shtepi me qera ne elbasan 2019 

 Online 362 lexues | 15 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 362 lexues | 15 njoftime ne pritje
285 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 tek stacioni i trenit (mundesi parkimi ne zone- pa pagese**) mobilim cilesor dhe i ri | kondicioner | pajisje te reja tot... (Premium 09.02.2020)

400 Euro

Jepet per here te pare me qera super apartament 2+1+verande (112 m2) tek kompleksi kontakt (21 dhjetori) zone perfekte, ne pallat te ri me ashensor dh... (Premium 31.12.2019)

1,200 Euro

Jepet Super Penthouse 3+1+2 Me Qira

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.85 Km nga qendra) Real Deal Properties
3+1 Dhoma | Kuzhine
295.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

Jepet me qira penthouse prane gjimnazit "petro nini". ambjneti ka nje siperfaqe prej 295 m2 e ndare ne dy zona kryesore: ambjenti i brendeshem dhe ver... (Premium 23.04.2020)

330 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+ballkon (92 m2) tek pazari i ri (neptuni/qender) zone perfekte | pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicionera... (Premium 31.12.2019)

350 Euro
JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 PRANE 21 DHJETORIT Jepet me qira apartament 1+1 ne Kompleksin Residencial Magnet, prane 21 Dhjetori

Jepet Me Qira Apartament 1+1 Prane 21 Dhjetorit

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qira apartament 1+1 ne kompleksin residencial magnet, prane 21 dhjetorit. apartamenti ka siperfaqe prej 60m2 dhe organizohet ne ambient ndenje, ambient gatimi, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. ndodhet ne katin e 6-te te kompleksit, me ashens... 16/10/2019 11:34... Lexo detajet..

35,000 Leke
Apartamente 2+1 me qera ne zonen Kodra e Priftit ne Tirane (ID 4251069 ) Property ID : 4251069

Kodra e Priftit, jepet me qera apartament 2+1, ne katin

Apartamente 2+1 Me Qera Ne Zonen Kodra E Priftit Ne Tirane (id 4251069 )

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Property id : 4251069 kodra e priftit, jepet me qera apartament 2+1, ne katin e dyte te nje vile 3 katshe, i mobiluar ne menyre bashkekohore, siperfaqe 120 m², 2 dhoma gjumi, salloni, ambjenti i gatimit, 2 tualete, kondicioner, 2 koridore, 2 ball... 16/10/2019 11:34... Lexo detajet..

330 Dollar
Tiranë Apartament 1+1 Për Qira në Qendër  Tiranë 1+1Për Qira në Qendër 
Vendodhja Rruga Bardhok Biba.
Cmimi 330$(net

Tiranë Apartament 1+1 Për Qira Në Qendër

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Tiranë 1+1për qira në qendër vendodhja rruga bardhok biba. cmimi 330$(neto pa taksa) organizuar:1+1+ballkon+tualet. kati 5, me ashensor. sip80m2 apartament i mobiluar. agjensi origjinal (real estate) ... 16/10/2019 11:34... Lexo detajet..

400 Euro Apartamente 2+1 me qera Sheshi Karl Topia, afer Qatar Center ne Tirane (ID 42212636) Property ID : 42212636

Sheshi Karl Topia, afer Qatar Center, jepet me qera ap

Apartamente 2+1 Me Qera Sheshi Karl Topia, Afer Qatar Center Ne Tirane (id 42212636)

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
13 Kati

Property id : 42212636 sheshi karl topia, afer qatar center, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, i mobiluar ne menyre bashkohore, siperfaqe 110 m², kati 13 me ashensor, kondicioner, 2 tualete, ballkon, orientim me diell. jepet me qera ... 16/10/2019 11:32... Lexo detajet..

450 Euro Qera, ID 4251010, Apartament 2+1, Rruga e Elbasanit Property ID : 4251010

Rruga e Elbasanit, mbrapa Fakultetit te Gjuheve te Huaj

Qera, Id 4251010, Apartament 2+1, Rruga E Elbasanit

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
140.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Property id : 4251010 rruga e elbasanit, mbrapa fakultetit te gjuheve te huaja, jepet me qera kati i 4 i nje vile, me siperfaqe 140 m2, e mobiluar shume mire, apartamenti eshte i perbere nga koridori qe lidhe te gjitha ambjentet, salloni i ndenjes... 16/10/2019 11:32... Lexo detajet..

600 Euro Apartament 2+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri  Property ID : 4221642

Rruga Myslym Shyri, prane Albtelecomit, jepet me qera A

Apartament 2+1 Me Qera Ne Rrugen Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Property id : 4221642 rruga myslym shyri, prane albtelecomit, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 87 m², kati 5 me ashensor, apartamenti eshte ne proces mobilimi, kondicioner, tualet, 2 ballkon, orientim me diell. jepet me ... 16/10/2019 11:32... Lexo detajet..

400 Euro Apartamente 2+1 me qera ne Qender ,mbas 15-katshit ne Tirane (ID 4221641) Property ID :4221641

Qender , mbas 15-katshit, jepet me qera Apartament 2+1 n

Apartamente 2+1 Me Qera Ne Qender ,mbas 15-katshit Ne Tirane (id 4221641)

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Property id :4221641 qender , mbas 15-katshit, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore ,siperfaqe 115 m², kati 8 me ashensor, 2 kondicioner, 2 tualete, 2 ballkon, orientim me diell, jepet me qer... 16/10/2019 11:32... Lexo detajet..

400 Euro Apartamente 2+1 me qera ne Rrugen “Haxhi Hysen Dalliu” Property ID : 4221644

Rruga “Haxhi Hysen Dalliu”, prane Shkencave te Naty

Apartamente 2+1 Me Qera Ne Rrugen “haxhi Hysen Dalliu”

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Property id : 4221644 rruga “haxhi hysen dalliu”, prane shkencave te natyres, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, e mobiluar pjeserisht, eshte ne proces mobilimi, siperfaqe 93 m², kati 6 me ashensor, 2 dhoma me parket, tualete, 2 ba... 16/10/2019 11:32... Lexo detajet..

700 Euro Apartamente 2+1 me qera tek Sheshi Wilson prane Juridikut ne Tirane (ID 4221643 ) Property ID : 4221643

Sheshi Wilson tek Juridiku , jepet me qera Apartament 2

Apartamente 2+1 Me Qera Tek Sheshi Wilson Prane Juridikut Ne Tirane (id 4221643 )

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Property id : 4221643 sheshi wilson tek juridiku , jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, i mobiluar me te gjitha menyre luksoze, siperfaqe 90 m², kati 4 , 2 kondicioner, tualete, orientim me diell, e gjithe shtepia me parket ,kasafort . ... 16/10/2019 11:32... Lexo detajet..

32,000 Leke

Jepet me qera apartament 1+1tek rruga e elbasanit,pas shkolles se mesme te gjuheve te huaja asim vokshi apartament totalisht i mobiluar. apartam... (Premium 04.03.2020)

500 Euro

Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Kompleksi Kontakt.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.40 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qira apartament 2+1 ne nje nga komplekset me te kerkuara prane inxhinerise se ndertimit. apartamenti organizohet ne nje sallon pritje + ambie... (Premium 06.05.2022)

320 Euro

Me qera apartament 2+1+2wc (104 m2) xhamlliku - pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | parket | kondicioner | izolim akustik | termoizolim | hidr... (Premium 31.12.2019)

800 Euro Myslym Shyri, Rruga Islam Alla, jepet me qera apartament 2+1 ID E Prones : 4221387
Myslym Shyri, Rruga Islam Alla, jepet me qera apartament

Myslym Shyri, Rruga Islam Alla, Jepet Me Qera Apartament 2+1

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.60 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Id e prones : 4221387 myslym shyri, rruga islam alla, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, mobilim i ri luksoz dhe i paperdorur me pare, me siperfaqe 120 m2, kati i 6 me ashensor, kondicioner, 3 tualete, ballkon, verande 60 m2, orientim me... 16/10/2019 11:31... Lexo detajet..

700 Euro Jepet me qera 3+1 ne Bllok  Jepet apartament me qera 3+1 ne Bllok , rruga Pieter Bogdani . Ndodhet ne katin

Jepet Me Qera 3+1 Ne Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
145.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet apartament me qera 3+1 ne bllok , rruga pieter bogdani . ndodhet ne katin e 7 me ashensor . eshte i organizuar nga 3 dhoma gjumi , 2 tualete , dhe 2 ballkone , si dhe nje sallo bashk me kendin e gatimit . orientimi eshte lindje . cmimi i d... 16/10/2019 11:31... Lexo detajet..

42,000 Leke Apartament 1+1 per qira tek 9-kateshet Apartament 1+1 me siperfaqe 60 m2 tek 9-kateshet afer Prokurorise. Apartamenti n

Apartament 1+1 Per Qira Tek 9-kateshet

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartament 1+1 me siperfaqe 60 m2 tek 9-kateshet afer prokurorise. apartamenti ndodhet ne katin e 1 banim te nje pallati te ri. apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe eshte ne gjendje shume te mire.... 16/10/2019 11:30... Lexo detajet..

30,000 Leke Jepet me qira apartament 3+1, Tregu Elektrik Jepet me qira apartament 3+1, Tregu Elektrik.Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te

Jepet Me Qira Apartament 3+1, Tregu Elektrik

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qira apartament 3+1, tregu elektrik.apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje shtepie private.ka hyrje te vecante. organizohet ne tre dhoma gjumi, nje sallon me gatim, tualet me dritare dhe korridor.jepet me qira e mobiluar.ndodhet ne nje zon... 16/10/2019 11:26... Lexo detajet..

400 Euro Jepet me qira apartament 1+1 prapa Ring Center Jepet apartament 1+1 me qira pas Ring Center. Apartamenti eshte i mobiluar edhe

Jepet Me Qira Apartament 1+1 Prapa Ring Center

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet apartament 1+1 me qira pas ring center. apartamenti eshte i mobiluar edhe ofron kushtet e nje jetese mjaft komode. per me teper informacion na kontaktoni ne 0693175177... 16/10/2019 11:26... Lexo detajet..

600 Euro JEPET ME QERA SUPER AP 3+1 TEK KODRA E DIELLIT 2 Jepet me Qera Super Apartament 3+1 i Mobiluar tek Kompleksi Rezidencial KODRA E

Jepet Me Qera Super Ap 3+1 Tek Kodra E Diellit 2

Kodra e Diellit | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera super apartament 3+1 i mobiluar tek kompleksi rezidencial kodra e diellit 2. kompleksi ne te cilin ndodhet apartamenti ka punime tejet cilesore. arkitektura e objekteve, peisazhi mbresëlënës, hapësirat e gjelbërta, veprat e artit... 16/10/2019 11:19... Lexo detajet..

30,000 Leke Jepet apartament me qera prane kompleksit Grand,tek qytet Studenti. Jepet apartament me qera prane kompleksit Grand,tek qytet Studenti.
Apartamenti

Jepet Apartament Me Qera Prane Kompleksit Grand,tek Qytet Studenti.

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet apartament me qera prane kompleksit grand,tek qytet studenti. apartamenti eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi,salle ngrenie,sallon ndenje,ballkon dhe 2 tualete. apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe eshte kati i4 i nje vile private. s... 16/10/2019 11:16... Lexo detajet..

650 Euro APARTAMENT ME QIRA 3+1 TE RRUGA BARIKADAVE Jepet apartament me qira 3+1+2 tualete. Apartament eshte 136m2 dhe sapo eshte mo

Apartament Me Qira 3+1 Te Rruga Barikadave

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
136.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet apartament me qira 3+1+2 tualete. apartament eshte 136m2 dhe sapo eshte mobiluar totalisht, 3 dhoma gjumi, sallon dhe kuzhine bashke, 2 tualete, 1 ballkon, si dhe nje post parkimi ne -1 ne rrugen e barrikadave ne qender te tiranes.pallati eshte... 16/10/2019 11:15... Lexo detajet..

700 Euro APARTAMENT ME QIRA 2+1 TE KOMPLEKSI DELIJORGJI Jepet apartament 2+1 me qira ne nje nga komplekset me te mira ne Tirane "Ko

Apartament Me Qira 2+1 Te Kompleksi Delijorgji

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jepet apartament 2+1 me qira ne nje nga komplekset me te mira ne tirane "kompleksi delijorgji". apartamenti disponon 2 dhoma gjumi, 1 sallon te bollshem, kuzhine te vecuar, 2 tualete si dhe nje ballkon, jepet i mobiluar totalisht. siperfaqja 115m2, n... 16/10/2019 11:15... Lexo detajet..

350 Euro

Apt 2 + 1 ( liqeni i thate - 50 m lart conadit ) | i mobiluar ne menyre bashkekohore | garazhd nentore personal| ashensor | 3 kondicionere ekonomik | ... (Premium 31.12.2019)

400 Euro

1+1 I Ri (78 M2) Tek Kmpl. Vizion (don Bosko) Ashensor | Parket | Mobilim Cilesor | Kondioner

Don Bosko | Tirane (0.93 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera super apartament 1+1 tek kompleksi vizion (don bosko) ne pallat te ri me ashensor dhe sistem sigurie | i banuar shume pak | mobilim tota... (Premium 31.12.2019)

350 Euro

Jepet Me Qira Apartament 1+1 Prane 21 Dhjetorit

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane Rudina
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qira apartament 1+1 ne kompleksin residencial magnet, prane 21 dhjetorit. apartamenti ka siperfaqe prej 60m2 dhe organizohet ne ambient ndenj... (Premium 27.10.2019)

330 Euro PER QIRA 2+1 AFER ME KRISTALIN JEPET ME QIRA 2+1 NE PALLAT  TE RI ME ASHENSOR,PRANE BIG MARKET,OSE KRISTAL CENT

Per Qira 2+1 Afer Me Kristalin

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qira 2+1 ne pallat te ri me ashensor,prane big market,ose kristal center tek mbikalimi.... 16/10/2019 11:06... Lexo detajet..

330 Euro Apartament 1+1 me qira prane Pazari te Ri. Apartament me qira 1+1 i mobiluar ne pallat te ri me ashensor,rruga Tefta Tashko

Apartament 1+1 Me Qira Prane Pazari Te Ri.

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartament me qira 1+1 i mobiluar ne pallat te ri me ashensor,rruga tefta tashko koco.... 16/10/2019 11:06... Lexo detajet..

350 Euro 2+1 Perfect ( LIQENI THATE- Peti) + GARAZHD personal - Drite gjithe kohes- Kuzhina Fare e Re- Me Ashensor  Apt 2 + 1 ( LIQENI i THATE - 50 m Lart Conadit ) | I Mobiluar | GARAZHD Personal

2+1 Perfect ( Liqeni Thate- Peti) + Garazhd Personal - Drite Gjithe Kohes- Kuzhina Fare E

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apt 2 + 1 ( liqeni i thate - 50 m lart conadit ) | i mobiluar | garazhd personal ***| ashensor | 3 kondicioner ekonomik | super ballkon | pamje nga liqeni fantastike | pajisje funksionale- kuzhina fare e re gati ne qese | zone e qete | tavana me puni... 16/10/2019 11:04... Lexo detajet..

400 Euro Apartamente 1+1 me qera Rruga e Kavajes (ID 4211385 ) Property ID : 4211385

Rruga e Kavajes, prane Mullirit te Vjeter, jepet me qer

Apartamente 1+1 Me Qera Rruga E Kavajes (id 4211385 )

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Property id : 4211385 rruga e kavajes, prane mullirit te vjeter, jepet me qera apartament 1+1 ne pallat te ri, i mobiluar ne menyre moderne, siperfaqe 90 m², kati i 4 me ashensor, koridor, tualet, 2 kondicioner, fshese me korent, mikrovale, ballk... 16/10/2019 11:04... Lexo detajet..

330 Euro

Qender , Apartament Me Qera I Mobiluar

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
56.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ne qender jepet super apartament 1+1 me kuzhine me vehte. ambienti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri me ashensor dhe ka nje siperfaqe neto pre... (Premium 29.10.2019)

17,000 Leke

Shtepi 1+1 Me Qera Ne Lungomare

Lungomare | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepen 2 apartamente me hapsire apartament 1+1 ne zonen e lungomares me pamje nga deti. apartamentet jane te rinj, dhe te mobiluar me gjithcka bashkeko... (Premium 18.10.2019)

350 Euro

Apartament 3+1+ballkon tek ministria e drejtesise (qender - rr. fortuzi) zone perfekte | mundesi parkimi | mobilim cilesor | kondicioner | ndricim per... (Premium 31.12.2019)

500 Euro

Tirane, Afer Bllokut - Apartament 2+1 Me Qera, 500 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.85 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
12 Kati

Rruga zef jubani - afer sheshit wilson dhe bllokut, ne lagje te qete, japim me qera apartament - penthouse, 2+1, kati 12, pallat me ashensor, i mobil... (Premium 07.08.2020)

1,500 Euro Apartamente 3+1 me qera tek Bulevardi “Gjergj Fishta”(ID 4231122) Property ID :4231122

Bulevardi “Gjergj Fishta”, prane Kompleksit Delijorg

Apartamente 3+1 Me Qera Tek Bulevardi “gjergj Fishta”(id 4231122)

Vasil Shanto | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
170.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Property id :4231122 bulevardi “gjergj fishta”, prane kompleksit delijorgji, jepet me qera apartament 3+1 ne pallat te ri, e mobiluar me te gjitha ne menyre moderne, siperfaqe 170 m², kati 5 me ashensor, kondicioner, 2 tualete, 2 ballkone, e ... 16/10/2019 11:04... Lexo detajet..

285 Euro 1+1 Modern ( Stacioni Trenit- Bulevardi RI ) shtruar me PARKET, Mundesi Parkimi pa pagese**( Kondicioner)  Jepet me Qera Apartament 1+1 tek Stacioni i Trenit (Mundesi Parkimi ne Zone- PA

1+1 Modern ( Stacioni Trenit- Bulevardi Ri ) Shtruar Me Parket, Mundesi Parkimi Pa Pagese*

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.18 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 tek stacioni i trenit (mundesi parkimi ne zone- pa pagese**) mobilim cilesor dhe i ri | kondicioner | pajisje te reja totalisht | ndricim perfekt | termoizolim | hidroizolim | izolim akustik | muret e sapo lyera | divane ... 16/10/2019 11:03... Lexo detajet..

300 Euro Apartament Me Qera 2+1 Jepet Apartament me Qera 2+1 ,84m2📐 ,kati 5, pallat ekzistues,i mobiluar me t

Apartament Me Qera 2+1

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
84.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet apartament me qera 2+1 ,84m2📐 ,kati 5, pallat ekzistues,i mobiluar me te gjitha paisjet funksionale. i organizuar : 1 dhome ndenje+ guzhine+ 2 dhoma gjumi+ koridor+ tualet+ ballkon+ 2 kondioner.🔐 kerkohet : persona serioz dhe me afat te... 16/10/2019 11:03... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim