shtepi me qera ne tirane garsoniere 1000+ Shtepi me Qera

 Online 144 lexues | 4 njoftime ne pritje

Shenim: Ju lutemi vendosni sakte te dhenat ne kriteret e kerkimit!
240 Euro

1+1 | Myslym Shyri Te Grepi I Arte

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera apartament 1+1| rr. myslym shyri, te grepi i arte | i mobiluar dhe me pajisje funksionale | vendodhje shume e mire te dhenat: -siperfaqja: 55 m2 -kati 5 - 1 dhoma gjumi - 1 sallon + kuzhi... Lexo detajet..

240 Euro

E Mobiluar


400 Euro

Tek Bulevardi Zogu I Pare, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Per Banim Ose Zyre!

Bulevardi Zogu I Pare, Lumi Lana/ Bulevard | Tirane Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m Siperfaqa
7 Kati

Tek bulevardi zogu i pare, jepet me qira apartament 2+1 per banim ose zyre! apartamenti ka nje siperfaqe te brendshme prej 96 m2 te organizuar ne nje menyre mjaft te rregullt dhe me orientim veri-perendim. apar... Lexo detajet..

400 Euro

E Mobiluar


500 Euro

Duplex Me Qera, Liqeni I Thate, 500 Euro/muaj!

Rruga Hamdi Sina, Liqeni I Thate , Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane Droni Real Estate
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m Siperfaqa
3 Kati

Duplexi ndodhet ne katin e 2-te dhe 3-te, te nje pallati te ri, ne nje nga zonat me te qeta dhe te rregullta te tiranes. duplexi eshte totalisht i mobiluar dhe disponon 2 dhoma gjumi, 1 sallon ndenjie, 2 ballk... Lexo detajet..

500 Euro

E Mobiluar


300 Euro

2+1 Super Cilesor | Super Mobilim | Rr. Elbasanit

Rruga Mihal Grameno, Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera super apartament 2+1 | 74 m2 | rr. mihal grameno, te rr elbasanit | mobilim super cilesor | pajisje super cilesore | parkim | vendodhje perfekte te dhenat: -siperfaqja: 74 m2 -kati 5 - 2... Lexo detajet..

300 Euro

E Mobiluar


500 Euro

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Me Siperfaqe 70m2

Rruga Abdi Kazani,Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 70 m2, i arreduar ne menyre bashkohore, me nje ballkon, kati 3. ndodhet ne nje nder zonat me te mira te tiranes.... Lexo detajet..

500 Euro

E Mobiluar
22/07/2018 16:05


18,000 Leke

Kerkoj Shpi Me Qera

Rruga Hamdi Sulcebe,Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m Siperfaqa
3 Kati

Kerkoj shpi me qera ke zona e astirit , jam familjar dhe e dua per afat te gjat shtepin 60 ose 70 m2 cmimi 150 0693036000... Lexo detajet..

18,000 Leke

E Mobiluar
22/07/2018 15:56


140 Euro

Garzonjer Kati 2te,e Kompletuar Me Te Gjitha,prane Qendres T

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania,Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
25.00 m Siperfaqa
2 Kati

Pallat i ri.... Lexo detajet..

140 Euro

E Mobiluar
22/07/2018 15:55


25,000 Leke

Jap Me Qera Ap. 1+1 58 M2

Rruga Studenti, Tirana, Albania,Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
58.00 m Siperfaqa
8 Kati

Jap me qera 1+1 58 m2 i kompletuar.... Lexo detajet..

25,000 Leke

E Mobiluar
22/07/2018 15:54


15,000 Leke

Perballe Pallatit Me Shigjeta

Stefe Curani,Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
25.00 m Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera gazonjere e mobiluar kati 3... Lexo detajet..

15,000 Leke

E Mobiluar
22/07/2018 15:54


350 Euro

Shtepi Me Qera

Rruga Asim Vokshi, Tirana, Albania,Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
117.00 m Siperfaqa
2 Kati

Apartament per shitje tek stacioni i trenit. i ndodhur ne katin e katert ne nje pallat te ri, i perbere nga dy dhoma gjumi, dhome ndenje e madhe bashke me aneks kuzhine, dy tualete, nje korridor dhe nje ballkon... Lexo detajet..

350 Euro

E Mobiluar
22/07/2018 15:37


45,000 Leke

Jap Shtepi Me Qera

Rruga Kavajes Pall 148/1 Shk 1 Ap 2,21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m Siperfaqa
1 Kati

Jap shtepi me qera per banim,110 metra katror,kati i pare,totalisht i mobiluar,uje 24 ore,me kondicioner.i pershtatshem per familje te madhe. nuk pranojme studenta.cmimi 450 mije lek i diskutueshem. adresa:t... Lexo detajet..

45,000 Leke

E Mobiluar
22/07/2018 15:37


12,000 Leke

Garsoniere Me Qera N Rrugn Ali Demi (qera Afatgjat)

Rruga Ali Demi, Tirana, Albania,Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
30.00 m Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera garsoniere qe permban: dhome+ambjent gatimi dhe ngrenie+banjo. pjeserisht e mobiluar: 1 divan qe hapet dhe behet krevat dopio, 1 frigorifer, tavoline 4 karrige, kuzhine. gjendet ne rrugen ali demi... Lexo detajet..

12,000 Leke

Pjeserisht
22/07/2018 15:37


160 Euro

Ambjent Cilsor Me Kondicioner Kati 2te Dhe E Kompletuar Me T

Rruga 5maji,Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
35.00 m Siperfaqa
2 Kati

Pallat,ambjent per te huaj... Lexo detajet..

160 Euro

E Mobiluar
22/07/2018 09:54


230 Euro

1+1 Cilesor | I Mobiluar | Te Medreseja

Rruga E Dibres, Tirana, Albania, Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 | 60 m2 | rr. e dibres, prane medresese | i mobiluar | kondicioner | super cilesor te dhenat : - 1 dhome gjumi - 1 sallon + kuzhine - 1 tualet - 1 korridor - 1 ballkon -... Lexo detajet..

230 Euro

E Mobiluar


350 Euro

Jepet Duplex Me Qera Ne Qender Te Tiranes

Rruga Urani Pano, Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
135.00 m Siperfaqa
2 Kati

Duplex tv hd frigorifer lavatrice dhome gatimi e ndare dhome gjumi me krevat dopio dollap kondiconer dhome gjumi me 2 krevate tek 2 dollape kondiconer banjo ne katin e 1 te baneses ba... Lexo detajet..

350 Euro

E Mobiluar


400 Euro

Qender ,apartament 1+1 Me Qira

Qender, Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m Siperfaqa
2 Kati

Ne qender te tiranes ,jepet me qera apartamnet 1+1 i mobiluar .apartamneti ndodhet buze rruge ,me pamje nga qendra dhe afer me rruget kryesore .organizimi i brendshem konsiston ne sallon ,aneks ,dhome gjumi ,1 ... Lexo detajet..

400 Euro

E Mobiluar


25,000 Leke

Shtepi Me Qera

Rruga Mihal Grameno, Tirana, Albania,Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m Siperfaqa
1 Kati

Jepet shtepi me qera. 2+1 shtepi private kati 1 e mobiluar,uje+drita 24h. cmimi 25000 lek te reja. adrresa:rruga mihal grameno,siper tregut elektrik. tel:0682227719... Lexo detajet..

25,000 Leke

E Mobiluar
22/07/2018 08:59


15,000 Leke

Kerkoj Shtepi Me Qera

Maliq Muco, Albania,Qender | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m Siperfaqa
3 Kati

Kerkoj apartament 1+1 me qera ne durres pak rrndesi ka zona me cmim deri 150mij lek muaj 0682003530 ... Lexo detajet..

15,000 Leke

E Mobiluar
22/07/2018 07:54


27,000 Leke

Pas Globe Jepet 1+1 Me Qera

Rruga Stavri Themeli, Tirana, Albania,21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m Siperfaqa
4 Kati

Pas globe rruga stavri themel jepet 1+1 me qera e mobiluar shume mire kati4 pallat i ri me ashensor 65m.mund te telefononi ne kete nr 0695794019... Lexo detajet..

27,000 Leke

E Mobiluar
22/07/2018 00:57


22,000 Leke

Jap Apartament 2+1 Me Qera

Sul Alla,Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m Siperfaqa
4 Kati

Jap apartamemt me qera. pallat i ri.hyrja eshte 2+1(ballkon+1 banjo). hyrja ndodhet ne katin e 4 te banimit dhe eshte pjeserisht i mobiluar. pozicionuar ne drejtim te jugut.pallati eshte i pajisur me ashensor.e... Lexo detajet..

22,000 Leke

Pjeserisht
22/07/2018 00:55


240 Euro

1+1 | Myslym Shyri Te Grepi I Arte

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania,Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera apartament 1+1| rr. myslym shyri, te grepi i arte | i mobiluar dhe me pajisje funksionale | vendodhje shume e mire te dhenat: -siperfaqja: 55 m2 -kati 5 - 1 dhoma gjumi - 1 sallon + kuzhi... Lexo detajet..

240 Euro

E Mobiluar
22/07/2018 00:39


17,000 Leke

Shtepi Me Qera

Ded Marku,Laprake | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m Siperfaqa
2 Kati

Jap shtepi me qera ,kat i dyte , pjeserisht e mobiluar. siperfaqe 100 m2 , 2+1 dhe bace. ka dhe uje pusi ne rast se shfrytezoni kopeshtin. cmimi 17000 i diskutushem. shtepia ndodhet te kthesa e kamzes , prapa p... Lexo detajet..

17,000 Leke

Pjeserisht
22/07/2018 00:39


250 Euro

Shtepi Me Qera

Rruga Mihal Grameno,Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
126.00 m Siperfaqa
3 Kati

Jepet shtepi me qera 2+1 ,100m siper tregut elektrik shtepia eshte e re 126 m2 disponon 1 soxhorno 2 dhoma gjumi 2 ballkone 2 tualete cmimi 240 euro nr tel 0692693450... Lexo detajet..

250 Euro

Bosh
22/07/2018 00:36


20,000 Leke

Jepet Shtepi Me Qera Ne Rrugen Siri Kodrra

Rruga Besa, Tirana, Albania,Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m Siperfaqa
1 Kati

Jepet shtepi me qera ne rrugen siri kodrra 2+1 110m katrror... Lexo detajet..

20,000 Leke

E Mobiluar
22/07/2018 00:36


18,000 Leke

Rruga Jordan Misja Tek Skrap 07 Djathtas

Rruga Vjosa,Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m Siperfaqa
1 Kati

Kati i pare i nje vile 1+1e mobiluar frigorifer lavatrice tv divane dy dollap krevat dopio tek k bufe uje e drita ne sahat per familjar persona serioz shtepia eshte ne cepin e rruges vjosa ... Lexo detajet..

18,000 Leke

E Mobiluar
21/07/2018 20:28


300 Euro

Jepet Ap 1+1 Ne Myslym Shyri Pll I Ri

Rruga Myslym Shyri, Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m Siperfaqa
6 Kati

Jepet apartament 1+1 i mobiluar shume mire ne pallat te ri me ashensor me pozicion shume te mire ne myslym shyri kontakt : 0696685173... Lexo detajet..

300 Euro

E Mobiluar


240 Euro

1+1 | Myslym Shyri Te Grepi I Arte

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania,Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera apartament 1+1| rr. myslym shyri, te grepi i arte | i mobiluar dhe me pajisje funksionale | vendodhje shume e mire te dhenat: -siperfaqja: 55 m2 -kati 5 - 1 dhoma gjumi - 1 sallon + kuzhi... Lexo detajet..

240 Euro

E Mobiluar
21/07/2018 20:21


20,000 Leke

Shtepi Me Qera

Rruga Bajram Allaraj, Tirana, Albania,Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
42.00 m Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera esht siper grandit dhe jepet vetem per familjar dhe cift serjoz... Lexo detajet..

20,000 Leke

E Mobiluar
21/07/2018 20:21


14,000 Leke

Jepet Shtepi Me Qera

Shkoze Tirane,Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m Siperfaqa
1 Kati

Jepet shtepi me qera 1+1. kati i 1 . gjysem i mobiluar. uje dhe drita 24 ore . ne gjendje te mire. shtepi private. cmimi 14000 leke i diskutueshem . rr. ali demi (shkoze tirane). cel :0686183974... Lexo detajet..

14,000 Leke

Pjeserisht
21/07/2018 19:13


220 Euro

Super Apartament 1+1+condicioner,e Kompletuar Me Te Gjitha,1

Rruga 5maji,Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m Siperfaqa
4 Kati

Pallat,apart per te huaj.... Lexo detajet..

220 Euro

E Mobiluar
21/07/2018 18:31


360 Euro

2+1 100% E Kompletuar | Rr. Panorama, Te Hotel Prestige

Rruga Panorama, Tirana, Albania, Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m Siperfaqa
8 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 | 78 m2| rr. panorama, te hotel prestige | super mobilim dhe pajisje | banese e bollshme dhe shume e rehatshem | vendodhje shume e mire te dhenat: -siperfaqja: 78 m2 -kati 8 -... Lexo detajet..

360 Euro

E Mobiluar


180 Euro

Super Ambjent,kati I 3te,kompletimi I Plote,pamje Nga Dajti,

Rruga 5maji,Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
43.00 m Siperfaqa
3 Kati

Pallat i ri.ambjent i kompletuar me te gjitha.... Lexo detajet..

180 Euro

E Mobiluar
21/07/2018 18:31


170 Euro

Ambjent I Kompletuar Me Te Gjitha,kati I 3te,prane Qendres T

Rruga 5maji,Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
39.00 m Siperfaqa
3 Kati

Pallat i ri,uje ,drita 24ore... Lexo detajet..

170 Euro

E Mobiluar
21/07/2018 18:30


35,000 Leke

Jepet Me Qera

Rruga Asim Zeneli, Tirana, Albania,Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m Siperfaqa
2 Kati

Ne unaze perballe shkolles harry fullz jepet qera hyrje 2+1 ne kat te 2 ... Lexo detajet..

35,000 Leke

Bosh
21/07/2018 17:53


A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim