shtepi me qera ditore ne tirane

 Online 157 lexues | 21 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
E Mobiluar

380 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.69 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
80 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Apartament 2+1 me vend parkimi ne qender- shume komod dhe i kendshem ( ministra drejtesise- rr. fortuzi- perballe patrissia) me vend parkimi privat- tv ne cdo dhome| pajisur me kondicioner | mobilimi i ri ne gjendje te mire | dyer dhe dritare dopio ... 24/10/2020 23:27... Lexo detajet..

E Mobiluar
1+1
Dhoma|Sallon
85 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

1+1+ballkon 94m2 super i madh, tek sheshi willson - i kompletuar, pjese e nje pallati te ri me ashensor | parket laminat | kondicioner inverter ne cdo dhome cmimi eshte super okazion , dhe vendodhje ideale me pamje te lire q2417 te dhenat e nd... 24/10/2020 11:46... Lexo detajet..

E Mobiluar
3+1
Dhoma|Sallon
145 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Ultra apartament 3+1+2wc+2ballkone me shume shije ne mobilim bashkekohor tek liqeni - zologjiku | cdo gje e re dhe cilesore | pallat i ri me ashensor | kondicioner 18 | kuzhine me vete, me super pamje q2423 te dhenat e ndarjes: - 1 soxhorn... 24/10/2020 09:51... Lexo detajet..

E Mobiluar

35,000 Leke

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.72 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qera apartament 1+1 tek xhamlliku.apartamenti eshte i perbere nga 1 dhome gjumi,salle ngrenie ,salle gatimi,banjo ,post parking.ndodhet ne nje zone shumente mire dhe me plot facilitete.per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni n... 24/10/2020 12:34... Lexo detajet..

1,800 Euro
VILE LUKSOZE 3-KATESHE PER QIRA NE SURREL! Jepet me qira vile luksoze 3-kateshe e re ne Lanabregas e projektuar ne nje nga

1,800 Euro

Fresku/Linze | Tirane
5+1
Dhoma|Sallon
671 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qira vile luksoze 3-kateshe e re ne lanabregas e projektuar ne nje nga zonat me te bukura, te qete dhe relaksuese me ajrin e paster te malit te dajtit. organizohet: katin e pare ka nje ambient ndenjeje te bollshem, kuzhine gatimi dhe kend ng... 25/10/2020 08:39... Lexo detajet..

32,000 Leke
Qera, Apartament 2+1  Qera, Apartament 2+1 tek "Inxhinieria Ndërtimit" .
Sip:120 m2
🛏

32,000 Leke

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.35 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
120 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
2
Kati

Qera, apartament 2+1 tek "inxhinieria ndërtimit" . sip:120 m2 🛏 2 dhoma gjumi 🛋ambjent ndenjie 🛎ambjent gatimi 🛁 2 tualete ballkon 📌totalisht i investuar dhe pjesërisht i mobiluar. 🔺me sistem kondicionimi . 🔺 hyrje m... 25/10/2020 08:37... Lexo detajet..

15,000 Leke
Jap gazonjere me qera Japim gazonjere me qera , 150 mijeleke te perfshire uje e drita . Adresa : Rruga

15,000 Leke

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.69 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
20 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Japim gazonjere me qera , 150 mijeleke te perfshire uje e drita . adresa : rruga fuat toptani , 200 m lart vilave gjermane , ... 25/10/2020 08:37... Lexo detajet..

18,000 Leke Jap me qera vile 3 katce (kati 1), 1+1 ne Tirane rruga Sadik Petrela afer oxhakut. Jap me qera vile 3 katce kati 1, 2 hyrje se cila 1+1 (1 dhome + guzhine). Jane t

18,000 Leke

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (2.42 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
125 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jap me qera vile 3 katce kati 1, 2 hyrje se cila 1+1 (1 dhome + guzhine). jane te reja, mobiluar. ka parking, bace, ballkon, uje/drita 24 ore. cmimi: 230 mije leke te vjetra. klientet qe do te ofrohen duhen te paguajn 1 muaj garancion qe do te rikthe... 25/10/2020 08:36... Lexo detajet..

400 Euro Super okazion te Myslym Shyri !! Jepet me qera apartament i arreduar ne menyre bashkekohore, 1+1 ne pallat te ri.

400 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
80 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Jepet me qera apartament i arreduar ne menyre bashkekohore, 1+1 ne pallat te ri. ... 25/10/2020 08:27... Lexo detajet..

350 Euro Super okazion super apartament !!!  Jepet me qera super apartament super i mobiluar me kushte moderne 1+1 ne pallat

350 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

Jepet me qera super apartament super i mobiluar me kushte moderne 1+1 ne pallat te ri ne katin e 8... 25/10/2020 08:27... Lexo detajet..

550 Euro Super apartament me qera ne myslym shyri !!  Jepet me qera super apartament 2+1 ne Myslym Shyr... 
Super i kompletuar deri n

550 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
98 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

Jepet me qera super apartament 2+1 ne myslym shyr... super i kompletuar deri ne detajin me te vogel per nje jetese bashkekohore. ne zone me te gjitha sherbimet afer. pallat i ri me ashensor dhe survejim me kamera... cmimi:550€ tel/wp: 067647... 25/10/2020 08:27... Lexo detajet..

450 Euro Super okazion te liqeni i thate !! Super apartament 2+1 tek liqeni i thate. 
I arreduar me arkitekt dhe i pabanuar

450 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.48 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
99 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Super apartament 2+1 tek liqeni i thate. i arreduar me arkitekt dhe i pabanuar me pare. apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri ne nje zone shume te preferuar, me ajer te paster. 450 euro... 25/10/2020 08:26... Lexo detajet..

600 Euro Super apartament !!!  Mirmengjes me kete super apartament ne Myslym Shyr... 
Super arredim...
Super

600 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
160 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Mirmengjes me kete super apartament ne myslym shyr... super arredim... super siperfaqe prej 160m2. parkim i pershire... uje dhe drita perfshire... cmimi:600€... 25/10/2020 08:26... Lexo detajet..

315 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+ballkon tek kompleksi ana - qytet student | nga komplekset me te mire ne qytet, me hapesira te gjelberta dhe kend lojeras... (Premium 31.12.2020)

400 Euro

Jepet Me Qera Apartament 3+1+2 Tek Ish Ekspozita (prane Gjykates) Okazion

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.28 Km nga qendra)
3+1 Dhoma|Sallon
155.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera 3+1+2 tek ish ekspozita prane gjykates. apartament shum mire i organizuar me hapsira te bollshme dhe mjaft mire i organizuar. ka 3 dho... (Premium 17.11.2020)

320 Euro

Apartament 2+1 Me Qira, 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra) Property Invest Albania
2+1 Dhoma|Sallon
75.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 2+1 me qira ne zonen e 21 dhjetorit ,prane kryqezimit. apartamenti ka nje siperfaqe prej 75 m2 ,te organizuar ne dhome ndenje ,ambient g... (Premium 28.10.2020)

500 Euro Super okazion te zogu i zi !!!  Super apartament 3+1+2, 140m2 tek Zogu Zi prane Ring Center. 
I arreduar ne men

500 Euro

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (2.23 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
140 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Super apartament 3+1+2, 140m2 tek zogu zi prane ring center. i arreduar ne menyre bashkekohore dhe teper komode. ka dhe nje post parkimi te perfshire ne cmim. 550 euro... 25/10/2020 08:25... Lexo detajet..

350 Euro Apartament me qera te myslym shyri !!  Jepet me qera apartament , i mobiluar 1+1 ne katin e 3 te nje pallati te ri,

350 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.89 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
85 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qera apartament , i mobiluar 1+1 ne katin e 3 te nje pallati te ri, ... 25/10/2020 08:25... Lexo detajet..

300 Euro Super okazion te myslym shyri !!! Super apartament modern ne Myslym Shyr, ne pallat te ri...
Mobilim modern...
Z

300 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (2.83 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Super apartament modern ne myslym shyr, ne pallat te ri... mobilim modern... zone teper favorite... cmimi:300 euro super mundesi apartament 300€ ... 25/10/2020 08:24... Lexo detajet..

400 Euro Apartament me qera te Globi !!!  Jepet me qera apartament 3+1 afer Globit ne rruge te Kavajes . Apartamenti ndodh

400 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
153 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

Jepet me qera apartament 3+1 afer globit ne rruge te kavajes . apartamenti ndodhet ne pallat te ri ne katin e 8 dhe i arreduar me kushte bashkekohore . ... 25/10/2020 08:24... Lexo detajet..

20,000 Leke 1+1 me qera fresku Tek fresku prane stacionit te fundit te porcelanit jepet me qera apartament 1 pl

20,000 Leke

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
84 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Tek fresku prane stacionit te fundit te porcelanit jepet me qera apartament 1 plus 1 totalisht i mobiluar modern mobilim i ri dhe bashkohor pallat i ri dhe i mireadministruar uji dhe drita 24 ore parkim falas.... 25/10/2020 08:24... Lexo detajet..

350 Euro Apartament per qira 2+1 Kompleksi Kontakt 21 Dhjetori  Jepet me qera apartament 2+1, me siperfaqe 87m², tek Homeplane, Kompleksi Konta

350 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.96 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
92 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qera apartament 2+1, me siperfaqe 87m², tek homeplane, kompleksi kontakt, 21 dhjetori. organizohet ne sallon ndenje+ ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon. pallat i ri ashensor kati 3 Çmimi: 350€ kontakto:0698838662... 25/10/2020 08:22... Lexo detajet..

18,000 Leke Jepet me qera Jepet shtepi me qera e mobiluar dhe e mirembajtur

18,000 Leke

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.25 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
38 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet shtepi me qera e mobiluar dhe e mirembajtur ... 25/10/2020 08:19... Lexo detajet..

54,000 Leke Ndarje qeraje Kerkohen 2 vajza per ndarje qeraje

54,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Kerkohen 2 vajza per ndarje qeraje ... 25/10/2020 08:19... Lexo detajet..

20,000 Leke Ndarje qeraje Kerkohen 2 vajza per ndarje qeraje 
Hyrja eshte 2+1 ,kati 5, Astir  
Qeraja 20

20,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
80 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Kerkohen 2 vajza per ndarje qeraje hyrja eshte 2+1 ,kati 5, astir qeraja 20 000 leke te reja , 5 000 leke te reja personi... 25/10/2020 08:18... Lexo detajet..

420 Euro

Jepet me qera kati iii i nje vile me hapsire 140m2 me strukture 3+1 me kuzhine me vete +1 studio + 1 tualet dhe me 2 ballkone te medha| nje mundesi e ... (Premium 31.12.2020)

350 Euro

Jepet me qera apartament 1+1+ballkon **totalisht i investuar | vendndodhje perfekte midis pazarit te ri dhe selvise| mobilim bashkekohor | pallat ultr... (Premium 31.12.2020)

20,000 Leke Jepet shtepi me qera pas kishes se don boskos,afer vizion plus. Japim shtepi me qera,te mobiluar pas Kishes se Don Boskos ,prane vizion plus,
1

20,000 Leke

Don Bosko | Tirane (1.71 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Japim shtepi me qera,te mobiluar pas kishes se don boskos ,prane vizion plus, 1+1 ,shtepi private ,kati 3. cmimi: 200.000 leke... 25/10/2020 08:14... Lexo detajet..

21,000 Leke JEPET ME QIRA APARATAMENT 1+1 NË RR. “FUAT TOPTANI”, MBI VILAT GJERMANE, TIRANË Jepet me qira apartament 1+1 në rrugën “ Fuat Toptani”, Tiranë.
Organizo

21,000 Leke

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.74 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet me qira apartament 1+1 në rrugën “ fuat toptani”, tiranë. organizohet në sallon+ kuzhinë, 1 dhomë gjumi e bollshme, 1 tualet, ballkon . apartamenti është i investuar dhe gjithashtu me punime shumë cilësore . jepet me qira i mob... 25/10/2020 08:13... Lexo detajet..

15,000 Leke Jepet shtepi me qera  Shtepi me qera

15,000 Leke

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.63 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
32 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Shtepi me qera ... 25/10/2020 08:08... Lexo detajet..

25,000 Leke Japim shtëpi me qera Shtëpia është 1+1 (78 m ) e mobiluar. 
Ajo është në katin e 7 ( pallati k

25,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
78 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Shtëpia është 1+1 (78 m ) e mobiluar. ajo është në katin e 7 ( pallati ka ashensor) për më shumë informacione mund të kontaktoni në këtë numër 0683227183... 25/10/2020 07:57... Lexo detajet..

255 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+ballkon ne astir (ozoni) pallat i ri me ashensor | mobilim i kompletuar | kondicioner inverter | hapesire e bolleshme me ... (Premium 31.12.2020)

350 Euro

Jepet Apartament 1+1 Midis Myslym Shyrit Dhe Rruges Kavajes

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet apartamenta 1+1 totalisht i mobiluar mbrapa karburant kastrati tek rr myskyn shyri. ambjenti eshte i ndare ne nje korridor qe te con tek dhoma e... (Premium 04.11.2020)

17,000 Leke jepet shtepi me garsoniere perball pallatit me shigjeta cmimi i diskutushem

17,000 Leke

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
30 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Perball pallatit me shigjeta cmimi i diskutushem... 25/10/2020 07:50... Lexo detajet..

25,000 Leke Apartament me Qera 1+1 73m2. Jepet me qera apartamenti 1+1,73m2,kati 9,i mobiluar,pallat i ri me ashensor&

25,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
73 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
9
Kati

Jepet me qera apartamenti 1+1,73m2,kati 9,i mobiluar,pallat i ri me ashensordheadministrim. 📌vendndodhja:astir. 💶Çmimi:25.000/lekë të reja çdo muaj. për më tepër informacion më kontaktoni në what's appdhecel.... 25/10/2020 07:50... Lexo detajet..

38,000 Leke Universiteti Europian 2+1 mobilim bashkekohore 38.000 lek Jap me qera apartament te mobiluar 2+1 ne katin e 3 pallat i ri, me mobilim bash

38,000 Leke

Vasil Shanto | Tirane (1.70 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jap me qera apartament te mobiluar 2+1 ne katin e 3 pallat i ri, me mobilim bashkekohore ne gjendje te mire. sallon ndenje me hapesire, kuzhine gatimi, 2 dhoma gjumi. hapesire 100m2, apartament me drite.... 25/10/2020 07:49... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim