberisht. tirane. cmimi 165 euro kontakt: kubesirealestate@gmail.com tel: 0682801479... 23/02/2020 14:40... Lexo detajet..

450 Euro
2+1 tek Sheshi Wilson super apartament papafingo Jepet me qera apartament 2+1 tek sheshi wilson. Apartamenti eshte i mobiluar plo

2+1 Tek Sheshi Wilson Super Apartament Papafingo

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.02 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
12 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 tek sheshi wilson. apartamenti eshte i mobiluar plotesishte ne menyre modern dhe bashkohore, pallat i ri me ashensor, kati i 12. cmimi 450€... 23/02/2020 14:39... Lexo detajet..

20,000 Leke Jepet 2+1 me qera te rr. Siri Kodra Jepet 2+1 me qera, shtepi me verande, cdo dhome eshte e kompletuar me te gjitha

Jepet 2+1 Me Qera Te Rr. Siri Kodra

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

jepet 2+1 me qera, shtepi me verande, cdo dhome eshte e kompletuar me te gjitha kushtet. ndodhet te rruga siri kodra prane hotel meridian. cmimi 20000 leke. ... 23/02/2020 14:30... Lexo detajet..

190 Euro Apartament 1+1+ballkon e kompletuar.kati trete.5 min large bulevardit te ri Pallat.apart.1+1.  5 min large hotel Meridian dhe bulevardit te ri.e kompletua

Apartament 1+1+ballkon E Kompletuar.kati Trete.5 Min Large Bulevardit Te Ri

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Pallat.apart.1+1. 5 min large hotel meridian dhe bulevardit te ri.e kompletuar me te gjitha.... 23/02/2020 14:25... Lexo detajet..

400 Euro Tek Sheshi Willson Jepet Apartament Me Qera 2+1 Tek Sheshi Willson Jepet Apartament Me Qera 2+1
Apartamenti ndodhet ne nje pall

Tek Sheshi Willson Jepet Apartament Me Qera 2+1

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.85 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Tek sheshi willson jepet apartament me qera 2+1 apartamenti ndodhet ne nje pallat te mire administruar dhe me ashensor apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi 1 sallon + kuzhine 1 tualet 1 ballkon per nje vizite ne prone kontakto top imobiliare.... 23/02/2020 14:20... Lexo detajet..

245 Euro 1+1 i Sapo Perfunduar (St. i Trenit) Pallat i Ri me Ashensor | Mobilim Cilesor | Kuzhine e Re Jepet me Qera Apartament i Sapo Perfunduar 1+1 tek Stacioni i Trenit (ish Rest.

1+1 I Sapo Perfunduar (st. I Trenit) Pallat I Ri Me Ashensor | Mobilim Cilesor | Kuzhine E

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.92 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apartament i sapo perfunduar 1+1 tek stacioni i trenit (ish rest. durresi) pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | hapesire e bolleshme | ndricim perfekt | kuzhine e kompletuar | tualet | instalimet te gjitha funksionale q1755 ... 23/02/2020 14:20... Lexo detajet..

20,000 Leke Shtepi me qera Shtepi me qera 1+1 e mobiluar prane shkolles flabina ne rrugen haki gjici
E per

Shtepi Me Qera

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shtepi me qera 1+1 e mobiluar prane shkolles flabina ne rrugen haki gjici e pershtatshme per çift... 23/02/2020 14:19... Lexo detajet..

16,000 Leke Garsoniere me qera Tirane prane Qytetit Studet (Rruga Pjeter Budi) Jap garsoniere me qera kati 1 tek Qyteti Studenti Tirane, Rruga Pjeter Budi 200

Garsoniere Me Qera Tirane Prane Qytetit Studet (rruga Pjeter Budi)

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
30.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jap garsoniere me qera kati 1 tek qyteti studenti tirane, rruga pjeter budi 200 metra mbi ambasades amerikane. e mobiluar, e pershtatshem per 2 persona. vend parkimi. cmimi: 160 mije leke te vjetra. klientet qe do te ofrohen duhen te paguajn 1 muaj... 23/02/2020 14:18... Lexo detajet..

800 Euro

Ne Rrugen Sami Frasheri, Jepet Apartament 3+1 Me Qira!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.62 Km nga qendra) Real Deal Properties
3+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Ne zonen me strategjike ne tirane, prane drejtorise se policise, jepet me qira apartament 3+1 i mobiluar! apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pall... (Premium 06.05.2022)

245 Euro

Jepet me qera apartament i sapo perfunduar 1+1 tek stacioni i trenit (ish rest. durresi) pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | hapesire e bolles... (Premium 31.12.2020)

1,800 Euro

Ambjent mjaft mire i organizuar ne nje nga zonat me te mira te tiranes ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 10 katesh. ambjenti eshte open space me nje... (Premium 15.03.2020)

Mobilimi:Bosh

1,800 Euro

350 Euro

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Ne Don Bosko(pas Kompleksit Vizion Plus)

Don Bosko | Tirane (2.25 Km nga qendra) Royal Property Albania
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Ne don bosko pas kompleksit vizion plus,prane te gjitha llojeve te sherbimeve dhe faciliteteve . jepet me qera apartament 2+1 totalisht i mobiluar ne... (Premium 04.03.2020)

350 Euro Jepet Ap 1+1 tek Liqeni Jepet Apartament 1+1 i mobiluar shume mire tek Liqeni I perbere nga 1 dhome gjum

Jepet Ap 1+1 Tek Liqeni

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet apartament 1+1 i mobiluar shume mire tek liqeni i perbere nga 1 dhome gjumi , sallon , kuzhine , tualet me sistem ngrohje/ftohje dhe me pozicion shume te mire ... 23/02/2020 14:17... Lexo detajet..

350 Euro jepet 1+1 e mobiluar (me pamje nga liqeni) apartamenti eshte me pamje nga liqeni, ne zone te qete, pa malore. ndodhet te ko

Jepet 1+1 E Mobiluar (me Pamje Nga Liqeni)

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti eshte me pamje nga liqeni, ne zone te qete, pa malore. ndodhet te kopshti zoologjik prane nenekalimit te liqenit artificial, pallat i ri, kati 4 banim. zona ofron fasilitetet e nevojshme per jetese komode. eshte i organizuar me 1 ambient ... 23/02/2020 14:11... Lexo detajet..

400 Euro Jepet me qera apartamentin papafingo + parkim liqeni i that.400€ muaj Jepet me qera PAPAFINGO(apartament) 1+1 i sapo mobiluar dhe i pa banuar me pare.

Jepet Me Qera Apartamentin Papafingo + Parkim Liqeni I That.400€ Muaj

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
140.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera papafingo(apartament) 1+1 i sapo mobiluar dhe i pa banuar me pare. siperfaqja eshte 140m2. ai ka pamje te hapur nga liqeni artificial i tiranes. zona eshte e qete,e paster dhe shume relaksuese. apartamenti ka nje post parking ose gar... 23/02/2020 14:08... Lexo detajet..

26,000 Leke Ndarje qeraje Kërkohet një vajzë për të ndarë qeranë e një apartamenti 2+1. Vajza të

Ndarje Qeraje

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Kërkohet një vajzë për të ndarë qeranë e një apartamenti 2+1. vajza të jetë korrekte me pagesat dhe e përgjegjëshme në mardhënien me vajzat e tjera në shtëpi.... 23/02/2020 14:05... Lexo detajet..

600 Euro Super ap 2+1 tek stadiumi dinamo ( tek smeg ) Apartament 2+1 tek stadiumi dinamo(tek smeg)pallat i ri i sapo ndertuar,kati i 3

Super Ap 2+1 Tek Stadiumi Dinamo ( Tek Smeg )

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.17 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 2+1 tek stadiumi dinamo(tek smeg)pallat i ri i sapo ndertuar,kati i 3te me ashensor,i mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 600 euro i diskutueshem... 23/02/2020 14:04... Lexo detajet..

5,300 Leke Ndarje qeraje Kerkoj vajze per ndarje qeraje. Aktualisht jemi dy vajza dhe kerkojme nje te tre

Ndarje Qeraje

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
30.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Kerkoj vajze per ndarje qeraje. aktualisht jemi dy vajza dhe kerkojme nje te trete per te ndare qerane. shtepia eshte kati i pare i nje pallati dhe ndodhet mbrapa ambasades amerikane. kushte komode per te jetuar. ... 23/02/2020 14:03... Lexo detajet..

15,000 Leke Garzoniere Gazoniere e kompletur e pershtatshme vetem per dy persona ka edhe vend parkim pe

Garzoniere

Laprake | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
40.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Gazoniere e kompletur e pershtatshme vetem per dy persona ka edhe vend parkim per makine... 23/02/2020 13:59... Lexo detajet..

20,000 Leke jepet apartament me qera te komuna e parisit, 200 mije leke mbikalimi i komunes, rruga e zallit, afer shkolles marlin barleti, mobiluar me t

Jepet Apartament Me Qera Te Komuna E Parisit, 200 Mije Leke

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Mbikalimi i komunes, rruga e zallit, afer shkolles marlin barleti, mobiluar me te gjitha... 23/02/2020 13:58... Lexo detajet..

10,000 Leke Ndarje qeraje Kerkoj nje vajze per ndarje qeraje. Shtepia ndodhet tek rruga e durresit mbrapa

Ndarje Qeraje

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Kerkoj nje vajze per ndarje qeraje. shtepia ndodhet tek rruga e durresit mbrapa ambasades kineze. hyrje 1+1 20'000 leke me kushte shume te mira per dy persona.te jete vajze e rregullt ne lidhje me qerane dhe bashkjetesen. ... 23/02/2020 13:55... Lexo detajet..

500 Euro

Apartament 2+1+2wc (120 m2) perballe stadiumit dinamo, ne rruge kryesore (zone perfekte) pallat i ri me administrim korrekt, ashensor dhe banore te sh... (Premium 31.12.2020)

400 Euro

Jepet Ap 1+1 Bllok

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.07 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet apartament 1+1 i mobiluar shume mire ne pallat te ri me ashensor , i perbere nga 1 dhome gjumi , sallon i madh , kuzhine , tualet , ballkon i m... (Premium 24.02.2020)

380 Euro

Q1759 te dhenat e ndarjes: - 3 dhoma gjumi - 1 sallon + 1 kuzhine - 2 tualet - 1 ballkon - hipoteke : po - sip totale:105m2 - sip neto ... (Premium 31.12.2020)

25,000 Leke Shtepi me qera 2+1 Jap shtepi me qera 2+1,kati2,shtepi private, vend parkimi per makina ne oborr,u

Shtepi Me Qera 2+1

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jap shtepi me qera 2+1,kati2,shtepi private, vend parkimi per makina ne oborr,uj dhe drita 24 ore. cmimi i diskutueshem... 23/02/2020 13:53... Lexo detajet..

650 Euro Jepet me qira apartament 3+1.Tek sheshi wilson kati i dyte.Per zyra dhe banim Jepet me qera apartament 3+1 tek sheshi wilson kati i dyte,pallat egzistues I ri

Jepet Me Qira Apartament 3+1.tek Sheshi Wilson Kati I Dyte.per Zyra Dhe Banim

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
150.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apartament 3+1 tek sheshi wilson kati i dyte,pallat egzistues i rikonstruktuar me parket.apartamenti jepet per banim ose per zyra.siperfaqja150m2. cmimi 650 euro.... 23/02/2020 13:52... Lexo detajet..

22,000 Leke Jepet me qera gazonjere220 mije leke muaj ;zona 21 dhjetorit:tek Globe perball deliorgjit Jepet me qera gazonjere 
Zona e 21 dhjetorit 
Siperfaqja 39 m2
Cmimi 22000 le

Jepet Me Qera Gazonjere220 Mije Leke Muaj ;zona 21 Dhjetorit:tek Globe Perball Deliorgjit

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
39.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera gazonjere zona e 21 dhjetorit siperfaqja 39 m2 cmimi 22000 leke muaj pa diskutueshm kati 1 i pallat 3 katesh vendndodhja tek globe perball deliorgjit rruga e kavajës ... 23/02/2020 13:50... Lexo detajet..

15,000 Leke ME shigjeta perballe jepet me qera gazonjere mobiluar buze rruges mbrapa karburant veliaj petrol

Me Shigjeta Perballe Jepet Me Qera Gazonjere Mobiluar

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
30.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Buze rruges mbrapa karburant veliaj petrol... 23/02/2020 13:49... Lexo detajet..

350 Euro

2+1 Me Qera Ne Don Bosko (vizion Plus)

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera apartamenti 2+1 totalisht i sapo mobiluar pervec njeres dhome e cila mobilohet sipas kerkeses se qeramarrsit... apartamenti ndodhet ne n... (Premium 28.02.2020)

400 Euro

2+1+bllk, I Pabauar Me Pare (110 M2) Vasil Shanto* - Pallat I Ri | Ashensor | Kondicioner | Mobilim

Vasil Shanto | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jepet me qera apt i pabanuar me pare 2+1+ballkon (110 m2) (vasil shanto - rr. jusuf vrioni) pallat i ri me ashensor | ndertime dhe mobilim cilesor | k... (Premium 31.12.2020)

330 Euro

Jepet me qera nje super apartament 2+1 tek komuna e parisit, fiks tek lulishtja, ne super pallat me ashensor. apartameni organizohet nga salloni, am... (Premium 07.03.2020)

400 Euro

Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri banimi te sapoperfunduar, i cili te ofron te gjitha facilitetet. apartamenti ka nje siperfaqe rreth 85 m2 d... (Premium 24.02.2020)

450 Euro

Prane Stadiumit Dinamo ,ambjent Per Zyre ,2+1 Me Qera

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (1.72 Km nga qendra) Living In Tirana
2+1 Dhoma | Kuzhine
81.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Prane stadiumit dinamo ,jepet me qera per ambjent zyrash ,apartament 2+1 . apartamenti eshte i organizuar ne koridor ,3 dhoma ,aneks dhe tualet . ndod... (Premium 14.03.2020)

250 Euro

Jepet garsoniere me qira, mbas casa italia. siperfaqja totale prej 58m² eshte e organizuar ne 1 dhome e cila ka te perfshire : 3 krevat tek 1 tav... (Premium 27.02.2020)

500 Euro

Apartament 2+1+parking Per Qira Prane Kika 2.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
121.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet per qira apartament 2+1 prane kompleksit kika 2. hyrje e bollshme e arreduar totalisht ne menyre bashkekohore me te gjithe aksesoret e nevojshem... (Premium 03.03.2020)

270 Euro

Jepet Me Qera 1+1 Te Liqeni I Thate

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qira apartamenti te liqeni i thate. apartamenti eshte 62 m2 ne katin e pare ne nje zone te qete dhe relaksuese. jepet e mobiluar. organizohet... (Premium 04.03.2020)

500 Euro

Tirane, Afer Bllokut - Apartament 2+1 Me Qera, 500 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.85 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
12 Kati

Rruga zef jubani - afer sheshit wilson dhe bllokut, ne lagje te qete, japim me qera apartament - penthouse, 2+1, kati 12, pallat me ashensor, i mobil... (Premium 07.08.2020)

300 Euro JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1, PRANE SELVISE Jepet me qira apartament ne rrugen "4 Deshmoret" prane Selvise. Aparta

Jepet Me Qira Apartament 1+1, Prane Selvise

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qira apartament ne rrugen "4 deshmoret" prane selvise. apartamenti ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati te ri dhe te mire administruar. organizohet ne 1 sallon dhe kuzhine gatimi, 1 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. te interesuar... 23/02/2020 13:48... Lexo detajet..

15,000 Leke shtepi me qera jepet me qera shtepi 1+1 e mobiluar ne gjendje te mire kati 1 shtepi private

Shtepi Me Qera

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.85 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera shtepi 1+1 e mobiluar ne gjendje te mire kati 1 shtepi private ... 23/02/2020 13:47... Lexo detajet..

285 Euro 3+1+Oborr (Globe - Rr. Stavri Themeli) Zone e Preferuar | e Mobiluar | Hapesire e Madhe me Ndricim Jepet me Qera 3+1+Oborr (Globe - Rr. Stavri Themeli) Zone e Preferuar | e Mobilu

3+1+oborr (globe - Rr. Stavri Themeli) Zone E Preferuar | E Mobiluar | Hapesire E Madhe Me

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.23 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera 3+1+oborr (globe - rr. stavri themeli) zone e preferuar | e mobiluar | hapesire e madhe me ndricim dhe e ngrohte | gjelberim | ambient i ngrohte | dritare me kanxhella | cdo gje e pershtatshme | tualet | te gjitha instalimet funksionale... 23/02/2020 13:28... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim