shtepi me qera kombinat sot 

 Online 350 lexues | 5 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 350 lexues | 5 njoftime ne pritje
350 Euro

Q1525 te dhenat e ndarjes: - 2 dhoma gjumi - 1 sallon + 1 kuzhine - 1 tualet - 1 korridor - 1 ballkon - sip totale:90 - sip bruto: 85... (Premium 09.02.2020)

225 Euro

Jepet me qera 1+1 (80 m2) tek rruga 5 maji (concord center) parkim | mobilim cilesor | kondicioner | veshje kapot | shtruar me pllake cilesore | punim... (Premium 31.12.2019)

350 Euro

2+1+bllk, Super Cilesor (vizioni-don Bosko) Pallat I Ri Me Ashensor | I Mobiluar | Kondicioner

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jepet me qera super apartament 2+1+ballkon (85 m2) tek vizioni (don bosko) pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicioner | cdo dhome e kople... (Premium 31.12.2019)

800 Euro

Qender, Apartament 3+1+2 Me Qira, Mobilim Komod!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.63 Km nga qendra) Real Deal Properties
3+1 Dhoma | Kuzhine
150.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

Ne qender te tiranes, ne nje zone te zhvilluar ne te gjitha aspektet, jepet me qira apartament 3+1. zona ploteson te gjitha standartet e jetes bashkek... (Premium 23.04.2020)

35,000 Leke
Jepet me qera apartament gjigant me verande ne Astir Jepet me qera super apartament gjigant ne Astir me siperfaqe 160 m2 ku perfshihe

Jepet Me Qera Apartament Gjigant Me Verande Ne Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
160.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera super apartament gjigant ne astir me siperfaqe 160 m2 ku perfshihet veranda. apartamenti eshte i organizuar nga salloni, ambienti i gatimit, ambienti i ngrenies, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe verande e madhe plot drite dhe pa... 15/12/2019 14:24... Lexo detajet..

20,000 Leke
Hyrje . Leshohet me qera hyrje 60m2.

Hyrje .

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Leshohet me qera hyrje 60m2.... 15/12/2019 14:24... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

20,000 Leke

170 Euro
Ambjent me kondicioner,e komletuar me te gjitha+WiFi,pranë rr."besa"& bulevardit te Ri Pallat i ri,ambjent i kompletuar me të gjitha+ WiFi te shpejtë,garzonjer,adres

Ambjent Me Kondicioner,e Komletuar Me Te Gjitha+wifi,pranë Rr."besa"& Bulevardit Te Ri

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.09 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
35.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Pallat i ri,ambjent i kompletuar me të gjitha+ wifi te shpejtë,garzonjer,adresa;rruga gjon mili, 5 min largë hotel meridian dhe bulevardit të ri.etj.... 15/12/2019 14:23... Lexo detajet..

700 Euro Super apartament 700€ Tek 21 dhjetori Jepet apartament Super apartament 2+1+2 tek 21 dhjetori kongresi i lushnjes.apar

Super Apartament 700€ Tek 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet apartament super apartament 2+1+2 tek 21 dhjetori kongresi i lushnjes.apartamenti eshte i mobiluar plotesishte ne menyre moderne e bashkohore, luks cdo gje. pallat i ri me ashensor kati i 6.cmimi 700€... 15/12/2019 14:22... Lexo detajet..

300 Euro Super apartament me cmim te volitshem tek rruga e elbasanit. Shume prane Ambasades Amerikane ne super zone te preferuar jepet me qera apartam

Super Apartament Me Cmim Te Volitshem Tek Rruga E Elbasanit.

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.54 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
56.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shume prane ambasades amerikane ne super zone te preferuar jepet me qera apartament tejet komod. arredim bashkekohore dhe tejet i kendshem. ideal per cifte. ... 15/12/2019 14:22... Lexo detajet..

300 Euro Super apartament tek Luarasi.... Jepet me qera super apartament ne super zone. 
Akses tejet i shpejte. 
Mundesi

Super Apartament Tek Luarasi....

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (0.94 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
58.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera super apartament ne super zone. akses tejet i shpejte. mundesi parkimi. mobilim bashkekohore. ... 15/12/2019 14:22... Lexo detajet..

300 Euro Shtepi 2 +1 kati 3. Banese private pa asnje plasaritje nga termeti Apartamenti 2+1, ne katin e trete te biles 3 katshe. Ndertim i ri, e mobiluar e

Shtepi 2 +1 Kati 3. Banese Private Pa Asnje Plasaritje Nga Termeti

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.08 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti 2+1, ne katin e trete te biles 3 katshe. ndertim i ri, e mobiluar ekstra, me ajer te kondicionuar, me uje 24 ore, ambjent i ri, e mbuluar me cati, hyrje me shume ndricim, e paplasaritur aspak nga termetet. hyrja ka shkalle dhe konunikim ... 15/12/2019 14:22... Lexo detajet..

13,000 Leke Jepet shtepi me qera Jepet hyrje garsonere me qera

Jepet Shtepi Me Qera

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
20.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet hyrje garsonere me qera ... 15/12/2019 14:20... Lexo detajet..

700 Euro Super ap 2+1 te liqeni i thate ( hamdi sina ) Apartament 2+1 TE LIQENI I THATE(rruga;hamdi sina)e mobiluar ne menyre moderne m

Super Ap 2+1 Te Liqeni I Thate ( Hamdi Sina )

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.70 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 2+1 te liqeni i thate(rruga;hamdi sina)e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,per me teper na kontaktonin 355682567777 cmimi 700 euro,kati i 3-te banim... 15/12/2019 14:15... Lexo detajet..

480 Euro

Super 2+1+2wc+2ballkone, tek rruga fortuzi | zone e preferuar | pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicioner | hapesire e madhe me planimet... (Premium 31.12.2019)

1,500 Euro

te ish kompleksi dinamo, rruga liman kaba jepet me qira apartamenti premium lux 3+1+2, me siperfaqe 170 m2 ,ne nje nder zonat dhe ndertimet me te mir... (Premium 06.05.2022)

30,000 Leke

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Prane Spitalit Nene Tereza

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.15 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apartament 2+1,totalisht i mobiluar dhe i organizuar ne menyre mjaft komode,sallon ndenje,2 dhoma gjumi,banjo,ngrohje/ftohje apartament... (Premium 04.03.2020)

15,000 Leke Gasoniere me qera Gasoniere e mobiluar me qera ne rreth rrotullimin e Kenetes.
Kati 2

Gasoniere Me Qera

Zone Periferike | Durres (2.47 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
40.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Gasoniere e mobiluar me qera ne rreth rrotullimin e kenetes. kati 2 ... 15/12/2019 14:15... Lexo detajet..

25,000 Leke Shtepi me qera 1+1 Japim shtepi me qera 1+1te shkolla partizani per goca ose cifte

Shtepi Me Qera 1+1

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Japim shtepi me qera 1+1te shkolla partizani per goca ose cifte ... 15/12/2019 14:12... Lexo detajet..

20,000 Leke Jepet me qera kati I 2 e mobiluar Jepet me qear kati I 2 
1+1 banjo dhe verant e madhe 
E mobiluar per me shum

Jepet Me Qera Kati I 2 E Mobiluar

Don Bosko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qear kati i 2 1+1 banjo dhe verant e madhe e mobiluar per me shum informacion kontaktoni ne numrin e celularit ... 15/12/2019 14:11... Lexo detajet..

15,000 Leke gazoniere gazoniere e kompletuar dhe arreduar

Gazoniere

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
40.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Gazoniere e kompletuar dhe arreduar... 15/12/2019 14:11... Lexo detajet..

25,000 Leke Jepet me qira apartament 1+1 tek Fresku Pa vajtur tek restorant Fresku jepet me qira apartament 1+ 1 , kati i dyte , pal

Jepet Me Qira Apartament 1+1 Tek Fresku

Fresku/Linze | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Pa vajtur tek restorant fresku jepet me qira apartament 1+ 1 , kati i dyte , pallat i ri i mireadministruar. i mobiluar ne menyre bashkohore , elektroshtepiake cilesore dhe funksionale, me kondicioner. orjentim jug-perendim. (cmimi i diskutushem)... 15/12/2019 14:07... Lexo detajet..

160 Euro Ambjent me kondicioner e kompletuar me te gjitha nga bulevardi i Ri 5 min.large Pallat,ambjent me kondicioner,garzonjer,e kompletuar me te gjitha,mundësi për

Ambjent Me Kondicioner E Kompletuar Me Te Gjitha Nga Bulevardi I Ri 5 Min.large

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
31.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Pallat,ambjent me kondicioner,garzonjer,e kompletuar me te gjitha,mundësi për wifi te shpejte.etj.... 15/12/2019 14:06... Lexo detajet..

550 Euro JEPET DUPLEKS ME QERA TEK REZIDENCA KODRA E DIELLIT Jepet me qera dupleks ne Rezidencen Kodra e Diellit 1. Vila ka nje siperfaqe pr

Jepet Dupleks Me Qera Tek Rezidenca Kodra E Diellit

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
164.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera dupleks ne rezidencen kodra e diellit 1. vila ka nje siperfaqe prej 148 m2, eshte i organizuar me ambientin e ndenjes se bashku me guzhinen dhe nje tualet ne katin e pare, ne katin e dyt ka 2 dhoma gjumi te dyja me tualet, dhe nje ball... 15/12/2019 14:05... Lexo detajet..

20,000 Leke 1+1 me qera fresku Tek fresku prane stacionit te fundit te porcelanit jepet me qera apartament 1 pl

1+1 Me Qera Fresku

Fresku/Linze | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Tek fresku prane stacionit te fundit te porcelanit jepet me qera apartament 1 plus 1 totalisht i mobiluar modern kati 4, uji dhe drita 24 ore mundesi parkimi falas para pallatit.... 15/12/2019 14:05... Lexo detajet..

20,000 Leke 1+1 me qera fresku Tek fresku prane stacionit te fundit te porcelanit jepet me qera apartament 1 pl

1+1 Me Qera Fresku

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
84.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Tek fresku prane stacionit te fundit te porcelanit jepet me qera apartament 1 plus 1 totalisht i mobiluar super modern kati 4. uji dhe drita 24 ore mundesi parkimi falas para pallatit.... 15/12/2019 14:04... Lexo detajet..

245 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 tek rruga 5 maji (concord center) i mobiluar | hapesire e bolleshme | pllake cilesore | kundrabufe me te gjitha pajisjet ... (Premium 31.12.2019)

500 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+2wc+ballkon (100 m2) tek sheshi willson (bllok) lokacion perfekt | ashensor | mobilim i ri | kondicioner | hapesire e bol... (Premium 31.12.2019)

35,000 Leke

Jepet me qera super apartament gjigant ne astir me siperfaqe 160 m2 ku perfshihet veranda. apartamenti eshte i organizuar nga salloni, ambienti i ga... (Premium 27.12.2019)

250 Euro Jap 1+1 me qera rruga durresit kati 2 Jap 1+1 me qera e mobiluar . Kati i dyte. Cmimi 250 euro kontakt 0695125760

Jap 1+1 Me Qera Rruga Durresit Kati 2

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jap 1+1 me qera e mobiluar . kati i dyte. cmimi 250 euro kontakt 0695125760... 15/12/2019 13:58... Lexo detajet..

20,000 Leke Shtepi me qera Kerkoj nje shtepi me qera ne zonen e astirit te mobiluar deri ne 200 mij lek. Ko

Shtepi Me Qera

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
16.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Kerkoj nje shtepi me qera ne zonen e astirit te mobiluar deri ne 200 mij lek. kontakt nr.watsap +383512041569... 15/12/2019 13:52... Lexo detajet..

300 Euro APARTAMENT ME QIRA NE DON BOSKO! Apartamenti eshte 2+1 ofrohet totalisht i mobiluar ne menyre bashkekohore, ndodh

Apartament Me Qira Ne Don Bosko!

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti eshte 2+1 ofrohet totalisht i mobiluar ne menyre bashkekohore, ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor, ne zonen e don boskos prane market viva. apartamenti eshte i organizuar ne nje sonxhorno, dy dhoma gjumi, nje ballkon dhe nje tualet.... 15/12/2019 13:51... Lexo detajet..

35,000 Leke SHTEPI ME QIRA 2+1 TEK TREGU ELEKTRIK Jepet apartament me qira, 2+1. Ndodhet te Tregu Elektrik, Rruga Todi Shkurti. Si

Shtepi Me Qira 2+1 Tek Tregu Elektrik

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.63 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet apartament me qira, 2+1. ndodhet te tregu elektrik, rruga todi shkurti. sipërfaqja e brendshme është rreth 100m2. ndodhet në katin e 2 banim të një vile private. apartamenti është i organizuar në sallon+kuzhinë të përbashkët, 2 dho... 15/12/2019 13:46... Lexo detajet..

400 Euro

Jepet per here te pare me qera apartament 1+1+ballkon (liqeni - kopshti zoologjik) zone perfekte, me qetesi dhe parkim | pallat i ri me ashensor | mob... (Premium 31.12.2019)

550 Euro

Prane ish ekspozites ,jepet me qera super apartament 2+1 i arreduar ne menyre bashkekohore dhe pjesa me e madhe e mobilimit eshte totalisht i ri .apar... (Premium 25.12.2019)

350 Euro

Super Apartament 2+1+2 Ne Komune Te Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra) ZIVARO.AL
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

Apartament 2+1+2 me qira ne komune te parisit. apartamenti ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te ri me ashensor. as pallati, as apartamenti nuk k... (Premium 12.01.2020)

500 Euro

Tirane, Afer Bllokut - Apartament 2+1 Me Qera, 500 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.85 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
12 Kati

Rruga zef jubani - afer sheshit wilson dhe bllokut, ne lagje te qete, japim me qera apartament - penthouse, 2+1, kati 12, pallat me ashensor, i mobil... (Premium 07.08.2020)

350 Euro

Petro Nini ,super Apartament 1+1 Me Qera

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.32 Km nga qendra) Living In Tirana
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Ne petro nin ,ne pallat te ri shume cilesore ,jepet me qera apartament 1+1 i kompletuar . apartamenti ka mobilim bashkekohor . siperfaqja e brendshme ... (Premium 09.01.2020)

30,000 Leke

Jepet Me Qira Apartament Modern 2+1+2 Ne Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.42 Km nga qendra) ZIVARO.AL
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qira apartament 2+1+2 prane viles l ne astir. apartamenti eshte i mobiluar se fundmi, njera dhome gjumi mobilohet sipas kerkeses. apartamenti... (Premium 06.01.2020)

25,000 Leke Qera, Apartament 2+1 Yzberisht, Tiranë. Cmimi 25.000 Lek Qera, Apartament 2+1 Yzberisht, Tiranë.
Apartamenti disponon: Ambjent gatimi,

Qera, Apartament 2+1 Yzberisht, Tiranë. Cmimi 25.000 Lek

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.76 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Qera, apartament 2+1 yzberisht, tiranë. apartamenti disponon: ambjent gatimi, ambjent ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 ballkon, apartamenti është i investuar, i mobiluar, pallat i ri, i pozicionuar në një zonë te aksesueshme dhe e preferuar ... 15/12/2019 13:43... Lexo detajet..

225 Euro 1+1 (Concord Center - 5 Maji) - Parkim | Mobilim i Ri | Kondicioner | Veshje Kapot | Tavan me Gips Jepet me Qera 1+1 (80 m2) tek Rruga 5 Maji (Concord Center) Parkim | Mobilim Cil

1+1 (concord Center - 5 Maji) - Parkim | Mobilim I Ri | Kondicioner | Veshje Kapot | Tavan

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.93 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera 1+1 (80 m2) tek rruga 5 maji (concord center) parkim | mobilim cilesor | kondicioner | veshje kapot | shtruar me pllake cilesore | punime gipsi | kundrabufe e re | dhome gjumi e kompletuar | tualet me hidrosanitare cilesore | te gjitha ... 15/12/2019 13:42... Lexo detajet..

250 Euro Jepet me qira apartament 2+1 tek Kopshti Botanik Jepet me qira apartament 2+1 tek Kopshti Botanik afer tek xhamia , pallat i ri

Jepet Me Qira Apartament 2+1 Tek Kopshti Botanik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qira apartament 2+1 tek kopshti botanik afer tek xhamia , pallat i ri me ashensor, apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore elektroshtepiake cilesore dhe funksionale. hyrja perfshin dy dhomat e gjumit , dhome ndenje , dhome gatimi... 15/12/2019 13:37... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim