shtepi me qera ne shkoder 2019 

 Online 386 lexues | 13 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 386 lexues | 13 njoftime ne pritje
320 Euro

Me qera apartament 2+1+2wc (104 m2) xhamlliku - pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | parket | kondicioner | izolim akustik | termoizolim | hidr... (Premium 09.02.2020)

400 Euro

Jepet per here te pare me qera super apartament 2+1+verande (112 m2) tek kompleksi kontakt (21 dhjetori) zone perfekte, ne pallat te ri me ashensor dh... (Premium 31.12.2019)

1,200 Euro

Jepet Super Penthouse 3+1+2 Me Qira

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.85 Km nga qendra) Real Deal Properties
3+1 Dhoma | Kuzhine
295.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

Jepet me qira penthouse prane gjimnazit "petro nini". ambjneti ka nje siperfaqe prej 295 m2 e ndare ne dy zona kryesore: ambjenti i brendeshem dhe ver... (Premium 23.04.2020)

330 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+ballkon (92 m2) tek pazari i ri (neptuni/qender) zone perfekte | pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicionera... (Premium 31.12.2019)

1,200 Euro
Jepet  Super Penthouse 3+1+2 Me Qira Jepet me qira penthouse prane gjimnazit "Petro Nini". Ambjneti ka nje

Jepet Super Penthouse 3+1+2 Me Qira

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.85 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
295.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

Jepet me qira penthouse prane gjimnazit "petro nini". ambjneti ka nje siperfaqe prej 295 m2 e ndare ne dy zona kryesore: ambjenti i brendeshem dhe veranda. ambjenti i brendshem ka nje siperfaqe prej 150 m2 e ndarae ne 3 dhoma gjumi, 1 sallon i madh n... 15/10/2019 15:19... Lexo detajet..

35,000 Leke
Jepet me qera 2+1 35 000 leke Jepet me qera 2+1 35 000 leke. Apartamenti ndodhet mbrapa shkolles pjeter budi

Jepet Me Qera 2+1 35 000 Leke

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera 2+1 35 000 leke. apartamenti ndodhet mbrapa shkolles pjeter budi... 15/10/2019 15:04... Lexo detajet..

30,000 Leke
Jepet apartament me qera tek "liqeni i thate"  Jepet apartament me qera tek "liqeni i thate" 
Apartamenti eshte i or

Jepet Apartament Me Qera Tek "liqeni I Thate"

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet apartament me qera tek "liqeni i thate" apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,sallon + kuzhine,2 ballkone,2 tualete dhe garazh. apartamenti eshte bosh. sip: 120 m2 kati i 3 (me ashensor) cmimi: 30.000 leke adresa e agjensis... 15/10/2019 15:04... Lexo detajet..

20,000 Leke Jepet apartament me qera tek rruga "Mihal Grameno" tek Depo ujit. Jepet apartament me qera tek rruga "Mihal Grameno" tek Depo ujit.
Apa

Jepet Apartament Me Qera Tek Rruga "mihal Grameno" Tek Depo Ujit.

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet apartament me qera tek rruga "mihal grameno" tek depo ujit. apartamenti eshte iorganizuar ne 2 dhoma gjumi,salle ngrenie,sallon ndenje,1 tualet, oborr. eshte i pershtatshem per studente,dhe ndodhet kati i 1 i nje vile private. sip: 74 m2 ... 15/10/2019 15:04... Lexo detajet..

450 Euro Apartament 2+1 me qera Pazari i Ri Rruga Tefta Tashko Koco afer supermarket Spar ne Tirane Pazari i Ri, Rruga Tefta Tashko, prane Supermarketit Spar, jepet me qera Apartam

Apartament 2+1 Me Qera Pazari I Ri Rruga Tefta Tashko Koco Afer Supermarket Spar Ne Tirane

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Pazari i ri, rruga tefta tashko, prane supermarketit spar, jepet me qera apartament 2+1, siperfaqe 100 m2, kati i 1 me ashensore, i mobiluar ne menyre bashkekohore, apartamenti organziohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon, 3 kondicione... 15/10/2019 15:04... Lexo detajet..

420 Euro Perball deli jorgjit 420€ Jepet me qera2+1, super i mobiluar ne menyre moderne e bashkekohore, pallat i ri

Perball Deli Jorgjit 420€

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qera2+1, super i mobiluar ne menyre moderne e bashkekohore, pallat i ri dhe me ashensor, cmimi 420€... 15/10/2019 15:04... Lexo detajet..

400 Euro Apartament 2+1 me Qera tek Rruga e Kavajes Apartament 2+1 me qira ne nje nga zonat me te njohura dhe me zhvillim te Tiranes

Apartament 2+1 Me Qera Tek Rruga E Kavajes

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Apartament 2+1 me qira ne nje nga zonat me te njohura dhe me zhvillim te tiranes, tek rruga e kavajes. apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri, ne katin e 9 me ashensor. eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi me hapesire te bollshme, sallon me ambie... 15/10/2019 15:04... Lexo detajet..

300 Euro Garsoniere me qera Myslym Shyri ne Tirane Myslym Shyri, afer shkolles Pjeter Budi, jepet me qera garsoniere, 38 m2, kati 1

Garsoniere Me Qera Myslym Shyri Ne Tirane

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
38.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Myslym shyri, afer shkolles pjeter budi, jepet me qera garsoniere, 38 m2, kati 1, e mobiluar ne menyre bashkekohore, kondicioner, orientim me diell. jepet me qera 300 euro ne muaj... 15/10/2019 15:04... Lexo detajet..

300 Euro 1+1 (70 m2) ne 21 Dhjetor (Zone Perfekte) Ashensor | Mobilim Cilesor | Pllake dhe Parket Jepet me Qera Apartament 1+1 i Madh (70 m2) ne 21 Dhjetor (Rr. e Kavajes) Zone e

1+1 (70 M2) Ne 21 Dhjetor (zone Perfekte) Ashensor | Mobilim Cilesor | Pllake Dhe Parket

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 i madh (70 m2) ne 21 dhjetor (rr. e kavajes) zone e preferuar | ashensor | mobilim cilesor | shtruar me pllake dhe parket | ndricim perfekt | pamje panoramike | dritare dopio xham | izolim akustik | termoizolim | hidroizo... 15/10/2019 15:04... Lexo detajet..

500 Euro

Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Kompleksi Kontakt.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.40 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qira apartament 2+1 ne nje nga komplekset me te kerkuara prane inxhinerise se ndertimit. apartamenti organizohet ne nje sallon pritje + ambie... (Premium 06.05.2022)

32,000 Leke

Jepet me qera apartament 1+1tek rruga e elbasanit,pas shkolles se mesme te gjuheve te huaja asim vokshi apartament totalisht i mobiluar. apartam... (Premium 04.03.2020)

250 Euro

Jepet me qera apartament 1+1+ballkon (75 m2) ne astir, mbrapa kastratit (green city) pallat i 2018 me ashensor dhe ndertime cilesore | mobilim modern ... (Premium 31.12.2019)

300 Euro  Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 2, 112 m² 300 Euro (Rruga Dritan Hoxha) Jepet me qera apartament 2+1 ,në Rrugen Dritan Hoxha.
Apartamenti ndodhet në

Tirane, Jap Me Qera Apartament 2+1+blk Kati 2, 112 M² 300 Euro (rruga Dritan Hoxha)

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 ,në rrugen dritan hoxha. apartamenti ndodhet në katin e 2 banim me sipërfaqe 112 m2. apartamenti disponon : • ambjent ndenjie • ambjent gatimi •2 dhoma • tualeti •detaje të tjera: • me ashensor • i m... 15/10/2019 15:04... Lexo detajet..

200 Euro Qera | Apartament 2+1 , 70 m2 , 200 euro te fakulteti i Mjekesise  Qera | Apartament 2+1 , 70 m2 , 200 euro prane fakultetit Mjekesise . Aparatment

Qera | Apartament 2+1 , 70 M2 , 200 Euro Te Fakulteti I Mjekesise

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Qera | apartament 2+1 , 70 m2 , 200 euro prane fakultetit mjekesise . aparatmenti eshte i ri dhe i pabanuar me pare me ashensor dhe ndodhet ne katin e katert te banimit . punimet jane shume cilesore dhe eshte bosh . cmimi ndryshon ne 250 euro i mobil... 15/10/2019 15:04... Lexo detajet..

700 Euro Jepet Me Qira Super Dublex 3+1 Ne Rrugen E Elbasanit Jepet Me Qira Super Dublex 3+1 Ne Rrugen E Elbasanit me siperfaqe 140M2.
Aparta

Jepet Me Qira Super Dublex 3+1 Ne Rrugen E Elbasanit

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
140.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qira super dublex 3+1 ne rrugen e elbasanit me siperfaqe 140m2. apartamenti organizohet ne 2 kate,kati 1 ka dhomen e ndenjes+kuzhine + 1 tualet + ballkon, ne katin e 2 organizohet ne 3 dhoma gjumi+1tualet si dhe 1 ballkon. apartamenti ndo... 15/10/2019 15:04... Lexo detajet..

450 Euro Tek Tregu Elektrik, jepet me qira 2+1+Garazh, 450 Euro Ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes, tek Tregu Elektrik, Jepet me Qira Ap

Tek Tregu Elektrik, Jepet Me Qira 2+1+garazh, 450 Euro

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ne nje nga zonat me te kerkuara te tiranes, tek tregu elektrik, jepet me qira apartament 2+1+garazh.per te huaj apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 7-katesh te ri, te pajisur me ashensore e te mireadministruar dhe ka siperfaqe 100 m2. apa... 15/10/2019 15:02... Lexo detajet..

350 Euro Jepet me qera apartament 1+1 70m2, 350euro ngjitur me Banken e Shqiperise! Jepet me qera apartament 1+1, 70m2, 350euro tek Rruga e Kavajes ngjitur me Banke

Jepet Me Qera Apartament 1+1 70m2, 350euro Ngjitur Me Banken E Shqiperise!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apartament 1+1, 70m2, 350euro tek rruga e kavajes ngjitur me banken e shqiperise! apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues te saporestauruar ne qender te tiranes. ka nje hapesire prej 70m2, i organizuar ne nje dhoma, nj... 15/10/2019 15:00... Lexo detajet..

350 Euro Tek Rruga Frosina Plaku jepet me Qira Apartament 2+1  Tek Rruga Frosina Plaku, Jepet me Qira Super Apartament 2+1 me arredim modern d

Tek Rruga Frosina Plaku Jepet Me Qira Apartament 2+1

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

tek rruga frosina plaku, jepet me qira super apartament 2+1 me arredim modern dhe super i investuar apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe i pajisur me te gjitha kushtet e nevojshme per familjar ose cifte . apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nj... 15/10/2019 14:52... Lexo detajet..

40,000 Leke JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 MBI KOMUNE TE PARISIT Jepet me qira apartament 2+1 mbi Komune te Parisit, tek Big Market. Ndodhet ne k

Jepet Me Qira Apartament 2+1 Mbi Komune Te Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qira apartament 2+1 mbi komune te parisit, tek big market. ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor. organizohet ne ambient ndenje, kuzhine, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. apartamenti eshte totalisht i mobiluar, pajisur ... 15/10/2019 14:20... Lexo detajet..

500 Euro JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1+2 NE KOMUNE TE PARISIT Jepet me qira apartament 3+1+2 tek Komuna e Parisit. Apartamenti ka siperfaqe pr

Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 Ne Komune Te Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
133.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qira apartament 3+1+2 tek komuna e parisit. apartamenti ka siperfaqe prej 136m2 dhe organizohet ne sallon ndenje, kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ashensor. eshte tota... 15/10/2019 14:17... Lexo detajet..

35,000 Leke JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE BLLOK Jepet me qira apartament 1+1 ne Bllok prane Sheshit Uillson. Apartamenti ndodhet

Jepet Me Qira Apartament 1+1 Ne Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qira apartament 1+1 ne bllok prane sheshit uillson. apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues. organizohet ne ambient ndenje, gatimi, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. apartamenti eshte totalisht i mobiluar. zona eshte nje ... 15/10/2019 14:17... Lexo detajet..

400 Euro

1+1 I Ri (78 M2) Tek Kmpl. Vizion (don Bosko) Ashensor | Parket | Mobilim Cilesor | Kondioner

Don Bosko | Tirane (0.93 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera super apartament 1+1 tek kompleksi vizion (don bosko) ne pallat te ri me ashensor dhe sistem sigurie | i banuar shume pak | mobilim tota... (Premium 31.12.2019)

350 Euro

2+1 (108 M2) - Liqeni I Thate | I Mobiluar | Parkim | Super Ballkon | Veshje Kapot

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apt 2 + 1 ( liqeni i thate - 50 m lart conadit ) | i mobiluar | parkim i perfshire | ashensor | 3 kondicioner ekonomik | super ballkon | pamje nga liq... (Premium 31.12.2019)

500 Euro

Apartament 3+1 Me Qera Tek Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane Rudina
3+1 Dhoma | Kuzhine
136.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qira apartament 3+1+2 tek komuna e parisit. apartamenti ka siperfaqe prej 136m2 dhe organizohet ne sallon ndenje, kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 t... (Premium 27.10.2019)

380 Euro JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK 21 DHJETORI  Jepet me qira apartament 1+1 ne Kompleksin Residencial Magnet, prane 21 Dhjetori

Jepet Me Qira Apartament 1+1 Tek 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qira apartament 1+1 ne kompleksin residencial magnet, prane 21 dhjetorit. apartamenti ka siperfaqe prej 60m2 dhe organizohet ne ambient ndenje, ambient gatimi, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. ndodhet ne katin e 6-te te kompleksit, me ashens... 15/10/2019 14:13... Lexo detajet..

350 Euro 2+1 (108 m2) - Liqeni i Thate | i Mobiluar | PARKIM | Super Ballkon | Veshje Kapot Apt 2 + 1 ( Liqeni i Thate - 50 m Lart Conadit ) | I Mobiluar | Parkim i Perfshi

2+1 (108 M2) - Liqeni I Thate | I Mobiluar | Parkim | Super Ballkon | Veshje Kapot

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apt 2 + 1 ( liqeni i thate - 50 m lart conadit ) | i mobiluar | parkim i perfshire | ashensor | 3 kondicioner ekonomik | super ballkon | pamje nga liqeni | pajisje funksionale | zone e qete | tavana me punime gipsi | instalime funksionale dhe cilesor... 15/10/2019 14:03... Lexo detajet..

550 Euro Apartament me Qira 2+1 ne Myslym Shyr Apartament 2+1 me qera tek Myslym Shyri!
Apartamenti organizohet ne dy dhoma gj

Apartament Me Qira 2+1 Ne Myslym Shyr

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartament 2+1 me qera tek myslym shyri! apartamenti organizohet ne dy dhoma gjumi, sallon ndenje, kuzhine dhe tualet! ka siperfaqe totale 77 m2 dhe ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri me ashensor.... 15/10/2019 13:53... Lexo detajet..

400 Euro APARTAMENT ME QIRA 2+1 TEK KOPSHTI ZOOLOGJIK Jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqe 106m² ne katin e 6 me ashensor tek Ko

Apartament Me Qira 2+1 Tek Kopshti Zoologjik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqe 106m² ne katin e 6 me ashensor tek kopshti zoologjik.. apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi 1 kuzhin+ soxhorno te perbashket dhe nje tualet . apartamenti ofrohet teresisht i mobiluar, me kondicioner . c... 15/10/2019 13:47... Lexo detajet..

330 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 (86 m2) tek rruga e elbasanit (mundesi parkimi) mobilim i mirembajtur | kondicioner | shtruar me pllake cilesore | ndrici... (Premium 31.12.2019)

17,000 Leke

Shtepi 1+1 Me Qera Ne Lungomare

Lungomare | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepen 2 apartamente me hapsire apartament 1+1 ne zonen e lungomares me pamje nga deti. apartamentet jane te rinj, dhe te mobiluar me gjithcka bashkeko... (Premium 18.10.2019)

330 Euro

Qender , Apartament Me Qera I Mobiluar

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
56.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ne qender jepet super apartament 1+1 me kuzhine me vehte. ambienti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri me ashensor dhe ka nje siperfaqe neto pre... (Premium 29.10.2019)

500 Euro

Tirane, Afer Bllokut - Apartament 2+1 Me Qera, 500 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.85 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
12 Kati

Rruga zef jubani - afer sheshit wilson dhe bllokut, ne lagje te qete, japim me qera apartament - penthouse, 2+1, kati 12, pallat me ashensor, i mobil... (Premium 07.08.2020)

500 Euro Apartament me qira 2+1 tek Zogu Zi Jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 150m2 prane karburant Gazheli tek zogu

Apartament Me Qira 2+1 Tek Zogu Zi

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
150.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 150m2 prane karburant gazheli tek zogu i zi.apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues pa ashensor me hyrje nga mbrapa jo rrug kryesore . organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 tualet , 2 hapsira nde... 15/10/2019 13:42... Lexo detajet..

250 Euro Apartament 1+1 me qera te Liqeni Jepet me qera apartament 1+1 te Liqeni i Thate.
Apartamenti eshte i miremobilua

Apartament 1+1 Me Qera Te Liqeni

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 te liqeni i thate. apartamenti eshte i miremobiluar. jepet per 250 euro ne muaj.... 15/10/2019 13:40... Lexo detajet..

420 Euro Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 6, 90 m² 420 Euro (Rruga e Barrikadave) Jepet me qera apartament 2+1, tek rruga “Zenel Baboçi" prane Qendres. Ap

Tirane, Jap Me Qera Apartament 2+1+blk Kati 6, 90 M² 420 Euro (rruga E Barrikadave)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera apartament 2+1, tek rruga “zenel baboçi" prane qendres. apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me siperfaqe 90 m2. apartamenti disponon: • sallon ndenjie • ambient gatimi •2 dhoma •1 tualet • 1 ballkon •det... 15/10/2019 13:40... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim