shtepi me qera gazeta astir

 Online 391 lexues | 25 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
300 Euro

300 Euro

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (0.98 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet me qera apartament 1+1+ballkon (i madh) tek air stadium (rr. elbasanit) zone perfekte | pallat me ashensor | i mobiluar | kondicioner | i kompletuara me cdo gje | strukture e rregullt | hapesire e bolleshme | ndricim perfekt | tualet me hidrosa... 25/09/2020 12:02... Lexo detajet..

330 Euro

330 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.34 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet per here te pare me qera apt 1+1 tek gjimnazi partizani (afer qendres) zone perfete | pallat i ri me ashensor dhe adminsitrim perfekt | mobilim i ri + pajisje shume pak te perdorura | kondicioner invester | kuzhine e re | dhome gjumi e kompletu... 23/09/2020 21:52... Lexo detajet..

365 Euro

365 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.84 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Ne myslym (drejtoria e policise) jepet me qera apartament i pabanuar me pare - 2+1+ballkon, super cilesore si banese, me mobilim te kompletuar | dysheme me parket | kondicioner inverter | hapesire e bolleshme me ndricim shume te mire | dhomat e gjumi... 24/09/2020 19:07... Lexo detajet..

35,000 Leke

35,000 Leke

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
67 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet me qera apartament 1+1 tek rruga e kavajes ( prane bllokut te ambasadave) apartamet 1+1 i mobiluar ne menyre mjaft komode ndodhet ne katin e 2 te nje pallati. dhoma e ndenjes dhe e gatimit totalisht e mobiluar dhe dhoma e gjumit me krevat dop... 25/09/2020 20:46... Lexo detajet..

30,000 Leke
Jepet me Qera Apartamenti 2+1 + Aneks + Ballkon Përballë Sky 2 Hotel 📌 Pozicion mjaft i favorshëm për cdo moshë. Me dalje në Bllok, Myslym Shy

30,000 Leke

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.33 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
5
Kati

📌 pozicion mjaft i favorshëm për cdo moshë. me dalje në bllok, myslym shyr, taivan(parku rinia), qendër. Çmimi bëhet [u]30,000[/u] lekë nga 35,000 lekë për shkak të situates me covid-19 [i]new[/i]: ⚡internet ultra i shpejtË 100... 25/09/2020 21:01... Lexo detajet..

260 Euro
Astir , 1+1 me qera i kompletuar, uji i perfshire ne cmim Astir, prane Bar Oslos , jepet me qera apartament 1+1 i kompletuar . Apartamenti

260 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
67 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Astir, prane bar oslos , jepet me qera apartament 1+1 i kompletuar . apartamenti ndodhet ne katin e 6 , pallat i ri me ashensor . dhomat jane te kompletuara , kuzhina e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket . salloni ka kondicioner . tualeti ka aj... 25/09/2020 20:54... Lexo detajet..

25,000 Leke
Jepet Apartament me Qera 1+1 Astir Jepet apartament 1+1 ne Astir 
Totalisht i Mobiluar
Kati 8 
Me Ashensor
 Per

25,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.93 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Jepet apartament 1+1 ne astir totalisht i mobiluar kati 8 me ashensor per me shum informacion ju lutem kontaktoni ... 25/09/2020 20:53... Lexo detajet..

100 Euro Jepet dhome me qera Jepet dhome me qera perballe gjykates administrative te tiranes per nje person

100 Euro

Laprake | Tirane (3.10 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
20 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet dhome me qera perballe gjykates administrative te tiranes per nje person... 25/09/2020 20:46... Lexo detajet..

35,000 Leke Jepet me qera apartament 1+1 tek rruga Kavajes ( prane bllokut te Ambasadave) Jepet me qera apartament 1+1 tek rruga e Kavajes ( prane Bllokut te Ambasadave)

35,000 Leke

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
67 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet me qera apartament 1+1 tek rruga e kavajes ( prane bllokut te ambasadave) apartamet 1+1 i mobiluar ne menyre mjaft komode ndodhet ne katin e 2 te nje pallati. dhoma e ndenjes dhe e gatimit totalisht e mobiluar dhe dhoma e gjumit me krevat dop... 25/09/2020 20:46... Lexo detajet..

40,000 Leke Jepet me qera apartment i ri ne qender e Durresit Apartament i ri i mobiluar totalisht, me pamje te mrekullueshme nga deti, JEPET
3+1
Dhoma|Sallon
138 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
10
Kati

Apartament i ri i mobiluar totalisht, me pamje te mrekullueshme nga deti, jepet me qera vetem per te huaj. siperfaqe 138m2, administrim serioz, uje, drita 24h, sistem kondicionimi, ndricimi bashkekohor, internet, paytv. ofrohet komision per agjensite... 25/09/2020 20:43... Lexo detajet..

20,000 Leke Jepet me qera kati I 2 e mobiluar Jepet me qear kati I 2 
1+1 banjo dhe verant e madhe 
E mobiluar per me shum

20,000 Leke

Don Bosko | Tirane (1.82 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
50 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet me qear kati i 2 1+1 banjo dhe verant e madhe e mobiluar per me shum informacion kontaktoni ne numrin e celularit ... 25/09/2020 20:39... Lexo detajet..

20,000 Leke Jap hyrje me qera 1+1 Jap hyrje 1+1 me qera e mobiluar kati i 1 ne nje shtepi private ne Qytetin stude

20,000 Leke

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (2.10 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
46 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jap hyrje 1+1 me qera e mobiluar kati i 1 ne nje shtepi private ne qytetin studenti 100 m poshte big market. ... 25/09/2020 20:36... Lexo detajet..

5,000 Leke Ndarje qiraje Shpi me qera / ndarje qeraje

5,000 Leke

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.08 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Shpi me qera / ndarje qeraje... 25/09/2020 20:35... Lexo detajet..

270 Euro

apartament 1+1 i madh ne super vendodhje ( qetesi, rrethohet me gjelberim ne gjitha anet) me orientim lindje dhe me cdo pajisje elektrshtepiake a+++ ... (Premium 31.12.2020)

300 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+2 tek rruga e dibres(perball kompleks halili)) jepet me qera apartament 2+1+2 perball kompleks halili pallat i ri me ash... (Premium 17.11.2020)

370 Euro

Jepet Super Ap 1+1 Rr Elbasanit Bashk Me Garazhd

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
83.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

☑️jepet apartament 1+1 ne nje nga zonat me te mira te tiranes tek rruga e elbasanit perball ekonomikut ne nje pallate te ri me ashensor te ndertua... (Premium 08.01.2021)

20,000 Leke Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar siper qyterit studenti tek pompat e ujit Jepet me qera kati i 2 i nje vile 3 katshe me hyrje ne vete siper qytetit studen

20,000 Leke

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (2.53 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
120 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet me qera kati i 2 i nje vile 3 katshe me hyrje ne vete siper qytetit studenti rruga rafall deshnica cmimi 250 mije leke ne muaj nese ke mobilimin vet : lavatrice - frigorifer - dhe bolier dushi : cmimi eshte 200 mije leke ne muaj dhe prefe... 25/09/2020 20:35... Lexo detajet..

250 Euro Jepet me qera apartament 1+1 tek ‘’Kompleksi Ana’’ në rrugen e Elbasanit. Jepet me qira apartament 1+1 tek ‘’Kompleksi Ana’’ në rrugen e Elbasani

250 Euro

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qira apartament 1+1 tek ‘’kompleksi ana’’ në rrugen e elbasanit. apartamenti ndodhet ne katin e katert, te nje pallati te ri me ashensor. apartamenti ka nje siperfaqe prej 70 m2, dhe është i organizuar ne nje ambinet ndenje dh... 25/09/2020 20:31... Lexo detajet..

150 Euro Ambient ne katin e 2te,e kompletuar me te gjitha Pallat,ambient I kompletuar me the gjitha,mundesi per WiFi,prane qendres tregtar

150 Euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.88 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
23 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Pallat,ambient i kompletuar me the gjitha,mundesi per wifi,prane qendres tregtare concord,kati 2 the.... 25/09/2020 20:31... Lexo detajet..

400 Euro Super Apartament 2+1 tek Ekonomiku - Pallat i Ri me Ashensor me Cip | Mobilim i Ri | PARKET Me Qera Super Apartament 2+1 Tek Ekonomiku - Pallat I Ri Me Ashensor Me Cip | M

400 Euro

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (2.10 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Me qera super apartament 2+1 tek ekonomiku - pallat i ri me ashensor me cip | mobilim i ri dhe me shume shije | kondicioner | parket cilesor | dhomat e gjumit te kompletuara | te gjitha instalimet funksionale q2340 te dhenat e ndarjes - 2 ... 25/09/2020 20:26... Lexo detajet..

16,000 Leke Garsoniere me qera Jepet garsoniere me qera e mobiluar , e
Pershtatshme per max 2 persona.
069 76

16,000 Leke

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.73 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
30 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet garsoniere me qera e mobiluar , e pershtatshme per max 2 persona. 069 76 75 768... 25/09/2020 20:23... Lexo detajet..

22,000 Leke Apartament 1+1 me qera ne Ali Dem! Jepet me qira apartament 1+1 ne Ali Dem! Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te n

22,000 Leke

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.15 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
57 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet me qira apartament 1+1 ne ali dem! apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati ekzistues.eshte i orientuar nga perendimi. vendodhja dhe facilitetet perreth sigurojne nje jetese te qete. per nje vizite ne prone na kontaktoni!... 25/09/2020 20:22... Lexo detajet..

18,000 Leke 📣Jepet shtepi me qera 1+1 e kompletuar📣 📣Jepet shtepi me qera

✅Shtepia eshte e organizuar ne 1+1
•Eshte e kom

18,000 Leke

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.07 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

📣jepet shtepi me qera ✅shtepia eshte e organizuar ne 1+1 •eshte e kompletuar me cdo paisje te nevojshme. •eshte e pershtatshme per familjare dhe studente. •shtepia ndodhet te rruga siri kodra, prane hotel meridian 💥cmimi 18000 l... 25/09/2020 20:18... Lexo detajet..

14,000 Leke Shtepi 1+1 Shtepi 1+1

14,000 Leke

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
50 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
2
Kati

Shtepi 1+1... 25/09/2020 20:10... Lexo detajet..

18,000 Leke Jepet me qera Jepet shtepi me qera e mobiluar dhe e mirembajtur

18,000 Leke

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.25 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
38 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet shtepi me qera e mobiluar dhe e mirembajtur ... 25/09/2020 20:09... Lexo detajet..

350 Euro

Ne vasil shanto - jepet me qera apartament 2+1+ballkon ne pallat te ri me ashensor | mobilim cilesor dhe i ri | kondicioner | hapesire e bolleshme me ... (Premium 31.12.2020)

500 Euro

Jepet me qera kati iii i nje vile me hapsire 140m2 me strukture 3+1 me kuzhine me vete +1 studio + 1 tualet dhe me 2 ballkone te medha| nje mundesi e ... (Premium 31.12.2020)

1,000 Euro

Jepet Me Qera Super Apartamentin 3+1 Me Pamje Nga Liqrni Artificjal I Tiranes

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.26 Km nga qendra)
3+1 Dhoma|Sallon
150.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apartamentin 3+1 + 1 parking me pamje nga liqeni artificjal i tiranes kati fundit me ashensor super pamje per me teper kontaktoni ... (Premium 29.09.2020)

600 Euro

Jepet Me Qera Apartamentin 3+1+2 Tualete Bllok Pallat I Ri

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.79 Km nga qendra)
3+1 Dhoma|Sallon
157.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qera apartament 3+1 i mobiluar kati 7 jo i fundit pallat i ri me ashensor dhomat e gjumit te reja gjith ambientet me kondiconer adresa:... (Premium 29.09.2020)

12,000 Leke Jepet me qera kati i pare i nje vile. Jepet me qera kati i pare i nje vile 2 katshe me verande. Eshte komplet e mobilu

12,000 Leke

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.86 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
28 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet me qera kati i pare i nje vile 2 katshe me verande. eshte komplet e mobiluar edhe me drita/uje 24 ore.... 25/09/2020 20:07... Lexo detajet..

14,000 Leke Jepet garsoniere me qera Jepet garsoniere e mobiluar, prane pallatit Grand
 Dhome e pershtatshme per 3 p

14,000 Leke

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.86 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
18 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet garsoniere e mobiluar, prane pallatit grand dhome e pershtatshme per 3 persona.... 25/09/2020 20:02... Lexo detajet..

15,000 Leke Jap gazonjere me qera Japim gazonjere me qera , 150 mijeleke te perfshire uje e drita . Adresa : Rruga

15,000 Leke

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.69 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
20 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Japim gazonjere me qera , 150 mijeleke te perfshire uje e drita . adresa : rruga fuat toptani , 200 m lart vilave gjermane , ... 25/09/2020 20:00... Lexo detajet..

25,000 Leke Apartament me Qera 1+1 73m2. Jepet me qera apartamenti 1+1,73m2,kati 9,i mobiluar,pallat i ri me ashensor&

25,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
73 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
9
Kati

Jepet me qera apartamenti 1+1,73m2,kati 9,i mobiluar,pallat i ri me ashensordheadministrim. 📌vendndodhja:astir. 💶Çmimi:25.000/lekë të reja çdo muaj. për më tepër informacion më kontaktoni në what's appdhecel.... 25/09/2020 19:59... Lexo detajet..

400 Euro

Me qera super apartament 2+1 tek ekonomiku - pallat i ri me ashensor me cip | mobilim i ri dhe me shume shije | kondicioner | parket cilesor | dhomat... (Premium 31.12.2020)

300 Euro

Apartament 1+1 Me Qera Prane Myslym Shyrit

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.28 Km nga qendra) Living In Tirana
1+1 Dhoma|Sallon
54.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Tek ish ekspozita ,2 minuta nga myslym shyri ,jepet me qera apartament 1+1 i kompletuar .apartamenti organizohet ne sallon ,aneks ,koridor ,dhome gjum... (Premium 05.10.2020)

30,000 Leke

Jo studente jo kafshe jo femije nen 10 vjeÇ 2+1 muaj qera parapagim jepet me qera shtepi private 2+1 me siperfaqe 100m prane spitalit qsut. shtep... (Premium 01.10.2020)

500 Euro

Apartament Luksoz Me Qera Te Rr.elbasanit

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
80.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qira apartament luksoz ne zonen e rr se elbasanit!!! apartamenti ka nje siperfaqe prej 80 m2 ,organizohet ne sallon ndenje ,kuzhine me vet... (Premium 02.10.2020)

500 Euro

Apartament Luksoz 1+1 Me Qera ,rr Elbasanit Prane Shkolles Se Baletit!!!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.47 Km nga qendra) Maria
1+1 Dhoma|Sallon
80.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qira apartament luksoz ne zonen e rr se elbasanit!!! apartamenti ka nje siperfaqe prej 80 m2 ,organizohet ne sallon ndenje ,kuzhine me vet... (Premium 17.10.2020)

350 Euro

⚜️apartament 2+1 me qera 🔸apartamenti ofron nje siperfaqe prej 70 m2. 🔸nodhet ne katin e katert te nje vile. 🔸apartamenti eshte ... (Premium 29.09.2020)

350 Euro

💥apartament 2+1 Me Qera, I Supermobiluar Shume Prane Qendres/tirane💥

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.45 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
65.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

📣jepet apartament me qera 🔸apartamenti ka nje siperfaqe prej 65 m2. 🔹organizohet ne 2+1: •kuzhine, sallon •2 dhoma gjumi -... (Premium 02.10.2020)

350 Euro

Apartament 1+1 Per Qera Prane Ish Stacionit Te Trenit Tek Kompleksi Usluga.

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.68 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
60.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartament 1+1 per qera prane ish stacionit te trenit tek kompleksi usluga. apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri te mireadministru... (Premium 02.10.2020)

310 Euro

Jepet 1+1 Totalisht E Mobiluar Ne Laprake Prane Karburant Kupola

Laprake | Tirane (2.23 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet aprtament 1+1 me ballkon ne katin e 2te te nje vile ne laprake. ambjenti ndodhet prane karburant kupoles dhe ka afer disa institucione si zonja ... (Premium 03.10.2020)

10,000 Leke Jepet shtepi me qera Shtepi me qera

10,000 Leke

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.63 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
35 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Shtepi me qera... 25/09/2020 19:58... Lexo detajet..

13,000 Leke Jepet shtepi me qera Shtepi me qera

13,000 Leke

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.63 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
30 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Shtepi me qera... 25/09/2020 19:58... Lexo detajet..

17,000 Leke jepet shtepi me garsoniere perball pallatit me shigjeta cmimi i diskutushem

17,000 Leke

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
30 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Perball pallatit me shigjeta cmimi i diskutushem... 25/09/2020 19:57... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim