shtepi me qera me cmim te ulet

 Online 217 lexues | 27 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
E Mobiluar

400 Euro

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (2.10 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
130 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

2+1+2wc* totalisht 100% i ri i investuar ( ne qese) afer ekonomikut/ liqenit dhe universiteteve - per disa dite do te mobiliohet e tera mobilimi me shume shije nga bestseller | ka 2 vende parkimi | orientimi ideal: plot drite | ka panel diellor dhe p... 30/10/2020 12:22... Lexo detajet..

E Mobiluar
1+1
Dhoma|Sallon
85 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

1+1+ballkon 94m2 super i madh, tek sheshi willson ( ka vendndodhjen me premium- fiks fiks te sheshi wilson me super pamje) | ka mundesi qe te shfrytezohet tarraca****- perfshire interneti ne cmim +++ dhe shume lehtesira te tjera - i kompletuar, pje... 30/10/2020 16:27... Lexo detajet..

E Mobiluar

315 Euro

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.25 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
85 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qera apartament 2+1+ballkon tek kompleksi ana - qytet student | nga komplekset me te mire ne qytet, me hapesira te gjelberta dhe kend lojerash per femije | pallat i pajisur me ashensor | banesa e gjitha e kompletuar | dysheme parketi | te gj... 31/10/2020 14:30... Lexo detajet..

E Mobiluar

35,000 Leke

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.72 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qera apartament 1+1 tek xhamlliku.apartamenti eshte i perbere nga 1 dhome gjumi,salle ngrenie ,salle gatimi,banjo ,post parking.ndodhet ne nje zone shumente mire dhe me plot facilitete.per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni n... 30/10/2020 07:08... Lexo detajet..

1,000 Euro
Duplex me qera, 21 Dhjetori Dulpexi ndodhet tek 21 Dhjetori, Rruga Kongresi i Lushnjes.
• Siperfaqe 220 m

1,000 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
4+1
Dhoma|Sallon
220 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Dulpexi ndodhet tek 21 dhjetori, rruga kongresi i lushnjes. • siperfaqe 220 m2 • kati 2-3 i nje vile. organizimi: • sallon ndenje • ambjent gatimi • 4 dhoma gjumi • 2 tualete • 3 ballkone jepet me qera i mobiluar. sistem kondi... 31/10/2020 16:33... Lexo detajet..

369 Euro
Apartament 2+1 per qera Myslym Shyri Apartamenti ndodhet në Rrugen Myslym Shyri.

Siperfaqe 70 m2
Kati 3 ndertim

369 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Apartamenti ndodhet në rrugen myslym shyri. siperfaqe 70 m2 kati 3 ndertim ekzistues organizimi: sallon ndenje ambjent gatimi 2 dhoma gjumi  tualeti  ballkoni apartamenti jepet me qera i mobiluar. zona ku ndodhet te jep mundesi... 31/10/2020 16:33... Lexo detajet..

300 Euro
Apartament me qira, 1+1 Kodra e Diellit 🏡Apartamen me qira
📌Rruga Kodra e Diellit prane Botanikut
🔹Organizoh

300 Euro

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

🏡apartamen me qira 📌rruga kodra e diellit prane botanikut 🔹organizohet⤵️ •sallon ndenje dhe gatimi sebashku •dhom gjumi •tualet •ballkon •me siperfaqe 70m2 • kati i 3 🔹ofrohet⤵️ •i mobiluar ne kushte shu... 31/10/2020 16:22... Lexo detajet..

250 Euro Apartament me qera 64m prane Sheshit Shqiponja Mobilim i ri 250 Euro Apartament me qera 1+1, i mobiluar, me te gjitha elektroshtepiaket, kondicioner,

250 Euro

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (2.23 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
64 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Apartament me qera 1+1, i mobiluar, me te gjitha elektroshtepiaket, kondicioner, kati 3, i pa banuar me pare,divan qe kthehet ne krevat dopio, preferohen vajza ose familjare adresa: ne hyrje te tiranes, prane sheshit shqiponja.... 31/10/2020 16:11... Lexo detajet..

400 Euro Jepet me qira 2+1 Kati 3 Fiori Di Bosko 400€ Jepet me qira 2+1 
Kati 3
Adresa:Don Bosko, Fiori di Bosko 
I mobiluar i ri d
2+1
Dhoma|Sallon
97 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qira 2+1 kati 3 adresa:don bosko, fiori di bosko i mobiluar i ri dhe modern cmimi:400€ ... 31/10/2020 16:10... Lexo detajet..

500 Euro Apartament per qira 3+1 Zogu i Zi I mobiluar 500€ Jepet me qira 3+1 
Kati 10 
Adresa: Zogu i Zi 
I mobiluar 
Cmimi:500€/ mua

500 Euro

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.40 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
117 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
10
Kati

Jepet me qira 3+1 kati 10 adresa: zogu i zi i mobiluar cmimi:500€/ muaj ... 31/10/2020 16:10... Lexo detajet..

400 Euro Apartament per qira 2+1 Don Bosko 400€ Apartament per qira 2+1 Don Bosko 400€

400 Euro

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Apartament per qira 2+1 don bosko 400€ ... 31/10/2020 16:09... Lexo detajet..

350 Euro Jepet me qera super apartament 2+1 prane Kristal Center Jepet me qera apartament totalisht i mobiluar prane Kristal Center . Apartamenti

350 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (2.05 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
120 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Jepet me qera apartament totalisht i mobiluar prane kristal center . apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor dhe me nje administrim perfekt . apartamenti ka nje siperfaqe prej 120 m2 me 2 dhoma gjumi , 2 banjo dhe ballko... 31/10/2020 15:48... Lexo detajet..

360 Euro Okazion !! Apartament 1+1 stadjumi dinamo Apartamenti është i pozicionuar në zonen e stadjumi Dinamo. Informacion mbi a

360 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.17 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
80 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonen e stadjumi dinamo. informacion mbi apartamentin: • ndërtim i ri • kati i 7 banim • sipërfaqa e apartamentit 80 m2 apartamenti disponon: • salloni ndenjes • dhoma e gjumit • tualeti •ballkoni... 31/10/2020 15:20... Lexo detajet..

870 Euro

Vila ideale ne mes te tiranes, ofron gjithe komoditetet e mundshme per jetese ne mes te gjelberimit, ne qetesi dhe serisht afer me cdo fasilitet v... (Premium 31.12.2020)

400 Euro

Jepet Me Qera Apartament 3+1+2 Tek Ish Ekspozita (prane Gjykates) Okazion

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.28 Km nga qendra)
3+1 Dhoma|Sallon
155.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera 3+1+2 tek ish ekspozita prane gjykates. apartament shum mire i organizuar me hapsira te bollshme dhe mjaft mire i organizuar. ka 3 dho... (Premium 17.11.2020)

300 Euro 🔴 Jepet me qera apartament 1+1 21 Dhjetori Jepet me qera apartament 1+1 ne zonen e 21 Dhjetorit, perballe supermarket Joene

300 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
80 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qera apartament 1+1 ne zonen e 21 dhjetorit, perballe supermarket joenes. apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim te nje pallati te ri dhe ka siperfaqe totale 80 m2. organizimi: salloni, ambienti gatimit, dhoma e gjumit, tualeti, ballkoni. ... 31/10/2020 15:20... Lexo detajet..

350 Euro Jepet Apartament me qira tek Zogu zi tek rreth rrotullimi ringut Jepet Apartament 2+1 me Qira tek Zogu zi!
2+1 +2 banja dhe ballkone!
80 m2 kat

350 Euro

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
80 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet apartament 2+1 me qira tek zogu zi! 2+1 +2 banja dhe ballkone! 80 m2 kati 3 pallat egsistues! 350€ jepet vetem për familje jo studentë! kontakto per ta pare nga afer 0697320785... 31/10/2020 14:37... Lexo detajet..

300 Euro Apartament 1+1 me Qera, Rruga Besim Fagu, Rr. 5-Maji, prane Qendres Concord, BH 3211032 Jepet me qera 1+1 ne pallat te ri, i mobiluar, siperfaqe 57 m2, kati 3 me ashens

300 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (2.23 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
57 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qera 1+1 ne pallat te ri, i mobiluar, siperfaqe 57 m2, kati 3 me ashensor. apartamenti perbehet nga dhome gjumi, sallon ndenje, kuzhine, banjo, ballkon. jepet me qera 300 euro ne muaj.... 31/10/2020 14:37... Lexo detajet..

550 Euro Apartament me qira 1+1,tek Rruge e Kavajes 550 euro -Tek Rruge e Kavajes,jepet Apartament me qira 1+1.
Mobilim i ri,bashkekohor
Pa

550 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
9
Kati

-tek rruge e kavajes,jepet apartament me qira 1+1. mobilim i ri,bashkekohor pallat i ri me ashensor. 💶cmimi 550 euro 💶 📲0693252524... 31/10/2020 14:37... Lexo detajet..

350 Euro Jepet me Qera Vile 140m2 ne FRESK,rr Dalip Topi Jepet me Qera Vile 3 kateshe ,140m2 ne FRESK vazhdimi rruges te Kodra Priftit,RR

350 Euro

Fresku/Linze | Tirane (3.56 Km nga qendra)
5+1
Dhoma|Sallon
140 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet me qera vile 3 kateshe ,140m2 ne fresk vazhdimi rruges te kodra priftit,rruga dalip topi,eshte e mire investuar me hapsira te bollshme ,2 banjo,2 vende parkimi dhe ka 5 dhoma.cmimi i pa diskutueshem... 31/10/2020 14:37... Lexo detajet..

315 Euro 2+1+Bllk Tek Kompleks Ana - Qytet Student | Me Parkim Personal* | Apartament i Kompletuar | Parket Jepet Me Qera Apartament 2+1+Ballkon Tek Kompleksi Ana - Qytet Student | Nga Kom

315 Euro

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.25 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
85 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qera apartament 2+1+ballkon tek kompleksi ana - qytet student | nga komplekset me te mire ne qytet, me hapesira te gjelberta dhe kend lojerash per femije | pallat i pajisur me ashensor | banesa e gjitha e kompletuar | dysheme parketi | te gj... 31/10/2020 14:30... Lexo detajet..

375 Euro 2+1+Bllk, Fiks ne Qender- Piazza *Super Vendodhje | i Sapo Investuar me Arredim te Ri, te Kompletuar Apartament 2+1+Ballkon I Sapo Investuar Ne Qender (Piazza) Zone Perfekte | Arred

375 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.48 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
93 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Apartament 2+1+ballkon i sapo investuar ne qender (piazza) zone perfekte | arredim i ri dhe i kompletuar | kondicioner | kuzhine e re | dhomat e gjumit me shume hapesire dhe te kompletuara | tualet me hidrosanitare cilesore | te gjitha instalimet fun... 31/10/2020 14:21... Lexo detajet..

500 Euro Jepet Apartament me qira i mobiluar tek 21 Dhjetori! 🏡 Apartament 2+1 + parkim me qera i Mobiluar!!
📍 Vendondodhja- 21 Dhjet

500 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
80 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

🏡 apartament 2+1 + parkim me qera i mobiluar!! 📍 vendondodhja- 21 dhjetori! cmimi 500 euro jepet apartament 2+1 me qera ne nje pallat te ri me ashensor ne katin e 2-te, administrim 24h.apartamenti organizohet ne sallon dhe kuzhine me hapsi... 31/10/2020 14:16... Lexo detajet..

400 Euro Jepet apartament 1+1 i sapo arreduar tek rruga Durrësit Tek Rruge e Durresit,-jepet apartament 1+1 me qira,-i ri i pabanuar me pare.

400 Euro

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.77 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
78 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Tek rruge e durresit,-jepet apartament 1+1 me qira,-i ri i pabanuar me pare. 💶400 euro i diskutueshem kati katert pallat egsistues 📲0697320785... 31/10/2020 14:16... Lexo detajet..

420 Euro

Jepet me qera kati iii i nje vile me hapsire 140m2 me strukture 3+1 me kuzhine me vete +1 studio + 1 tualet dhe me 2 ballkone te medha| nje mundesi e ... (Premium 31.12.2020)

350 Euro

Jepet me qera apartament 1+1+ballkon **totalisht i investuar | vendndodhje perfekte midis pazarit te ri dhe selvise| mobilim bashkekohor | pallat ultr... (Premium 31.12.2020)

650 Euro Jepet super apartament me qira tek 21 Dhjetori i mobiluar Tek 21 dhjetori,jepet super apartament me qira 2+1 me kuzhinen me vete,mobilim b

650 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
120 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Tek 21 dhjetori,jepet super apartament me qira 2+1 me kuzhinen me vete,mobilim bashkekohor,i ri pabanuar me pare.orientim lindje-perendim. pallat i ri,i mireadministruar cmimi 650 euro 📲0697320785... 31/10/2020 14:16... Lexo detajet..

500 Euro Ekspozita apartament luksoz 2+1 arredim i ri 500€ Ekspozita jap me qera apartament te ri 2+1 i arreduar me stil modern. 
Sallon n

500 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
115 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Ekspozita jap me qera apartament te ri 2+1 i arreduar me stil modern. sallon ndenje me hapesire, kuzhine gatimi me vete. dhome gjumi matrimoniale me tualet, dhome gjumi tjeter e vogel. me 2 tualete dhe verande totalisht me parket. mundesi parkimi... 31/10/2020 14:12... Lexo detajet..

600 Euro 21 Dhjetori apartament 2+1 luks 600€ Jap me qera apartament 2+1 ne pallat te ri tek 21 Dhjetori. Arredim i ri luks. A

600 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.35 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
102 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jap me qera apartament 2+1 ne pallat te ri tek 21 dhjetori. arredim i ri luks. apartament me drite.... 31/10/2020 14:12... Lexo detajet..

350 Euro Vasil Shanto 2+1 mobilim i ri 350€ Mes Vasil Shantos dhe Komunes jap me qera apartament 2+1 mobilim i ri bashkekoho

350 Euro

Vasil Shanto | Tirane (0.44 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
94 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Mes vasil shantos dhe komunes jap me qera apartament 2+1 mobilim i ri bashkekohore ne gjendje shume te mire. sallon ndenje me hapesire, kuzhine gatimi me vete, 2 dhoma gjumi, ballkon, tualet me dritare.... 31/10/2020 14:12... Lexo detajet..

375 Euro

Apartament 2+1+ballkon i sapo investuar ne qender (piazza) zone perfekte | arredim i ri dhe i kompletuar | kondicioner | kuzhine e re | dhomat e gjumi... (Premium 31.12.2020)

350 Euro

Jepet Apartament 1+1 Midis Myslym Shyrit Dhe Rruges Kavajes

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet apartamenta 1+1 totalisht i mobiluar mbrapa karburant kastrati tek rr myskyn shyri. ambjenti eshte i ndare ne nje korridor qe te con tek dhoma e... (Premium 04.11.2020)

450 Euro APARTAMENTE 2+1 PER QIRA Apartament 2+1 te Kopshti Zoologjik 105 m2 totalisht i mobiluar kati i 7
Aparta

450 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
105 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Apartament 2+1 te kopshti zoologjik 105 m2 totalisht i mobiluar kati i 7 apartamenti eshte pjese e nje ndertimi te ri prane liqenit dhe kopshtit zoologjik ... 31/10/2020 14:10... Lexo detajet..

400 Euro APARTAMENTE 2+1 PER QIRA 2+1 per qira i mobiluar ne nje nga zone mjaft te qete.
Apartamenti me siperfaqe

400 Euro

Kodra e Diellit | Tirane (16.64 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

2+1 per qira i mobiluar ne nje nga zone mjaft te qete. apartamenti me siperfaqe 90 m2 ka nje organizim shume te mire te brendshem me nje sallon, dy dhome gjumi,dy tualete dhe nje ballkone.... 31/10/2020 14:09... Lexo detajet..

400 Euro Jepet apartament me qera ne Rrugen e Kavajes 3+1 Jepet apartament me qira 3+1 Rruga Kavajes-Qendra Globe

Me siperfaqe 110m2 ka

400 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
9
Kati

Jepet apartament me qira 3+1 rruga kavajes-qendra globe me siperfaqe 110m2 kati 9 organizohet: •3dhoma •2banjo •kuzhin •sallon •me korridor •2ballkon ofrohet: • i mobiluar • i shtruar me pllaka •me kondicione... 31/10/2020 14:02... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim