shtepi me qera n dogan 

 Online 45 lexues | 12 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 45 lexues | 12 njoftime ne pritje
300 Euro

Jepet me qera apartament 2 + 1 (83 m2) mbi kristal center (rr. bill klinton) zone me mundesi parkimi | parket | pallat i ri | mobilim cilesor | ndrici... (Premium 31.12.2020)

1,250 Euro

Ne Bllok, Jepet Me Qira Dupleks Fantastik !

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra) Real Deal Properties
3+1 Dhoma | Kuzhine
270.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jepet dupleks fantastik me qira ne zonen e bllokut, nje nga zonat me elitare ne kryeqytet per te jetuar. e ndodhur ne zemer te jetes urbane me intensi... (Premium 23.04.2020)

400 Euro

1+1sh Totalisht I Ri * Me Garazhd* - Vasil Shanto - Uet- Bere Me Arkitekt I Pabanuar Me Pare( Ne Qes

Vasil Shanto | Tirane (1.70 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apt i pabanuar me pare 1+1 tek uet-ja | me garazhd perfshire ne cmim** |cdo gje e re dhe me super cilesi (pallat i 2019 me ashensor)| b... (Premium 31.12.2020)

13,000 Leke
Ambient i Mobiluar me Qira Jepet dhome e mobiluar me qira per dy persona ( Student), pozicionuar ne nje vil

Ambient I Mobiluar Me Qira

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.46 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
20.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet dhome e mobiluar me qira per dy persona ( student), pozicionuar ne nje vile private te qyteti studenti. pagesa 130 mije.... 22/01/2020 02:51... Lexo detajet..

450 Euro
Bllok ,Apartament 2+1 me qera i mobiluar Ne Bllok ,tek Kafe Roma ,jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar . Apartamenti o

Bllok ,apartament 2+1 Me Qera I Mobiluar

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.78 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ne bllok ,tek kafe roma ,jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar . apartamenti organizohet ne koridor ,sallon +kuzhine ,2 dhoma gjumi me krevat dopio , 2 ballkone dhe 1 tualet . cdo dhome eshte e mobiluar dhe e pajisur me kondicioner .apartamenti esh... 22/01/2020 02:35... Lexo detajet..

350 Euro
Jepet me Qira Apartament tek Rr. Myslym Shyri Apartamenti ndodhet ne katin e 4 ne nje pallat me ashensor i cili eshte i organ

Jepet Me Qira Apartament Tek Rr. Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 ne nje pallat me ashensor i cili eshte i organizuar ne 1 dhome ndenje , 1 dhome gjumi ,1 tualet dhe 1 ballkon. per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.... 22/01/2020 02:31... Lexo detajet..

200 Euro Apartament 1+1 i mobiluar tek fresku Apartament 1+1 me qera . Ndertimi i ri ne zonen e Freskut. Siperfaqe 60 m2. Kat

Apartament 1+1 I Mobiluar Tek Fresku

Fresku/Linze | Tirane (3.72 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartament 1+1 me qera . ndertimi i ri ne zonen e freskut. siperfaqe 60 m2. kati i 6. me shensore . i mobiluar. cmimi:200 euro... 22/01/2020 02:30... Lexo detajet..

12,000 Leke Gazoniere 45m2 Gazoniere ne gjendje shume te mire pjeserisht e mobiluar e pershtatshme per te b

Gazoniere 45m2

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (2.92 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
45.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Gazoniere ne gjendje shume te mire pjeserisht e mobiluar e pershtatshme per te banuar 3-4 persona ... 22/01/2020 02:10... Lexo detajet..

30,000 Leke Tek Ali Demi jepet me qera apartament 2+1 (perball Big Market) Tek Ali Demi jepet me qera apartament 2+1,totalisht i mobiluar dhe me i organizu

Tek Ali Demi Jepet Me Qera Apartament 2+1 (perball Big Market)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Tek ali demi jepet me qera apartament 2+1,totalisht i mobiluar dhe me i organizuar ne menyre mjaft komode,sallon ndenje ,ambient gatimi,banjo,2 dhoma gjumi,ngrohje/ftohje apartmenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues,me dalje ne unaze .... 22/01/2020 01:45... Lexo detajet..

250 Euro Jepet apartament me qera 1+1 tek Globi,Rruga Kavajes jepet me qera apartament 1+1 me mobilim bashkohore

Jepet Apartament Me Qera 1+1 Tek Globi,rruga Kavajes

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 me mobilim bashkohore... 22/01/2020 01:40... Lexo detajet..

30,000 Leke Jepet me qera apartament 1+ 1 , tek 21 Dhjetori Jepet me qera ambjent 1+1 ne katin e pare me siperfaqe 65 m2. Ndodhet ne rruge

Jepet Me Qera Apartament 1+ 1 , Tek 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera ambjent 1+1 ne katin e pare me siperfaqe 65 m2. ndodhet ne rrugen e kavajes tek 21 dhjetori perballe ambulances nr. 9. appartamenti perbehet nga nje dhome gjumi + ndenje, aneks,korridor, banjo, ballkon. i rikonstruktuar. eshte i pe... 22/01/2020 01:39... Lexo detajet..

400 Euro apartament me qera ne myslim shyri 2 ballkone pallat i ri me ashensor

Apartament Me Qera Ne Myslim Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

2 ballkone pallat i ri me ashensor... 22/01/2020 01:37... Lexo detajet..

400 Euro

Jepet me qera apartament 3+1+2wc +2ballkone te liqeni i thate( me super pamje), pallat i ri me ashensor , apartamenti i pabanuar me pare*, cdo gje esh... (Premium 31.12.2020)

300 Euro

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Ne Qender(pas 15 Kateshit)

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.70 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ne qender te tiranes prane te gjithe llojeve te sherbimeve dhe faciliteteve ,jepet me qera apartament 2+1,totalisht i mobiluar dhe i organizuar ne men... (Premium 04.03.2020)

1,800 Euro

Ambjent mjaft mire i organizuar ne nje nga zonat me te mira te tiranes ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 10 katesh. ambjenti eshte open space me nje... (Premium 15.02.2020)

Mobilimi:Bosh

1,800 Euro

320 Euro

ndodhet ne nje nga zonat me terheqese te tiranes; pazari i ri. nje nder lagjet rezidenciale me te vjetra dhe historike ne qytetin e tiranes, pazari i... (Premium 06.05.2022)

25,000 Leke Vendndoshja perfekte dhe kushte komode Apartamenti eshte 1+1 me mobilim modern, i kompletuar me cdo mobilje apo pajisje

Vendndoshja Perfekte Dhe Kushte Komode

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.15 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
54.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti eshte 1+1 me mobilim modern, i kompletuar me cdo mobilje apo pajisje te nevojshme. i pershtatshem persa i perket pozicionit, 50 m nga unaza, dhe 150 m nga spitalit pediatrik ne rrugen kongresi i manastirit afer me ish kliniken mjekesore ... 22/01/2020 01:36... Lexo detajet..

320 Euro jepet 2+1+garazh pas zoologjikut apartamenti eshte i mobiluar, i pabanuar. 2+1 me 2 tualete dhe 2 ballkone. kati

Jepet 2+1+garazh Pas Zoologjikut

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.34 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti eshte i mobiluar, i pabanuar. 2+1 me 2 tualete dhe 2 ballkone. kati 4 me ashensor. me drite dhe ajer. disponon dhe garazh te mbyllur... 22/01/2020 01:33... Lexo detajet..

250 Euro Jepet me qera apartament 1+1 Jepet me qera super apartament 1+1
I sapo mobiluar ne menyre cilesore
I komple

Jepet Me Qera Apartament 1+1

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.68 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera super apartament 1+1 i sapo mobiluar ne menyre cilesore i kompletuar me te gjitha paisjet e nevojshme ndodhet perballe me ministrine e drejtesise cmimi : 250 euro per me shume informacion kontaktoni ne : 067 308 7777... 22/01/2020 01:26... Lexo detajet..

350 Euro PER QIRA APARTAMENT TEK BILL KLINTON 2+1 Apartamenti ndodhet shume prane Rruges Bill Klinton ose Komunes se Parisit!
Org

Per Qira Apartament Tek Bill Klinton 2+1

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (2.17 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti ndodhet shume prane rruges bill klinton ose komunes se parisit! organizohet ne 2+1, totalisht i mobiluar, 2 dhoma gjumi te arreduara ne menyre te pershtatshme, dhe 1 tualet me dritare. per me shume info me kotaktoni!... 22/01/2020 01:05... Lexo detajet..

300 Euro Jepet me qera 2+1 ,prane Rruges Sami Frasheri. To Jepet me qera 2+1 ,prane Rruges Sami Frasheri.Apartamenti ndodhet ne nje pallat

Jepet Me Qera 2+1 ,prane Rruges Sami Frasheri. To

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.75 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera 2+1 ,prane rruges sami frasheri.apartamenti ndodhet ne nje pallat ekzistus,ne kat 2, i mobiluar me te gjitha kushtet,me kondicioner,vendi me i preferuar ne tirane.cmimi 300euro.... 22/01/2020 00:43... Lexo detajet..

300 Euro Lulishte 1 Maj jepet me qira apartament 2+1 Jepet me qira super apartament 2+1 te lulishte 1 maj , eshte i mobiluar ne menyr

Lulishte 1 Maj Jepet Me Qira Apartament 2+1

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.55 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
79.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qira super apartament 2+1 te lulishte 1 maj , eshte i mobiluar ne menyre bashkohore me te gjitha mobiljet dhe paisjet elektro-shtepiake funksionale, ka organizim shume te rregullt te ambientit ne dhoma te medha dhe me drite, ndodhet ne nje z... 22/01/2020 00:42... Lexo detajet..

400 Euro 1+1sh Totalisht i RI * me GARAZHD* - Vasil Shanto - UET- Bere me Arkitekt i Pabanuar me pare( ne qese) Jepet me Qera Apt i Pabanuar me Pare 1+1 tek UET-ja | me GARAZHD perfshire ne cm

1+1sh Totalisht I Ri * Me Garazhd* - Vasil Shanto - Uet- Bere Me Arkitekt I Pabanuar Me Pa

Vasil Shanto | Tirane (1.70 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apt i pabanuar me pare 1+1 tek uet-ja | me garazhd perfshire ne cmim** |cdo gje e re dhe me super cilesi (pallat i 2019 me ashensor)| bere me arkitekt ( i pabanuare fare)| me kondicioner inverter| mobilie super komode dhe cilesore | k... 22/01/2020 00:35... Lexo detajet..

333 Euro apartament 2+1+post parkimi(te kopshti botanik) apartamenti eshte komod dhe i mobiluar bukur. ndodhet ne nje zone te qete, prane

Apartament 2+1+post Parkimi(te Kopshti Botanik)

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti eshte komod dhe i mobiluar bukur. ndodhet ne nje zone te qete, prane kopshtit botanik. vendoset ne katin 3 pallat me rifinitura cilesore, me ashensor qe shkon ne parkim. perbehet nga nje ambient ndenje-ngrenie-gatim i bollshem i pajisur... 21/01/2020 23:53... Lexo detajet..

25,000 Leke JEPET 1+1 BOSH-TE LIQENI ITHATE APARTAMENTI NDODHET TE LIQENI I THATE, ZONE TEPER E QETE. ESHTE I PABANUAR ME PA

Jepet 1+1 Bosh-te Liqeni Ithate

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.70 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ndodhet te liqeni i thate, zone teper e qete. eshte i pabanuar me pare. pallati eshte i ri ndertuar kohet e fundit. vendoset ne katin 2 banim. momentalisht pa ashensor. apartamenti ka siperfaqe te madhe 80m2+20m2 verande. perbehet nga am... 21/01/2020 23:52... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

25,000 Leke

450 Euro

Tek petro nini (bllok) jepet me qera apt 2+1+2wc (113 m2) - ashensor | mobilim cilesor | kondicioner | hapesire e bolleshme me ndricim dhe planimetri ... (Premium 31.12.2020)

400 Euro

Jepet Ap 2+1 Me Garazhd Pran Shkolles Baletit

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.07 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet apartament 2+1 i mobiluar shume mire ne pallat te ri me ashensor pas shkolles baletit ose pa shkuar tek tregu elektrik me pozicion shume te mire... (Premium 24.01.2020)

220 Euro

1+1 Tek Stokholmi (klani- Rest. Fresku) (qetesi & Mundesi Parkimi) - Mobilim I Ri (kend Cilesor) | K

Fresku/Linze | Tirane (3.56 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

1+1 super tek stokholmi midis (klanit, dhe rest. freskut / rr. dalip topi )qetesi dhe mundesi parkimi) - mobilim i ri (kend cilesor) | kondicioner | n... (Premium 31.12.2020)

450 Euro

Jepet Me Qera Apartament Luksoz 2+1+2 Ne Bllok Me Ashensor, I Pabanuar Me Pare

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.15 Km nga qendra) ZIVARO.AL
2+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apartament 2+1+2 me siperfaqe 130 m2 ne bllok tek petro nini ne katin 4 me ashensor te nje pallati te ri. apartamenti organizohet nga... (Premium 02.02.2020)

400 Euro te liqeni i thate jepet 2+1 e pa banuar me pare Apartamenti ndodhet te liqeni i thate, nje nje zone qe ofron qetesi dhe ajer te

Te Liqeni I Thate Jepet 2+1 E Pa Banuar Me Pare

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.46 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
122.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ndodhet te liqeni i thate, nje nje zone qe ofron qetesi dhe ajer te paster, te gjitha fasilitetet si dhe eshte afer daljeve ne rruget kryesore dhe rrethrrotullimeve qe te nxjerrin direk ne unazen e madhe. pallati eshte i ri me punime supe... 21/01/2020 23:41... Lexo detajet..

400 Euro jepet 2+1e mobiluar te komuna e parisit Apartamenti ndodhet te kompleksi Kika 1, te komuna e parisit. Vendoset ne katin

Jepet 2+1e Mobiluar Te Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti ndodhet te kompleksi kika 1, te komuna e parisit. vendoset ne katin 4 pallati me 2 ashensore. perbehet nga 1 ambient i bollshem ndenje-ngrenie-gatim, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. apartamenti eshte i pajisur me sistem ngrohje qe... 21/01/2020 23:40... Lexo detajet..

1,300 Euro jepet apartament me super pamje 3+1+verande(te zoologjiku) apartamenti ndodhet te kopshti zoologjik dhe ka pamje nga liqeni artificial. ven

Jepet Apartament Me Super Pamje 3+1+verande(te Zoologjiku)

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.25 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
185.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti ndodhet te kopshti zoologjik dhe ka pamje nga liqeni artificial. vendoset ne katin 6 banim me ashensor.perbehet nga 1 living room spacioz me oxhak, 1 dhome me vete qe sherben si kuzhine gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje verande e m... 21/01/2020 23:40... Lexo detajet..

20,000 Leke Jepet me qera 2+1 Jepet me qera, 90 m², 2+1

Pagesa 20,000 leke te reja ne muaj.

Adresa :

Jepet Me Qera 2+1

Brryli | Tirane (2.59 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera, 90 m², 2+1 pagesa 20,000 leke te reja ne muaj. adresa : rruga leandro zoto, prane brrylit, zona e porcelanit numri i kontaktit 0686418462... 21/01/2020 23:39... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

20,000 Leke

500 Euro

Jepet Me Qera Apartament Luksoz 3+1+2 Tek Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.74 Km nga qendra) ZIVARO.AL
3+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qera ky apartament 3+1 tek komuna e parisit i mobiluar teresisht ne menyre shume moderne. apartamenti organizohet nga salloni, ambienti i gat... (Premium 26.01.2020)

500 Euro

Tirane, Afer Bllokut - Apartament 2+1 Me Qera, 500 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.85 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
12 Kati

Rruga zef jubani - afer sheshit wilson dhe bllokut, ne lagje te qete, japim me qera apartament - penthouse, 2+1, kati 12, pallat me ashensor, i mobil... (Premium 07.08.2020)

450 Euro

Apartament 2+1 Me Qera ,mobilim Bashkekohore

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.68 Km nga qendra) Living In Tirana
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Tek selvia , jepet me qera super apartament 2+1 i mobiluar ne menyre bashkekohore . apartamenti eshte ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor . ... (Premium 15.02.2020)

300 Euro

Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2 Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane ZIVARO.AL
2+1 Dhoma | Kuzhine
140.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament modern dhe i sapo mobiluar 2+1+2 per qira ne zonen e astirit. apartamenti organizohet ne sallon te bollshem ndenje, kuzhine, dy dhoma gjumi... (Premium 17.02.2020)

450 Euro

Bllok ,apartament 2+1 Me Qera I Mobiluar

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.78 Km nga qendra) Living In Tirana
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ne bllok ,tek kafe roma ,jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar . apartamenti organizohet ne koridor ,sallon +kuzhine ,2 dhoma gjumi me krevat dopio ... (Premium 08.02.2020)

400 Euro

Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 Nê Rrugën E Kavajës.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra) Elite Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jepet me qira super apartament 2+1 nê rrugën e kavajës, prane qendres “globe”. ndodhet në katin e 8 te nje pallati te ri, me një sipërfaqe ... (Premium 23.01.2020)

270 Euro

Jepet Me Qira 1+1 Ne Rr. Bardhyl

Brryli | Tirane (1.50 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te kryqzimi i rr.bardhyl me rr.hoxha tasim perfshim 55m2 siperfaqe banimi. apartamenti organizohet nga korridori i ... (Premium 15.02.2020)

360 Euro

Duplex (selvia-qender) 2+1+2wc Mobilim Cilesor | Kondicioner

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.09 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Me qra duplex 2+1+2wc (100 m2) tek selvia-qender | mobilim cilesor | kondicioner | shtruar me pllake cilesore | cdo gje e re | tualet me hidrosanitare... (Premium 31.12.2020)

370 Euro 2+1 e mobiluar(don bosko) Apartamenti eshte komod dhe i mobiluar totalisht. ndodhet prane Credins Bank, pe

2+1 E Mobiluar(don Bosko)

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
109.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti eshte komod dhe i mobiluar totalisht. ndodhet prane credins bank, perball shkolles don bosko. vendoset ne aktin 4 banim, pallat i ri pa ashensor. perbehet nga 1 ambient ndenje-ngrenie gatim, 2 dhoma gjumi, 1 tualet me dritare dhe 1 ballko... 21/01/2020 23:29... Lexo detajet..

30,000 Leke Jap 1+1 me qera ne rrugen alidemi Jepet me qera 1+1 ne rr.alidemi .apartamenti ndodhet tek fillimi i rruges alidem

Jap 1+1 Me Qera Ne Rrugen Alidemi

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.15 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera 1+1 ne rr.alidemi .apartamenti ndodhet tek fillimi i rruges alidemi perballe me bar olso .kati 2 parafabrikat totalisht i mobiluar .buze rruge njera dhome tjetra me pamje brenda lagjes.... 21/01/2020 23:09... Lexo detajet..

25,000 Leke Tiranë Apartament1+1 për Qira në Laprakë Sipërfaqe 68m, kati 5 bosh, Konfigurim 1+1+Ballkon+Tualet. Kompleks Pallate tep

Tiranë Apartament1+1 Për Qira Në Laprakë

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (3.10 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Sipërfaqe 68m, kati 5 bosh, konfigurim 1+1+ballkon+tualet. kompleks pallate tepër cilësor me ashensor. cmimi 25.000lek të reja në muaj. kontakt origjinal albania real estate ... 21/01/2020 23:09... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

25,000 Leke

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim