shtepi me qera bosh 

 Online 152 lexues | 5 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 152 lexues | 5 njoftime ne pritje
600 Euro

- apartament 2+1 me 2 tualete ne rrugen "dervish hima" tek stadiumi qemal stafa. zona ne te cilen ndodhet ka facilitete te shumta dhe e aksesueshme ne... (Premium 23.04.2020)

400 Euro

Jepet me qera super apartament 2 + 1 + 2 wc i pabanuar me pare (117 m2) tek liqeni (rr. peti) ne pallat te ri me ashensor me cip | mobilim shume ciles... (Premium 31.12.2019)

300 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+ballkon (mine peza) vendodhje perfekte | mundesi parkimi ne zone | mobilim i ri dhe cilesor | shtruar me parket | kondici... (Premium 09.02.2020)

395 Euro

Super Apartament 2+1+verande (185 M2) Tek Eleonora/kodra E Diellit, Me Pamje Fantastike

Kodra e Diellit | Tirane (0.93 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
185.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

•super apartament 2+1+ballkon+verande (185 m2) tek eleonora/kodra e diellit (rruga rrapo hekali) me pamje fantastike (kati 6 me ashensor) pallat i r... (Premium 31.12.2019)

250 Euro
Super ap 1+1 te kristal center ( mbikalimi ) Apartament 1+1 te kristal center(tek mbikalimi) e mobiluar me tegjitha pervme te

Super Ap 1+1 Te Kristal Center ( Mbikalimi )

Kodra e Diellit | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 1+1 te kristal center(tek mbikalimi) e mobiluar me tegjitha pervme teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 250 euro... 12/11/2019 23:47... Lexo detajet..

750 Euro
Super 2+1 tek rezidenca 2 kodra e diellit Apartament 2+1 te kodra e diellit(rezidenca kodra e diellit 2,e mobiluar ne meny

Super 2+1 Tek Rezidenca 2 Kodra E Diellit

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 2+1 te kodra e diellit(rezidenca kodra e diellit 2,e mobiluar ne menyre lluksoze ,me te gjitha kushtet,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 750 euro... 12/11/2019 23:47... Lexo detajet..

290 Euro
Super ap 2+1 tek komuna parisit ( mbikalimi kristalit ) Apartament 2+1 te komuna e parisit,(te mbikalimi i kristalit)emobiluar me gjith

Super Ap 2+1 Tek Komuna Parisit ( Mbikalimi Kristalit )

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 2+1 te komuna e parisit,(te mbikalimi i kristalit)emobiluar me gjithcka per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 290 euro... 12/11/2019 23:47... Lexo detajet..

330 Euro Super 2+1 te brryli ( arkitekt sinani ) Apartament 2+1 te Brryli (rruga Arkitekt kasemi)i mobilaur ne menyre moderne me

Super 2+1 Te Brryli ( Arkitekt Sinani )

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 2+1 te brryli (rruga arkitekt kasemi)i mobilaur ne menyre moderne me te gjotha kushtet,i pa banuar me pare,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 330 euro... 12/11/2019 23:47... Lexo detajet..

410 Euro Super ap 2+1 te kopshti botanik Apartament 2+1 te kopshti botanik, me 2 poste parkingu,i mobiluar ne menyre mod

Super Ap 2+1 Te Kopshti Botanik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 2+1 te kopshti botanik, me 2 poste parkingu,i mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet ,kati i 3-te pallat i ri me ashensor ,me nje pamje fatastike,cmimi 410 euro te perfshire dhe taksen e 15%,per me teper na kontaktoni 35568256777... 12/11/2019 23:47... Lexo detajet..

190 Euro Ap 1+1 ne sauk te vjeter ( kristo ceka ) Apartament 1+1 ne sauk te vjeter,Rruga kristo ceka,e mobiluar me te gjitha kusht

Ap 1+1 Ne Sauk Te Vjeter ( Kristo Ceka )

Sauk | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 1+1 ne sauk te vjeter,rruga kristo ceka,e mobiluar me te gjitha kushtet per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 190 euro... 12/11/2019 23:47... Lexo detajet..

350 Euro Super 1+1 te 21-shi ( deliorgji ) Apartament 1+1 te rruga e kavajes,te (KOMPLEKSI I DELIJORGJIT)afer CONAD,i mobil

Super 1+1 Te 21-shi ( Deliorgji )

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 1+1 te rruga e kavajes,te (kompleksi i delijorgjit)afer conad,i mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 350 euro... 12/11/2019 23:47... Lexo detajet..

350 Euro Super ap te kontakt 21-shi ( home plan ) Apartament 1+1 te 21-shi (kompleksi kontakt,pallati home plan)kati i 2-te me as

Super Ap Te Kontakt 21-shi ( Home Plan )

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 1+1 te 21-shi (kompleksi kontakt,pallati home plan)kati i 2-te me ashensor,e mobiluar me gjithcka,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 350 euro cmimi i negociueshem... 12/11/2019 23:47... Lexo detajet..

370 Euro Super 1+1 ne qender ( mine peza ) Apartament 1+1 ne qender te tiranes (rruga mine peza)e mobiluar ne menyre modern

Super 1+1 Ne Qender ( Mine Peza )

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 1+1 ne qender te tiranes (rruga mine peza)e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,e pa banuar me pare,kati i 5-te pallat ekzistues,cmimi 370 euro per me teper na kontaktoni 355682567777... 12/11/2019 23:47... Lexo detajet..

280 Euro

Apartament 2+1+ballkon, gjigand (115 m2) tek rruga e kavajes (zona ofron mundesi parkimi) mobilimi i kompletuar | kondicioner | hapesire e madhe me nd... (Premium 31.12.2019)

30,000 Leke

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Tregu Elektrik

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.03 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartment 2+1,totalisht i mobiluar dhe me hapesira te bollshme ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues.apartamenti eshte i restauruar. ne nje ... (Premium 04.03.2020)

400 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 ne qender perballe ministrise se drejtesise. apartament totalisht i mobiluar mjaft mire i organizuar. apartamenti dis... (Premium 15.11.2019)

330 Euro

Qender Jepet Me Qira Apartament 2+1, Okazion

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.40 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

ne qender te tiranes jepet me qira apartament 2+1, apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri 8-katesh me ashensor dhe te mireadministr... (Premium 06.05.2022)

1,300 Euro Tek Sunrise Residence,Apartament Fantastik 3+1 me Qira Brenda Kompleksit Residencial Sunrise ne Lunder jepet me qera super apartament 3

Tek Sunrise Residence,apartament Fantastik 3+1 Me Qira

Sauk | Tirane (3.25 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
163.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Brenda kompleksit residencial sunrise ne lunder jepet me qera super apartament 3+1+2 .kur flasim per te vecantat e nje apartamenti fillojm te cilesia e ndertimit, te hapesira ,te organizimi brendshem, te siguria , qetesia dhe detaje te tjera qe apart... 12/11/2019 22:55... Lexo detajet..

450 Euro 2+1 (82 m2) Modern (Mozaiku, Tirane) Mobilim Cilesor + Pajisje te Reja + Ashensor dhe Investjme te reja ( vetratar Dopio Xham) Jepet me Qera Apartament 2 + 1 (82 m2) i Ri dhe me Mobilim Modern (* Te Mozaiku

2+1 (82 M2) Modern (mozaiku, Tirane) Mobilim Cilesor + Pajisje Te Reja + Ashensor Dhe Inve

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.44 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera apartament 2 + 1 (82 m2) i ri dhe me mobilim modern (* te mozaiku tirane - paralel me rrugen e ambasadave *)+ ashensor dhe investjme te reja ( vetratar dopio xham - pajisjet elektroshtepiake te reja dhe te markave me cilesore | 3 kondic... 12/11/2019 22:53... Lexo detajet..

550 Euro Tek RTSH, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 !! Tek RTSH jepet me qira super apartament 2+1 ne katin e 6 te nje pallati te ri me

Tek Rtsh, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 !!

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
102.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Tek rtsh jepet me qira super apartament 2+1 ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor. apartamenti eshte organizuar ne 1 dhome ndenje me kuzhine me te gjitha paisjet elektroshtepiake e cila ka ballkon dhe kondicioner, 2 dhome gjumi me kondicioner... 12/11/2019 22:50... Lexo detajet..

600 Euro Jepet Me Qira Apartament 2+1 +Garazhd Tek Stadiumi Qemal Stafa - Apartament 2+1 me 2 tualete ne rrugen "Dervish Hima" tek Stadiumi Qe

Jepet Me Qira Apartament 2+1 +garazhd Tek Stadiumi Qemal Stafa

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (1.85 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

- apartament 2+1 me 2 tualete ne rrugen "dervish hima" tek stadiumi qemal stafa. zona ne te cilen ndodhet ka facilitete te shumta dhe e aksesueshme ne kembe ne zonat me te zhvilluara te tiranes. apartamenti posedon dhe nje garazhd 20 m2 me qepen. apa... 12/11/2019 22:36... Lexo detajet..

700 Euro Ne Qender Jepet Apartament 2+1 me Qira! Ne Zemer te Tiranes, jepet Apartament 2+1 me Qira! Apartamenti ndodhet ne katin

Ne Qender Jepet Apartament 2+1 Me Qira!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.70 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Ne zemer te tiranes, jepet apartament 2+1 me qira! apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 6 katesh dhe ka nje siperfaqe prej 86 m2. apartamenti eshte i mobiluar shume mire dhe i organizuar ne nje ambjent ndenje, kuzhine me vete, 2 dhoma gjum... 12/11/2019 22:34... Lexo detajet..

350 Euro 3+1+2WC+Bllk (Don Bosko) - Parkim ne Zone | Pallat i Ri me Ashensor | Mobilim Cilesor | Kondicioner ne Cdo Dhome Apartament 3+1+2WC+Ballkon, ne Don Bosko (Parkim ne Zone) Pallat i Ri me Ashenso

3+1+2wc+bllk (don Bosko) - Parkim Ne Zone | Pallat I Ri Me Ashensor | Mobilim Cilesor | Ko

Don Bosko | Tirane (1.34 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartament 3+1+2wc+ballkon, ne don bosko (parkim ne zone) pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicioner ne cdo dhome | hapesire e madhe, shtruar me pllake | ndricim perfekt | dritare dopio xham | izolim akustik | termoizolim | hidroizolim |... 12/11/2019 21:54... Lexo detajet..

350 Euro Apartament 1+1 me qira tek kompleksi Kontakt Jepet me qera Apartament 1+1 me siperfaqe 61 m2 kompleksi kontakt. Apartamenti n

Apartament 1+1 Me Qira Tek Kompleksi Kontakt

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
61.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 61 m2 kompleksi kontakt. apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati te te ri me ashensor.organizohet ne sallon me kuzhin te perbashket,1 dhoma gjumi,1 tualete,1 ballkon,i mobiluar ne menyre shume t... 12/11/2019 21:42... Lexo detajet..

370 Euro Apartament me qira 2+1, mbrapa Graviti Bar Jepet me qera Apartament 2+1 me siperfaqe 122m2. Rruga Sulejman Pitarka prane

Apartament Me Qira 2+1, Mbrapa Graviti Bar

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
122.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 122m2. rruga sulejman pitarka prane tatimeve .apartamenti ndodhet ne katin e 9 banim te nje pallati te ri me ashensor.organizohet ne sallon me kuzhin te perbashket,2 dhoma gjumi, 1tualete,ballkon .Çmimi 3... 12/11/2019 21:41... Lexo detajet..

350 Euro Apartament 2+1 me qira, rruga Frang Bardhi Jepet me qera Apartament 2+1 me siperfaqe 95 m2 ne Rruga Frang Bardhi. Apartamen

Apartament 2+1 Me Qira, Rruga Frang Bardhi

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 95 m2 ne rruga frang bardhi. apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati te ri me ashensor. organizohet ne sallon me kuzhin te perbashket,2dhom gjumi,1 2tualete,ballkon ofrohet bosh i pa mobiluar. ... 12/11/2019 21:40... Lexo detajet..

350 Euro

3+1+2wc+bllk (don Bosko) - Parkim Ne Zone | Pallat I Ri Me Ashensor | Mobilim Cilesor | Kondicioner

Don Bosko | Tirane (1.34 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartament 3+1+2wc+ballkon, ne don bosko (parkim ne zone) pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicioner ne cdo dhome | hapesire e madhe, sht... (Premium 31.12.2019)

350 Euro

Jepet super apartament me qera 1+1 me siperfaqe 73 m2 kompleksi delijorgji, nje nder komplekset me te preferuara ne tirane. ndodhet ne katin e 2, me a... (Premium 27.11.2019)

350 Euro

2+1+2wc+2ballkone (180 m2) pas ekomomikut (rr. sotir kolea) zone e preferuar | mobilim cilesor | kondicioner ne cdo dhome | hapesire e madhe me plani... (Premium 31.12.2019)

500 Euro Luxury apartament with a breathtaking view........ Elegance and simplicity are expressed in this 100 sqm apartment. Bright and welc

Luxury Apartament With A Breathtaking View........

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

Elegance and simplicity are expressed in this 100 sqm apartment. bright and welcoming, it consists of a living room with a sofa bed, a fully equipped kitchenette, a pretty double bedroom with an attached bathroom. suitable for couples or one people ... 12/11/2019 19:18... Lexo detajet..

330 Euro Apartament modern tek kompleksi Kontakt......... Jepet me qera apartament modern tek kompleksi Kontakt. Hapesire private, familja

Apartament Modern Tek Kompleksi Kontakt.........

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apartament modern tek kompleksi kontakt. hapesire private, familjare dhe e qete larg zhurmave urbane. nje nder komplekset me te preferuara per banim. ... 12/11/2019 19:17... Lexo detajet..

500 Euro Po punohet per apartentin tuaj ideal....🧱🛠⚒🗝 Jepet me qera apartament luksoz. Me c'do investim cilesore dhe teresisht te

Po Punohet Per Apartentin Tuaj Ideal....🧱🛠⚒🗝

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Jepet me qera apartament luksoz. me c'do investim cilesore dhe teresisht te ri. investim me shije dhe klas. projekt i bere me arkitekt apartamenti perfundon ne nje periudhe kohore prej 10 ditesh... apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 130 m2 me... 12/11/2019 19:17... Lexo detajet..

500 Euro Ekstra luks dhe stil vintage... Ne zonen me te preferuar te Tiranes, vetem 5 min larg bllokut, 10 min larg Liqen

Ekstra Luks Dhe Stil Vintage...

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
133.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

Ne zonen me te preferuar te tiranes, vetem 5 min larg bllokut, 10 min larg liqenit artificial. jepet me qera apartament i investuar deri ne detaj. duke filluar nga elementet bazike per komoditet maksimal si elektroshtepiake cilesore, kuzhine e kom... 12/11/2019 19:17... Lexo detajet..

550 Euro

Tek xhamia e kopshtit botanik, jepet me qira super apartament 2+1+2 tualete me arredim modern, dhe me pamje fantastike nga tirana. apartamenti ofr... (Premium 11.12.2019)

300 Euro

3+1+2ballkon, gjigand (140 m2) perballe ekonomikut - parkim i sigurte | mobilim cilesor | shtruar me parket | kondicioner | ndricim perfekt | dritare ... (Premium 31.12.2019)

35,000 Leke

Prane 7 xhuxhave , jepet me qera 1+1 , i mobiluar ne menyre bashkekohore . apartamenti eshte i organizuar ne koridor , sallon +kuzhine , dhome gjumi ,... (Premium 29.11.2019)

500 Euro

Tirane, Afer Bllokut - Apartament 2+1 Me Qera, 500 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.85 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
12 Kati

Rruga zef jubani - afer sheshit wilson dhe bllokut, ne lagje te qete, japim me qera apartament - penthouse, 2+1, kati 12, pallat me ashensor, i mobil... (Premium 07.08.2020)

390 Euro Super apartament Komod me qira tek Delijorgji... Jepet me qera apartament 2+1 modern, totalisjt i mobiluar me c'do gje te re

Super Apartament Komod Me Qira Tek Delijorgji...

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 modern, totalisjt i mobiluar me c'do gje te re dhe cilesore. apartamenti eshte i kompletuar me kushte bashkekohore, ka kondicioner ne c'do dhome. ... 12/11/2019 19:17... Lexo detajet..

400 Euro Apartament me Qera 2+1 115m2 Jepet Apartament me Qera 2+1, 115m2,katin 9 , pallat i ri me ashensor+ administr

Apartament Me Qera 2+1 115m2

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Jepet apartament me qera 2+1, 115m2,katin 9 , pallat i ri me ashensor+ administrim. i mobiluar duke ofruar te gjithe komoditetin e nevojeshem i organizuar : dhome ndenje+ guzhine+ 2 dhoma gjumi+2 tualete + koridor+ballkon. vendodhja : rruga “kav... 12/11/2019 19:08... Lexo detajet..

395 Euro Super Apartament 2+1+Verande (185 m2) tek Eleonora/Kodra e Diellit, me Pamje Fantastike •SUPER APARTAMENT 2+1+BALLKON+VERANDE (185 M2) TEK ELEONORA/KODRA E DIELLIT (R

Super Apartament 2+1+verande (185 M2) Tek Eleonora/kodra E Diellit, Me Pamje Fantastike

Kodra e Diellit | Tirane (0.93 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
185.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

•super apartament 2+1+ballkon+verande (185 m2) tek eleonora/kodra e diellit (rruga rrapo hekali) me pamje fantastike (kati 6 me ashensor) pallat i ri | mobilim cilesor | parket tek dhomat e gjumit | kondicioner | pajisjet elektroshtepiake te markav... 12/11/2019 18:57... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim