shtepi me qera ditore ne durres

 Online 262 lexues | 16 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
E Mobiluar

380 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.69 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
80 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Apartament 2+1 me vend parkimi ne qender- shume komod dhe i kendshem ( ministra drejtesise- rr. fortuzi- perballe patrissia) me vend parkimi privat- tv ne cdo dhome| pajisur me kondicioner | mobilimi i ri ne gjendje te mire | dyer dhe dritare dopio ... 24/10/2020 23:27... Lexo detajet..

E Mobiluar
1+1
Dhoma|Sallon
85 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

1+1+ballkon 94m2 super i madh, tek sheshi willson - i kompletuar, pjese e nje pallati te ri me ashensor | parket laminat | kondicioner inverter ne cdo dhome cmimi eshte super okazion , dhe vendodhje ideale me pamje te lire q2417 te dhenat e nd... 24/10/2020 11:46... Lexo detajet..

E Mobiluar
3+1
Dhoma|Sallon
145 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Ultra apartament 3+1+2wc+2ballkone me shume shije ne mobilim bashkekohor tek liqeni - zologjiku | cdo gje e re dhe cilesore | pallat i ri me ashensor | kondicioner 18 | kuzhine me vete, me super pamje q2423 te dhenat e ndarjes: - 1 soxhorn... 25/10/2020 09:19... Lexo detajet..

E Mobiluar

35,000 Leke

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.72 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qera apartament 1+1 tek xhamlliku.apartamenti eshte i perbere nga 1 dhome gjumi,salle ngrenie ,salle gatimi,banjo ,post parking.ndodhet ne nje zone shumente mire dhe me plot facilitete.per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni n... 24/10/2020 12:34... Lexo detajet..

18,000 Leke
Shpi me qera Jap gazoniere me qera e mobiluar kontakt 0698863444

18,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
25 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jap gazoniere me qera e mobiluar kontakt 0698863444... 25/10/2020 09:29... Lexo detajet..

18,000 Leke
📣Jepet shtepi me qera 1+1 e kompletuar📣 📣Jepet shtepi me qera

✅Shtepia eshte e organizuar ne 1+1
•Eshte e kom

18,000 Leke

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.07 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

📣jepet shtepi me qera ✅shtepia eshte e organizuar ne 1+1 •eshte e kompletuar me cdo paisje te nevojshme. •eshte e pershtatshme per familjare dhe studente. •shtepia ndodhet te rruga siri kodra, prane hotel meridian 💥cmimi 18000 l... 25/10/2020 09:24... Lexo detajet..

450 Euro
Liqeni - Kopshti Zoologjik - Ultra 3+1+2WC+2Bllk - Arreduar me Shije (Kolltuqe me Porosi) dhe Cilesi Ultra Apartament 3+1+2wc+2ballkone Me Shume Shije Ne Mobilim Bashkekohor Tek Liq

450 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.13 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
145 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Ultra apartament 3+1+2wc+2ballkone me shume shije ne mobilim bashkekohor tek liqeni - zologjiku | cdo gje e re dhe cilesore | pallat i ri me ashensor | kondicioner 18 | kuzhine me vete, me super pamje q2423 te dhenat e ndarjes: - 1 soxhorn... 25/10/2020 09:19... Lexo detajet..

255 Euro 2+1+Bllk (110 m2) ASTIR (Ozoni) Pallat i Ri me Ashensor | I Kompletuar | Kondicioner dhe Cdo Pajisje Jepet Me Qera Apartament 2+1+Ballkon Ne Astir (Ozoni) Pallat I Ri Me Ashensor |

255 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.10 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jepet me qera apartament 2+1+ballkon ne astir (ozoni) pallat i ri me ashensor | mobilim i kompletuar | kondicioner inverter | hapesire e bolleshme me ndricim perfekt | dhomat e gjumit te kompletuara | kuzhine me te gjitha pajisjet | tualet me hidrosa... 25/10/2020 09:17... Lexo detajet..

300 Euro JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TE 21 DHJETORI Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati të ri të mirë admini

300 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.35 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
120 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati të ri të mirë administruar me ashensor. ky apartament ka një siperfaqe prej 120m2. organizohet në dy dhoma gjumi, një tualet, një ambient ndenje dhe një ambient gatimi më vete. ky a... 25/10/2020 09:17... Lexo detajet..

16,000 Leke Jepet me qera garsoniere tek 21 dhjetori Jepet me qera garsoniere e mobiluar 
Garsonieria ndodhet tek 21 dhjetori
Vetem

16,000 Leke

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.15 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
20 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet me qera garsoniere e mobiluar garsonieria ndodhet tek 21 dhjetori vetem per nje person 160 mije leke... 25/10/2020 09:12... Lexo detajet..

300 Euro Jepet apartament 2+1 per qira ne Don Bosko Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri me ashensor ne Don B

300 Euro

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
85 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri me ashensor ne don bosko . ka nje siperfaqe prej 85m2 organizuar ne nje sallon te bollshem dhe ambient gatimi,dy dhoma gjumi,dy ballkone dhe nje tualet.... 25/10/2020 09:09... Lexo detajet..

260 Euro JEPET APARTAMENT 1+1 NE QENDER PRANE KAFE FLORA. Jepet apartament 1+1 me qera ne qender prane kafe Flora. Apartamenti ndodhet ne

260 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.39 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet apartament 1+1 me qera ne qender prane kafe flora. apartamenti ndodhet ne katin e 2te tek nje pallat ekzistues. ambjenti eshte rreth 60m ka tualet me dritare dhe ballkon. ambjenti jepet i mobiluar. per me teper informacion ju lutem kontaktoni.... 25/10/2020 09:08... Lexo detajet..

30,000 Leke Don Bosko jepet me qera apartament 2+1  Jepet me qera apartament 2+1 ne Don Bosko, ka organizim shume te mire te ambient

30,000 Leke

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
104 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qera apartament 2+1 ne don bosko, ka organizim shume te mire te ambienteve, apartamenti ndodhet ne pallat te ri, me ashensor , mobilimi eshte bashkohore , per me shume informacion ose foto ju lutem me kontaktoni ... 25/10/2020 09:08... Lexo detajet..

315 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+ballkon tek kompleksi ana - qytet student | nga komplekset me te mire ne qytet, me hapesira te gjelberta dhe kend lojeras... (Premium 31.12.2020)

400 Euro

Jepet Me Qera Apartament 3+1+2 Tek Ish Ekspozita (prane Gjykates) Okazion

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.28 Km nga qendra)
3+1 Dhoma|Sallon
155.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera 3+1+2 tek ish ekspozita prane gjykates. apartament shum mire i organizuar me hapsira te bollshme dhe mjaft mire i organizuar. ka 3 dho... (Premium 17.11.2020)

320 Euro

Apartament 2+1 Me Qira, 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra) Property Invest Albania
2+1 Dhoma|Sallon
75.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 2+1 me qira ne zonen e 21 dhjetorit ,prane kryqezimit. apartamenti ka nje siperfaqe prej 75 m2 ,te organizuar ne dhome ndenje ,ambient g... (Premium 28.10.2020)

200 Euro Apartament 2+1 per Qira Jepet me qira apartamenti ne katin e dyte te nje vile ne rrugen Jordan Misja, me

200 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.73 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
95 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet me qira apartamenti ne katin e dyte te nje vile ne rrugen jordan misja, me siperfaqe 95 m2. perbehet nga 2 dhoma gjumi, nje dhome ndenje bashke me ambjentin e gatimit dhe 1 ballkon. per me shume informacion kontaktoni ne nr e telefonit.... 25/10/2020 09:07... Lexo detajet..

30,000 Leke Apartament me Qera tek 21 Dhjetori,  30.000 leke Jepet me qera apartament 2+1 90m2 ne rrugen Muhamet Gjollesha, 30.000 leke
Apar

30,000 Leke

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.35 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet me qera apartament 2+1 90m2 ne rrugen muhamet gjollesha, 30.000 leke apartamenti ndodhet ne katin e dyte , ne nje nga zonat me te mira te tiranes, tek 21 dhjetori . ka ndricim dhe drite te mire natyrale i organizuar ne nje salon, nje ambient g... 25/10/2020 09:07... Lexo detajet..

30,000 Leke APARTAMENT 1+1 PER QIRA SELVIA Jepet me qira apartamenti 1+1  me siperfaqe 55m², ndodhet te Selvia ne nje zone

30,000 Leke

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
55 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet me qira apartamenti 1+1 me siperfaqe 55m², ndodhet te selvia ne nje zone shume te mire te tiranes. ndodhet ne katin e 2 te nje vile me strukture te nje pallati. organizohet nga salloni i perbashket me kuzhinen ,nje dhome gjumi , nje tual... 25/10/2020 09:05... Lexo detajet..

35,000 Leke   Jepet apartament  me qira . 🏡Jepet një apartament 1+1 me qira
📐Sipërfaqia 60 m2 
🏗Kati 3

35,000 Leke

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.72 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

🏡jepet një apartament 1+1 me qira 📐sipërfaqia 60 m2 🏗kati 3 🚗gjithashtu jepet me gjithë garazhd. 🛋e mobiluar. 💶çmimi 350 lekë. 📍zona xhamllikut ngjitur me rosman dhe lala . 📌jepet vetëm për familjar.... 25/10/2020 08:58... Lexo detajet..

300 Euro JEPET APARTAMENT ME QIRA 3+1 Jepet apartament 3+1 me qira tek Pallati me shigjeta 
Apartamenti ndodhet ne nj

300 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.40 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
119 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet apartament 3+1 me qira tek pallati me shigjeta apartamenti ndodhet ne nje zone e cila te ofrone te gjitha fasilitetet per nje jetese komode . apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri... 25/10/2020 08:47... Lexo detajet..

35,000 Leke Jepet me qera 2+1 cdo gje e re! Jepet me qera 2+1 e mobiluar,cdo gje e re ne qese.Perball Amerikan 3

35,000 Leke

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (2.98 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
79 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jepet me qera 2+1 e mobiluar,cdo gje e re ne qese.perball amerikan 3... 25/10/2020 08:42... Lexo detajet..

450 Euro  Super apartament prane SOHO bar  Super apartament modern, ne myslym Shyr, prane Soho bar. 
Aredim i ri, ndertim

450 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
91 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Super apartament modern, ne myslym shyr, prane soho bar. aredim i ri, ndertim i ri. pallat i survejuar nga kamera dhe siguri 24h. zone shume favorite me te gjitha sherbimet afer. ... 25/10/2020 08:42... Lexo detajet..

320 Euro 2+1+Bllk (115 m2) tek Rruga e Durresit (Qemal Stafa) Ashensor | Mobilim Cilesor | Kondicioner Jepet Me Qera Apartament 2+1+Ballkon, Tek Rruga E Durresit (Qemal Stafa) Zone Pe

320 Euro

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.77 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
115 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qera apartament 2+1+ballkon, tek rruga e durresit (qemal stafa) zone perfekte, afer qendres | pallat i ri me ashensor | i mobiluar me shume shije dhe cilesi | kondicioner dhe cdo pajisje | dhomat e gjumit me dysheke cilesor | te gjitha insta... 25/10/2020 08:40... Lexo detajet..

35,000 Leke Apartament me qira ne Xhamllik 1+1 Jepet apartament me qira 1+1,+ garazh personal ,Xhamllik prane rosman & lala

35,000 Leke

Brryli | Tirane (1.72 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet apartament me qira 1+1,+ garazh personal ,xhamllik prane rosman dhe lala me siperfaqe 70m2. kati i 3 organizohet: •salloni dhe guzhina jane organizuar se bashku. • 1 dhome gjumi •1 tualet ofrohet: • i mobiluar • ne... 25/10/2020 08:40... Lexo detajet..

420 Euro

Jepet me qera kati iii i nje vile me hapsire 140m2 me strukture 3+1 me kuzhine me vete +1 studio + 1 tualet dhe me 2 ballkone te medha| nje mundesi e ... (Premium 31.12.2020)

350 Euro

Jepet me qera apartament 1+1+ballkon **totalisht i investuar | vendndodhje perfekte midis pazarit te ri dhe selvise| mobilim bashkekohor | pallat ultr... (Premium 31.12.2020)

350 Euro APARTAMENT 2+1 ME QIRA ZOGU I ZI Jepet me qira apartamenti 2+1+2 tualet me siperfaqe 127m2 Zogu i zi ne nje zone

350 Euro

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.14 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
127 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jepet me qira apartamenti 2+1+2 tualet me siperfaqe 127m2 zogu i zi ne nje zone shum te mir te tiranes. ndodhet ne kati e 5 te nje pallati te ri me ashensor. organizohet me sallon te perbashket me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon. ofrohet teresisht... 25/10/2020 08:40... Lexo detajet..

600 Euro Jepet me qera apartament në rrugën Perlat Rexhepi, Bllok prane Xheko Imperial Jepet me qera apartament në rrugën Perlat Rexhepi, Bllok prane Xheko Imperial

600 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
107 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
7
Kati

Jepet me qera apartament në rrugën perlat rexhepi, bllok prane xheko imperial apartamenti ndodhet në katin e 7 banim të një pallati të ri dhe ka sipërfaqe totale prej 107 m2. organizimi i brendshëm është shumë i mirë, me një korridor i... 25/10/2020 08:40... Lexo detajet..

1,800 Euro VILE LUKSOZE 3-KATESHE PER QIRA NE SURREL! Jepet me qira vile luksoze 3-kateshe e re ne Lanabregas e projektuar ne nje nga

1,800 Euro

Fresku/Linze | Tirane
5+1
Dhoma|Sallon
671 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qira vile luksoze 3-kateshe e re ne lanabregas e projektuar ne nje nga zonat me te bukura, te qete dhe relaksuese me ajrin e paster te malit te dajtit. organizohet: katin e pare ka nje ambient ndenjeje te bollshem, kuzhine gatimi dhe kend ng... 25/10/2020 08:39... Lexo detajet..

32,000 Leke Qera, Apartament 2+1  Qera, Apartament 2+1 tek "Inxhinieria Ndërtimit" .
Sip:120 m2
🛏

32,000 Leke

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.35 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
120 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
2
Kati

Qera, apartament 2+1 tek "inxhinieria ndërtimit" . sip:120 m2 🛏 2 dhoma gjumi 🛋ambjent ndenjie 🛎ambjent gatimi 🛁 2 tualete ballkon 📌totalisht i investuar dhe pjesërisht i mobiluar. 🔺me sistem kondicionimi . 🔺 hyrje m... 25/10/2020 08:37... Lexo detajet..

255 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+ballkon ne astir (ozoni) pallat i ri me ashensor | mobilim i kompletuar | kondicioner inverter | hapesire e bolleshme me ... (Premium 31.12.2020)

350 Euro

Jepet Apartament 1+1 Midis Myslym Shyrit Dhe Rruges Kavajes

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet apartamenta 1+1 totalisht i mobiluar mbrapa karburant kastrati tek rr myskyn shyri. ambjenti eshte i ndare ne nje korridor qe te con tek dhoma e... (Premium 04.11.2020)

15,000 Leke Jap gazonjere me qera Japim gazonjere me qera , 150 mijeleke te perfshire uje e drita . Adresa : Rruga

15,000 Leke

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.69 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
20 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Japim gazonjere me qera , 150 mijeleke te perfshire uje e drita . adresa : rruga fuat toptani , 200 m lart vilave gjermane , ... 25/10/2020 08:37... Lexo detajet..

18,000 Leke Jap me qera vile 3 katce (kati 1), 1+1 ne Tirane rruga Sadik Petrela afer oxhakut. Jap me qera vile 3 katce kati 1, 2 hyrje se cila 1+1 (1 dhome + guzhine). Jane t

18,000 Leke

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (2.42 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
125 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jap me qera vile 3 katce kati 1, 2 hyrje se cila 1+1 (1 dhome + guzhine). jane te reja, mobiluar. ka parking, bace, ballkon, uje/drita 24 ore. cmimi: 230 mije leke te vjetra. klientet qe do te ofrohen duhen te paguajn 1 muaj garancion qe do te rikthe... 25/10/2020 08:36... Lexo detajet..

400 Euro Super okazion te Myslym Shyri !! Jepet me qera apartament i arreduar ne menyre bashkekohore, 1+1 ne pallat te ri.

400 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
80 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Jepet me qera apartament i arreduar ne menyre bashkekohore, 1+1 ne pallat te ri. ... 25/10/2020 08:27... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim