shtepi me qera ne kamez

 Online 31 lexues | 14 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
18,000 Leke
 Jepet shtepi me qera 1+1 e sapo mobiluar, me nje siperfaqe te bollshme prej 74m
1+1
Dhoma|Sallon
74 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet shtepi me qera 1+1 e sapo mobiluar, me nje siperfaqe te bollshme prej 74m², e pershtatshme per familjar dhe studenta. kati i pare (uji i perfshire ne cmim). adresa kamez, rruga 7 marsi, prane kompleksit rinia cmimi :18.000 leke ... 22/11/2020 17:19... Lexo detajet..

18,000 Leke
 Jap shtepi me qera 1+1, 50m2 plotesisht e mobiluar 18000 leke/muajin ne Kamez, T

18,000 Leke

|
1+1
Dhoma|Sallon
50 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jap shtepi me qera 1+1, 50m2 plotesisht e mobiluar 18000 leke/muajin ne kamez, tirane prane shkolles 100 vjetori. ... 15/10/2020 12:36... Lexo detajet..

20,000 Leke
 Jepet shtepi me qera 2+1 në Kamëz, në zonën e Frutikulturës.
Banesa ndodhe

20,000 Leke

|
2+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet shtepi me qera 2+1 në kamëz, në zonën e frutikulturës. banesa ndodhet në katin e 2-të të një ndërtese 3 katëshe. eshte e mobiluar dhe ka një sipërfaqe prej 110 m² dhe është e organizuar me korridor, ambient ndenje të përbash... 30/06/2020 11:37... Lexo detajet..

17,000 Leke
 Jepet shtepi me qera 2+1 hyrje pallati e mobiluar me te gjitha sob,frigorife, k

17,000 Leke

|
2+1
Dhoma|Sallon
98 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
1
Kati

Jepet shtepi me qera 2+1 hyrje pallati e mobiluar me te gjitha sob,frigorife, kundrabufe, dhom gjumi, lavatriqe, kolltuqe njera dhom bosh. jepet per afat te gjate sepse pronaret jetojne jasht. ndodhet ne kamez per balle shkolles ibrahim rugova. Çmi... 17/04/2020 01:41... Lexo detajet..

E Mobiluar
2+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Apartament 2+1+2ballkon + 2 garazhe personal - vendodhje fantastike, afer fakulteti ekonomik rruga elbasanit - 100% e re e investuar nga fillimi (e pabanuar)- me garazh - panel diellor | me oxhak funksional | me kaldaje | me pajisje gati fare te perd... 28/02/2021 14:13... Lexo detajet..

E Mobiluar

300 Euro

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (1.75 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qera apartament 2+1+2ballkone tek ekonomiku (rr. e elbasanit) me 2 vende parkimi i vetmi apartament ne kte kat | kuzhine totalisht e re | dhomat e gjumit te kompletuara 2 ballkone | oxhak tualet me hidrosanitare cilesore | te gjitha insta... 28/02/2021 14:10... Lexo detajet..

E Mobiluar

320 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.04 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
76 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jepet me qera apartament 2+1 me ballkon (76 m2) te grepi i arte (myslym - pas gjykates se rrethit tirane) zone fantastike | pallat shume i mirembajtur | hapesire e bolleshme dhe e kompletuar me cdo orendi dhe pajisje te gjitha funksionale (kondicione... 01/03/2021 12:05... Lexo detajet..

E Mobiluar

300 Euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.49 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jepet me qera apartament 2+1+ ambjent gatimi,tek rruga bardhyl prane farmacise 10 apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati pa ashensor. eshte i mobiluar totalisht me elektroshtepiaket dhe mobiljet e nevojshme ( mobilim i ri) te interesuar... 01/03/2021 13:27... Lexo detajet..

E Mobiluar

450 Euro

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
99 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Tek rezidenca kodra e diellit 2. apartament 2+1 me qira.. apartamenti perbehet nga salloni me kuzhinen, dy dhoma gjumi, nje ballkon i madh, dhe nje tuelet i bollshem. me orjentim nga lindja. per nje vizite ne prona na kontaktoni.... 01/03/2021 10:59... Lexo detajet..

30,000 Leke
APARTAMENTI 3+1 ME QERA TE FRESKU 🏢. jepet me qera apartament 3+1 ( fresk)
📍. adresa: prane policis bashkia

30,000 Leke

Fresku/Linze | Tirane
3+1
Dhoma|Sallon
120 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

🏢. jepet me qera apartament 3+1 ( fresk) 📍. adresa: prane policis bashkiake, 📐. siperfaqja: 120 m2 💵. cmimi: 30000lek . i mobiluar ☎️. telefon: 0688179809. per me shume informacion ose nje vizite nga afer na telefoni pershkrim... 02/03/2021 00:09... Lexo detajet..

550 Euro
Apartament me qira 2+1 tek Petro Nini Jepet me qira apartament 2+1 tek petro nini, rruga margarita tutulani
ndohet ne

550 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.32 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
95 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Jepet me qira apartament 2+1 tek petro nini, rruga margarita tutulani ndohet ne katin e 6 ne nje pallat te ri me 2 ashensor. organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me gatimin, 2 dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon kuzhina eshte e gjitha dru... 01/03/2021 23:48... Lexo detajet..

20,000 Leke
Shtepi me qera Garsoniere , kat i pare (pallat)

20,000 Leke

Tjeter zone | Tirane (1.61 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
50 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Garsoniere , kat i pare (pallat)... 01/03/2021 23:48... Lexo detajet..

30,000 Leke Ndarje qeraje Kerkojm 3 goca për ndarje qeraje . shtëpia me hapsira të bollshme, 3 dhoma, 2

30,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.90 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
98 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

Kerkojm 3 goca për ndarje qeraje . shtëpia me hapsira të bollshme, 3 dhoma, 2 tualete ,sallon i madh . super e mobiluar .... 01/03/2021 23:48... Lexo detajet..

330 Euro QERA, APARTAMENT 2+1, VASIL SHANTO 330 € /Muaj Apartamenti është i pozicionuar tek zona vasil shanto .

informacion mbi apa

330 Euro

Vasil Shanto | Tirane (1.77 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
85 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Apartamenti është i pozicionuar tek zona vasil shanto . informacion mbi apartamentin: • ndërtim i ri • kati 5 • sipërfaqe : 85 m2 • orientim: lindje - perëndim • drite natyrale ne çdo ambient • kubaturë e rregullt organ... 01/03/2021 23:48... Lexo detajet..

27,000 Leke SHTEPI ME QERA Jepet shtepi me qera kati i pare , 230 mije leke ne muaj ne allias rruga njazi

27,000 Leke

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (2.50 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet shtepi me qera kati i pare , 230 mije leke ne muaj ne allias rruga njazi meka . shtepia eshte 3+1 tualet , verand dhe ballkon . e mobiluar me te gjitha kushtet bashkohore . shtepia nuk ka lageshtire dhe nuk u demtua bga termeti . v... 01/03/2021 23:48... Lexo detajet..

20,000 Leke Jepet shtepi me qera2+1 Jepet me qera 2+1 e moniluar me te gjitha paisjet shtepindodhet ne fund te rruge

20,000 Leke

Tjeter zone | Tirane (2.69 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet me qera 2+1 e moniluar me te gjitha paisjet shtepindodhet ne fund te rruges jordan misja ,eshte ne katin e dyte te nje shtepie dy kateshe ... 01/03/2021 23:35... Lexo detajet..

320 Euro Qera, Apartament 1+1, Komuna E Parisit, Tiranë. Pershkrimi:

qera, apartament 1+1, komuna e parisit, tiranë.

informacion m

320 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
7
Kati

Pershkrimi: qera, apartament 1+1, komuna e parisit, tiranë. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 90 m2. • kati i 7. apartamenti disponon: • ambient ndenjie. • ambient gatimi. • 1 dhomë gjumi. • 1 tu... 01/03/2021 22:22... Lexo detajet..

30,000 Leke Kërkojmë 2 vajza për ndarje qeraje Kërkojmë 2 vajza për ndarje qeraje ,shtëpia ndodhet në astir te vila l .
s

30,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.17 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
115 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

Kërkojmë 2 vajza për ndarje qeraje ,shtëpia ndodhet në astir te vila l . super e mobikuar me hapsira 3+1. ... 01/03/2021 21:17... Lexo detajet..

400 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 ne bllok (rr. lidhja e prizrenit) zone perfekte | pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicioner | ndricim shume... (Premium 31.12.2021)

400 Euro

Qera, Apartament 2+1, Kodra E Diellit , Tirane

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra) Future Home - Priority
2+1 Dhoma|Sallon
113.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti është i pozicionuar te kodra e diellit . informacion mbi apartamentin: • ndërtim i ri • kati 2 • sipërfaqe : 113m2 • or... (Premium 14.03.2021)

32,000 Leke

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Kryqezimi 21 Dhjetorit

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
65.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Rr. kavajes, kryqesimi 21dhjetorit jepet me qera apartament 1+1, 60 𝐦² i mobiluar. apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te pallatit 5-katesh pa as... (Premium 11.03.2021)

300 Euro

Jepet Super Ap 2+1 Tek Liqeni I Thate

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.71 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
105.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

☑️jepet apartament 2+1 ne nje nga zonat me te mira te tiranes tek liqeni i thate ne nje kompleks shume te mire dhe me pamje perfekte ☑️ap... (Premium 13.03.2021)

21,000 Leke jepet me qera kati i dyte i nje vile Jepet me qera kati i dyte i nje vile, e kompletuar me te gjitha kushtet. vila nd

21,000 Leke

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.86 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
45 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet me qera kati i dyte i nje vile, e kompletuar me te gjitha kushtet. vila ndodhet ne nje lagje te qete me uje 24 ore. eshte e perbere nga nje guzhine, 2 dhoam edhe 2 ballkone. gjithashtu ambjent i gjerberuar edhe i pershtatshem edhe per familjare... 01/03/2021 20:39... Lexo detajet..

250 Euro Jepet Apartament 2+1 me Qera 🏡 jepet për qira apartament te pazari i ri, tiranë

🏷 Çmimi: 250 euro

250 Euro

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.56 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
87 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

🏡 jepet për qira apartament te pazari i ri, tiranë 🏷 Çmimi: 250 euro 📐 sipërfaqe: 87 m2 🛋 i mobiluar ☎️ kontaktoni tani për një vizitë në pronë. ... 01/03/2021 20:39... Lexo detajet..

500 Euro Jepet me qira 2+1 tek ministria jashtme Jepet apartament me qira 2+1 , 167m2 me 2 bajo 2 ballkone , i mobiluar 
aparta

500 Euro

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.01 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
167 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet apartament me qira 2+1 , 167m2 me 2 bajo 2 ballkone , i mobiluar apartamenti ndodhet ne katin 3 ,me ashensore pallati ri rruge kryesore ngjitur me ministrin e jashtme. apartamentin jepet edhe per zyra 600€ muaji,per banim 500€ ... 01/03/2021 20:39... Lexo detajet..

43,000 Leke QEERA 2+1 . TEK KRYQEZIMI INXHINIERISE TEK SEMAFORI . PER ZYRE / BANIM Qera ap 2+1 jepet per zyra banim . me pamje nga rruga kryesore . dentist , avoka

43,000 Leke

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
71 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Qera ap 2+1 jepet per zyra banim . me pamje nga rruga kryesore . dentist , avokati labrotor etj .... 01/03/2021 20:05... Lexo detajet..

450 Euro Apartament 1+1 lux Apartament me qera
1+1
66m2
kati 2 
pallat i ri ashensor 
administrim
mobi

450 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (1.40 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
85 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Apartament me qera 1+1 66m2 kati 2 pallat i ri ashensor administrim mobilim modern cmimi : 450 / € i diskutueshem vendodhja : afer art turbines (zona liqenit) per me shume info : cel dhe whatsapp 0684772271... 01/03/2021 19:30... Lexo detajet..

1,000 Euro jepet me qera super 3+1 146 m2 rezidenca Touch of the sun Apartamenti nodhet ne nje nga rezidencat me te bukura te banimit i organizuar me

1,000 Euro

Sauk | Tirane (3.25 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
146 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Apartamenti nodhet ne nje nga rezidencat me te bukura te banimit i organizuar me ambjente te knedeshme per nje jetese komode me hapsira te gjelbra me pishine kinema palester pjese e rezidences touch of the sun.apartamenti eshte i sapo investuar i pab... 01/03/2021 19:24... Lexo detajet..

32,000 Leke Jepet me QERA 1+1, e mobiluar, Rruga e Durresit Jepet apartament me qera 1+1.
ka siperfaqe prej 55 m2.
eshte e organizuar ne d

32,000 Leke

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.84 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
55 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
2
Kati

Jepet apartament me qera 1+1. ka siperfaqe prej 55 m2. eshte e organizuar ne dhome ndenje+ guzhine , banjo , dhome gjumi. eshte e mobiluar ne menyre bashkohore. kati 2 , pallat ekzistues. adresa: rruga e durresit, tek amabsada polake. cmimi : 3... 01/03/2021 19:16... Lexo detajet..

35,000 Leke Jepet me QERA 2+1, i mobiluar, Rruga e Durresit Jepet apartament me qera 2+1.
ka siperfaqe prej 85 m2.
eshte e organizuar ne d

35,000 Leke

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.84 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
85 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet apartament me qera 2+1. ka siperfaqe prej 85 m2. eshte e organizuar ne dhome ndenje+ guzhine , banjo , 2 dhoma gjumi. eshte e mobiluar ne menyre bashkohore. kati 5 , pallat ekzistues. adresa: rruga e durresit , tek amabsada polake. cmimi ... 01/03/2021 19:16... Lexo detajet..

22,000 Leke Jepet me QERA 1+1, e mobiluar, Mihal Grameno Jepet apartament 1+1 me qera
ka nje siperfaqe prej 50 m2
e organizuar ne dhome

22,000 Leke

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.57 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
50 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet apartament 1+1 me qera ka nje siperfaqe prej 50 m2 e organizuar ne dhome ndenje+kuzhine, dhome gjumi,banje eshte e mobiluar adresa: rr mihal grameno cmimi: 22000 ... 01/03/2021 19:16... Lexo detajet..

260 Euro

2+1+ballkon, i rikonstruktuar - vendodhje fantastike, ndodhet te tregu elektrik- planimetri shume te rregullt- me tulate te ri q2626 te dhenat... (Premium 31.12.2021)

500 Euro

Unike 1+1 Me Verande/ Lulishte & Parkim **rezidenca Touch Of Sun** E Pabanuar & Me Arkitekt ** Amb

Sauk | Tirane (4.19 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Rezidenca "touch of the sun" teg - vendodhje eksluzive!!! apartament 1+1+1 tualet+verande me 1 post parkimi | luksoz, 100% i ri dhe me cdo komoditet ... (Premium 31.12.2021)

400 Euro Jepet me Qera Apartament 2+1 tek Komuna Parisit. Jepet me qera apartament 2+1 te komuna e parisit, tek qendra "kristal c

400 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
85 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qera apartament 2+1 te komuna e parisit, tek qendra "kristal center", siperfaqe 100 m2, apartamenti ka 2 banjo, i mobiluar dhe ne gjendje shume te mire. ndodhet ne katin e 3-te ne paklat te ri. cmimi 400 € per me shum ... 01/03/2021 19:00... Lexo detajet..

500 Euro Qera, Apartament 3+1, Ish Ekspozita • sipërfaqja 143m2.
• kati 4.
• ambient ndenje.
• ambient gatimi.

500 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.83 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
143 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
4
Kati

• sipërfaqja 143m2. • kati 4. • ambient ndenje. • ambient gatimi. • 3 dhoma gjumi. • koridor shperndares • 2 tualete. • 2 ballkon. • bosh • kondicioner... 01/03/2021 18:50... Lexo detajet..

25,000 Leke 200 euro tek 21 dhjetori . jepet me qira apartament 1+1 . ee mobiluar . Jepet me qira apartament 1+1 . 
kati 1 pallat ekzistues . 250 mije leke .
e mo

25,000 Leke

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
52 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet me qira apartament 1+1 . kati 1 pallat ekzistues . 250 mije leke . e mobiluar . ... 01/03/2021 18:38... Lexo detajet..

350 Euro Jepet me qira 1+1+hapsire parkimi . Apartame ti ndodhet ne zonen e liqenit te thate ne katin e 5 te nje pallati te r

350 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.70 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
63 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Apartame ti ndodhet ne zonen e liqenit te thate ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor.organizohet nga ambienti i ndenjes dhe gatimit nje dhome gjumi nje tualet dhe ballkon.apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe ne cmim peffshihet dhe nje ... 01/03/2021 18:37... Lexo detajet..

420 Euro

Jepet me qera kati iii i nje vile me hapsire 140m2 me strukture 3+1 me kuzhine me vete +1 studio + 1 tualet dhe me 2 ballkone te medha| nje mundesi e ... (Premium 31.12.2021)

350 Euro

Property id : 4211575 vasil shanto, prane big market, jepet me qera apartament 1+1 ne pallat te ri, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, sipe... (Premium 02.03.2021)

450 Euro Vendbanim Ekskluziv (Kod. Diellit 2) - 2+1+2WC+Ballkon (105 M2) Premium, me Shume Stil dhe Investim Mes gjelberimit dhe qetesise, jepet me qera apartament 2+1+2wc+ballkon (105 m2)
2+1
Dhoma|Sallon
105 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Mes gjelberimit dhe qetesise, jepet me qera apartament 2+1+2wc+ballkon (105 m2) bashkekohore, me shume stil dhe i investuar me mobilim, parket dhe pajisje premium | e bere nga pronari per vete | ndricim led, me spote | cdo gje me porosi dhe perkujdes... 01/03/2021 18:34... Lexo detajet..

320 Euro 2+1+Ballkon (76 m2) - Grepi i Arte (Myslym Shyr) e Kompletuar, 3 Kondicioner | Dh. Gjumi me PARKET Jepet me qera apartament 2+1 me ballkon (76 m2) te grepi i arte (myslym - pas gj

320 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.04 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
76 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jepet me qera apartament 2+1 me ballkon (76 m2) te grepi i arte (myslym - pas gjykates se rrethit tirane) zone fantastike | pallat shume i mirembajtur | hapesire e bolleshme dhe e kompletuar me cdo orendi dhe pajisje te gjitha funksionale (kondicione... 01/03/2021 18:34... Lexo detajet..

300 Euro Per Here te Pare me Qera 1+1 ne Qender (Shallvaret - La Voglia) Mobilim dhe Elektroshtepiake te Reja [i][/i]1+1 ne qender (shallvaret - la voglia) jepet per here te pare me qera -

300 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.33 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
55 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

[i][/i]1+1 ne qender (shallvaret - la voglia) jepet per here te pare me qera - apartament me mobilim akull te ri (ne qese) strukture shume e mire, me ndricim te bollshem dhe hapesire te mjaftueshem | kondicioner dhe cdo pajisje elektroshtepiake | or... 01/03/2021 18:34... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim