shtepi me qera ne ali dem 

 Online 46 lexues | 13 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
250 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 tek ish amb. jugosllave (rruga e durresit) zone perfekte | pallat i ri me ashensor | mobilim i kompletuar | kondicioner |... (Premium 31.12.2020)

350 Euro

Apartament 2+1 Me Qira Ne Vasil Shanto.

Vasil Shanto | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

... (Premium 06.06.2020)

199 Euro

Super Cmim: 2+1+verande (165m2) (xhamllik- Brryl) Mobilim Cilesor | Parket | Kondicioner & Kaldaja

Brryli | Tirane (1.35 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
165.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

2+1 tek vorri i bomit (brryl) me shume hapesire | i mobiluar i gjithi | dyshemeja me parket druri | kondicioner dhe kaldaja + oxhak ne dhomen e ndenje... (Premium 31.12.2020)

240 Euro

1+1+ Ballkon Ne Vasil Shanto (rr. Kryesore) Strukture Shume E Rregullt Dhe Mobilim I Kompletuar + Ko

Vasil Shanto | Tirane (2.17 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 ne vasil shanto - zone shume e preferuar | strukture shume e rregullt dhe mobilim i kompletuar | kuzhine me te gjitha ore... (Premium 31.12.2020)

350 Euro

Tek uet, jepet me qira apartament dupleks 1+1 me orientim perfekt. apartamenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati me 12 kate dhe organizohet nje sallon... (Premium 05.05.2021)

400 Euro
Apartament 2+1 / Komuna e Parisit Apartament 2+1 te Komuna Parisit prane Pastiçeri Reka, Kati i 10 me ashensor.

Apartament 2+1 / Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

Apartament 2+1 te komuna parisit prane pastiçeri reka, kati i 10 me ashensor. siperfaqe 85 m² . per me shume info kontakt ne 00355682000287... 29/05/2020 00:26... Lexo detajet..

250 Euro
Apartament 1+1 / Rr Bill Klinton Apartament 1+1 te mbikalimi i Kristalit, Rruga Bill Klinton e mobiluar me te gji

Apartament 1+1 / Rr Bill Klinton

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartament 1+1 te mbikalimi i kristalit, rruga bill klinton e mobiluar me te gjitha kushtet,kati i 6 me ashensor ,ne nje kompleks te ri. per me shume info kontakt ne nr 00355682000287... 29/05/2020 00:26... Lexo detajet..

400 Euro
Apartament 2+1 / Kompleksi Usluga Apartament 2+1 prane st.Trenit, Kompleksi Usluga.
Kati i 7 , Siperfaqe 87 m² .

Apartament 2+1 / Kompleksi Usluga

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartament 2+1 prane st.trenit, kompleksi usluga. kati i 7 , siperfaqe 87 m² . per me shume info kontakt nr 00355682000287... 29/05/2020 00:25... Lexo detajet..

350 Euro Apartament 2+1 / Kompleksi Panorama  Apartament 2+1 te stacioni i trenit(tek kompleksi Panorama)kati i 8-te, siperfaq

Apartament 2+1 / Kompleksi Panorama

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartament 2+1 te stacioni i trenit(tek kompleksi panorama)kati i 8-te, siperfaqja 100 m²,cmimi 350 euro. per me shume info kontaktoni ne nr 00355682000287.... 29/05/2020 00:25... Lexo detajet..

175 Euro 1+1+Ballkon Tek Globe (21 Dhjetor - Rr. E Kavajes) Dhoma E Gjumit Dhe Kuzhina Me Te Gjitha Orendite Apartament 1+1+Ballkon (70 M2) Tek Globe (21 Dhjetor - Rr. E Kavajes) Zone E Fav

1+1+ballkon Tek Globe (21 Dhjetor - Rr. E Kavajes) Dhoma E Gjumit Dhe Kuzhina Me Te Gjitha

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartament 1+1+ballkon (70 m2) tek globe (21 dhjetor - rr. e kavajes) zone e favorshme | hapesire e bolleshme me ndricim dhe strukture te rregullt | kuzhina dhe dhoma e gjumit me orendit e duhura | dritaret dhe dera e ballkonit me grila cilesore | tu... 29/05/2020 00:11... Lexo detajet..

35,000 Leke SUPER Apartament 2+1 me QIRA, Rruga 5 Maji Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te perfunduar vetem 1 vit me pare, i lok

Super Apartament 2+1 Me Qira, Rruga 5 Maji

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te perfunduar vetem 1 vit me pare, i lokalizuar prane qendres tregtare “concord”. zone e sherbyer nga te gjitha sherbimet private dhe transporti publik,hapesira te gjelberuara dhe te lira per femijet. orga... 29/05/2020 00:11... Lexo detajet..

500 Euro Apartament 2+1 me qera tek Komuna e Parisit prane Kika 1 ne Tirane (ID 4221758 ) Property ID : 4221758

Komuna e Parisit, prane Kika 1, jepet me qera Apartamen

Apartament 2+1 Me Qera Tek Komuna E Parisit Prane Kika 1 Ne Tirane (id 4221758 )

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Property id : 4221758 komuna e parisit, prane kika 1, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 100 m², i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, kati 5 me ashensor, 3 kondicioner, 2 tualete, ballkon, orientim me diell, apartamenti... 29/05/2020 00:10... Lexo detajet..

240 Euro 1+1+ Ballkon ne Vasil Shanto (Rr. Kryesore) Strukture Shume e Rregullt dhe Mobilim i Kompletuar + Kondicioner Jepet Me Qera Apartament 1+1 Ne Vasil Shanto - Zone Shume E Preferuar | Struktur

1+1+ Ballkon Ne Vasil Shanto (rr. Kryesore) Strukture Shume E Rregullt Dhe Mobilim I Kompl

Vasil Shanto | Tirane (2.17 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 ne vasil shanto - zone shume e preferuar | strukture shume e rregullt dhe mobilim i kompletuar | kuzhine me te gjitha orendite | dhome gjumi me dysheke te ri | tualet me hidrosantiare cilesore | te gjitha instalimet funks... 29/05/2020 00:10... Lexo detajet..

350 Euro  2+1+Ballkon I Madh - 110 m2 (Eleonora - Kodra E Diellit) Ashensor | Mobiluar me Shije *Kondicioner (Dysheke 1,500 Euro) Kuzhine e Re Jepet Me Qera Apartament 2+1+Ballkon I Madh (Eleonora - Kodra E Diellit) Zone E

2+1+ballkon I Madh - 110 M2 (eleonora - Kodra E Diellit) Ashensor | Mobiluar Me Shije *ko

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apartament 2+1+ballkon i madh (eleonora - kodra e diellit) zone e preferuar | pallat i ri me ashensor | mobiluar me shije (dysheke i ri, 1,500 euro) kondicioner dhe cdo pajisje elektroshtepiake cilesore | kuzhine me te gjitha pajisjet |... 28/05/2020 23:39... Lexo detajet..

400 Euro

Jepet Super Ap 2+1 Te Garda

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 ne bllok te garda - zone shume e preferuar | strukture shume e rregullt dhe mobilim i kompletuar | kuzhine me te gjitha ... (Premium 08.06.2020)

250 Euro

Ne Vasil Shanto (besnik Sykja) Apt 1+1 Shume I Kendshem, Me Mobilim Cilesor Dhe Me Ngjyra Te Kombinu

Vasil Shanto | Tirane (1.92 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ne vasil shanto (besnik sykja) apt 1+1 shume i kendshem, me mobilim cilesor dhe me ngjyra te kombinuara | kondicioner + cdo pajisje elektroshtepiake |... (Premium 31.12.2020)

250 Euro

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Ne Astir(prane Bar Artistit)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.25 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ne hyrje te astirit ,pas bar artistit jepet me qera apartament 1+1,i mobiluar dhe i organizuar ne sallon ndenje,ambjent gatimi,dhome gjumi me krevat d... (Premium 17.11.2020)

330 Euro

Tek Myslym Shyri, Jepet Me Qira Apartament 1+1 ! -

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.62 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

tek myslym shyri, perballe drejtorise se policise, jepet me qira apartament 1+1 me shume drite, ne katin e 5-te te nje pallati te ri te mireadministr... (Premium 06.05.2022)

25,000 Leke Jepet me qera Vile Private ne Sauk  🏡Jepet me qera hyrje ne shtepi private 2+1, 
Vend qete dhe i rehatshem uje 2

Jepet Me Qera Vile Private Ne Sauk

Sauk | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

🏡jepet me qera hyrje ne shtepi private 2+1, vend qete dhe i rehatshem uje 24/h adresa sauk , prane qendres shendetesore, mbi xhamine 💰cmimi 25,000 leke ne muaj per me shum informacion ose per vizit te ambientit kontaktoni 📞069760339... 28/05/2020 23:39... Lexo detajet..

400 Euro Super apartamente me qera te myslym shyri 1+1/2+1/3+1  Jepen apartamente me qeta te myslym shyri me siperfaqe dhe tipologji te ndryshme

Super Apartamente Me Qera Te Myslym Shyri 1+1/2+1/3+1

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepen apartamente me qeta te myslym shyri me siperfaqe dhe tipologji te ndryshme 1+1/2+1/3+1, apartamentet plotesishte ne mobiluara ne menyre moderne e bashkohore cdo gje e re dhete pabanuara, te arreduara me arkitekt, pallat i ri 2020.... 28/05/2020 23:39... Lexo detajet..

370 Euro jepet super apartament i mobiluar 2+1 tek Fiori di Bosco apartamenti edhte i pabanuar me pare, i mobiluar totalisht me parket dhei pajisu

Jepet Super Apartament I Mobiluar 2+1 Tek Fiori Di Bosco

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti edhte i pabanuar me pare, i mobiluar totalisht me parket dhei pajisur me kondicioner me sistem qendror. perbehet nga dhoma e ndenjes, 2 dhoma gjumi, 2 tualtete dhe 2 ballkone. totalisht i mobiluar ... 28/05/2020 23:39... Lexo detajet..

350 Euro Qera, Apartament 1+1 Vasil Liqeni i Thate jepet me qera apartament 1+1 ne Liqenin e Thate. Apartamenti eshte i mobiluar ne

Qera, Apartament 1+1 Vasil Liqeni I Thate

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 ne liqenin e thate. apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore. post parkimi i perfshire ne cmim... 28/05/2020 23:39... Lexo detajet..

27,000 Leke jepet 2+1 bosh perball Spitalit amerikan 3 apartamenti ndodhet tek kompleksi golden park perball Birra tirana. vendoset ne

Jepet 2+1 Bosh Perball Spitalit Amerikan 3

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti ndodhet tek kompleksi golden park perball birra tirana. vendoset ne katin 4 palalt me ashensor. perbehet nga 1 dhome dnenje, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. jepet bosh, vetem me kendin e gatimit.... 28/05/2020 23:39... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

27,000 Leke

350 Euro jepet 2+1+post parkimi te kopshti botanik(e mobiluar) Apartamenti ka super pamje nga tirana dhe kopshti botanik, eshte teper komod dhe

Jepet 2+1+post Parkimi Te Kopshti Botanik(e Mobiluar)

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti ka super pamje nga tirana dhe kopshti botanik, eshte teper komod dhe i pajisur me kondicionere. perbehet nga 1 ambient i bollshem ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone... 28/05/2020 23:39... Lexo detajet..

25,000 Leke Apartament me qera Rr.3 Deshmoret, Yzberisht, Tirane. Rruga 3 Deshmoret, Yzberisht jepet me qera Apartament 112 m2, kati 6, pjeserisht

Apartament Me Qera Rr.3 Deshmoret, Yzberisht, Tirane.

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Rruga 3 deshmoret, yzberisht jepet me qera apartament 112 m2, kati 6, pjeserisht e mobiluar. cmimi 25.000 leke te reja. nr cel: 0692182088... 28/05/2020 23:39... Lexo detajet..

500 Euro Jepet me qera apartment 1+1 21 Dhjetori  🏡Jepet me qera apartament  1+1 i mobiluar  
Kati 4 pallat i ri me ashensor

Jepet Me Qera Apartment 1+1 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

🏡jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar kati 4 pallat i ri me ashensor 📍adresa 21 dhjetori 💶cmimi 500€ perfshire dhe nji post parking ne cmim per me shum informacion ose vizit te apartamentit kontaktoni ... 28/05/2020 23:39... Lexo detajet..

23,000 Leke Leshoj hyrje 1+1 me qera  Leshoj hyrje 1+1 me qera
Kati 7.  Pallat i rri me ashensor
E mobiluar
Uje dri

Leshoj Hyrje 1+1 Me Qera

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Leshoj hyrje 1+1 me qera kati 7. pallat i rri me ashensor e mobiluar uje drita 24 ore 75 metra tek astiri posht viles l ... 28/05/2020 22:48... Lexo detajet..

250 Euro

Jepet me qera apartament 1+1+kuzhine me vete + ballkon ne myslym shyr (vendodhje perfekte, ne zemer te tiranes) planimetri e rregullt, hapesire totali... (Premium 31.12.2020)

400 Euro

Jepet apartament 2+1 me qira, me siperfaqe 80m2. ndodhe tek “ish stacioni i trenit”, ne katin e 11 te nje pallati me ashensor. organizohet ne sall... (Premium 25.06.2020)

35,000 Leke

3+1+2 Tualete Astir Prane Oslo Bar

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

2+1+2 tualete ne astir. apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri buze rruge ne unaze. organizohet ne nje sallon ndenje se bashku me ... (Premium 03.06.2020)

300 Euro

Kompleksi kontakt (nga me te miret ne qytet) - apartament 2+1 ne pallat te ri me ashensor | mobilim cilesor dhe i ri | dysheme me pllake dhe parket | ... (Premium 31.12.2020)

600 Euro

Apartament 2+1 Per Qira Te 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane BejdGroup1
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 90m2 + 20 m2 ballkoni, kati i 5-te, pallat i ri, me dy ashensor . ofrohet i mobiluar, ne gjendje shume te m... (Premium 25.06.2020)

32,000 Leke

2+1+2 Tualete Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

2+1+2 tualete ne astir. pallati mesaplik-05 apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri buze rruge ne unaze. organizohet ne nje sallon ... (Premium 03.06.2020)

40,000 Leke Jepet me qera per zyra 3+1 Jepet apartament me qera per zyra buze rruges Sulejman Delvina

Jepet Me Qera Per Zyra 3+1

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet apartament me qera per zyra buze rruges sulejman delvina ... 28/05/2020 22:37... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

40,000 Leke

300 Euro Jepet me qera 1+1 per zyra Jepet ap me qera bosh per zyra buze rruges M.Shyri prane gjykates se larte

Jepet Me Qera 1+1 Per Zyra

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet ap me qera bosh per zyra buze rruges m.shyri prane gjykates se larte... 28/05/2020 22:36... Lexo detajet..

330 Euro Apartament me qera 1+1 . Rruga e Elbasanit Jepet me qira apartament 1+1 prane Higjienes per 330 euro!
Apartamenti ndodhet

Apartament Me Qera 1+1 . Rruga E Elbasanit

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qira apartament 1+1 prane higjienes per 330 euro! apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje ndertimi te vitit 2014. ka siperfaqe 75 m2 dhe eshte i organizuar ne sallon bashke me kuzhinen ,dhoma e gjumit, ballkoni dhe tualet. eshte i mobil... 28/05/2020 22:03... Lexo detajet..

30,000 Leke Jepet apartament me qera tek Bulevardi Zogu 1,mbrapa fakultetit Shkencave. Jepet apartament me qera tek Bulevardi Zogu 1,mbrapa fakultetit Shkencave.
Apar

Jepet Apartament Me Qera Tek Bulevardi Zogu 1,mbrapa Fakultetit Shkencave.

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet apartament me qera tek bulevardi zogu 1,mbrapa fakultetit shkencave. apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi,salle ngrenie,sallon ndenje,1 tualet dhe 1 ballkon. apartamenti eshte totalisht i mobiluar ne gjendje shume te mire. sip: ... 28/05/2020 21:58... Lexo detajet..

300 Euro

Apartament 1+1 Me Qira Ne Qender

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

... (Premium 06.06.2020)

240 Euro

Q2043 te dhenat e ndarjes: - 2 dhome gjumi - 1 sallon - 1 tualet - 1 kuzhine - 2 ballkon - sip totale: 87 m2 - sip neto (e brendshme) ... (Premium 31.12.2020)

35,000 Leke Jepet apartament me qera tek rruga Muhamed Gjollesha afer Neranxit Jepet apartament me qera tek rruga "Muhamed Gjollesha" afer Neranxit.

Jepet Apartament Me Qera Tek Rruga Muhamed Gjollesha Afer Neranxit

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet apartament me qera tek rruga "muhamed gjollesha" afer neranxit. apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,salle ngrenie,sallon ndenje,1 tualet dhe 1 ballkon. apartamenti eshte totalisht i mobiluar ne gjendje shume te mire dhe ndodhet ne... 28/05/2020 21:58... Lexo detajet..

25,000 Leke Apartament 2+1  Jepet apartament 2+1 me qera kati 4 , ndodhet ne pallat te ri me ashensor me uje

Apartament 2+1

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet apartament 2+1 me qera kati 4 , ndodhet ne pallat te ri me ashensor me uje dhe drita 24ore.me kuzhine dhe sallon te kompletuar me mobilje bashkekohore. pallati ndodhet ne rrugen kryesore te dajtit ngjitur me restorant freskun . cmimi i arsyes... 28/05/2020 21:52... Lexo detajet..

30,000 Leke jepet 2+1 e mobiluar te fresku apartamenti ndodhet ne zonen e freskut, rrruga e teleferikut, prane Restorant De

Jepet 2+1 E Mobiluar Te Fresku

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
145.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e freskut, rrruga e teleferikut, prane restorant deliu. vendoset ne katin 5 pallat i ri me ashensor. perbehet nga nje dhome ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 tualet 1 ballkon dhe 1 verande e madhe 45m2. apartamenti eshte i mobilua... 28/05/2020 21:52... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim