shtepi me qera laprake

 Online 262 lexues | 14 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
27,000 Leke
 Jepet shtepi 1+1 me qera 55m2 në Laprake Pas Klinikës Globë 40 metra nga sta

27,000 Leke

|
1+1
Dhoma|Sallon
55 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Jepet shtepi 1+1 me qera 55m2 në laprake pas klinikës globë 40 metra nga stacioni i autobusit.e pa dhënë më para me qera.shtepia eshte ne gjendje shume te mirë dhe e mobiluar.Çmimi 270 mije lekë... 22/02/2021 19:53... Lexo detajet..

28,000 Leke
 Jepet shtepi me qera ne zonen e laprakes mbrapa spitalit ushtarak.Shtepia ka ven
2+1
Dhoma|Sallon
156 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet shtepi me qera ne zonen e laprakes mbrapa spitalit ushtarak.shtepia ka vend per parkim deri ne 3 makina.... 31/01/2021 14:47... Lexo detajet..

30,000 Leke
 Super Mundesi!
Jepet shtepi me qera 3+1 e mobiluar. Blloku Gintash Laprake

30,000 Leke

|
3+1
Dhoma|Sallon
135 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Super mundesi! jepet shtepi me qera 3+1 e mobiluar. blloku gintash laprake kati i 2. e pershtatshme per familje apo per zyra. ambjenti eshte i lire ne muajin shkurt 2021. per me shume informacion telefenoni ne nr 0675211432... 28/01/2021 09:56... Lexo detajet..

20,000 Leke
 Jepet shtepi me qera ne laprake totalisht e mobiluar me kushte bashkekkohore

20,000 Leke

|
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet shtepi me qera ne laprake totalisht e mobiluar me kushte bashkekkohore ... 27/01/2021 23:04... Lexo detajet..

18,000 Leke
 Jepet shtepi me qera e mobiluar ne laprake cmimi 18000 leke te reja

18,000 Leke

|
1+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet shtepi me qera e mobiluar ne laprake cmimi 18000 leke te reja ... 29/07/2020 17:39... Lexo detajet..

25,000 Leke
 Jepet shtëpi me qera 2+1 në Laprakë, shumë pranë Gjykatës Administrative d

25,000 Leke

|
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet shtëpi me qera 2+1 në laprakë, shumë pranë gjykatës administrative dhe spitalit ushtarak. banesa ndodhet në katin e 3-të të një vile. ka një sipërfaqe prej 100 m² dhe është e organizuar me sallon te përbashkët me kuzhinën, 2... 04/06/2020 13:43... Lexo detajet..

18,000 Leke
 Shtepi me qera ne Laprake.1+1,kati 5, rruga Riza Cuka.Qeraja 18.000 lek ne muaj.
1+1
Dhoma|Sallon
52 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Shtepi me qera ne laprake.1+1,kati 5, rruga riza cuka.qeraja 18.000 lek ne muaj. e mobiluar.... 22/04/2020 23:18... Lexo detajet..

E Mobiluar

420 Euro

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Apartament 2+1+2ballkon + 2 garazhe personal - ultra investim me 2 garazhe perfshire *** vendodhje fantastike, afer fakulteti ekonomik rruga elbasanit - 100% e re e investuar nga fillimi (e pabanuar)- me garazh - panel diellor | me oxhak funksional ... 05/03/2021 10:57... Lexo detajet..

E Mobiluar

300 Euro

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (1.75 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qera apartament 2+1+2ballkone tek ekonomiku (rr. e elbasanit) me 2 vende parkimi i vetmi apartament ne kte kat | kuzhine totalisht e re | dhomat e gjumit te kompletuara 2 ballkone | oxhak tualet me hidrosanitare cilesore | te gjitha insta... 04/03/2021 14:12... Lexo detajet..

E Mobiluar

320 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.63 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
76 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jepet me qera apartament 2+1 me ballkon (76 m2) te grepi i arte (myslym - pas gjykates se rrethit tirane) zone fantastike | pallat shume i mirembajtur | hapesire e bolleshme dhe e kompletuar me cdo orendi dhe pajisje te gjitha funksionale (kondicione... 05/03/2021 16:53... Lexo detajet..

E Mobiluar

300 Euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.49 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jepet me qera apartament 2+1+ ambjent gatimi,tek rruga bardhyl prane farmacise 10 apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati pa ashensor. eshte i mobiluar totalisht me elektroshtepiaket dhe mobiljet e nevojshme ( mobilim i ri) te interesuar... 05/03/2021 16:44... Lexo detajet..

Bosh

380 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.96 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
120 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
4
Kati

Zyre me qira i organizuar ne 3 ambiente pune dhe 2 tualete . ambienti eshte shume i pershtatshem per zyre kontabiliteti, marketimi, arkitekture, etc. per nje shoqerim ne prone me kontaktoni.... 04/03/2021 16:19... Lexo detajet..

E Mobiluar

1,500 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.63 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
190 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qera apartament 2+1 tek myslym shyri. rreth apartamentit: • mobilim luksoz dhe i bashkekohor • ndodhet ne katin e 3-te • investuar kudo dhe me detaje • siperfaqja: 190m2 • orientim me diell cmimi: 1500€ ... 05/03/2021 14:27... Lexo detajet..

350 Euro
Jepet me qira apartament 2+1 Prane Hotel Diplomat 2 350€ Jepet me qira 2+1 
kati 2 ekzistus
Çmimi:350€
jepet i mobiluar 
rruga irf

350 Euro

Vasil Shanto | Tirane (2.11 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
86 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet me qira 2+1 kati 2 ekzistus Çmimi:350€ jepet i mobiluar rruga irfan tomini , prane hotel diplomat 2 ... 05/03/2021 20:38... Lexo detajet..

35,000 Leke
Jepet me qira apartament 1+1 Rruga Fortuzi 35,000 leke Kati 4 ekzistues 
i mobiluar 
rruga fortuzi 
Çmimi:35,000 leke

35,000 Leke

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.69 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
63 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Kati 4 ekzistues i mobiluar rruga fortuzi Çmimi:35,000 leke ... 05/03/2021 20:38... Lexo detajet..

500 Euro
Jepet me qira 2+1 Rruga Kavajes 500€ Jepet me qira 2+1 
rruga kavajes 
500€/muaj 
i mobiluar

500 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
86 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jepet me qira 2+1 rruga kavajes 500€/muaj i mobiluar ... 05/03/2021 20:37... Lexo detajet..

500 Euro Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar tek selvia tiran Jepet me qera apartament 2+1 tek selvia apartamenti ndodhet ne katin e 6 , palla

500 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.43 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Jepet me qera apartament 2+1 tek selvia apartamenti ndodhet ne katin e 6 , pallat i rri me ashensor , kondicjoner ne cdo dhome dy ballkone orjentim jug - perendim , cmimi 500€... 05/03/2021 20:05... Lexo detajet..

700 Euro Jepet me qera apartament 2+1 tek diga e Liqenit artificjal tirane Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar dhe i pa banuar me par tek diga e liqeni

700 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.47 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
107 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar dhe i pa banuar me par tek diga e liqenit artificjal te tiranes rruga e kosovarve pallat i sapo perfunduar siperfaqja 107 m2 katit 7 me ashensor cmimi 700 euro diskutueshm ne varsi te pagesave ... 05/03/2021 20:05... Lexo detajet..

7,000 Euro Jepet me qera Vile tek TEG (Rolling Hills Luxury Residences) ✅vile per qera
📌adresa “rolling hills luxury residences" tirane

7,000 Euro

Zone Periferike | Tirane (7.64 Km nga qendra)
5+1
Dhoma|Sallon
700 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

✅vile per qera 📌adresa “rolling hills luxury residences" tirane, kompleksi i vilave ofron një përvojë autentike të jetuarit dhe pasqyron bukuritë natyrore që e rrethojnë. në pjesën perëndimore të kompleksit ofrohet ; 1 pistë v... 05/03/2021 20:05... Lexo detajet..

350 Euro APARTAMENT 2+1 PER QIRA TEK LIQENI I THATE. Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te preferuar per ajrin e paster dhe qetesi

350 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.26 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
92 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te preferuar per ajrin e paster dhe qetesine aq shume te munguar ne qytetin e tiranes. pallati ne te cilin ndodhet apartamenti eshte ndertim me rifinitura teper cilesore. ai orientohet nga jug-perendimi duke i mu... 05/03/2021 19:56... Lexo detajet..

50,000 Leke Jepet me qera apartament 2+1 per zyra dhe banim ( kompleksi panorama ) stacjoni trenit Jepet me qera apartamentin 2+1 tek nje ndertim i ri i vitit 2020 i sapo perfundu

50,000 Leke

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.29 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jepet me qera apartamentin 2+1 tek nje ndertim i ri i vitit 2020 i sapo perfunduar jepet me qera per zyra dhe per banim cmimi per banim 500 € pasi do mobilohet totalisht cmimi per zyra 500 mije leke pasi ofrohet bosh ... 05/03/2021 19:53... Lexo detajet..

28,000 Leke Jepet me qera apartament 1+1 mobiluar Selit Tirane Jepet me qera apartamentin 1+1 i mobiluar 
280 mije leke ne muaj 
kati 3 banim

28,000 Leke

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (2.44 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qera apartamentin 1+1 i mobiluar 280 mije leke ne muaj kati 3 banim vendndodhja selit 5 minuta ne kemb nga pallati me shigjeta rruga myrte zeneli apartamenti ofrohet dhe pjeserisht mobiluar me cmim 250 mije leke ne muaj, pa (so... 05/03/2021 19:53... Lexo detajet..

300 Euro

Apartament 1+1 tek kopshti botanik ne pallat te ri me ashensor | mobilim dhe investim i ri | parket | - i pabanuar me pare dhe i bere per vete | - ndr... (Premium 31.12.2021)

32,000 Leke

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Kryqezimi 21 Dhjetorit

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
65.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Rr. kavajes, kryqesimi 21dhjetorit jepet me qera apartament 1+1, 60 𝐦² i mobiluar. apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te pallatit 5-katesh pa as... (Premium 11.04.2021)

450 Euro

Jepet Super Ap 2+1 Tek Garda

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.50 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
103.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

☑️jepet apartament 2+1 ne nje nga zonat me te mira te tiranes tek garda ne bllok ne nje pallat shume te mire dhe me pamje perfekte ☑️apar... (Premium 13.03.2021)

27,000 Leke

Apartament 1+1 Me Qera

Laprake | Tirane (3.10 Km nga qendra) Tik Agency - Agjenci Imobiliare
1+1 Dhoma|Sallon
62.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

🏡 apartament me qera 1+1 tirane, perball me shkollen aleks buda 🏡 💶 qera: 27,000lek 📌vendndodhja: laprake, perball me shkollen ale... (Premium 07.03.2021)

1,000 Euro Jepet me qera super apartamentin 3+1 me pamje nga liqrni artificjal i tiranes Jepet me qera apartamentin 3+1 + 1 parking 
me pamje nga liqeni artificjal i ti

1,000 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.26 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
150 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qera apartamentin 3+1 + 1 parking me pamje nga liqeni artificjal i tiranes kati fundit me ashensor super pamje per me teper kontaktoni cmimi 1000/€ minimumi me 2 muaj garanci ... 05/03/2021 19:52... Lexo detajet..

2,000 Euro Jepen me qera 2 katet e fundit te pallatit Kopshti Botanik  🏡jepen me qera 2 katet e fundit te pallatit ( forme vile ) 
💶siperfaqja

2,000 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
5+1
Dhoma|Sallon
270 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

🏡jepen me qera 2 katet e fundit te pallatit ( forme vile ) 💶siperfaqja 270 m2 pamje e bukur 📍adresa:kopshti botanik tirane 💶cmimi 2000 no euro ne muaj diskutueshm ne varsi te pagesave 📲telefon:0697603399... 05/03/2021 19:51... Lexo detajet..

170 Euro Jepet me qera gazonjere perball Dejliorgjit Rruga kavajes : 170€ Jepet me qera gazonjere perball dejliorgjit rruga kavajes 
cmimi 200 mije leke

170 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.27 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
37 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet me qera gazonjere perball dejliorgjit rruga kavajes cmimi 200 mije leke ne muaj siperfaqja 37 m2 kati 2 ka dhe parkinge i perfshir ne cmim... 05/03/2021 19:45... Lexo detajet..

600 Euro Jepet me qera apartament 2+1+parkim tek komuna parisit Jepet me qera apartamentin 2+1 + parking +2 tualet + 3 ballkone 
kati 7 me ashe

600 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.95 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
120 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Jepet me qera apartamentin 2+1 + parking +2 tualet + 3 ballkone kati 7 me ashensor komuna e paris rruga prokop mina siperfaqja 120 m2 cmimi 600€... 05/03/2021 19:44... Lexo detajet..

20,000 Leke Jepet me qera apartament ( gazonjere ) perball Dejliorgjit Tirane : Rruga e Kavajes : 170 € Jepet me qera gazonjere perball dejliorgjit rruga kavajes tirane 
siperfaqja 37

20,000 Leke

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
37 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet me qera gazonjere perball dejliorgjit rruga kavajes tirane siperfaqja 37 m2 kati 2 i nje objekti 3 katesh cmimi 200 mije leke ne muaj eshte i mobiluar ne gjeret baz... 05/03/2021 19:44... Lexo detajet..

350 Euro Jepet me qera apartamentin 1+1 Liqeni i Thate 350€ Tek liqeni i thate,jepet super apartament me qira 1+1.mobilim bashkekohor 
kati

350 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.70 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
77 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Tek liqeni i thate,jepet super apartament me qira 1+1.mobilim bashkekohor kati 2 cmimi 350 euro rruga hamdi sina ... 05/03/2021 19:44... Lexo detajet..

300 Euro Jepet me qera 2+1 300 € Jepet me qera apartament 2+1 tek myslym shyri. apartamenti ka siperfaqe totale 6

300 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.63 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
64 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qera apartament 2+1 tek myslym shyri. apartamenti ka siperfaqe totale 64m² dhe jepet bosh. apartamenti ndodhet ne nje pallat egzistues ne katin e 4-te. apartamenti ndodhet ne nje lokacion mjaft te mire, ne nje prej zonave me te mira te tira... 05/03/2021 19:44... Lexo detajet..

35,000 Leke Jepet me qera apartament 2+1 tek Ura e Tabakëve Tirane Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar kati 2 pallat ekzistues 
bajram curri b

35,000 Leke

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (0.44 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
77 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar kati 2 pallat ekzistues bajram curri blvd (tek xhamia e tabakve) siperfaqja 70 m2 cmimi 350 mije leke ne muaj ... 05/03/2021 19:44... Lexo detajet..

1,000 Euro Jepet me qera super apartment 2+1 21 Dhjetori 🏘jepet me qera apartament 2+1 e mobiluar 
organizuar ne 2 dhoma gjumi ,guzhi

1,000 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
180 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
10
Kati

🏘jepet me qera apartament 2+1 e mobiluar organizuar ne 2 dhoma gjumi ,guzhina ne vete ,2 tualete dhe 2 ballkone kati i 10 banim pallati i ri me ashensor .mobilim luks i stilit amerikan 📍adresa : kompleksi kontakt 21 dhjetori tirane sip... 05/03/2021 19:42... Lexo detajet..

260 Euro

2+1+ballkon, i rikonstruktuar - vendodhje fantastike, ndodhet te tregu elektrik- planimetri shume te rregullt- me tulate te ri q2626 te dhenat... (Premium 31.12.2021)

500 Euro

Unike 1+1 Me Verande/ Lulishte & Parkim **rezidenca Touch Of Sun** E Pabanuar & Me Arkitekt ** Amb

Sauk | Tirane (4.19 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Rezidenca "touch of the sun" teg - vendodhje eksluzive!!! apartament 1+1+1 tualet+verande me 1 post parkimi | luksoz, 100% i ri dhe me cdo komoditet ... (Premium 31.12.2021)

400 Euro

Apartament 1+1 Per Qira Tek Kika 2 Tek Komuna E Parisit.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.74 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Super apartament 1+1 per qira tek komuna e parisit ne kompleksin kika 2. hyrje me hapesire te bollshme. totalishte e arreduar ne menyre bashkekohore. ... (Premium 07.03.2021)

500 Euro Jepet me qera apartment 4+1 Liqeni Artificial 🏡jepet me qera apartament 4+1 + verand 
📍adresa kopshti zologjik,rruga sh

500 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.06 Km nga qendra)
4+1
Dhoma|Sallon
220 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

🏡jepet me qera apartament 4+1 + verand 📍adresa kopshti zologjik,rruga shyqiri brari me pamje nga liqeni artifici i tiranes 📐siperfaqja 220 m2 kati 5 me ashensor 💶cmimi 500 euro ne muaj i pa diskutueshem ... 05/03/2021 19:42... Lexo detajet..

500 Euro Jepet me qera apartament 2+1 tek 21 dhjetori tirane : Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar tek 21 dhjetori tirane 
pallat i ri me

500 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
150 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar tek 21 dhjetori tirane pallat i ri me ashensor kati 6 hapsir e madhe dhe nje verand e madhe siperfaqja 150 m2 cmimi 550/€ diskutueshm ... 05/03/2021 19:41... Lexo detajet..

300 Euro Jepet me qera 3+1 300€ Jepet me qera apartament 3+1+2  tek shkolla harry t. fultz. apartamenti ndodhet

300 Euro

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.14 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
126 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jepet me qera apartament 3+1+2  tek shkolla harry t. fultz. apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues. apartamenti ka siperfaqe 126 m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem, tre dhoma gjumi, dy tualete (me dritare) dhe dy ballko... 05/03/2021 19:40... Lexo detajet..

1,500 Euro Jepet me qera vile 3 kateshe afer Teg 🏡jepet me qera vile 3 kateshe 
siperfaqja viles 480 m2
📐siperfaqja toke

1,500 Euro

Zone Periferike | Tirane
5+1
Dhoma|Sallon
480 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

🏡jepet me qera vile 3 kateshe siperfaqja viles 480 m2 📐siperfaqja toke 1000 m2 siperfaqja totale 1480 m2 📍adresa:afer teg ,tirane 💶cmimi 1500 euro ne muaj per me shum informacion kontaktoni 📲0697603399 ... 05/03/2021 19:39... Lexo detajet..

420 Euro

Jepet me qera kati iii i nje vile me hapsire 140m2 me strukture 3+1 me kuzhine me vete +1 studio + 1 tualet dhe me 2 ballkone te medha| nje mundesi e ... (Premium 31.12.2021)

800 Euro

Apartament 3+1+2 Me Qira Tek Pazari I Ri

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.56 Km nga qendra)
3+1 Dhoma|Sallon
150.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Tek pazari i ri, prane sheshit avni rustemi, jepet me qira apartament 3+1+2 i mobiluar ne qender tek pazari i ri, ne rrugen norbert jokl. eshte i org... (Premium 12.03.2021)

620 Euro

Apartament 2+1 Me Qera Ne Qender!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.60 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
97.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet super apartament per qera ne qender prane, bar piazza. apartamenti eshte i organizuar ne sallon ndenje se bashku me kendin e gatimit, 2 dhoma g... (Premium 12.03.2021)

350 Euro

Property id : 4211575 vasil shanto, prane big market, jepet me qera apartament 1+1 ne pallat te ri, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, sipe... (Premium 07.03.2021)

400 Euro

Property id : 4211576 ne bllok, prane sky tower, jepet me qera apartament 1+1 ne pallat te ri, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, siperfaqe... (Premium 07.03.2021)

350 Euro

3+1 +2 Me Qera Ne Laprake

Laprake | Tirane
3+1 Dhoma|Sallon
131.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

3+1 +2 me qera ne laprake... (Premium 06.03.2021)

450 Euro

Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Tek Komuna E Parisit, 450 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
90.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jepet me qira apartamenti tek lulishtja e komunes se parisit. apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor. pallati eshte i mirea... (Premium 09.03.2021)

320 Euro

Property id : 4219202 rr. dibres, prane farmacise nr.10, jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar me te gjitha, siperfaqe 86 m², kati 3 i banimit (... (Premium 07.03.2021)

25,000 Leke

Jepet Me Qera 1+1 Ne Laprake

Laprake | Tirane (2.65 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera banese private prane laprakes. ambienti ka nje siperfaqe 60 m2 dhe perbehet nga nje dhome ndenjeje, kuzhine, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet.... (Premium 10.03.2021)

250 Euro Jepet me qera apartament 2+1 Astir tek 2 rrethrrotullimet Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar 
ne astir tek 2 rrethrrotullimet 
kati

250 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.90 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
114 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar ne astir tek 2 rrethrrotullimet kati 4 me ashensor cmimi 300 mije leke rruga teodor keko ... 05/03/2021 19:38... Lexo detajet..

230 Euro Jepet me qera apartament 1+1 (5 minuta nga stacjoni trenit) 280 mije leke Jepet apartament me qera 1+1, me siperfaqe 80 m2, te rr. ”siri kodra”,, tek

230 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.68 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
77 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet apartament me qera 1+1, me siperfaqe 80 m2, te rr. ”siri kodra”,, tek bulevardi ri. kati 2, 1 banjo, hyrje e mobiluar, me parkim te perfshir ne cmim. 5 minuta ne kemb nga bulevardi i ri cmimi 28.000 leke ne muaj ... 05/03/2021 19:38... Lexo detajet..

350 Euro Jepet me qera apartament 3+1 tek vizion+ Don Bosko Jepet me qera apartament 3+1 i mobiluar tek vizion+
rruga don bosko 
kati 3 pa

350 Euro

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
120 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qera apartament 3+1 i mobiluar tek vizion+ rruga don bosko kati 3 pallat i ri siperfaqja 120 m2 cmimi 350/euro pa diskutueshm ... 05/03/2021 19:37... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim