shtepi me qera korce

 Online 223 lexues | 13 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
22,000 Leke
 Leshohet shtepi me qera ne qytetin e Korçes. Shtepia ndodhet ne katin e 2 e nje
2+1
Dhoma|Sallon
130 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Leshohet shtepi me qera ne qytetin e korçes. shtepia ndodhet ne katin e 2 e nje vile private. shtepia ka 2 dhoma gjumi dhe dhome ndenje/kuzhine shume te madhe. totalisht e mobiluar dhe me 2 ballkone , oborr te madh privat(parking privat) . shtepia n... 19/04/2021 23:01... Lexo detajet..

110 Euro
 Ndertese 2 kateshe.Lezhohet vetem kati i dyte ,shkallet e vecuara.Dy dhoma plus
2+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
2
Kati

Ndertese 2 kateshe.lezhohet vetem kati i dyte ,shkallet e vecuara.dy dhoma plus kuzhine, dhom para dhom.e mobiluar.e sapo restauruar.rruga nuci naci prane shkolles se mesme raqi qirinxhi.leshohet 130mije/cmim i diskutueshem ... 20/10/2020 09:22... Lexo detajet..

110 Euro
 Ndertes 2 kateshe.Leshohet vetem kati i dyte,me shkalle te vecuara.E mobiluar.Dy
2+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
2
Kati

Ndertes 2 kateshe.leshohet vetem kati i dyte,me shkalle te vecuara.e mobiluar.dy dhoma e kuzhine, dhom para dhom. e sapo restauruar.ruga nuçi naçi,afer shkolles se mesme raqi qirinxhi.... 20/10/2020 00:57... Lexo detajet..

22,000 Leke
 Leshohet apartament me qera ne Korce,130 m²
Shtepia ka:
Sallon-kuzhine (ambje

22,000 Leke

|
1+1
Dhoma|Sallon
130 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Leshohet apartament me qera ne korce,130 m² shtepia ka: sallon-kuzhine (ambjent i perbashket) 1 dhome gjumi 1 tualet 2 veranda ne krahe te kundert me pamje nga qyteti shtepia ndodhet ne qender te korces,perballe gjykates,te trekendeshi. lesho... 03/10/2020 18:56... Lexo detajet..

10,000 Leke
 Leshohet shtepi 1+1 me qera ne zonen E korces.
Shtepia eshte e mobiluar me te g
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Leshohet shtepi 1+1 me qera ne zonen e korces. shtepia eshte e mobiluar me te gjitha kushtet bashkekohore, shume e pershtatshme per familje te vogla (3-4) persona.... 03/09/2020 22:20... Lexo detajet..

E Mobiluar

250 Euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.43 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Me qera apartament 2+1 tek shkolla e bashkuar (spitalet) i arreduar dhe me kondicioner ne cdo dhome - orientim qe i mundeson drite gjate gjithe dites- muret jane te sapo lyera - tualeti me hidrosanitare cilesore q2682 te dhenat e ndarjes: -... 21/04/2021 20:24... Lexo detajet..

E Mobiluar
2+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Mundesi e rralle ( shtepi private 2+1) me oborr te gjelberuar | rruga e durresit- shpresa. al | shtepi shume komode me privatesi te plote | kuzhina fantastike | apartament me plot drite dhe shume i larte 3.5m2 | pajisjet te gjitha funksionale q2... 21/04/2021 23:37... Lexo detajet..

E Mobiluar

300 Euro

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (2.06 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Me qera apartament 2+1+2ballkone + vend parkimi personal tek vilat amerikane, 1 minut nga luarasi | shtruar me parket | oborr | 3 kondicionera | i kompletuar | te gjitha instalimet funksionale | tualet me hidrosanitare cilesore q2666 te dhenat ... 22/04/2021 08:07... Lexo detajet..

E Mobiluar

350 Euro

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.84 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet me qera zyre te piaca ne qender 70m2 350 euro! ambienti ndodhet ne zonen e qendres tek lokalet tek piaca, prane fillimit te rruges se durresit. ka nje hapesire prej 70m2 eshte i organizuar shume mire. eshte i arreduar per zyre dhe ka akses me... 22/04/2021 22:21... Lexo detajet..

Bosh

210 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.35 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
80 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qera apartament 2+1 perball oslo 21 dhjetori kati i 4 siperfaqe 80 m2 jepet bosh vetem kend/bufe cmimi 210 € ... 23/04/2021 09:14... Lexo detajet..

1,500 Euro
Jepet me qira apartament 2+1 Rruga Marko Brocari Jepet me qira apartament 2+1 pranë “art-turbina” në rrugën “marko boça

1,500 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
131 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jepet me qira apartament 2+1 pranë “art-turbina” në rrugën “marko boçari” ne zonen e ish bllokut. informacion mbi apartamentin: ndërtim i ri 9 katesh me ashensor, kati i 5 banim, 3 apartamente ne kat, disponon nje siperfaqe totale prej ... 23/04/2021 15:16... Lexo detajet..

220 Euro
Apartament me qera 1+1+A+BLK Kati 4 Jepet apartament me qera 1+1+1 68m shume i mirmbajtur dhe i pastruar i disifektu

220 Euro

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.76 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
68 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet apartament me qera 1+1+1 68m shume i mirmbajtur dhe i pastruar i disifektuar dhe shume i paster. i banuar vetem nje vit me familje te regullt. *jemi privat, presim njerez korrekt dhe seroz*. nuk bashkepunoj me agjensi. mos telefononi n... 23/04/2021 15:14... Lexo detajet..

16,000 Leke
Jepet për Qira Apartament 1+1 te Tregu Elektrik, Tiranë 🏡 jepet për qira apartament 1+1 te tregu elektrik, tiranë

🏷 Çmimi: 1

16,000 Leke

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.57 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

🏡 jepet për qira apartament 1+1 te tregu elektrik, tiranë 🏷 Çmimi: 16.000 lekë 📐 sipërfaqe: 70 m2 🛋 i mobiluar ☎️ kontaktoni tani për një vizitë në pronë. ... 23/04/2021 15:11... Lexo detajet..

300 Euro Apartamente 1+1 me qera tek Zogu i Zi, prane Ring Center ne Tirane (ID 4211296) Property id : 4211296

tek zogu i zi, prane ring center, jepet me qera apartam

300 Euro

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.40 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
78 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Property id : 4211296 tek zogu i zi, prane ring center, jepet me qera apartament 1+1 ne pallat te ri, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, siperfaqe 78 m², kati 4 me ashensor, kondicioner, tualet, ballkon, orientim me diell. jepet me qer... 23/04/2021 15:10... Lexo detajet..

27,000 Leke APARTAMENT 1+1 PER QERA ASTIR Jepet apartament me qera 1+1 me siperfaqe 64m2 , ndodhet tek rruga teodor keko

27,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.90 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
64 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet apartament me qera 1+1 me siperfaqe 64m2 , ndodhet tek rruga teodor keko , astir. organizohet ne dhome ndenje te perbashket me ambjentin e gatimit,1 dhome gjumi,1 tualet dhe 1 ballkon. ndodhet ne katin e 3 ne nje pallat me ashensor. ofroh... 23/04/2021 15:07... Lexo detajet..

300 Euro APARTAMENT 2+1+2 ME QERA KOPSHTI ZOOLOGJIK ! Apartament 2+1+2 me 2 ballkone me qera pran kopshtit zoologjik.
organizohet ne

300 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.26 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
115 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Apartament 2+1+2 me 2 ballkone me qera pran kopshtit zoologjik. organizohet ne kuzhin me sallon ndenje 2 dhoma gjumi 2 tualete 2 ballkone . kati i 3 pallat i ri me ashensor, apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar dhe ne gjendje shum te mire . 30... 23/04/2021 15:07... Lexo detajet..

300 Euro APARTAMENT 1+1 PER QERA LIQENI I THATE Jepet apartament me qera 1+1 me siperfaqe 63m2, ndodhet ne rrugen e ullishtes ,

300 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.45 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
63 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet apartament me qera 1+1 me siperfaqe 63m2, ndodhet ne rrugen e ullishtes , liqeni i thate prane famous bar. organizohet ne dhome ndenje te perbashket me ambjentin e gatimit,1 dhome gjumi,1 tualet dhe nje ballkon ndodhet ne katin e 3-te te nje... 23/04/2021 15:07... Lexo detajet..

32,000 Leke Apartament 2+1 rruga Bardhyl Jepet me qera apartament 2+1 ne rrugen bardhyl.
kat i 4 banimi.
1 tualet. 
2

32,000 Leke

Brryli | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qera apartament 2+1 ne rrugen bardhyl. kat i 4 banimi. 1 tualet. 2 ballkone. ambjent i bollshem per familje deri ne 6 persona. preferohen familjare ose te huaj. i mobiluar.... 23/04/2021 15:07... Lexo detajet..

300 Euro Apartament me qira 1+1 tek blv.Bajram Curri Apartament me siperfaqe 64m2 ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues, afer

300 Euro

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.40 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
61 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Apartament me siperfaqe 64m2 ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues, afer rruges kryesore. organizohet nga salloni, kuzhina, 1 dhome gjumi,1 tualet me dritare dhe 1 ballkon. apartamenti eshte i mobiluar totalisht ne menyre moderne me te gjitha... 23/04/2021 15:07... Lexo detajet..

800 Euro

Me qera në nje nga zonat më të kërkuara ne tirane "liceu artistik" - rtsh-ja / umami restorant - 2+1+2wc dhe ballkon i kompletuar me mobilim shume... (Premium 31.12.2021)

250 Euro

Jepet Me Qera Apartament Ne Astir 2+1 250 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.90 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
90.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera apartament ne astir 2+1 250 euro apartamenti ndodhet ne katin e gjashte jo te fundit, te nje pallati te ri me ashensor te astiri,afer... (Premium 13.05.2021)

330 Euro

Jepet Ap 2+1 Ne Qender Perball Ministris Drejtsise

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.70 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
105.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

☑️jepet apartament 2+1 ne nje nga zonat me te mira te tiranes ne qender perball ministris drejtsise bulevardi zogu i 1 ne nje pallate te ri shume... (Premium 23.04.2021)

350 Euro

Jepet Ap 2+1 Pran Zogut Te Zi Tek Karburant Gazheli

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.84 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
82.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

☑️jepet apartament 2+1 i mobiluar shume mire ne nje nga zonat me te mira te tiranes tek zogu i zi pran karburant gazheli afer ring center ne palla... (Premium 24.04.2021)

170 Euro Jepet me Qera Garsoniere, perball Dellijorgjit Jepet me qera garsoniere perball kompleksit delijorgjit . kati 2 ,32 m2 e mobil

170 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
32 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet me qera garsoniere perball kompleksit delijorgjit . kati 2 ,32 m2 e mobiluar, gjendje shum e mir . per me shume informacion na kontaktoni .... 23/04/2021 15:05... Lexo detajet..

18,000 Leke Jepet me Qera Gazoniere , Rr: Kavajes, Perball Delijorgjit Jepet me qera gazoniere tek globe, perball delijorgjit kati 3 i nje vile 4 katsh

18,000 Leke

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
35 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qera gazoniere tek globe, perball delijorgjit kati 3 i nje vile 4 katshe , 35 m2 cmimi 180 mij lek ne muaj .... 23/04/2021 15:04... Lexo detajet..

500 Euro Apartament me qira plot drite ne zonen e Bllokut Apartament 2+1 me qira ne bllok prane libri universitare dhe presidences

-si

500 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Apartament 2+1 me qira ne bllok prane libri universitare dhe presidences -siperfaqe 100 m2 -kati 4 me ashensor -mobilim bashkekohor -soxhorno e madhe plot drite -kuzhine e kompletuar -2 dhoma gumi -3 ballkone me pamje fantastike -tualet i... 23/04/2021 15:03... Lexo detajet..

300 Euro JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TE ISH STACIONI I TRENIT Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri te mireadministruar m

300 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.68 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
78 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor. ky apartament ka nje siperfaqe prej 78m2. organizohet ne nje sallon ndenjeje, nje ambient gatimi, nje dhome gjumi dhe nje tualet. ne perberjen e ketij apar... 23/04/2021 15:03... Lexo detajet..

18,000 Leke Jepet me Qera Gazoniere , tek Globe , Perball Delijorgjit Jepet me qera gazoniere perball kompleksit deliorgji 180 mij lek ne muaj kati 3

18,000 Leke

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
33 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet me qera gazoniere perball kompleksit deliorgji 180 mij lek ne muaj kati 3 i nje vile 4 katshe , e eprshtatshme per 2 persona , per me shum informacion na kontaktoni .... 23/04/2021 15:01... Lexo detajet..

230 Euro Jepet me Qera Gazoniere , Rr: Kavajes Jepet me qera gazoniere , rruga kavajes , perball kompleks delijorgjit , e persh

230 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
40 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qera gazoniere , rruga kavajes , perball kompleks delijorgjit , e pershtatshme per 2 persona , kati i 3 , cmimi 230 mij lek perfshir uje dhe drita . ... 23/04/2021 15:01... Lexo detajet..

230 Euro Qera, Apartament 1+1, Ali Demi, Tirane. Qera, apartament 1+1, ali demi, tiranë.
informacion mbi apartamentin:
• sip

230 Euro

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Qera, apartament 1+1, ali demi, tiranë. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja totale: 65 m2. • kati i 2 i një vile. organizimi: • ambient ndenje. • ambient gatimi • 1 dhomë gjumi. • 1 tualet. cilësime të tjera: • i ... 23/04/2021 14:59... Lexo detajet..

400 Dollar Jepet apartament 2+1 me qera, e mobiluar luks, Rruga e Durresit Jepet apartament 2+1 me qera;

ka siperfaqe 110m2;
eshte e organizuar nga 2 d

400 Dollar

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet apartament 2+1 me qera; ka siperfaqe 110m2; eshte e organizuar nga 2 dhoma gjumi , dhome ndenje+ guzhine , banjo; eshte i mobiluar shume mire e sapo investuat, me parket, kondicioner; kati 3 i nje pallati i viteve 2002-2003; adresa: rrug... 23/04/2021 14:57... Lexo detajet..

40,000 Leke Jepet me qera apartament 3+1 100m2 Brrak te Hxhi Dalliu Jepet me qera apartament 3+1 100m2 brrak te haxhi dalliu 

me siperfaqe 100m2

40,000 Leke

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.93 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Jepet me qera apartament 3+1 100m2 brrak te haxhi dalliu me siperfaqe 100m2 kati 6 totali kateve 7 me ashensor organizohet: •salloni dhe guzhina te vecuara •2 dhoma gjumi •2tualete •krevate dopio •e mobiluar •kusht... 23/04/2021 14:57... Lexo detajet..

480 Euro

Apartament super harmoni me qera 2+1+2tualete dhe 2ballkone - te mulliri ne myslym shyri- rruga hime kolli.- l totalisht i rikonstruktuar me cdo gje t... (Premium 31.12.2021)

370 Euro

2+1+verande, i pabanuar me pare (205 m2) tek ekonomiku | parkim privat perfshire ne cmim | mobilim cilesor | kondicioner | shtruar me pllake cilesore ... (Premium 31.12.2021)

260 Euro JEPET ME QERA APARTAMENT 3+1 PRANE MUZEUT ARKEOLOGJIK,VOLLGA,DURRES. 📐 130 m²
🔑 kati 9 ( me ashensor )
🛏 nr. i dhomave të gjumit 3

260 Euro

Currilat | Durres (0.57 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
130 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
9
Kati

📐 130 m² 🔑 kati 9 ( me ashensor ) 🛏 nr. i dhomave të gjumit 3 🛁 nr. i tualeteve 2 🏙 nr. i ballkoneve 2 ————————— 💶 260 €/muaji 📍 prane muzeut arkeologjik,vollga,durres.... 23/04/2021 14:50... Lexo detajet..

30,000 Leke Jepet apartament 1+1 me qera,Astir ,300 mije Leke 🏡jepet apartament me qera 1+1
📍astir , te vila l

siperfaqja : 70m2
ka

30,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.90 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

🏡jepet apartament me qera 1+1 📍astir , te vila l siperfaqja : 70m2 kati 8 banim, pallat i ri me ashensor 🗝🚪i organizuar ne : 🛌dhome gjumi 🛋 salloni 🍽 ambjenti gatimit korridori tualeti ballkoni 🔺totalisht i mo... 23/04/2021 14:45... Lexo detajet..

10,000 Leke Jepet për Qira Garsioniere te Tregu Elektrik, Tiranë 🏡 jepet për qira garsioniere te tregu elektrik, tiranë

🏷 Çmimi: 10.0

10,000 Leke

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.18 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
38 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

🏡 jepet për qira garsioniere te tregu elektrik, tiranë 🏷 Çmimi: 10.000 lekë 📐 sipërfaqe: 38 m2 🛋 i mobiluar ☎️ kontaktoni tani për një vizitë në pronë. ... 23/04/2021 14:44... Lexo detajet..

1,000 Euro Jepet me qera apartament modern 2+1+2 tek Kompleksi Garden Residence Turdiu . Jepet me qera apartament 2+1+2 , me verande tek godina rezidenciale garden resid

1,000 Euro

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (36.25 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
170 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jepet me qera apartament 2+1+2 , me verande tek godina rezidenciale garden residence turdiu . apartamenti ka siperfaqe 170 m2 , e organizuar ne koridor shperndares , sallon ndenje i cili ka nje oxhak druri natyral ,ambienti i gatimit , nje depo ushq... 23/04/2021 14:40... Lexo detajet..

500 Euro

Jepet me qera per here te pare apartament gjigande - 3+1+2wc+2ballkone (143 m2) te kristal center (zone shume e preferuar) ne pallat te ri me ashensor... (Premium 31.12.2021)

450 Euro

Apartament Me Qira 2+1 Kompleksi Kontakt

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.64 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
92.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament me qira 2+1 me vendodhje tek kompleksi kontakt, tirane. apartamenti eshte i shtruar totalisht me parket. ndodhet ne nje nder komplekset m... (Premium 25.04.2021)

650 Euro

Ne Bllok Me Faturat E Perfshira Jepet Me Qira Apartament 1+1

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apartament ne zonen me te preferuar te bllokut, ne tirane. mund te jepet per qendrim afat shkurtër ose afat gjatë dhe është 650 euro... (Premium 03.05.2021)

300 Euro

Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Banjo I Mobiluar

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.56 Km nga qendra) SPAZIO RealEstate
2+1 Dhoma|Sallon
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Me korridor shperndares pallat i ri me ashensor orientimi perendim me ballkon te madh cmimi 300 mije leke/muaj... (Premium 01.05.2021)

35,000 Leke APARTAMENT 1+1 PER QIRA TEK SHKOLLA E BALETIT 35000 Ofrohet apartament per qira apartament 1+1, ne nje zone shume te kerkuar per ban

35,000 Leke

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.57 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
64 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Ofrohet apartament per qira apartament 1+1, ne nje zone shume te kerkuar per banim, shume prane qendres se tiranes , ne fillim te rruges mihal grameno te shkolla e baletit. apartamenti ndodhet ne katin e gjashte tenje pallati te ri me ashensor, esht... 23/04/2021 14:38... Lexo detajet..

28,000 Leke Jepet apartament me qera 1+1 te 21-Dhjetori, me sip 74m2 cmimi 28000 Jepet apartament me qera 1+1 ne zonen e 21-dhjetorit. apartamenti ka nje siperfa

28,000 Leke

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
74 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet apartament me qera 1+1 ne zonen e 21-dhjetorit. apartamenti ka nje siperfaqje prej 74m2 dhe ndodhet ne katin e 2. organizohet ne dhome gjumi, kuzhine, ambjent ndenjieje, tualet, ballkon, koridor, eshte totalisht i mobiluar ne gjendje shume te m... 23/04/2021 14:37... Lexo detajet..

20,000 Leke shtepi me qera Gazonjere ne katin e 1.e mobiluar.ndodhet ne rrugen pjeter budi

20,000 Leke

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.18 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
55 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Gazonjere ne katin e 1.e mobiluar.ndodhet ne rrugen pjeter budi... 23/04/2021 14:26... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim