shtepi me qera ne gjermani 

 Online 19 lexues | 18 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 19 lexues | 18 njoftime ne pritje
550 Euro

Ne Qender Te Tiranes, Jepet Me Qira Apartament 1+1!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.33 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

- ne zemer te tiranes, tek shallvaret, jepet me qira apartament shume i vecante. apartamenti eshte i organizuar ne koridor i cili ben shperndarjen e a... (Premium 23.04.2020)

255 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 tek xhamia e tabakeve (rr. ali demi mbas shkolles se baletit ) zone e preferuar | i mobiluar | parket tek dhoma e gjumit ... (Premium 31.12.2020)

195 Euro

Super cmim: apt 1+1 tek eleonora (kodra e diellit) pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicioner | muret e sapo lyera | dritare dopio xham... (Premium 31.12.2020)

25,000 Leke
Apartament 1+1 me QIRA tek Kompleksi “Fratari” ne Yzberisht Apartamenti ndodhet në katin e 4 të banimit me ashensor tek pallatet “Fratar

Apartament 1+1 Me Qira Tek Kompleksi “fratari” Ne Yzberisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti ndodhet në katin e 4 të banimit me ashensor tek pallatet “fratari” në afërsi me vilen “l”. organizohet nga një korridor hyrës, një sallë e madhe me ambjent gatimi dhe ngrënie, dhomë matrimoniale dhe tualet. apartamenti ... 04/04/2020 03:00... Lexo detajet..

20,000 Leke
Jepet me qera apartament 1+1 ne Sauk te vjeter (Rr.Selim brahja) Jepet me qera apartamenti 1+1 ne sauk te vjeter (Rr.Selim Brahja) Prane shkolles

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Ne Sauk Te Vjeter (rr.selim Brahja)

Sauk | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
53.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apartamenti 1+1 ne sauk te vjeter (rr.selim brahja) prane shkolles “ibrahim brahja” zone e preferuat dhe shume e qete me ndricim te plote dhe e mobiliar. hapesire e bollshme dritare alumini dhe me grila. kuzhine e kompletuar ... 04/04/2020 03:00... Lexo detajet..

18,000 Leke
Jap shtepi me qera Rr Hazbi Serani perballe drejtorise se UKT ..

Jap Shtepi Me Qera

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Rr hazbi serani perballe drejtorise se ukt .. ... 04/04/2020 03:00... Lexo detajet..

300 Euro Apartament me Qera 1+1 Jepet Apartament me Qira apartament 1+1+Bllk
Çmimi: 300 Euro/ muaj
Sheshi Wil

Apartament Me Qera 1+1

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet apartament me qira apartament 1+1+bllk Çmimi: 300 euro/ muaj sheshi willson. apartamenti ndodhet në katin e 5-te, (fundit), te nje pallati ekzistues. sipërfaqe 60m² dhomë gjumi sallon kuzhinë tualet koridor • apartamenti... 04/04/2020 03:00... Lexo detajet..

25,000 Leke Jepet shtepi me qera 2+1 Ambjenti eshte i mobiluar komplet. 
Ndodhet ne katin e 1 te nje vile 3 kateshe.

Jepet Shtepi Me Qera 2+1

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ambjenti eshte i mobiluar komplet. ndodhet ne katin e 1 te nje vile 3 kateshe. ka siperfaqe 110 m2 ( ndertim i ri , i sapo i rregulluar ) dhe eshte i organizuar ne : • kuzhine • dhome gjumi nr.1 • dhome gjumi nr.2 • koridor • wc ... 04/04/2020 02:42... Lexo detajet..

35,000 Leke Apartament me qira 2+1 i mobiluar tek Kopshti Botanik. Apartament me qira 2+1 me vendodhje tek Kopshti Botanik.
Ndodhet buze rruges kr

Apartament Me Qira 2+1 I Mobiluar Tek Kopshti Botanik.

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartament me qira 2+1 me vendodhje tek kopshti botanik. ndodhet buze rruges kryesore dhe nuk ka malore. apartamenti ndodhet ne nje nder zonat me te mira dhe na mundeson te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode aktualisht esht... 04/04/2020 02:04... Lexo detajet..

20,000 Leke Jap me qira Jap me qira shtepi 200m mbi Astirin, tek rrethllotullimi perballe karburant Kast

Jap Me Qira

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jap me qira shtepi 200m mbi astirin, tek rrethllotullimi perballe karburant kastrati, cmimi i padiskutueshem. 1 banjo, sallon ndenje, ambjent gatimi, gjendja: shume e mire, ashensor, 1 ballkon.... 04/04/2020 01:14... Lexo detajet..

30,000 Leke Jepet me Qera Apartament i sapo Mobiluar Jepet me Qera Apartament 2+1 i sapo mobiluar 
-Kati 5 
-Mobilim i RI
-2 Ballk

Jepet Me Qera Apartament I Sapo Mobiluar

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 i sapo mobiluar -kati 5 -mobilim i ri -2 ballkone per me shume informacion na kontaktoni ... 04/04/2020 00:43... Lexo detajet..

30,000 Leke Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 5, 68 m² 30.000 Leke (Nëntë Katëshet) Apartamenti është i pozicionuar te Nëntë Katëshet. Informacion mbi apartame

Tirane, Jap Me Qera Apartament 1+1+blk Kati 5, 68 M² 30.000 Leke (nëntë Katëshet)

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti është i pozicionuar te nëntë katëshet. informacion mbi apartamentin: • kati 5 banim • sipërfaqja e apartamentit : 68 m2. apartamenti është totalisht i mobiluar dhe disponon: • salloni ndenjes • ambjenti i gatimit • 1 dho... 04/04/2020 00:34... Lexo detajet..

500 Euro

Apartament 2+1 me qira pranë ‘’21 dhjetorit’’ jepet me qira apartament 2+1 në një nga zonat më të preferuara të tiranës, tek 21 dhjet... (Premium 08.04.2020)

335 Euro

1+1 (82 M2) Me 5 Yje ⭐(kompl. Panorama - Harry Fultz) I Pabanuar Me Pare * ( Ulet Cmimi Nga 400 Eu

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Super apartament 1+1 (82 m2) tek konplekso panorama - harry fultz - zone perfekte |rr. panorama - pallat i ri me 2 ashensora | mobilim cilesor | parke... (Premium 31.12.2020)

800 Euro

Ne Rrugen Sami Frasheri, Jepet Apartament 3+1 Me Qira!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.62 Km nga qendra) Real Deal Properties
3+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Ne zonen me strategjike ne tirane, prane drejtorise se policise, jepet me qira apartament 3+1 i mobiluar! apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pall... (Premium 06.05.2022)

33,000 Leke

Tek rruga hoxha tasim ,prane optika roma jepet me qera apartament 1+1 ,i mobiluar dhe i organizuar ne menyre mjaft komode,sallon ndenje,1 dhome gjumi... (Premium 04.04.2020)

17,000 Leke Jepet me qera shtepi 1+1 e kompletuar Jepet me qera shtepi 1+1 e kompletuar me te gjitha kushtet . ndodhet ne rrugen s

Jepet Me Qera Shtepi 1+1 E Kompletuar

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
56.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera shtepi 1+1 e kompletuar me te gjitha kushtet . ndodhet ne rrugen siri kodra prane hotel meridian . qeraja 170 mije leke . numer kontakti 0697300486... 03/04/2020 23:49... Lexo detajet..

320 Euro Kompleksi Kika jepet me qera apartament modern 1+1 Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te mireorganizuar , ne nje zone shu

Kompleksi Kika Jepet Me Qera Apartament Modern 1+1

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te mireorganizuar , ne nje zone shume te preferuar, i arreduar me mobilim bashkohor... 03/04/2020 23:42... Lexo detajet..

6,500 Leke  kerkohet vajze per ndarje qeraje kerkohet vajze per ndarje qeraje,te jet e rregullt ,serioze ,shtepia eshte 2+1,d

Kerkohet Vajze Per Ndarje Qeraje

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Kerkohet vajze per ndarje qeraje,te jet e rregullt ,serioze ,shtepia eshte 2+1,dy dhoma gjumi ,kuzhine,dy ballkone ,e kompletuar ,aktualisht jeton vetem nje vajze .cmimi i apartamentit eshte 13.000 leke +uje dhe drita ,vajza duhet te paguaj vetem gjy... 03/04/2020 23:16... Lexo detajet..

600 Euro APARTAMENT PER QERA 2+1  PRANE RTSH!! Jepet me qira  apartament 2+1+2 prane RTSH me siperfaqe 115m2. Ndodhet ne katin

Apartament Per Qera 2+1 Prane Rtsh!!

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qira apartament 2+1+2 prane rtsh me siperfaqe 115m2. ndodhet ne katin e dyte te banimit(kati katert teknik) te nje pallati te ri me ashensore, me kamera sigurie dhe shume i mire administruar. organizohet nga nje ambient ndenjeje dhe gatimi,... 03/04/2020 23:16... Lexo detajet..

500 Euro APARTAMENT 2+1 PER QERA PRANE TOPTANIT! Prane qendres se Tiranes, ne Pedonale jepet me qira apartament 2+1. Zona eshte e

Apartament 2+1 Per Qera Prane Toptanit!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Prane qendres se tiranes, ne pedonale jepet me qira apartament 2+1. zona eshte e qete dhe lehtesisht e aksesueshme ne kembe me te gjitha rruget e tiranes. ka nje siperfaqe prej 96 m2 dhe organizohet nga nje sallon ndenje, dy dhoma gjumi dhe nje obo... 03/04/2020 23:15... Lexo detajet..

35,000 Leke Apartament me qera, plotesisht i mobiluar 2+1, 350 mije leke  Apartament eshte i rikonstruktuar, plotesisht i mobiluar, dhome martesore, dhome

Apartament Me Qera, Plotesisht I Mobiluar 2+1, 350 Mije Leke

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament eshte i rikonstruktuar, plotesisht i mobiluar, dhome martesore, dhome e dyte gjumi me dy krevate tek.... 03/04/2020 23:09... Lexo detajet..

35,000 Leke Mbas Globit  Jepet apartament 2+1 i arreduar totalisht me te gjitha kushtet bashkohore kati 3

Mbas Globit

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet apartament 2+1 i arreduar totalisht me te gjitha kushtet bashkohore kati 3 pallat ekzistues ... 03/04/2020 23:03... Lexo detajet..

25,000 Leke Jepet shtepi me qera Shtepi me qera 2+1 e mobiluar

Jepet Shtepi Me Qera

Laprake | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
140.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shtepi me qera 2+1 e mobiluar... 03/04/2020 23:01... Lexo detajet..

15,000 Leke veliaj petrol perballe pallatit me shigjeta  jepet me qera gazonjere mobiluar buze rruges

Veliaj Petrol Perballe Pallatit Me Shigjeta

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
31.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera gazonjere mobiluar buze rruges... 03/04/2020 22:19... Lexo detajet..

370 Euro

Apartament Luksoz Me Qera!

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (1.15 Km nga qendra) ZIVARO.AL
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera nje apartament i madh me siperfaqe 110 m2, i organizuar nga nje sallon, ambienti i gatimit dhe ambienti i ngrenies, 2 dhoma gjumi, 2 tua... (Premium 14.04.2020)

350 Euro

2+1 Gjigand Ne Zemer Te Bllokut ( Tek Porcelanosa) Pallat I Ri - (110m2)

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (3.56 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Ne bllok (porcelanosa) apartament 2+1 (110 m2) ne pallat te ri me ashensor | mobilim i mirembajtur | kondicioner | hapesire e madhe me ndricim dhe str... (Premium 31.12.2020)

320 Euro

Jepet me qera vile e ndertuar me shume perkujdesje 3+1+3 tualete (vilat amerikane - rr. e elbasanit) e dizenjuar me arkitekt | oborr | mobilim me poro... (Premium 31.12.2020)

280 Euro Jepet pe qera apartamentin 1+1:zogu i zi tiran Jepet me qera apartamentin 1+1 i mobiluar afer zogut zi tiran 
Rruga Dritan Hox

Jepet Pe Qera Apartamentin 1+1:zogu I Zi Tiran

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera apartamentin 1+1 i mobiluar afer zogut zi tiran rruga dritan hoxha kati 5 pallat i ri me ashensor apartamenti eshte i mobiluar i pa banuar me par cmimi 280€ muaj ... 03/04/2020 22:13... Lexo detajet..

10,000 Leke jepet garzoniere me qera Jepet dhome me qera , dhome + banjo, perballle gjykates Administrative

Jepet Garzoniere Me Qera

Don Bosko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
22.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet dhome me qera , dhome + banjo, perballle gjykates administrative ... 03/04/2020 22:10... Lexo detajet..

30,000 Leke Apartament me Qira  Apartament me Qira , 1+1 , rrugaFerit Xhajko , Pallati i ri i zi , prand Konvikt

Apartament Me Qira

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartament me qira , 1+1 , rrugaferit xhajko , pallati i ri i zi , prand konvikteve te mjeksise kati i 5 , apartament i mobiluar ( guzhina , soba , frigorifer, lavatrice , tv .... ... 03/04/2020 21:49... Lexo detajet..

245 Euro (120M2) 2+1+2WC+2Bllk, (Pall. Me Shigjeta) Ne Rruge Kryesore | MobilUAR| Kondicioner | Tavan DRURI Apartament 2+1+2Ballkone - Te Pallati Me Shigjeta, Ne Rruge Kryesore**Akses Me

(120m2) 2+1+2wc+2bllk, (pall. Me Shigjeta) Ne rruge Kryesore | Mobiluar| Kondicioner | Ta

Vasil Shanto | Tirane (2.70 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 2+1+2ballkone - te pallati me shigjeta, ne rruge kryesore**akses me tiranen e re ,rrugen e kavajes ,dalje nga tirana | apartament shume i ngrohte me strukture te rregullt | dhomat te kompletuara dritaret dopio xham | tualet me hidrosanita... 03/04/2020 21:48... Lexo detajet..

320 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 (75 m2) tek stadiumi qemal stafa (rr. elbasanit) zone perfekte | pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicioner ... (Premium 31.12.2020)

36,000 Leke Jepet apartament me qera 1+1 tek shallvaret Super apartament1+1  me qera me vendodhje tek shallvaret ,

Jepet Apartament Me Qera 1+1 Tek Shallvaret

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Super apartament1+1 me qera me vendodhje tek shallvaret ,... 03/04/2020 21:19... Lexo detajet..

22,000 Leke Jepet apartament me qera 1+1 i kompletuar totalisht Jepet me qera apartament 1+1 i kopmletuar te zona e Astirit buze rruge kryesor n

Jepet Apartament Me Qera 1+1 I Kompletuar Totalisht

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 i kopmletuar te zona e astirit buze rruge kryesor ne katin e 3 banimi me dy ashensore pallati,apartamenti eshte i kompletuar totalisht.... 03/04/2020 21:14... Lexo detajet..

215 Euro Apop artament per te huaj 1+1+ kondicioner e kompletuar me te gjithakat 3te. Apart.1+1+kondicioner dhe e kompletuar.mundesi per wifi.etj.5 min large nga bule

Apop Artament Per Te Huaj 1+1+ Kondicioner E Kompletuar Me Te Gjithakat 3te.

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apart.1+1+kondicioner dhe e kompletuar.mundesi per wifi.etj.5 min large nga bulevardit te ri.etj.... 03/04/2020 21:00... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim